Virtuvėlės

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • KIDDIELAND mano pirmoji mini virtuvėlė
  KIDDIELAND mano pirmoji mini virtuvėlė lavina vaiko motorinius įgūdžius, logiką, supratingumą ir vaizduotę. Taip pat padeda pažinti daržoves ir vaisius ir susipažinti su virtuvės prietaisais. Visos dalys yra labai patvarios ir pagamintos iš kokybiško plastiko. Virtuvėlės komplektas turi ir stalo įra..
  Mokestis: 26.09€ 31.57€
 • KLEIN vaikiška virtuvėlė Miele Gourmet
  KLEIN vaikiška virtuvėlė Miele Gourmet taps tikra vaikų užsiėmimo ir laisvalaikio praleidimo vieta. Čia vaikai galės improvizuodami gaminti maistą, kepti ir virti. Virtuvėlės kaitvietėse integruoti maisto ruošimo garsai, todėl gaminti vaikams maistą bus vienas malonumas. Vaikiška virtuvėlė turi įvai..
  Mokestis: 103.31€ 125.00€ 131.49€
 • KLEIN vaikiška virtuvėlė Miele Nr.1
  KLEIN vaikiška virtuvėlė Miele NR1 taps tikra vaikų užsiėmimo ir laisvalaikio praleidimo vieta. Čia vaikai galės improvizuodami gaminti maistą, kepti ir virti. Virtuvėlės kaitvietėse integruoti maisto ruošimo garsai, todėl gaminti vaikams maistą bus vienas malonumas. Vaikiška virtuvėlė turi įvairius..
  Mokestis: 136.36€ 165.00€ 197.00€
 • LITTLE TIKES mini virtuvytė Splish Splash Sink and Stove™
  LITTLE TIKES mini virtuvytė Splish Splash Sink and Stove™ su 10 priedų linksmiems žaidimams. Kranas iš kurio bėga vandenukas, vaikams suteikia daug džiaugsmo. Išmatavimai: 15 x 43 x 31 (IxPxA) cm. Tinka vaikams nuo 3 metų.   ..
  Mokestis: 22.74€ 27.51€ 31.98€
  Paremta 1 įvertinimais.
 • LITTLE TIKES vaikiška virtuvėlė Master Chef Blue su garsais
  LITTLE TIKES vaikiška virtuvėlė Master Chef su garsais tai nuostabi virtuvėlė, kuri suteiks vaikams daug džiaugsmo su ja žaidžiant. Jos pagalba vaikai išmoks gaminti, naudotis virtuve ir virtuviniais įrankiais. Rinkinyje yra 12 įvairių priedų: stalo įrankiai, indai, telefonas. Integruota: kavos viri..
  Mokestis: 88.32€ 106.87€
 • LITTLE TIKES vaikiška virtuvėlė Master Chef Red su garsais
  LITTLE TIKES vaikiška virtuvėlė Master Chef su garsais tai nuostabi virtuvėlė, kuri suteiks vaikams daug džiaugsmo su ja žaidžiant. Jos pagalba vaikai išmoks gaminti, naudotis virtuve ir virtuviniais įrankiais. Rinkinyje yra 12 įvairių priedų: stalo įrankiai, indai, telefonas. Integruota: kavos viri..
  Mokestis: 88.32€ 106.87€
 • LITTLE TIKES virtuvėlė su griliumi 2in1
  Little Tikes virtuvėlė pagaminta iš tvirtos, kokybiškos plastmasės. Tinka tiek žaidimams namuose, tiek lauke. Virtuvėlėje yra realistiniai kepimo garso efektai ir griliaus liepsnos imitacija.  Rinkinyje yra 29 priedai: keptuvė, lėkštės, šakutės, šaukštai, puodeliai, peilis, ąsotis, dešrainis, m..
