Vonios žaislai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • B-KIDS maudynių knygelė Dedee Duck
  B KIDS maudynių knygelė Dedee Duck su prilipinamu ančiuku prie sienos. Knygelė su 6 puslapiais, kurie nebijo vandens. Tinka vaikams nuo 6 mėn. ..
  Mokestis: 5.98€ 7.24€
 • B-KIDS maudynių žaislas
  Maudynių žaislas į vonią, kur vaikas galės linksmai leisti laiką su šia nuostabia maudynių karusėle. Karuselę galima lipdyti prie vonios sienos. Pasukus karuselę atsiveria vis naujas užsiėmimas su vandeniu: vandens malūnėlis į kurį pilant vandenuką sukasi, jūros arkliukas kurį paspaudus jis ima purk..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • B-KIDS maudynių žaislas Vandens atrakcionų parkas
  B-KIDS maudynių žaislas, linkskmiems vaiko žaidimams vonioje. Dvi vandens čiuožyklos su tramplynais ir smagiais pašokimais. Žaidimui skirti 2 gyvūnėliai, kurie sėdi pripučiamuose ratuose, su kuriais ir teks leistis nuo šių vandens kalniukų. Vandens malūnėlis. Supynės. Vandens maudynių žaislo plotį g..
  Mokestis: 20.35€ 24.62€
 • B-KIDS vandens parkas
  B-KIDS vandens parkas linksmiems žvėrelių pasičiuožinėjimams nuo vandens trasų. Pilant vandenuką į vandens parko viršūnę ima bėgti vandenukas ir tada žvėreliai pasileidžia čiuožti žemyn. Sukasi vandens malūnėlis. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€
 • BABY ONO lavinamieji kubeliai 3 vnt.
  Maži kubeliai patogūs paimti vaikučiui į rankytes. Paspaudus jie švilpia, susispaudžia ir vėl išsitiesia. Įvairiaspalviai kubelio šonai su gyvūnėliais skatina vaiką domėtis ir žaisti. Kubelio išmatavimas: 5 x 5 cm. Tinka vaikams nuo 9 mėn. ..
  Mokestis: 3.35€ 4.05€
 • BABY ONO maudynių knygelė
  BABYONO maudynių knygelė - minkšta, neperšlampama knygelė su pypsiuku. Intensyvios spalvos ir patraukūs paveikslėliai stimuliuoja vaiko vystymąsi. Knygutė atspari vandeniui, puikiai tinka maudynių metu. Tinka vaikams nuo 0 mėn. ..
  Mokestis: 2.64€ 3.19€
 • BABY ONO maudynių knygelė
  BABY ONO maudynių knygelė - minkšta, neperšlampama knygelė su pypsiuku. Intensyvios spalvos ir patraukūs paveikslėliai stimuliuoja vaiko vystymąsi. Knygutė atspari vandeniui, puikiai tinka maudynių metu. Tinka vaikams nuo 0 mėn. ..
  Mokestis: 2.40€ 2.90€
 • BABY ONO vandens žaislai 4 vnt.
  Linksmi, plaukiojantys gyvūnėliaii yra puikūs maudynių draugai. Jie smagiai plaukioja yra spalvingi ir žaismingi. Komplekte 4 vnt. Tinka vaikams nuo 3 mėn. ..
  Mokestis: 5.50€ 6.66€
 • BABY ONO vandens žaislai 4 vnt.
  Linksmi, plaukiojantys gyvūnėliaii yra puikūs  maudynių draugai. Jie smagiai plaukioja yra spalvingi ir žaismingi. Komplekte 4 vnt. Tinka vaikams nuo 3 mėn.   ..
  Mokestis: 5.50€ 6.66€
 • BABYONO minkštos lavinamosios kaladėlės
  BABYONO minkštos, spalvotos lavinamosios kaladėlės lavinti vaiko edukacinius sugebėjimus, pažinti spalvas, formas. Kaladėlės papuoštos įvairiais skirtingais paveikslėliais. Galima statyti bokštą, žaisti įvairius žaidimus. Rinkinyje 3 vnt kaladėlių. Kaladėlės išmatavimai: 5 x 5 x 5 (IxPxA) cm. Tinka ..
