Mažasis mechanikas

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • ECOIFFIER darbastalis Mecanics
  Su šiuo rinkiniu prasideda mažojo meistro didieji mechaniko darbai. Vaikutis galės, kalti, sukti, veržti, pjauti, matuoti. Visi įrankiai susideda į savo vietas. Rinkinyje 25 priedai įvariems darbams atlikti. Išmatavimai: 38 x 24,5 x 60 (IxPxA) (cm). Tinka vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 28.48€ 34.46€
 • KLEIN mažojo meistro Bosch rinkinys
  Vokiečių firma KLEIN siūlo puikų, kokybišką rinkinį, su kuriuo Jūsų vaikas pasijus tikru meistru. Rinkinyje rasite elektrinį atsuktuvą su trimis pakeitimo antgaliais, plaktuką, pjūkliuką, veržliaraktį ir varžtus lentelių varžymui lenteles. Visą tai susideda į nešimui patogų lagaminėlį. Lagaminėlio i..
  Mokestis: 37.36€ 45.21€
 • KLEIN mažojo meistro Bosch rinkinys
  Vokiečių firma KLEIN siūlo puikų, kokybišką rinkinį, su kuriuo Jūsų vaikas pasijus tikru meistru. Rinkinyje rasite elektrinį atsuktuvą su dviem  pakeitimo antgaliais, plaktuką, pjūkliuką, reples, atsuktuvą ir veržliaraktį. Visą tai susideda į nešimui patogų diržą. Tinka vaikams nuo 3 m. ..
  Mokestis: 26.09€ 31.57€
 • KLEIN mechaniko rinkinys Bosch Grand Prix case IXOLINO
  KLEIN mechaniko rinkinys Bosch Grand Prix case IXOLINO – puikus žaislas vaikams! Su šiuo rinkiniu vaikas galės surinkti ir suvaržyti F-1 formulės ratus, uždėti galinį spoilerį ir visą tai galės daryti su elektriniu atsuktuvu. Nereikia priminti, kad mažylį labiausiai dominantys įrankiai tuo pačiu yra..
  Mokestis: 26.09€ 31.57€
 • KLEIN mechaniko rinkinys Bosch IXOLINO work case
  KLEIN mechaniko rinkinys Bosch IXOLINO work case – puikus žaislas vaikams! Nereikia priminti, kad mažylį labiausiai dominantys įrankiai tuo pačiu yra patys pavojingiausi. Vokiečių firma KLEIN siūlo puikų, kokybišką rinkinį, su kuriuo Jūsų vaikas pasijus tikru meistru. Rinkinyje rasite elektrinį atsu..
  Mokestis: 26.09€ 31.57€
 • KLEIN mechaniko rinkinys Bosch mini
  KLEIN mechaniko rinkinys Bosch mini - puikus žaislas, leisiantis susipažinti su dažniausiai naudojamais suaugusiųjų įrankiais. Vaikas tikrai turės daug veiklos. Dabar vaikas galės kiek nori kalti, išsukinėti, įsukinėti varžtus ir pan. Į komplektą įeina daug įrankių ir detalių kurių net 77 vnt: plakt..
  Mokestis: 52.42€ 63.43€
 • KLEIN mechaniko rinkinys Bosch mini Work Case
  KLEIN mechaniko rinkinys Bosch mini Work Case – puikus žaislas vaikams ! Nereikia priminti, kad mažylį labiausiai dominantys įrankiai tuo pačiu yra patys pavojingiausi. Vokiečių firma KLEIN siūlo puikų, kokybišką rinkinį, su kuriuo Jūsų vaikas pasijus tikru meistru. Rinkinyje rasite plaktuką, reples..
  Mokestis: 17.95€ 21.72€
 • KLEIN mechaniko rinkinys Bosch WorkBench
  KLEIN mechaniko rinkinys Bosch WorkBench - puikus žaislas, leisiantis susipažinti su dažniausiai naudojamais suaugusiųjų įrankiais. Vaikas tikrai turės daug veiklos. Dabar vaikas galės kiek nori kalti, išsukinėti, įsukinėti varžtus ir pan. Į komplektą įeina daug įrankių: plaktukas, raktas, replės, e..