  Mokestis: 152.89€ 185.00€ 190.86€
 • SMOBY mini Tefal French Touch virtuvėlė su 45 priedais
  Suteikime vaikams galimybę pasijusti suaugusiųjų vaidmenyje. Šitoje didžiulėje virtuvėje yra įrengta viryklė, su rankenėlių pagalba galima nustatyti kaitlentės galingumą ir orkaitės temperatūrą. Orkaitėje yra skarda ant kurios galima kepti sausainius. Yra šaldytuvas su lentynėlėmis. Grilius ant kuri..
  Mokestis: 94.21€ 114.00€ 132.94€
 • SMOBY virtuvėlė Cooktronic Magic Bubble
  SMOBY virtuvėlė Cooktronic Magic Bubble  su garsais ir šviesos efektais, su daugybe priedų linksmiems ir įdomiems žaidimams namuose. Virtuvėlė skleidžia maisto gaminimo garsus. Orkaitėje dega švieselė. Rinkinyje:: lėkštutės, šakutės, puodeliai, keptuvė, puodas ir pan. Virtuvėlė pagaminta iš tvi..
  Mokestis: 55.37€ 67.00€ 73.85€
 • SMOBY virtuvėlė mini Tefal French Touch Magic Bubble
  Suteikime vaikams galimybę pasijusti suaugusiųjų vaidmenyje. Šitoje didžiulėje virtuvėje yra įrengta viryklė, su rankenėlių pagalba galima nustatyti kaitlentės galingumą ir orkaitės temperatūrą. Orkaitėje yra skarda ant kurios galima kepti sausainius. Yra šaldytuvas su lentynėlėmis. Grilius ant kuri..
  Mokestis: 97.52€ 118.00€ 132.94€
 • SMOBY virtuvėlė mini Tefal Magic Bubble 26 priedai
  SMOBY virtuvėlė mini Tefal Magic Bubble  su daugybe priedų linksmiems ir įdomiems žaidimams namuose. Virtuvėlė skleidžia maisto gaiminimo garsus. Rinkinyje 26 priedai: lėkštutės, šakutės, puodeliai, keptuvė, puodas ir pan. Virtuvėlė pagaminta iš tvirtos plastmasės. Išmatavimai: 48 x 47 x 100 (I..
  Mokestis: 64.46€ 78.00€ 86.60€
 • SMOBY virtuvėlė Studio Bubble
  SMOBY virtuvėlė Studio Bubble su daugybe priedų linksmiems ir įdomiems žaidimams namuose. Virtuvėlė skleidžia maisto gaiminimo garsus. Rinkinyje 26 priedai: lėkštutės, šakutės, puodeliai, keptuvė, puodas ir pan. Virtuvėlė su griliumi ant kurio bus galima "išsikepti" dešrelių. Integruota orkaitė, kai..
  Mokestis: 60.33€ 73.00€ 80.80€
 • SMOBY virtuvėlė Studio XL Tefal su garsais
  SMOBY virtuvėlė Studio XL Tefal su daugybe priedų linksmiems ir įdomiems žaidimams namuose. Virtuvėlė skleidžia maisto gaminimo garsus. Rinkinyje 36 priedai: lėkštutės, šakutės, puodeliai, keptuvė, puodas, pipirinė, cukrinė ir pan. Integruota orkaitė, kaitlentė, kavos virimo aparatas, šaldytuvas, in..
  Mokestis: 88.43€ 107.00€ 112.66€
 • SMOBY virtuvėlė su garsais Bon Apetit
  Ant stalviršio yra kaitlentė su dviem vietomis ir su valdymo rankenėlėmis. Virtuvėje yra atidaromas šaldytuvas, orkaitė, kriauklė su kranu, kavos virimo aparatas ir priedų lentynos. Komplekte yra 23 priedai, įskaitant stalo įrankius, puodą, keptuvę, puodelius, kapsules kavos aparatui ir maistą. M..