  Mokestis: 3.05€ 3.69€
 • CANPOL BABIES minkštos lavinamosios kaladėlės
  CANPOL BABIES minkštos, spalvotos lavinamosios kaladėlės lavinti vaiko edukacinius sugebėjimus, pažinti spalvas, formas. Kaladėlės papuoštos įvairiais skirtingais paveikslėliais. Galima statyti bokštą, žaisti įvairius žaidimus. Rinkinyje 6 vnt kaladėlių. Kaladėlės išmatavimai: 7,5 x 7,5 x 7,5 (IxPxA..
  Mokestis: 6.94€ 8.40€
 • CHICCO meškerė su melodijomis ir šviesomis
  CHICCO meškerė su melodijomis ir šviesomis skatins vaiką vonioje ar kambaryje gaudyti jūros gyventojus. Jūros gyventojus galima gaudyti ir nuo specialios salos, ant kurios vaikui reikės stovėti, o taip yra lavinama pusiausvyra ir susikaupimas. Sugavus visus jūros gyventojus, pasigirsta linksmos melo..
  Mokestis: 26.09€ 31.57€
 • LAMAZE maudynių knygelė Emily
  LAMAZE maudynių knygelė Emily. Knygelė su 8 puslapiais, kurie nebijo vandens. Tinka vaikams nuo 6 mėn. ..
  Mokestis: 10.29€ 12.45€
 • LAMAZE maudynių knygelė Horace
  LAMAZE maudynių knygelė Horace. Knygelė su 8 puslapiais, kurie nebijo vandens. Tinka vaikams nuo 6 mėn. ..
  Mokestis: 10.29€ 12.45€
 • LUDI vonios krepšinis su 3 gyvūnėliais
  LUDI vonios krepšinis su 3 gyvūnėliais kuriuos reikės įmesti į krepšinį. Mini krepšinis prisilipina ant vonios sienos dviem lipdukais. Įdomus žaidimas vaikams kurie mėgsta krepšinį. Tinka vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • Maudynių antytės TULLO
  Pakuotėje 2 ryškiaspalvės antytės, su kuriomis bus labai linksma žaisti vonioje. ..
  Mokestis: 2.64€ 3.19€
 • PLAYGRO minkštos lavinamosios kaladėlės ABC
  PLAYGRO minkštos, spalvotos lavinamosios kaladėlės lavinti vaiko edukacinius sugebėjimus, pažinti spalvas, formas. Kaladėlės papuoštos įvairiais skirtingais paveikslėliais. Galima statyti bokštą, žaisti įvairius žaidimus. Rinkinyje 6 vnt kaladėlių. Kaladėlės išmatavimai: 7,5 x 7,5 x 7,5 (IxPxA) cm. ..
  Mokestis: 8.86€ 10.72€
 • SASSY maudynių rinkinys Pop N' Pour Pals
  SASSY maudynių rinkinys Pop N' Pour Pals su jūros gyventojais, kuriuos vaikutis galės pasiimti kartu su savimi maudynėms. Gyvūnėlius galima jungti tarpusavyje ir padaryti gyvūnėlių vorelę. Vorelę galima kabinti ant vonios kambario sienų, nes yra specialūs lipukai. Rinkinyje 15 vnt., jūros gyventojų...
  Mokestis: 11.01€ 13.32€
 • SASSY vandens žaisliukai
  SASSY vandens žaisliukai skirti linksmiems žaidimams besimaudant vonioje. Paspaudus žaisliuką jis ima čiurkšti vandenį. Rinkinyje 5 gyvūnėliai. Tinka vaikams nuo 6 mėn. ..
