Mažasis daktaras

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • FISHER PRICE mažojo daktaro rinkinys
  FISHER PRICE mažojo daktaro rinkinys skirtas vaikams kurie nori būti tikrais gydytojais. Rinkinyje rasite stetoskopą, kraujo spaudimo matuoklį, termometrą, švirkštą, pleistrą bei ausų tikrinimo aparatą. Visus medicininius įrankius galima susidėti į tam skirtą daktaro tašę. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 16.75€ 20.27€
 • KLEIN daktaro rinkinys 6 priedai
  KLEIN daktaro rinkinyje yra visko ko reikia mažajam daktarui. Vaikas gali diagnozuoti, gydyti ir išgydyti mėgstamiausią lėlę ar meškutį. Rinkinyje yra 6 priedai tokie kaip: stetoskopas, termometras, švirkštas, bintas.Visi įrankiai sudėti patogioje dėžutėje. Tinka vaikams nuo 3 m.   ..
  Mokestis: 8.38€ 10.14€
 • KLEIN daktaro rinkinys su 10 priedų
  KLEIN daktaro rinkinyje yra visko ko reikia mažajam daktarui. Vaikas gali diagnozuoti, gydyti ir išgydyti mėgstamiausią lėlę ar meškutį. Rinkinyje yra 10 priedų tokie kaip: stetoskopas, termometras, švirkštas, žirklės, bintas, daktaro kortelė, pincetas. Tinka vaikams nuo 3 m.   ..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • KLEIN daktaro rinkinys su 10 priedų
  KLEIN daktaro rinkinyje yra visko ko reikia mažajam daktarui. Vaikas gali diagnozuoti, gydyti ir išgydyti mėgstamiausią lėlę ar meškutį. Rinkinyje yra 10 priedų tokie kaip: stetoskopas, termometras, švirkštas, žirklės, pleistras, daktaro kortelė ir kt. Tinka vaikams nuo 3 m.   ..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€
 • KLEIN mažojo daktaro chalatas
  KLEIN mažojo daktaro chalatas, pagamintas garsios įmonės Klein, leis Jūsų vaikui pasijusti tikru daktaru. Išmatavimai: ilgis - 57 cm, pečių plotis - 29,2 cm, plotis po pažastim - 40 cm, plotis apačioje - 41,5 cm. rankovių ilgis - 18,5 cm. Medžiaga: 100% poliesteris. Vaikams 3-5 m. ..
  Mokestis: 16.36€ 19.80€
 • KLEIN vaikiškas daktaro stetoskopas
  KLEIN vaikiškas daktaro stetoskopas. Pagamintas iš metalo, veikia kaip tikras daktarų stetoskopas, todėl galima girdėti širdies plakimą. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.   ..
  Mokestis: 7.44€ 9.00€ 11.69€
 • Medicininis gydytojo krepšys su spaudimo matavimo aparatu KLEIN
  Klein žaislinis medicininis gydytojo krepšys su priedais yra puikus žaislas vaikams, mėgstantiems žaisti gydytojais. Rinkinyje yra: užrakinamas krepšys, stetoskopas, otoskopas, termometras, plaktukas, manometras, spaudimo matavimo aparatas ir kt. Krepšio petnešos yra reguliuojamos dirželiais..
  Mokestis: 22.23€ 26.90€
 • Daktaro chalatas mažajam daktarui
  Daktaro chalatas mažajam daktarui su daktaro įrankiais rinkinyje: stetoskopas, termometras, švirkštas, kaukė, plaktukas, ausų priežiūros stetoskopas. Širdies stetoskopas veikia nuo elekmentų, girdisi šiam įrankui būdingi garsai. Chalato išmatavimai: ilgis 52 cm, plotis 44 cm, rankovės 35 cm,  R..
  Mokestis: 33.27€ 40.26€
 • Daktaro rinkinys su 9 priedais
  Daktaro rinkinys su 9 priedais. Vaikas gali diagnozuoti, gydyti ir išgydyti mėgstamiausią lėlę ar meškutį. Rinkinyje: stetoskopas, otoskopas, plaktukas, replės, švirkštas, termometras, žibintuvėlis, manometras, vaistai. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 10.74€ 13.00€
 • Daktaro rinkinys su žaisliniu mobiliuoju telefonu
  Daktaro rinkinys su žaisliniu mobiliuoju telefonu pagalbos skambučiams priimti. Vaikas gali diagnozuoti, gydyti ir išgydyti mėgstamiausią lėlę ar meškutį. Rinkinyje yra 11 priedų tokie kaip: stetoskopas, termometras, švirkštas, žirklės, bintas, daktaro kortelė, pincetas. Tinka vaikams nuo 3 m. ..