  Mokestis: 42.15€ 51.00€ 75.01€
 • SMOBY virtuvėlė Tefal Studio XL Bubble Magic
  SMOBY virtuvėlė Tefal Studio XL Bubble Magic su daugybe priedų linksmiems ir įdomiems žaidimams namuose. Virtuvėlė skleidžia maisto gaiminimo garsus. Rinkinyje 34 priedai: lėkštutės, šakutės, puodeliai, keptuvė, puodas, pipirinė, cukrinė ir pan. Integruota orkaitė, kaitlentė, kavos virimo aparatas, ..
  Mokestis: 94.21€ 114.00€ 120.19€
 • STEP2 mano kapyklėlė
  Kilnojama kepyklėlė tiks bet kurioje vietoje! Mažasis jūsų kepėjas galės kartu su jumis kepti savo nuosavoje kepyklėlėje! Imkite sudedamąsias dalis, sumaišykite ir iškočiokite tešlą Pjaustymo lentą galima nuimti, taip padarant daugiau vietos Orkaitėje esančios lemputės leidžia aiškiai maty..
  Mokestis: 45.45€ 54.99€ 69.22€
 • STEP2 mažojo kepėjo virtuvėlė
  Kompaktiška, puikiai įrengta ir spalvinga virtuvė mažiesiems šefams! Virtuvėje yra tikroviška elektroninė viryklė Vaikai galės žaisti su orkaite, mikrobangų krosnele ir šaldytuvu Virtuvėje yra modernus, granito stalviršis Čia taip pat yra ištraukiamas vaisių ir daržovių krepšys Dekorat..
  Mokestis: 152.89€ 185.00€ 205.34€
 • STEP2 moderni virtuvėlė Fresh Accents Kitchen
  inkamo dydžio virtuvė tilps bet kurioje vietoje! Stilinga virtuvė su langeliu maistui paduoti Speciali keptuvė ir puodas su dangčiu įjungia kepimo ir virimo garsus viryklėje Virtuvėje yra kavos virimo aparatas Čia taip pat rasite „nerūdijančio plieno“ mikrobangų krosnelę, šaldytuvą ir or..
  Mokestis: 136.36€ 165.00€ 194.05€
 • STEP2 virtuvėlė Cozy Kitchen
  Virtuvėje įrengta kriauklė, šaldytuvas, orkaitė ir viryklė sužadins jūsų mažylių vaizduotę! Turi didelį priedų rinkinį (21 vnt.). „Step 2 Cozy Kitchen“ virtuvėje mažieji galės žaisti valandų valandas! Leiskite mažiesiems savo šefams atsiskleisti šioje namus primenančioje virtuvėje Įvairios s..
  Mokestis: 100.35€ 121.42€ 131.49€
 • STEP2 virtuvėlė Grand Walk-In Kitchen
  STEP2 virtuvėlė Grand Walk-In Kitchen tai stulbinančiai didelė vaikiška kulinarijos žaidimų aikštelė, kurią sukūrė garsiai žinoma amerikonų firma STEP2, pasitelkus visą savo gamybinę išminmtį ir patirtį vaikiškų prekių gamyboje. Su šia virtuvėle kiekvienas vaikas pasijus tikru kulinaru. Virtuvėlė pa..
  Mokestis: 371.07€ 448.99€ 578.95€
 • STEP2 virtuvėlė Kurk ir žaisk
  Puiki virtuvė, kurioje mažieji jūsų šefai praleis valandų valandas! Smagu žaisti su puodais ir keptuvėmis ant elektroninės viryklės (reikalingi 2 AA elementai; įsigyti atskirai) Suasmeninkite savo virtuvę mediniame rėme pakabindami savo nuotrauką ar piešinį Ant šaldytuvo surašykite darbų, ..