  Mokestis: 5.50€ 6.66€
 • SIMBA maudynių žaislas Jūros arkliukas
  Vandens žaislas Jūros arkliukas su vandens malūnėliu. Arkliukas prilipinamas prie sienos. Vaikui pilant į Jūros arkliuką vandenuką, arkliuke esantis vandens malūnėlis sukasi ir vaikui suteikia daug džiaugsmo. Rinkinyje yra specialus puodelis vandeniui pilti. Jūros arkliuko aukštis 26 cm. Tinka vaika..
  Mokestis: 7.44€ 9.00€ 14.19€
 • SMOBY maudynių žaislas Cotoons Aquafun
  SMOBY maudynių žaislas Cotoons Aquafun 2014 linksmoms maudynėms vonioje. Žaislas lengvai tvirtinamas prie vonios sienos ar pačioje vonioje su lipukų pagalba. Rinkinyje yra specialus piltuvėlis skirtas pilti vandenuką į vandens kriaulę. Atsukus ant vandens kriauklės esantį kranelį, vandenukas ima bėg..
  Mokestis: 18.91€ 22.88€
 • SMOBY vonios žaislas Jūros gyventojai
  SMOBY vonios žaislas Jūros gyventojai. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 16.51€ 19.98€
 • TINTI vonios žaislas dėlionė
  Kad maudynės būtų dar įdomesnės, ši dėlionė kaip tik tai, kas padės tai padaryti. Dėlionė susideda iš 24 dalių kurias reikės sujungti. Dėlionė skirta žaisti vandenyje, todėl dėlionei vanduo nepakenks. Galima surinkti tiek vandenyje, tiek ant vonios plytelių, nes dalys puikiai limpa prie sienos. Tink..
  Mokestis: 5.50€ 6.66€
 • TOMY bebras ant banglentės
  TOMY bebras ant banglentės kuris ne tik, kad plaukia mosuodamas savo uodegą, bet dar ir dainuoja mielą dainelę. Kad bebras plauktų ant nugarėlės yra specialus mechanizmas kurį prisukus, jis plaukia. Puikus žaislas žaidžiant vonioje. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • TOMY begemotas ant vandens dviračio
  TOMY begemotas ant vandens dviračio, kuris bemindamas dviratuką ne tik dainuoja linksmą dainelę , bet dar ir iš vandens dviračio galo leidžia muilo burbulus. Labai linksmas ir įdomus žaislas vonioje. Reikalingi 3 x AA tipo elementai. Tinka vaikams nuo 12 mėn.   ..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • TOMY linksmasis pingvinukas
  Šis linksmas TOMY pingvinas mažylio maudynes pavers labai smagiu žaidimu! Prisukite pingviną ir paguldykite jį ant nugaros - išgirsite, kaip jis niūniuoja dainelę bei pamatysite, kaip smagiai mojuoja sparnais ir plaukia. Paguldykite jį ant pilvo ir jis ims gargaliuoti. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • TOMY maudynių meškutis
  Šis mielas meškiukas pasiruošęs vonios linksmybėms! Jis čiurškia vandenį, o meškiuko drabužėlius galima panaudoti kaip puodelius vandenį pilstyti. Iš pėdučių lyg iš dušo bėga vanduo. Meškiuką galima išardyti į 4 dalis: Galva - purškia vandenį Marškiniai - piltuvėlis Kelnės - puodelis vande..
  Mokestis: 9.10€ 11.01€
 • TOMY piratų laivas į vonią
  TOMY piratų laivas į vonią smagiems žaidimams. Aštuonkojis purškią vandenuką, galima žaisti atskirai su piratu, taškosi vandens malūnėlis, vandens patranka. Tinka vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • TOMY plaukiantis ir dainuojantis vėžlys
  Besipliuškenantis pingvinas turi naują draugą! Žavingas vėžlys su dryžuotu maudymosi kostiumu pavers mažylio maudynes tikromis linksmybėmis! Prisukite jį, ir vėžlys ims plaukti mosuodamas rankomis, paspauskite galvą ir jis ims skleisti įvairius garsus. Dainuoja plaukdamas ant nugaros, gargaliuoja pl..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • TOMY vėžlys su vėžliukais
  TOMY vėžlys su vėžliukais ant nugarėlės susiruošė paplaukioti po vaiko vonią. Linksmi vėžliukai, ne tik moka plaukti, bet dar ir purškia vandenuką, kai paspaudžiamas jų kiautas. Taip pat vėžliukai lengvai gali prilipti prie vonios krašto, ar ant vonios plytelių. Didžiojo vėžlio kiautas nusiima, o jo..