  Mokestis: 50.02€ 60.53€
 • SIMBA ABC vaikiški darbo įrankiai
  SIMBA ABC vaikiški darbo įrankiai su tikroviškais tiems įrankiams būdingais garsais. Ant įrankių nuspaudus įjungimo mygtuką, pradeda dirbti įrankis ir pasigirsta tikroviški garsai. Įrankiai visiškai saugūs, galimybės susižaloti nėra. Tinka vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 6.94€ 8.40€
 • SMOBY Black&Decker vaikiškas elektrinis atsuktuvas
  SMOBY Black&Decker vaikiškas elektrinis atsuktuvas su dviem sukimo atgaliukais rinkinyje. Elektrinis atsuktuvas, tiek įsuka, tiek ir išsuka varžtus, tereikia mygtuku pakeisti sukimo kryptį. Puikus įrankis prie įvairių vaikiškų darbastalių, įdomeniems žaidimams kažką meistraujant. Reikalingi 2 x ..
  Mokestis: 12.93€ 15.64€
 • SMOBY Black&Decker vaikiškas elektrinis atsuktuvas
  SMOBY Black&Decker vaikiškas elektrinis atsuktuvas su dviem sukimo atgaliukais rinkinyje. Elektrinis atsuktuvas, tiek įsuka, tiek ir išsuka varžtus, tereikia mygtuku pakeisti sukimo kryptį. Puikus įrankis prie įvairių vaikiškų darbastalių, įdomeniems žaidimams kažką meistraujant. Reikalingi 2 x ..
  Mokestis: 8.62€ 10.43€
 • SMOBY Black&Decker vaikiškas mechaninis atsuktuvas su varžtais
  SMOBY Black&Decker vaikiškas mechaninis atsuktuvas su dviem sukimo atgaliukais rinkinyje. Elektrinis atsuktuvas, tiek įsuka, tiek ir išsuka varžtus, tereikia mygtuku pakeisti sukimo kryptį. Rinkinyje 2 varžtai su specioliomis lentelėmis į kurias galima sukti varžtus ir išsukti. Puikus įrankis pr..
  Mokestis: 10.77€ 13.03€
 • SMOBY darbastalis Black and Decker
  SMOBY darbastalį sudaro net 79 įvairiausių elementų. Mažasis meistras tikrai turės daug veiklos sukant, veržiant, kalant ir pan. Visi įrankiai saugūs, todėl vaikas žaisdamas tikrai bus saugus. Išmatavimai: 56 x 39 x 103 (IxPxA) cm. Tinka vaikams nuo 3 m. ..
  Mokestis: 59.50€ 72.00€
 • SMOBY darbastalis Black and Decker Bricolo Center
  SMOBY darbastalį sudaro net 92 įvairiausių elementų. Mažasis meistras tikrai turės daug veiklos sukant, veržiant, kalant ir pan. O kas įdomiausia rinkinyje yra mechaninis atsuktuvas. Visi įrankiai saugūs, todėl vaikas žaisdamas tikrai bus saugus. Išmatavimai: 79 x 39 x 103 (IxPxA) cm. Tinka vaikams ..
  Mokestis: 66.78€ 80.80€
 • SMOBY darbastalis Black and Decker Bricolo Utimate
  SMOBY darbastalis Black and Decker Bricolo Utimate sudaro net 95 įvairiausių elementų. Mažasis meistras tikrai turės daug veiklos sukant, veržiant, kalant. O kas įdomiausia rinkinyje yra mechaninis atsuktuvas. Visi įrankiai saugūs, todėl vaikas žaisdamas tikrai bus saugus. Išmatavimai: 49 x 39 x 103..
  Mokestis: 73.95€ 89.48€
 • SMOBY darbastalis Planes
  SMOBY darbastalis Planes sudaro 20 įvairiausių elementų. Mažasis meistras tikrai turės daug veiklos sukant ir veržiant  O kas įdomiausia rinkinyje yra mechaninis atsuktuvas, su kuriuo vaikas galės suvaržyti filmuko "Planes" pagrindinį herojų Dusty. Visi įrankiai saugūs, todėl vaikas žaisdamas t..
  Mokestis: 45.24€ 54.74€
 • SMOBY darbastalis Planes
  Komplektą sudaro 15 elementų: kryžminis atsuktuvas, replės, rankinis atsuktuvas, 4 varžtai, ir lėktuvėlis Dusty iš atskirų dalių. Mažasis meistras tikrai turės daug veiklos surenkant visų pamėgtą lėktuvėlį Dusty. Stovas ant ratukų, kurį galima nusistumti kur tik panorėjus. O svarbiausia, kad visi įr..