  Mokestis: 189.26€ 229.00€ 249.00€
 • STEP2 virtuvėlė Lifestyle Custom Kitchen
  Šios virtuvėlės dizainas - pagal naujausius mados vėjus (nerūdijantis plienas, granitas). Ši virtuvėlė turi pagrindinę įrangą ir detales savo išvaizda labai artimas realioms. Virtuvėlėje yra: indų džiovykla, plautuvė, orkaitė, ištraukiami stalčiai, viryklę. Viryklė gali skleisti verdančio vandens ar..
  Mokestis: 161.16€ 195.00€ 260.66€
 • STEP2 virtuvėlė New Traditions Style
  Ši amerikietiškos įmonės STEP2 virtuvėlė turi visus elementus, kuriuos rasi tikroje virtuvėje. Tai šaldytuvas, indaplovė, orkaitė, mikrobangų krosnelė, telefonas. Virtuvėlės spintelės turi labai tikrovišką metalinių rankenų imitaciją. Virtuvėlė išklota puošniomis plytelėmis. Apačioje yra lengvai išt..
  Mokestis: 362.81€ 439.00€ 521.32€
 • STEP2 virtuvėlė PartyTime Kitchen
  Moderni ir kompaktiška virtuvė derės prie šiuolaikinio namų interjero! Detaliai sukurtoje virtuvėje galima užsiimti įvairia veikla ir naudoti daugybę priedų Virtuvėje yra penki tikroviški elektroniniai elementai: mikrobangų krosnelė, viryklė, telefonas, virš galvos esantis šviestuvas ir laik..
  Mokestis: 322.65€ 390.41€ 431.53€
 • KLEIN vaikiška virtuvėlė Miele Compact
  KLEIN vaikiška virtuvėlė Miele Compact skirta gaminti puikius ir skanius patiekalus. Tai puiki dovana mažajai namų šeimininkei. Šios virtuvėlės pasižymi savo funkcionalumu ir aukšta kokybe, turi  aksesuarų ir priedų maisto ruošimui. Maisto ruošimo vieta susideda iš šių elementų: 2 kaitvietės, k..
  Mokestis: 38.84€ 47.00€ 51.84€
 • KLEIN vaikiška virtuvėlė Miele Gourmet Deluxe
  KLEIN vaikiška virtuvėlė Miele Gourmet Deluxe skirta gaminti puikius ir skanius patiekalus. Tai puiki doavana mažąjai namų šeimininkei. Šios virtuvėlės pasižymi savo funkcionalumu ir aukšta kokybe, turi  aksesuarų ir priedų maisto ruošimui. Virtuvėlė turi imituojantį maisto kepimo garsą. Maisto..
  Mokestis: 69.17€ 83.70€
 • KLEIN vaikiška virtuvėlė Miele Starter su garsais
  KLEIN vaikiška virtuvėlė Miele Starter su garsais skirta gaminti puikius ir skanius patiekalus. Virtuvėlė sukurta pagal garsios vokiečių firmos Klein gamintojo, kuris gamina realius vaikiškus įrankius ir priedus, buitinius prietaisus, skirtus žaisti vaikams. Tai puiki dovana mažajai namų šeimininkei..
  Mokestis: 47.63€ 57.63€
 • KLEIN virtuvėlė Bosch Style
  KLEIN virtuvėlė Bosch Style. Išamatavimai: 60 x 32,5 x 95 (IxPxA) cm. Rinkinyje 20 priedų. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 65.29€ 79.00€ 86.60€
 • KLEIN virtuvėlė Miele Petit Gourment
  KLEIN virtuvėlė Miele Petit Gourment. Reikalingi 2 x AA tipo elementai (rinkinyje nėra). Išamatavimai: 68 x 36 x 95 (IxPxA) cm. Aukštis iki stalviršio 48 cm. Rinkinyje 20 priedų. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 52.07€ 63.00€ 69.22€
 • LITTLE TIKES virtuvėlė Cook 'n Grow Kids Kitchen
  LITTLE TIKES virtuvėlė Cook 'n Grow Kids Kitchen. Virtuvėlėje įrengta: orkaitė, šaldytuvas, kavos virimo aparatas, mikrobangų krosnelė, dujinė viryklė, kriauklė. Elektroniniai virimo-kepimo garsai. 26 įvairūs virtuvėlės priedai. Reikalingi 2 x AA tipo elementai (rinkinyje nėra). Virtuvėlės išmatavim..
