Namų šeimininkė

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • KLEIN lygintuvas Braun
  KLEIN lygintuvas Braun pagamintas iš tvirtos, kokybiškos plastmesės ir visiškai atkurtas, garsios viekiečių firmos KLEIN,  pagal tikrą BRAUN lygintuvo medelį.  Nuo šiol mamos pagalbininkė galės pati lyginti rūbelius sau ir savo lėlytėms. Išmatavimai: 23 x 10 x 15 cm. Tinka vaikams nuo 3 m...
  Mokestis: 16.03€ 19.40€
 • KLEIN švaros rinkinys Vileda
  Pagamintas iš tvirtos, kokybiškos plastmesės. Profesionalių įrankių rinkinys mažajai šeimininkei. Nuo šiol mamos pagalbininkė galės pati tvarkyti namus, nes šiame rinkinyje yra visko ko reikia šiam darbui. Rinkinyje yra: šluota, šluotelė, semtuvėlis, šluota grindims plauti, kibirėlis. Šis rinkinys p..
  Mokestis: 35.66€ 43.15€ 48.95€
 • KLEIN vaikiškas klasikinis valymo rinkinys
  KLEIN vaikiškas klasikinis valymo rinkinys tinka tiek mergaitėms, tiek ir berniukams. Kad namai būtų tvarkingi ir švarūs šis rinkinys kaip tik Jūsų vaikui. Rinkinį sudaro šluota (62 cm. aukščio), šluotelė, semtuvėlis. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 6.61€ 8.00€ 10.14€
 • SMOBY lyginimo lenta su priedais
  Pagaminta iš tvirtos, kokybiškos plastmasės. Nuo šiol mamos pagalbininkė galės pati lyginti rūbelius savo lėlytėms, nes šiame rinkinyje yra viskas ko reikia šiam darbui. Rinkinyje yra: lyginimo lenta, mini Tefal lygintuvas su garsais, purkštuvas, pakabos. Lyginimo lentos aukštis reguliuojasi nuo 45 ..
  Mokestis: 30.88€ 37.36€
 • SMOBY lygintuvas Rowenta mini
  SMOBY lygintuvas Rowenta mini Avantis 120 pagamintas iš tvirtos, kokybiškos plastmasės ir yra visiškai autentiškas, pagal tikrą Tefal lygintuvo modelį. Lygintuvas su padeliu. Nuo šiol mamos pagalbininkė galės pati lyginti rūbelius sau ir savo lėlytėms. Skleidžia garų garsą, šviečia lemputė. Išmatavi..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • SMOBY mini Tefal lygintuvas
  SMOBY lygintuvas mini Tefal pagamintas iš tvirtos, kokybiškos plastmasės ir yra visiškai autentiškas, pagal tikrą Tefal lygintuvo modelį. Nuo šiol mamos pagalbininkė galės pati lyginti rūbelius sau ir savo lėlytėms. Skleidžia garų garsą, šviečia lemputė. Išmatavimai: 18 x 8 x 9 cm. Tinka vaikams nuo..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • SMOBY švaros rinkinys
  Pagamintas iš tvirtos, kokybiškos plastmesės. Profesionalių įrankių rinkinys mažajai šeimininkei. Nuo šiol mamos pagalbininkė galės pati tvarkyti namus, nes šiame rinkinyje yra visko ko reikia šiam darbui. Rinkinyje yra: šluota, šluotelė, semtuvėlis, kibirėlis. Šis rinkinys padės tėveliams, žaidimo ..
  Mokestis: 33.06€ 40.00€ 48.95€
 • SMOBY švaros rinkinys su siurbliu
  SMOBY švaros rinkinys su siurbliu pagamintas iš tvirtos, kokybiškos plastmesės. Profesionalių įrankių rinkinys mažajai šeimininkei. Nuo šiol mamos pagalbininkė galės pati tvarkyti namus, nes šiame rinkinyje yra visko ko reikia šiam darbui. Rinkinyje yra 9 priedai: šluota, šluotelė, semtuvėlis, dulki..
  Mokestis: 52.84€ 63.94€
 • SMOBY švaros rinkinys su siurbliu Rowenta
  SMOBY švaros rinkinys su siurbliu pagamintas iš tvirtos, kokybiškos plastmesės. Profesionalių įrankių rinkinys mažajai šeimininkei. Nuo šiol mamos pagalbininkė galės pati tvarkyti namus, nes šiame rinkinyje yra visko ko reikia šiam darbui. Rinkinyje yra 4 priedai: šluota, semtuvėlis, dulkių siurblys..