  Mokestis: 24.38€ 29.50€
 • Dantų priežiūros rinkinys iš medienos
  Dantų priežiūros rinkinys iš medienos dantukams taisyti ir juos prižiūrėti. Rinkinyje yra visi reikalingi dantų priežiūrai skirti medicininiai įrankiai. Patogi dėžutė visiems įrankiams susidėti. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 17.35€ 20.99€
 • Gydytojo - veterinaro įrankių rinkinys vaikams iš medienos lagaminėlyje
  Gydytojo - veterinaro įrankių rinkinys vaikams iš medienos lagaminėlyje, kurių šiame rinkinyje net 17 vnt: stateskopas, vaistų buteliukas, švirkštas, termometras, pincetas ir kt. Visi elementai pagaminti iš aukštos kokybės medienos panaudojant netoksiškus ir saugius vaikams dažus. Rekomenduojama vai..
  Mokestis: 15.69€ 18.99€
 • KLEIN daktaro rinkinys Mini
  Vaikas gali diagnozuoti, gydyti ir išgydyti mėgstamiausią lėlę ar meškutį. Rinkinyje yra 5 priedai tokie kaip: stetoskopas, termometras, švirkštas, daktaro kortelė, vaistų dėžutė. Tinka vaikams nuo 3 m. ..
  Mokestis: 6.94€ 8.40€
 • KLEIN daktaro rinkinys su 10 priedų
  KLEIN daktaro rinkinyje yra visko ko reikia mažajam daktarui. Vaikas gali diagnozuoti, gydyti ir išgydyti mėgstamiausią lėlę ar meškutį. Rinkinyje yra 10 priedų tokie kaip: stetoskopas, termometras, švirkštas, žirklės, bintas, daktaro kortelė, pincetas. Tinka vaikams nuo 3 m. ..
  Mokestis: 16.51€ 19.98€
 • KLEIN daktaro rinkinys su 7 priedais
  KLEIN daktaro rinkinyje yra visko ko reikia mažajam daktarui. Vaikas gali diagnozuoti, gydyti ir išgydyti mėgstamiausią lėlę ar meškutį. Rinkinyje yra 7 priedų tokie kaip: stetoskopas, termometras, švirkštas, , pleistras, daktaro kortelė, vaistų buteliukas. Tinka vaikams nuo 3 m. ..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€
 • KLEIN daktaro rinkinys su 7 priedais
  KLEIN daktaro rinkinyje yra visko ko reikia mažajam daktarui. Vaikas gali diagnozuoti, gydyti ir išgydyti mėgstamiausią lėlę ar meškutį. Rinkinyje yra 7 priedų tokie kaip: stetoskopas, termometras, švirkštas, , pleistras, daktaro kortelė, vaistų buteliukas. Tinka vaikams nuo 3 m. ..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€
 • KLEIN daktaro rinkinys su 8 priedais lagaminėlyje
  KLEIN daktaro rinkinyje yra visko ko reikia mažajam daktarui. Vaikas gali diagnozuoti, gydyti ir išgydyti mėgstamiausią lėlę ar meškutį. Rinkinyje yra 10 priedų tokie kaip: stetoskopas, termometras, švirkštas, žirklės, bintas, daktaro kortelė, plaktukas, rankovė su kryžium. Tinka vaikams nuo 3 m. ..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • KLEIN mažojo daktaro rinkinys
  KLEIN daktaro rinkinyje yra visko ko reikia mažajam daktarui. Vaikas gali diagnozuoti, gydyti ir išgydyti mėgstamiausią lėlę ar meškutį. Rinkinyje yra 10 priedų. Viskas puikiai telpa lagaminėlyje, kurį vaikas gali pasiimti su savimi kur bekeliautų. Lagaminėlio išmatavimas: 27 x 16 x 16 cm. humbi_plT..
  Mokestis: 28.48€ 34.46€
 • KLEIN vaikiškas daktaro rinkinys su 13 priedų
  KLEIN daktaro rinkinyje yra visko ko reikia mažajam daktarui. Vaikas gali diagnozuoti, gydyti ir išgydyti mėgstamiausią lėlę ar meškutį. Rinkinyje yra 10 priedų tokie kaip: stetoskopas, kraujo spaudimo matuoklis, termometras, švirkštas, žirklės, bintas, daktaro kortelė, pincetas. Puikus lagaminas ku..