  Mokestis: 95.50€ 115.56€
 • Mega didelė virtuvėlė vaikams Grand Luxe su priedais
  Mega didelė virtuvėlė vaikams Grand Luxe su priedais kurių rinkinyje 78 vnt. Su šviesos ir garso efektais. Tvirta ir kokybiška plastmasė. Reikalingi 5 x 1,5V (AA) ir 6 x 1,5V (AAA) tipo elementai. Bendri matmenys: 127 x 167 x 35,6 cm. Svoris 38 kg. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 717.36€ 868.00€
 • SMOBY vaikiška virtuvėlė Mini Tefal de Luxe MAGIC BUBBLE
  SMOBY vaikiška virtuvėlė Mini Tefal de Luxe MAGIC BUBBLE . Iš viso net 47 priedai. Išmatavimai: 115 x 41 x 94 cm. Tinka vaikams nuo 3 m. ..
  Mokestis: 105.79€ 128.00€ 147.42€
 • SMOBY vaikiška virtuvėlė Mini Tefal Superchef Deluxe BUBBLE
  Elektroninė vaikiška virtuvėlė su garsu - virimo garsas ir magiškas puodelis (užpilkite vandens, paspauskite mygtuką ir pamatysite, kaip pasirodys tikri burbuliukai!), Su kepsnine, griliumi, daug vietos, kad galėtumėte žaisti , kriaukle, kavos virimo aparatu , šaldytuvu su ledo gaminimo aparatu, ork..
  Mokestis: 100.83€ 122.00€ 147.42€
 • SMOBY virtuvėlė Tefal Evolutive su 40 priedų
  SMOBY virtuvėlė Tefal Evolutive su 40 priedų. Komplekte yra: didelis stalas; kaitlentė; orkaitė; šaldytuvas; ledukų gaminimo aparatas; kavos virimo aparatas; kriauklė su čiaupu; keptuvė su blynų apvertimo funkcija; pjaustoma morka; makaronai keičiantys spalvą užpylus vandenį;..
  Mokestis: 106.61€ 129.00€
 • SMOBY virtuvėlė Tefal Studio XXL Bubble
  SMOBY virtuvėlė Tefal Studio XXL Bubble su daugybe priedų linksmiems ir įdomiems žaidimams namuose. Virtuvėlė skleidžia maisto gaiminimo garsus. Rinkinyje 34 priedai: lėkštutės, šakutės, puodeliai, keptuvė, puodas, pipirinė, cukrinė ir pan. Integruota orkaitė, kaitlentė, kavos virimo aparatas, šaldy..
  Mokestis: 98.35€ 119.00€ 130.04€
 • SMOBY virtuvėlė Tefal Studio XXL Bubble 2017
  SMOBY virtuvėlė Tefal Studio XXL Bubble su daugybe priedų linksmiems ir įdomiems žaidimams namuose. Virtuvėlė skleidžia maisto gaiminimo garsus. Rinkinyje 38 priedai: lėkštutės, šakutės, puodeliai, keptuvė, puodas, pipirinė, cukrinė ir pan. Integruota orkaitė, kaitlentė, kavos virimo aparatas, šaldy..
  Mokestis: 97.52€ 118.00€ 130.04€
  Paremta 1 įvertinimais.
 • SMOBY žaidimų virtuvėlė bėgančiu vandeniu Tefal Evolutive Gourmet
  SMOBY žaidimų virtuvėlė bėgančiu vandeniu Tefal Evolutive Gourmet. Nuostabi „Tefal Evolutive Gourmet“ virtuvė patiks kiekvienam mažam virėjui. Įrengta 43 papildomi priedai, tokie kaip: lėkštės, stalo įrankiai, puodeliai, taurės, kavos kapsulės, keptuvės, puodai ir maisto produktai, tokie kaip bly..