  Mokestis: 15.56€ 18.83€
 • TOMY vonios maudynių piramidė
  TOMY vonios maudynių piramidė žaisti vonioje. Žaidimas su piramide vandenyje apsunkina žiedų movima vienas ant kito, kadangi piramidė vandenyje plūduriuoja ir sukiojasi į šonus. Skatina vaiką susikaupti. Užmovus visus žiedus paskutinis žiedas bus pati didžiausia staigmena vaikui, nes paspaudus ant p..
  Mokestis: 17.95€ 21.72€
 • TOMY vonios žaislas Aštuonkojai
  TOMY vonios Aštuonkojai ryškus, spalvingas žaislas - aštunkojų mamytė su 8 vaikučiais - skatina vaikučio sumanumą. Visi aštunkojų vaikučiai yra sunumeruoti ir turi savo vietas ratuke, moka čiurkšti vandenuką, prilimpa prie vonios šonų ar vonios plytelių. Žaislas suteikia maudynėms daugybę džiaugsmo...
  Mokestis: 13.17€ 15.93€
 • BABY ONO vonioje limpantys žaislai
  BABY ONO vonioje limpantys žaislai su siurbtukais, kurie lengvai prilimpa tiek prie vonios plytelių, tiek prie pačios vonios. Rinkinyje 6 vnt., spalvotų, guminių žvėrelių. Matmenys: 10 x 10 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 6.94€ 8.40€
 • FISHER PRICE maudynių žaislas
  ..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • Maudynių knygutė
  Mini knygelė sudaryta iš 8 spalvotų minkštų puslapių, kurie moko pažinti gyvūnėlių ir daiktų išvaizdą. Mažas knygelės dydis patogus mažiems vaikų delniukams. Paspaudus puslapius, knygutė cypsi - tai padeda vystyti rankų koordinaciją, vaikas sudominamas ir sulaikomas jo dėmesys. Knygelės išmatavimai:..
  Mokestis: 1.65€ 2.00€
 • Maudynių knygutė
  Mini knygelė sudaryta iš 8 spalvotų minkštų puslapių, kurie moko pažinti gyvūnėlių ir daiktų išvaizdą. Mažas knygelės dydis patogus mažiems vaikų delniukams. Paspaudus puslapius, knygutė cypsi - tai padeda vystyti rankų koordinaciją, vaikas sudominamas ir sulaikomas jo dėmesys. Knygelės išmatavimai:..
  Mokestis: 1.65€ 2.00€
 • Maudynių knygutė
  Mini knygelė sudaryta iš 8 spalvotų minkštų puslapių, kurie moko pažinti gyvūnėlių ir daiktų išvaizdą. Mažas knygelės dydis patogus mažiems vaikų delniukams. Paspaudus puslapius, knygutė cypsi - tai padeda vystyti rankų koordinaciją, vaikas sudominamas ir sulaikomas jo dėmesys. Knygelės išmatavimai:..
  Mokestis: 1.65€ 2.00€
 • Maudynių žaislai
  Maudynių žaislai Orka ir jos draugai pasiruošę kartu pasipliuškenti vonioje. Maudynių žaislas (vėžliukas) plaukia, tereikia jį prisukti ir jis judindamas plaukmenis juda į priekį. Žuvytė purškia vandenuką. Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 11.53€ 13.95€
 • Maudynių žaislai Jūros gyventojai
  Maudynių žaislai Jūros gyventojai ..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€
 • Maudynių žaislai kibirėlyje
  ..