  Mokestis: 43.08€ 52.13€
 • SMOBY vaikiškas siurblys Rowenta
  SMOBY vaikiškas siurblys Rowenta, kuris veikia kaip tikras siurblys ir skleidžia siurbliui būdingus garsus. Su tokiu siurbliuku vaikas mokysis palaikyti tvarką ir švarą namuose. Siurblio ratukai sukasi, todėl siurblį galima tempti. Išmatavimai: 23 x 26 x 14 (IxPxA) cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 18.91€ 22.88€
 • SMOBY vaikiškas siurblys Rowenta mini
  SMOBY vaikiškas siurblys Rowenta mini su tikrais siurblio garsais. Išsiima filtras kaip tikrame siurblyje. Paspaudus įjungimo mygtuką įsijungia siurblys ir skleidžia jam būdingus garsus. Reikalingi 2 x AA tipo elementai. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 22.31€ 27.00€ 28.67€
 • SMOBY vaikiškas siurblys Rowenta Silence Force
  SMOBY vaikiškas siurblys Rowenta Silence Force su tikrais siurblio garsais ir filtru. Išsiima filtras kaip tikrame siurblyje. Paspaudus įjungimo mygtuką įsijungia siurblys ir skleidžia jam būdingus garsus. Reikalingi 2 x AA tipo elementai. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 23.21€ 28.09€ 33.99€
 • SMOBY vaikiškas tvarkimosi rinkinys
  SMOBY vaikiškas tvarkimosi rinkinys tinkantis tiek mergaitėms, tiek ir berniukams. Kad namai būtų tvarkingi ir švarūs šis rinkinys kaip tik Jūsų vaikui. Rinkinį sudaro šluotelė, šepetys, samtukas. Šluotos aukšis ~50 cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 6.70€ 8.11€
 • BOSCH kavos virimo aparatas Express
  BOSCH kavos virimo aparatas Express su kuriuo tėveliams bus galima pateikti taip mėgiamą kavą. Veikia kaip tikras kavos aparatas. Išmatavimai: 19 x 17 x 9 cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • Draugystės apyrankių pynimo rinkinys su aparatu Spin Master Cool Maker
  Pasirinkite norimą apyrankės pavyzdį, patalpinkite juostelių ritinukus į aparatą ir sukite! Supinkite nepakartojamas draugystės apyrankes ne tik sau bet ir savo draugėms!  Savybės: Su šiuo rinkiniu pasigaminsite net 10 įvairių apyrankių (galima įsigyti papildymus, parduo..
  Mokestis: 39.67€ 48.00€
 • ECOIFFIER lyginimo lenta su lygintuvu
  ECOIFFIER lyginimo lenta su lygintuvu namų darbų ruošos darbams atlikti ir padėti mamytei lyginti rūbelius. Žaislas visiškai saugus. Rinkinyje: lyginimo lenta su lygintuvu. Išmatavimai: 53 x 21 x 53  (IxPxA) cm. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 21.31€ 25.78€
 • GOKI virtuvės šefo prijuostė su kepure
  GOKI virtuvės šefo prijuostė su kepure. Rinkinyje : medinis šaukštas. Prijuostės matmenys: 41 x 55 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 12.31€ 14.89€
 • Grindų šluostė vaikams VILEDA
  Grindų šluostė vaikams VILEDA tvarkai namuose palaikyti kartu su besitvarkančiais tėveliais. Šluostės aukštis nuo žemės iki viršaus 60 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 6.61€ 8.00€
 • Grindų valymo kibiras su šluota VILEDA
  Grindų valymo kibiras su šluota VILEDA. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 7.85€ 9.50€
 • KLEIN rūbų džiovyklė Vileda
  KLEIN rūbų džiovyklė Vileda. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 10.74€ 13.00€
 • KLEIN švaros rinkinys Vileda
  Pagamintas iš tvirtos, kokybiškos plastmesės. Profesionalių įrankių rinkinys mažajai šeimininkei. Nuo šiol mamos pagalbininkė galės pati tvarkyti namus, nes šiame rinkinyje yra visko ko reikia šiam darbui. Rinkinyje yra: šluota, šluotelė, semtuvėlis, šluota grindims plauti, kibirėlis. Šis rinkinys p..
  Mokestis: 27.64€ 33.45€
 • Medinis švaros rinkinys su vežimėliu
  Medinis švaros rinkinys su vežimėliu kuriame tilps visi vaiko švaros įrankiai tokie kaip: šluota, semtuvėlis, dulkių siurblys, šepetys, grindų valymo šluota, medinis buteliukas. Tegul namai visuomet būną sutvarkyti ir švarūs. Matmenys: 34 x 32 x 50 (IxPxA) Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 33.27€ 40.26€
 • SMOBY vaikiškas švaros rinkinys su siurbliu
  Žinomos prancūzų kompanijos SMOBY valymo rinkinys yra profesionali priemonė kiekvienam mažam namų šeimininkui ir šeimininkei. Stabiliame vežimėlyje ant ratų yra dulkių siurblys su garsais ir priedai, tokie kaip: šepetys grindims plauti, šepetys, semtuvėlis su šepeteliu, šiukšlių kibiras ir valymo pr..
