Kelio ženklas šviesoforas 72 cm.

Kelio ženklas šviesoforas 72 cm.

Prekės kodas: 9403
Pastaba:
Pristatymas: PER 3-5 D.D.
Prekės būsena:
TIEKĖJO SANDĖLYJE
Kaina: 25.00€ Mokesčiai: 20.66€
Aprašymas

Kelio ženklas šviesoforas 72 cm.

Žalia, eime! Šviesoforas yra puikus žaislas jauniems automobilių entuziastams. Žaisdami su juo vaikai lengvai išmoks ir supras kelių eismo taisykles. Tai labai svarbu pirmųjų savarankiškų pasivaikščiojimų metu, pavyzdžiui, pakeliui į mokyklą ar parduotuvę. Šio lavinamojo žaislo dėka Jūsų vaikas bus saugus, nes šviesoforai jam nebus paslaptis. Žaislo konstrukcija labai paprasta, jo surinkimas susideda iš kelių elementų surinkimo. Pagrindinis žaislo elementas kelių tiesėjui yra dvigubas signalizavimas tiek pėstiesiems, tiek transporto priemonių vairuotojams. Vienas iš jų dedamas ant kiekvienos sienos – kartu su raudona ir žalia šviesa bei su raudona, oranžine ir žalia šviesa.

Gerai apgalvotas dizainas reiškia, kad žibintai bus matomi iš visų pusių, nepriklausomai nuo žaislo padėties. Kitas svarbus žaislinio šviesoforo privalumas – tikra jo išvaizda. Šia procedūra siekiama pripratinti vaiką prie keliuose dedamų signalų, kurių dėka jis be menkiausių problemų susidoros su eismo juostų kirtimu be suaugusiojo priežiūros. Šviesoforas taip pat yra puikus elementas visų rūšių žaidimams, kur pagrindinį vaidmenį atlieka automobiliai ir visų rūšių automobiliai

Rinkinį sudaro:

- šviesoforas

- du vamzdžiai

- vamzdžių jungtis

- padėkliukai

Signalizatoriaus matmenys:

19cm x 12cm

Švyturio aukštis:

72 cm

Pakuotės dydis:

Žaislas maitinamas 4 vnt AAA 1,5 V baterijomis, kurios į komplektą neįeina. Jis skirtas visiems vyresniems nei 3 metų vaikams. Rinkinys pagamintas itin kruopščiai, tai matosi pažiūrėjus į konstrukcijos detales. Visi žaislinių šviesoforų gamyboje naudojami elementai yra sertifikuoti ir saugūs. Prekė turi CE sertifikatą, supakuota į raudoną kartoninę dėžutę su skaidriais, apvaliais vitrinais.

Įvertinimai (0)

Parašyti įvertinimąPastaba: HTML nėra išverstas!

Blogas            Geras