Lėktuvai/Malūnsparniai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • DICKIE gelbėjimo malūnsparnis
  DICKIE gelbėjimo malūnsparnis su garso ir šviesos efektais. Šviečia švytūrėlis, girdisi lėktuvuii būdingi garsai. Sukasi sraigtas, galima nuleisti gelbėjimosi trosą su gelbėjimosi gultu. Malūnsparnis 18 cm ilgio. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • MATTEL Dusty važiuojantis lėktuvėlis
  DUSTY važiuojantis lėktuvėlis. Mylimi herojai lėktuvėliai jau skrenda pas vaikus! Šie lėktuvai ypatingi tuo, kad turi didesnius ratus, dėl to gali lėkti kaip vėjas! Tereikia patraukti ir paleisti. Propeleris sukasi taip greit, kad rodos tuoj tuoj pakils į orą! Taigi su šios serijos modeliukais ypač ..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • DICKIE didelis gelbėtojų malūnsparnis
  DICKIE didelis gelbėtojų malūnsparnis su garso ir šviesos efektais. Atidaromos malūnsparnio durys ir pilotų kabina. Sukasi malūnsparnio sraigtai. Veikia gelbėjimo kablys, kuri galima nuleisti žemyn ir pakelti aukštyn. Reikalingi 3 x AA tipo elementai (rinkinyje yra). Išmatavimai: 41 x 9 x 20 (IxPxA)..
  Mokestis: 26.09€ 31.57€
 • FIREMAN SAM malūnsparnis su pultu
  FIREMAN SAM malūnsparnis su infraraudonųjų spindulių pultu, kuriuo galima bus valdyti malūnsparnį. Malūnsparnis važiuoja pirmyn/atgal, sukasi sraigtas, priekyje šviečia lempa. Malūnsparnio ilgis 19 cm. Reikalingi 2 x AAA ir 2 x AA tipo elementai (rinkinyje nėra). Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 18.91€ 22.88€
 • FISHER PRICE lėktuvas Little People Airplane
  FISHER PRICE lėktuvas Little People Airplane su garso ir muzikos efektais būdingais keleiviniam lėktuvui. Rinkinyje 2 ekipažo nariai. Atidaromos durelės. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 23.97€ 29.00€
 • Gaisrininkų malūnsparnis
  Gaisrininkų malūnsparnis kuris skleidžia tikrus malūnsparniui būdingus garsus, gali važiuoti, besisukantys sraigtai. Ant malūnsparnio galinės dalies yra specialūs 2 mygtukai, kuriuos palietūs malūnsparnis aktyvuojamas. Tvirta ir kokybiška plastmasė. Rekomenduojama vaikams nuo 2 metų. ..
  Mokestis: 16.27€ 19.69€
 • Gelbėtojų malūnsparnis
  Gelbėtojų malūnsparnis su šviesos ir garso efektais. Atidaromos durys, nėštuvai, gervė skirta automatiškai nuleisti kablį žemyn/auktyn. Reikalingi 2 x AA tipo elementai (pridedama). Matmenys: 30 x 12 x 17,5 (IxPxA) cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 12.19€ 14.75€
 • Gelbėtojų malūnsparnis
  Gelbėtojų malūnsparnis su šviesos ir garso efektais. Atidaromos durys, nėštuvai, gervė skirta automatiškai nuleisti kablį žemyn/auktyn. Reikalingi 2 x AA tipo elementai (pridedama). Matmenys: 30 x 12 x 17,5 (IxPxA) cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 12.19€ 14.75€
 • HELLO KITTY greitoji medicinos pagalba su malūnsparniu
  „Dickie“ prekės ženklo „Hello Kitty“ greitoji medicinos pagalba yra puikus žaislas mažiesiems gydytojams. Kiekvienam mažyliui, norinčiam dirbti gydytoju, bus suteiktos valandos linksmybių. Išskleidžiama greitoji pagalba bus pertvarkyta į visiškai įrengtą greitosios pagalbos skyrių, į kurį pacientai ..
  Mokestis: 38.84€ 47.00€
 • HELLO KITTY lėktuvas su figurėlėmis ir priedais
  Leiskitės į dangaus nuotykį su „Hello Kitty“ reaktyviniu lėktuvu iš Dickie. Puikus žaislas kiekvienai merginai, besidominčiai skrydžio palydovo darbu. Komplekte yra išskleidžiama reaktyvinė lėkštė, figūros ir daugybė įvairių priedų, kurie padės mažam skrydžio palydovui prižiūrėti reaktyvo keleivius...
  Mokestis: 38.84€ 47.00€
 • Lėktuvas su garsais ir besisukančiu priekiniu propeleriu
  Lėktuvas su garsais ir besisukančiu priekiniu propeleriu, kuris skleidžia tikrus lėktuvui būdingus garsus, gali važiuoti, besisukantis priekinis propeleris. Ant lėktuvo galinės dalies yra specialūs 2 mygtukai, kuriuos palietūs lėktuvas aktyvuojamas. Tvirta ir kokybiška plastmasė. Rekomenduojama vaik..
  Mokestis: 16.27€ 19.69€