Konstruktorius Gaisrinė mašina iš 74 varžymo elementų

Konstruktorius Gaisrinė mašina iš 74 varžymo elementų

Gamintojas: WOOPIE
Prekės kodas: 40284
Pastaba:
Pristatymas: PER 3-5 D.D.
Prekės būsena:
TIEKĖJO SANDĖLYJE
Kaina: 22.00€ Mokesčiai: 18.18€
Aprašymas

Konstruktorius Gaisrinė mašina iš 74 varžymo elementų

„WOOPIE“ prekės ženklo ugniagesių sunkvežimio konstravimo rinkinys yra puikus rinkinys jauniems „pasidaryk pats“ entuziastams, ypač ugniagesiams. Visa pramoga yra surinkti savo gaisrinį automobilį. Rinkinį sudaro net 74 elementai, įskaitant transporto priemonės dalis, tokias kaip gaubtas ar ratai, ir atsuktuvas su 3 skirtingais antgaliais, naudojamas transporto priemonės dalims susukti. Sulenkus transporto priemonę yra pilnai judantys ratai, leidžiantys važiuoti, jie skleidžia garsus ir signalizuoja. Konstravimo rinkiniai ir „pasidaryk pats“ linksmybės lavina vaiko rankinius įgūdžius, vadinamuosius „smulkiąją motoriką“ – rankų judėjimą. Tobula dovana vaikui, kuris nori tapti ugniagesiu ir gali smagiai praleisti savo vaidmenį, kuris sužadins jo kūrybiškumą ir vaizduotę. Gaisrinės mašinos dydis: 34,5 x 9,5 x 15 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.

Charakteristika:

    - žaislas nuo 3 metų
    - komplekte yra 74 vnt.
    - judantys elementai, pvz., ratai
    - šviesos efektai
    - garso efektai
    - vaidmenų žaidimas – vaikas gali pasijusti ugniagesiu
    - žaislas lavina vaiko rankinius įgūdžius, lavina vaizduotę ir kūrybiškumą bei supažindina su mažo pasidaryk pats entuziasto pasauliu

Žaislas vysto:

    - rankiniai įgūdžiai
    - kūrybiškumas
    - vaizduotės

Woopie yra viena iš pirmaujančių plastikinių žaislų gamintojų Europoje. Woopie gaminiai sėkmingai parduodami vidaus rinkoje ir visoje Europoje.

Įvertinimai (0)

Parašyti įvertinimąPastaba: HTML nėra išverstas!

Blogas            Geras