  Mokestis: 10.77€ 13.03€
 • Maudynių žaislas
  Maudynių žaislas. Rinkinyje 10 dalių kurios puikiai limpa prie plytelių, vonios krašto. Krepšys maudynių žaislas susidėti. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 6.61€ 8.00€
 • Maudynių žaislas
  Maudynių žaislas. Rinkinyje 31 dalys su žvėrelių dalimis, kurios puikiai limpa prie plytelių ar vonios krašto. Krepšys dalims susidėti. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 6.61€ 8.00€
 • Maudynių žaislas - purškiantis vandenį krabas
  Maudynių žaislas - purškiantis vandenį krabas, linkskiems žaidimams maudynių metu. Fontanėlis purškia į maždaug į 15 cn aukštį. Krabukas šviečia. Reikalingi 3 x AAA tipo elementai. Tinka vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 11.97€ 14.48€
 • Maudynių žaislas Aštuonkojis krepšinis
  Maudynių žaislas Aštunkojis krepšinis su šviesele puikiai tinkantis žaislas maudynių metu. Vaikui reikės įmesti į krepšinį vieną iš dviejų jūros gyventojų, o tada užsidegs ant aštunkojo "prilipusi" jūrų žvaigždė, taip simbolizuodama taiklų metimą. Krepšinis puikiai limpa ir tvirtai laikosi prie sien..
  Mokestis: 15.56€ 18.83€
 • Maudynių žaislas Flowers
  Maudynių žaislas Flowers su kibirėliu iš kurio pilant vandenuką į gėlytės centrą, galytės ima suktis. Priklijuojama prie vonios krašto arba sienos. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 12.69€ 15.35€
 • Maudynių žaislas Linksmi dainuojantys delfinai
  Prilietus delfino galvą jie ima groti natas. Sukurkite savo melodiją, surikiuokite delfinus į ratuką, eilutę ar kitaip, sudėkite juos į atitinkamų spalvų žiedus. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 13.64€ 16.50€
 • Maudynių žaislas Linksmosios dainuojančios varlytės
  Maudynių žaislas "Linksmosios dainuojančios varlytės" maudynių metu linksminti vaikus, žaisti. Varlytės dainuoja-švilpauja sukurdamos būdingą varlytėms simfoniją. Rinkinyje 3 spalvotos varlytės. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 9.92€ 12.00€
 • Maudynių žaislas Pagauk žuvelę
  Maudynių žaislas Pagauk žuvelę ir tapk tikru žveju. Rinkinyje meškerė ir trys žuvelės su kilpelėmis, už kurių ir teks ištraukti žuvelę. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 6.46€ 7.82€
 • Maudynių žaislas Rainy Day Catching Set
  Maudynių žaislas Rainy Day Catching Set. Pasėmus vandenuko į lietsargiuką iš jo smagiai ima bėgti vandenukas (fontanėlis). Rinkinyje 3 spalvoti kamuoliukai. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 14.46€ 17.50€
 • Minkšta cypsinti knygelė Country Animals
  Vonios žaislas-knygutė kaimo gyvūnai BabyOno. Cypsinti vonios knygutė yra sudaryta iš spalvingų, minkštų puslapių, padėsiančių išmokyti kūdikį atpažinti gyvūnus. Cypsintis elementas skatina kūdikį žaisti su knyga, o taip lavinami jo rankų judesiai. Ryškios spalvos ir for..
  Mokestis: 3.31€ 4.00€
 • Minkšta cypsinti knygelė Elephant & Friends
  Vonios žaislas-knygutė kaimo gyvūnai BabyOno. Cypsinti vonios knygutė yra sudaryta iš spalvingų, minkštų puslapių, padėsiančių išmokyti kūdikį atpažinti gyvūnus. Cypsintis elementas skatina kūdikį žaisti su knyga, o taip lavinami jo rankų judesiai. Ryškios spalvos ir for..