  Mokestis: 42.84€ 51.84€
 • SMOBY įrankių stovas CARS
  Vaikas tikrai turės daug veiklos. Dabar jis galės kiek norės kalti, išsukinėti, įsukinėti. Į komplektą įeina daug įrankių: plaktukas, raktas, replės, elektrinis atsuktuvas irr dar daug kitų aksesuarų. Tai pat yra mašinėlė iš Disney Cars kolekcijos, kurią galima išrinkti, surinkti ir net pripilti kur..
  Mokestis: 54.81€ 66.32€
 • SMOBY konstruktorius lagaminėlyje CARS3
  Nuo šiol surinkinėkite ir išrinkinėkite mėgstamiausią filmuko CARS3 personažą McQueen'ą. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 21.31€ 25.78€
 • SMOBY mažojo mechaniko lagaminėlis su įrankiais
  SMOBY mažojo mechaniko lagaminėlis su įrankiais įvairiems darbams namuose atlikti, kaip tai daro tėvelis. Visi įrankiai saugūs. Įrankiai sudėti į gražų mechaniko lagaminėlį. Rinkinyje 20 priedų. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 26.09€ 31.57€
 • SMOBY mažojo meistro įrankių dėžutė Black&Decker
  SMOBY mažojo meistro įrankių dėžutė Black&Decker ji saugi, patogi ir joje rasite įrankių, kurie pravers meistraujant. Lagaminėlyje yra: elektrinis atsuktuvas, taip pat yra motocikliukas, kurį galimą varžyti ir taisyti. Atsuktuvas suka tiek į vieną pusę, tiek ir į kitą. Elektrinis atsuktuvas veik..
  Mokestis: 21.31€ 25.78€
 • SMOBY mažojo meistro stalas Black & Decker
  Tai puikus Smoby Black & Decker darbastalis, kuris suteiks Jūsų mažyliui daug įdomios ir įvairios veiklos. Šiame rinkinyje yra 80 įvairiausių priedų su kuriais vaikas galės varžyti, kalti, sukti ir kt. Šis kūrybinis darbastalis lavins vaiko vaizduotę, mokins pažinti instrumentus, bei kaip su jai..
  Mokestis: 69.17€ 83.70€
 • SMOBY mažojo statybininko liemenė, šalmas ir priedai
  SMOBY mažojo statybininko liemenė, šalmas ir priedai- pagaminti garsios įmonės Smoby, leis Jūsų vaikui pasijusti tikru statybininku. Priedai: veržliaraktis telefonas ir statybinko vardinė kortelė. Išmatavimai: ilgis - 48 cm, plotis 39 cm. Vaikams nuo 3m.   ..
  Mokestis: 31.05€ 37.57€
 • SMOBY mechaniko dėžė su įrankiais ant ratukų
  SMOBY darbastalis Black&Decker kurio komplektą sudaro 19 įvairių mažojo meistro elementų. Mažasis meistras tikrai turės daug veiklos. O svarbiausia tai, kad šitą žaislą jis visada galės pasiimti kartu, nes iš stovo pasidaro patogus lagaminas ant ratukų. O svarbiausia, kad visi įrankiai saugūs, v..
  Mokestis: 38.06€ 46.05€
 • STEP2 tikro meistro dirbtuvės
  Skatinkite vaiko kūrybiškumą su tikroviškomis medienos apdirbimo dirbtuvėmis! Unikalus, tikroviškai atrodantis "medis" yra pagamintas iš nesulaužomos Durafoam™ medžiagos, dėl kurios jūsų mažylis galės išnaudoti visas vaizduotės galimybes Durafoam™ plokšteles galima viena su kita sujungti, o ..
  Mokestis: 106.61€ 129.00€ 144.52€
 • Darbastalis vaikams su 60 elementų
  Darbastalis vaikams su 60 elementų įvariems darbams atlikti. Darbastalis su šviesos ir garso efektais, kad žaidimas atrodytų kuo tikroviškesnis. Mašinos variklio imitaciją, kurį reikės suremontuoti, o suremontavus, klausytis ar pagaliau jau tinkamai veikia variklis (leidžia specifinius variklio gars..
  Mokestis: 93.11€ 112.66€
 • DUMEL Discovery surenkamas augintinis - Kačiukas
  DUMEL Discovery surenkamas augintinis - Kačiukas. Kiekviena Kačiuko dalis yra priveržiama elektriniu suktuvu. Rinkinyje elektrinis suktuvas ir atsuktuvas, su kuriais ir bus atliekami įvairūs sukimo darbai. Žaislas skatina loginį mastymą, susikoncentravimą. Tinka vaikams nuo 3 m. Naudojami 2 AA eleme..