  Mokestis: 164.46€ 199.00€ 209.00€
 • SMOBY žaidimų virtuvėlė MiniTefal Grand Chef
  Puiki „Grand Chef“ virtuvė patiks kiekvienam mažam virėjui. Įrengta 43 papildomi priedai, tokie kaip: lėkštės, stalo įrankiai, puodeliai, taurės, kavos kapsulės, keptuvės, puodai ir maisto produktai, tokie kaip blynas, žuvis, mėsa. Didelio dydžio dėka virtuve gali naudotis ne vienas vaikas. Virtuvėj..
  Mokestis: 139.67€ 169.00€
 • STEP2 šiuolaikiška virėjo virtuvė su priedais
  Jaunieji virėjai pamėgs gaminti, kurti ir žaisti su Step2 šiuolaikinio virėjo virtuve. Ši kompaktiška vaikų žaidimų virtuvė turi interaktyvų elektroninį viryklės degiklį su šviesomis ir realistiniais gaminimo garsais ! Šis mažylių virtuvės žaidimų rinkinys išlaiko šiuolaikinės modernios virtuvės dek..
  Mokestis: 140.49€ 169.99€
 • STEP2 stilinga ir didelė virtuvėlė Elegant Edge
  STEP2 stilinga ir didelė virtuvėlė Elegant Edge su daugybe priedų ir aksesurų kurių šioje virtuvėlėje net 78 vnt. Matmenys: 127 x 167 x 35,5 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. DAUGIAU INFORMACIJOS VIDEO MEDŽIAGOJE: ..
  Mokestis: 525.59€ 635.96€
 • STEP2 stilinga ir didelė virtuvėlė Grad Walk-In
  STEP2 stilinga ir didelė virtuvėlė Grad Walk-In. Rikinyje 15 priedų (ne visi kurie matomi nuotraukose ir video medžiagoje). Matmenys: 118,7 x 127 x 83,8 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. DAUGIAU INFORMACIJOS VIDEO MEDŽIAGOJE: ..
  Mokestis: 574.38€ 695.00€
 • STEP2 svajonių virtuvė LIFESTYLE™
  Step2 svajonių virtuvė yra viena iš realistiškiausių žaidimų virtuvių, su kuria kada nors yra žaidę jūsų vaikai! Ši virtuvė yra modernaus dizaino, kad atitiktų šiuolaikinį namų dekorą. Mažieji su džiaugsmu praleis valandas įsivaizduodami, kad jie gamina savo pačių žaidimų virtuvėje. Su tiek dau..
  Mokestis: 247.93€ 299.99€
 • STEP2 virtuvė Heart of the Home Kitchen™
  Vaizduotei nėra ribų šioje pilnoje virtuvėje ! Ši Step2 virtuvė yra tobulas balansas tarp tradicinio ir šiuolaikinio dizaino virtuvės elementų ! Šis didžiulis žaidimų virtuvės rinkinys vaikams turi daugybę priedų ir tikroviškų prietaisų, kuriuos vaikai ir ikimokyklinukai pamėgs. Mažieji virėjai..
  Mokestis: 223.13€ 269.99€
 • Vaikiška virtuvėlė SMOBY Cherry
  SMOBY virtuvėlė Cherry su garsais interaktyvi virtuvė su daug aksesuarų ir kepimo virimo garsais. Virtuvėlėje yra kaitlentė, orkaitė, šaldytuvas, kriauklė, įmontuotas kavos virimo aparatas, mini bariukas.Taip pat yra 25 įvairiausių priedų reikalingų virtuvės darbui: puodai, stalo įrankiai, lekš..
  Mokestis: 50.02€ 60.53€