  Mokestis: 123.97€ 150.00€
 • Mažojo daktaro rinkinys iš 8 medinių daktaro įrankių
  Mažojo daktaro rinkinys iš 8 medinių daktaro įrankių medžiaginėje daktaro tašytėje. Rinkinyje: stetoskopas, daktaro raištis, termometras, švirkštas, vaistų buteliukas, tepaliuko tūtelė, daktaro užrašų knygelė. Visi įrankiai pagaminti iš kokybiškos sertifikuotos medienos. Tašytės išmatavimai: 23 x 15..
  Mokestis: 15.55€ 18.82€
 • Mažojo dantisto rinkinys "Sutaisyk dantis"
  Padovanok savo vaikui nuostabią dovaną! Plastilino masės rinkinys „Stomatologas“ padės vaikams priprasti prie pirmo vizito pas odontologą ar plauti dantis ir tuo pačiu leis fantastiškai praleisti laiką! Komplekte rasite odontologijos įrankius, kurie yra reikalingi dantims gydyti, gręžti, taisyt..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • Medicinos įrankių rinkinys
  Medicinos įrankių rinkinys. Daktaro rinkinyje yra visko ko reikia mažajam daktarui. Vaikas gali diagnozuoti, gydyti ir išgydyti mėgstamiausią lėlę ar meškutį. Rinkinyje yra 18 priedų tokie kaip:  termometras, švirkštas, bintas, žirklės, skalpelis, akinukai ir kt. (žr paveikslėlyje) . Visi įrank..
  Mokestis: 11.16€ 13.50€
 • Medicinos krepšys su aksesuarais mažajam daktarui
  Medicinos krepšys su akuarais mažajam daktarui kuriame rasite: stateskopą, otoskopą, termometrą, plaktuką, kraujo spaudimo matuoklį, racija (imitacija). Visi daktaro įrankiai gražiai susidėda į jiems skirtas vietas krepšyje, tačiau kaip jie yra nenaudojami, viskas lengvai tilps į krepšio vidų su užt..
  Mokestis: 20.50€ 24.80€
 • Medicinos stovas su gydytojo priedais ir aksesuarais
  Medicinos stovas su gydytojo priedais ir aksesuarais kurių rinkinyje net 10 vienetų. Stovo aukštis 59 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 30.88€ 37.36€
 • Mediniai medicinos įrankiai mažajam daktarui lagaminėlyje VIGA
  Mediniai medicinos instrumentai mažajam daktarui lagaminėlyje. Rinkinyje 10 vnt medicinos įrankių: švirkštas, plaktukas, termometras, stateskopas, tabletės ir kt. Tinka vaikams nuo 36 mėn. ..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€ 12.16€
 • SIMBA mini gydytojo rinkinys lagaminėlyje
  SIMBA mini gydytojo rinkinys lagaminėlyje su 6 daktaro įrankiais: stetoskopas, švirkštas, pleistras, žirklės ir kt. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 2.89€ 3.50€
 • SMOBY mažojo daktaro rinkinys
  SMOBY daktaro rinkinyje yra visko ko reikia mažajam daktarui. Vaikas gali diagnozuoti, gydyti ir išgydyti mėgstamiausią lėlę ar meškutį. Rinkinyje yra 13 priedų. Viskas puikiai telpa lagaminėlyje, kurį vaikas gali pasiimti su savimi kur bekeliautų. Tinka vaikams nuo 3 m. ..
  Mokestis: 15.56€ 18.83€
 • SMOBY mažojo gydytojo rinkinys
  SMOBY daktaro stovas reikalingas kiekvienam mažajam gydytojui. Rinkinuką sudaro 13 aksesuarų. Tai nuostabus žaislas, su kurio pagalba vaikas galės nustatyti diagnozę, ištirti ir išgydyti pacientą. O svarbiausia, kad vaikas daugiau nebijos eiti pas savo gydytoją, jis jau žinos kaip veikia instrumenta..
  Mokestis: 31.40€ 38.00€ 40.26€
 • SMOBY medicinos vežimėlis su priedais ir garsais
  SMOBY medicinos vežimėlis su priedais ir garsais. Rinkinyje 16 įvairių medicinos įrankių lėlytės gydymui. Išmatavimai: 31 x 31 x 55 (IxPxA) cm. Tinka vaikams nuo 3 metų.   ..
  Mokestis: 42.84€ 51.84€
 • WADER mažojo daktaro rinkinys 16 el.
  WADER daktaro rinkinyje yra visko ko reikia mažajam daktarui. Vaikas gali diagnozuoti, gydyti ir išgydyti mėgstamiausią lėlę ar meškutį. Rinkinyje yra 16 priedų. Viskas puikiai telpa lagaminėlyje, kurį vaikas gali pasiimti su savimi kur bekeliautų. Tinka vaikams nuo 3 m. ..
  Mokestis: 13.41€ 16.22€