  Mokestis: 16.51€ 19.98€
 • DUMEL Discovery surenkamas augintinis - Šuniukas
  DUMEL Discovery surenkamas augintinis - Šuniukas. Kiekviena Šuniuko dalis yra priveržiama elektriniu suktuvu. Rinkinyje elektrinis suktuvas ir atsuktuvas, su kuriais ir bus atliekami įvairūs sukimo darbai. Žaislas skatina loginį mastymą, susikoncentravimą. Tinka vaikams nuo 3 m. Naudojami 2 AA eleme..
  Mokestis: 16.51€ 19.98€
 • HEROS mechaninis atsuktuvas
  HEROS mechaninis atsuktuvas skirtas HEROS medinių kontruktorių varžymui. Su šiuo atsuktuvu patogiai ir greitai galima surinkti savo mėgstamą mašiną, lėktuvą, traktorių ir pan. Rinkinyje du keičiami atsuktuvų antgaliai. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 9.57€ 11.58€
 • KLEIN Bosch mašinėlių varžymo konstruktorius 3in1
  KLEIN Bosch mašinėlių varžymo konstruktorius 3in1 skirtas vaikams, kurie mėgsta konstruoti ir rinkti įvairaus tipo mašinas. Kad būtų įdomiau, mašinos renkamos elektriniu atsuktuvu. Galima varžyti ir su rankiniu atsuktuvu. Su šiuo rinkiniu galima surinkti tris skirtingo tipo mašinas: džipą, pagalbos ..
  Mokestis: 35.66€ 43.15€
 • KLEIN elektrinis atsuktuvas BOSCH
  KLEIN elektrinis atsuktuvas BOSCH  su trimis sukimo antgaliukais rinkinyje. Elektrinis atsuktuvas, tiek įsuka, tiek ir išsuka varžtus, tereikia mygtuku pakeisti sukimo kryptį. Puikus įrankis prie įvairių vaikiškų darbastalių, įdomeniems žaidimams kažką meistraujant. Reikalingi 3 x AA tipo eleme..
  Mokestis: 20.83€ 25.20€
 • KLEIN elektrinis suktuvas su priedais lagaminėlyje
  KLEIN elektrinis suktuvas su priedais. Elektrinis suktuvas veikia kaip tikras, nes sukasi grąžtas. Rinkinyje taip pat yra: plaktukas, pjūklas, raktas varžtams sukti ir t.t. Reikalingi 2 x AA tipo elementai (rinkinyje nėra). Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 34.71€ 42.00€
 • KLEIN vaikiškas elektrinis atsuktuvas
  KLEIN vaikiškas elektrinis atsuktuvas, tėveliui padėti namų ūkio darbuose. Atsuktuvas sukasi tiek į vieną pusę (užsuka), tiek į kitą pusę (atsuka). Rinkinyje papildomas sukimo antgalis. Reikalingi 2 x AAA tipo elementai. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 9.58€ 11.59€
 • LITTLE TIKES mažojo meistro įrankiai
  LITTLE TIKES mažojo meistro įrankiai, kurių rinkinyje 10 vnt. Vaikiški darbo instrumentai: gulščiukas, replės, gremžtukas, replės, atsuktuvas, veržliaraktis, plaktukas, kampainis, varžtai, veržlės. Kad tėvelis būtų ramus dirbdamas ir nereikėtų duoti vaikui savo darbo įrankių, šis komplektas kaip tik..
  Mokestis: 16.51€ 19.98€
 • Mažojo meistro dirbtuvės
  Mažojo meistro dirbtuvės kuriose vaikas galės varžyti, kalti, sukti. Rinkinyje 12 priedų: plaktukas, veržliaraktis, atsuktuvas, liniuotė, varžtai ir veržlės. Išmatavimai: 22 x 13 x 14 (IxPxA) cm. Sertifikuota ASTM F963 EN71 standartu. Aukštos kokybės mediena. Saugūs ir nekenksmingi dažai. Tinka vaik..
  Mokestis: 13.40€ 16.21€
 • Medinė mažojo meistro dirbtuvė
  Medinė mažojo meistro dirbtuvė įdomiems vaikų žaidimams. Rinkinyje 49 mediniai darbo elementai. Visi žaidimo elementai saugūs. Su šiuo darbastaliu ir jo žaidimo elementais vaikas galės sukti, kalti, pjauti, matuoti. Aukštis iki darbastalio: 34 cm. Bendri išmatavimai: 62 x 25 x 40 (IxPxA) cm. Svoris ..
  Mokestis: 35.66€ 43.15€