BIBS čiulptukas Supreme Sage 6 - 18 mėn. (M)

BIBS čiulptukas Supreme Sage 6 - 18 mėn. (M)

Gamintojas: BIBS
Prekės kodas: Supreme-Sage-M
Pastaba:
Pristatymas: PER 1-2 D.D.
Prekės būsena:
Parduotuvėje
Kaina: 5.90€ Mokesčiai: 4.88€
Aprašymas

BIBS čiulptukas Supreme Sage 6 - 18 mėn. (M)

BIBS čiulptukas yra su lateksiniu žinduku, kurio sudėtyje nėra PVC, BPA ir flatatų. Žindukas turi vožtuvą, tad žindant oras yra išspaudžiamas, taip sumažinant slėgį gomuriui ir dantenoms.

Čiulptuko skydelis yra minkštas, o forma užtikrina, kad čiulptukas nesilies prie nosytės. Didelės oro skylės skydelyje užtikrina gerą ventiliaciją aplink burną, taip apsaugant vaiko jautrią odą. Skydas yra matinis. Jis pagamintas iš polipropileno (PP), kuris yra lengvas ir patvarus.

Sudėtis: 100% natūralus lateksas, polipropileno skydelis. Be bpa, pvc ir flatatų.

Kadangi tai yra natūralios gumos čiulptukas, naudojamas jis gali išsipūsti ir patamsėti. Tai yra natūralus latekso ‘nusidėvėjimas’, o ne nekokybiškos prekės požymis. Kaip greitai čiulptukas nusidėvės priklauso nuo naudojimo dažnumo, intensyvumo ar netgi nuo kiekvieno vaikučio individualių įpročių (vieni žinda ramiai ir lėtai, kiti greitai ir stipriau). Siūlome čiulptukus pakeisti naujais vos tik pastebėjus, jog jis pradeda didėti.

Kaip tinkamai plauti BIBS čiulptukus?

  1. Įdėkite čiulptukus į švarų dubenėlį
  2. Į dubenėlį įpilkite verdančio vandens
  3. Palikite čiulptukus karštame vandenyje apie 5 min
  4. Išimkite čiulptukus ir leiskite jiems išdžiųti.jei viduje yra vandens – išspauskite.

Spalvos gali šiek tiek skirtis nuo rodomų jūsų ekranuose. Čiulptukai yra nekeičiami ir negrąžinami.

Rekomenduojame keisti kas mėnesį.

Pastabos. Atidžiai apžiūrėkite čiulptuką ir patampykite į visas puses. Jei pastebėjote kokius nors pažeidimus ar nusidėvėjimus, iš karto išmeskite. Nepalikite tiesioginėje saulės šviesoje, šalia karščio šaltinių ar dezinfekciniame skystyje (ilgiau nei rekomenduojama). Prieš naudojimą apžiūrėti, palaikyti karštame vandenyje apie 3 min. Atvėsus išspausti likusį vandenį. 

Laikyti sausame, švariame, uždarame dėkle, prieš kiekvieną naudojimą nuplauti. Galima šaltai sterilizuoti. Nedėti į indaplovę ir mikrobangų krosnelę. 

Atitinka saugumo reikalavimus EN 1400.

Gamintojas: BIBS, Danija

Įvertinimai (0)

Parašyti įvertinimąPastaba: HTML nėra išverstas!

Blogas            Geras