  Mokestis: 50.02€ 60.53€
 • Švaros rinkinys LEIFHEIT
  ..
  Mokestis: 26.09€ 31.57€
 • Švaros rinkinys mergaitėms Carmen
  Švaros rinkinys mergaitėms Carmen su kuriuo nuo šiol mamos pagalbininkė galės pati tvarkyti namus, nes šiame rinkinyje yra visko ko reikia šiam darbui. Rinkinyje yra: šluota, semtuvėlis, šlapio valymo šluota, lygintuvas, pakabos, rūbų segtukai ir t.t. Skalbimo mašinos durelės atsidaro. Šis rinkinys ..
  Mokestis: 38.06€ 46.05€
 • Vaikiška darbų prijuostė Angri Birds
  Vaikiška darbų prijuostė Angri Birds. Lengvai nusivalanti. Gražūs Angry Birds animacinio filmuko herojai. Paprastai uždedama. Išmatavimai: 49 x 41,5 cm. Sudėtis 100% poliesteris. ..
  Mokestis: 5.02€ 6.07€
 • Vaikiška darbų prijuostė Cars
  Vaikiška darbų prijuostė Cars. Lengvai nusivalanti. Gražūs Angry Birds animacinio filmuko herojai. Paprastai uždedama. Išmatavimai: 49 x 41,5 cm. Sudėtis 100% poliesteris. ..
  Mokestis: 5.02€ 6.07€
 • Vaikiška lyginimo lenta su lygintuvu
  Pagaminta iš tvirtos, kokybiškos plastmasės. Nuo šiol mamos pagalbininkė galės pati lyginti rūbelius savo lėlytėms, nes šiame rinkinyje yra viskas ko reikia šiam darbui. Rinkinyje yra: lyginimo lenta, mini Tefal lygintuvas su garsais, vandens buteliukas, pakabos. Lyginimo lentos aukštis reguliuojasi..
  Mokestis: 38.06€ 46.05€
 • Vaikiška lyginimo lenta su lygintuvu
  Pagaminta iš tvirtos, kokybiškos plastmasės. Nuo šiol mamos pagalbininkė galės pati lyginti rūbelius savo lėlytėms, nes šiame rinkinyje yra viskas ko reikia šiam darbui. Rinkinyje yra: lyginimo lenta, mini Tefal lygintuvas su garsais, vandens buteliukas, pakabos. Lyginimo lentos aukštis reguliuojasi..
  Mokestis: 38.06€ 46.05€
 • Vaikiška lyginimo lenta su lygintuvu VILEDA
  Pagaminta iš tvirtos, kokybiškos plastmasės. Nuo šiol mamos pagalbininkė galės pati lyginti rūbelius savo lėlytėms, nes šiame rinkinyje yra viskas ko reikia šiam darbui. Rinkinyje yra: lyginimo lenta, mini Vileda lygintuvas. Lyginimo lentos aukštis reguliuojasi nuo 47 iki 52 cm. Šis rinkinys padės t..
  Mokestis: 27.23€ 32.95€
 • Vaikiška siuvimo mašina Fashion Passion
  Vaikiška siuvimo mašina Fashion Passion sukurta stilingiems drabužėliams siūti ir modeliuoti. Siuvimo mašina yra visiškai saugi vaiko darbui, nes adatos vieta apsaugota specialia permatoma apsauga, kuri netrugdo siuvimo darbams. 2 siuvimo greičių pasirinkimai. Rinkinyje: metras, spalvoti siūlai, ada..
  Mokestis: 56.00€ 67.76€
 • Vaikiškas dulkių siurblys Electrolux
  Vaikiškas dulkių siurblys Electrolux - realistiškai atkurtas tikro suaugusiųjų naudojamas buityje dulkių siurblys. Lanksti siurbimo šlanga su antgaliu su ratukais. Įjungimo/išjungimo mygtukas. Rinkinyje yra polisteriniai kamuoliukai kuriuos vaikui reikės susiurbti. Reikalingi 3 x C tipo elementai (r..
  Mokestis: 33.26€ 40.25€
 • Vaikiškas švaros rinkinys Vileda Junior
  Vaikiškas dulkių siurblys VILEDA Junior realistiškai atkurtas tikro suaugusiųjų naudojamas buityje dulkių siurblys. Lanksti siurbimo šlanga su antgaliu. Siurblio rankenos aukštis 70 cm. Skleidžia tikrus dulkio siurblio garsus. Įjungimo/išjungimo mygtukas. Rinkinyje yra polisteriniai kamuoliukai kuri..
  Mokestis: 46.68€ 56.48€