  Mokestis: 3.31€ 4.00€
 • Minkšta cyspinti maudynių knygutė
  Mini knygelė sudaryta iš 8 spalvotų minkštų puslapių, kurie moko pažinti gyvūnėlių ir daiktų išvaizdą. Mažas knygelės dydis patogus mažiems vaikų delniukams. Paspaudus puslapius, knygutė cypsi - tai padeda vystyti rankų koordinaciją, vaikas sudominamas ir sulaikomas jo dėmesys. ..
  Mokestis: 1.65€ 2.00€
 • SIMBA maudynių knygelė Mikė Pūkuotukas
  SIMBA maudynių knygelė Mikė Pūkuotukas - minkšta, neperšlampama knygelė su pypsiuku. Intensyvios spalvos ir patrauklūs paveikslėliai stimuliuoja vaiko vystymąsi. Knygutė atspari vandeniui, puikiai tinka maudynių metu. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 3.35€ 4.05€
 • SMOBY maudynių knygelė Magic Bath Book
  SMOBY maudynių knygelė - minkšta, neperšlampama knygelė su pypsiuku. Intensyvios spalvos ir patraukūs paveikslėliai stimuliuoja vaiko vystymąsi. Knygutė atspari vandeniui, puikiai tinka maudynių metu. Knygelė esantys paveikslėliai prie 32 laipsnių temperatūros pakeičia spalvas. Tinka vaikams nuo 12 ..
  Mokestis: 3.35€ 4.05€
 • SMOBY maudynių žaislas su melodijomis
  SMOBY maudynių žaislas su melodijomis. Žaislą padėjus ant vandens paviršiaus ir jį sušlapinus jis pradeda groti linksmas melodijas. Patraukus už virvelės krabas ima judinti savo plaukmenis ir žaislas pradeda plaukti vandens paviršiumi. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 17.95€ 21.72€
 • TOMY linksmieji maudynių pingvinai
  TOMY linksmieji maudynių pingvinai su jų mylimąją poilsio sala, ant kurios jie gali ramiai pailsėti. Poilsis greitai gali pasibaigti jei tik vaikas ims ir paspaus ant salos esantį mygtuką, tuomet ramiai stovintys pingvinai bus nusviesti nuo salos į vandenį nuo specialių tramplinų, o visa tai lydės l..
  Mokestis: 18.91€ 22.88€
 • TOMY maudynių žaislas Fountain Rocket
  TOMY maudynių žaislas Fountain Rocket. Įdomus ir smagus žaislas maudynių metu. Pasėmus vandens į raketą ir ją iškėlus virš vandens paviršiaus iš jos smagiai ima bėgti vandenukas. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 13.63€ 16.49€
 • TOMY maudynių žaislas Mix & Match Motor Boat
  TOMY maudynių žaislas Mix & Match Motor Boat. Iš keturių dalių sudarytas transporto laivas, kurį vaikas galės išardyti ir surinkti savo mėgstamą laivelį. Daugybė įvairių variantų žaisti su šiuo žaislu maudynių metu. Reguliuokite laivelio plaukimo kryptį į kairę ir dešinę, taip galėsite nukr..
  Mokestis: 19.83€ 24.00€
 • TOMY maudynių žaislas Peryn's Shower & Scrub
  TOMY maudynių žaislas Peryn's Shower & Scrub pingviniuko maudynės duše. Žaislas prilimpa prie vonios ar sienos. Puikus žaislas maudynių metu. Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 18.97€ 22.95€
 • TOMY maudynių žaislas Turtle Bath Salon
  TOMY maudynių žaislas Turtle Bath Salon. Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 19.83€ 24.00€
 • Vonios žaidimas
  Maudynių žaislas Pagauk žuvelę ar kitą jūros gyvūnėlį ir tapk tikru žveju. Rinkinyje meškerė ir šeši jūros gyventojai su kilpelėmis, už kurių ir teks pagavus ištraukti gyvūnėlį. Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 8.62€ 10.43€
 • Vonios žaislas Aquapark
  Vonios žaislas Aquapark linksmiems žaidimams vonioje. Plūduriuoja vandens paviršiuje. Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 16.51€ 19.98€