Schildkroet lėlės

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • SCHILDKROET lėlė berniukas Boy Trink
  Mielas berniukas, kuris šiame rinkinyje turi viską, ko reikia jam prižiūrėti ir juo pasirūpinti. Gali atsigerti vandenuko iš buteliuko. Atsigėrus iš buteliuko, berniuko sauskelnės sušlampa. Paguldžius ant nugaros akytės užsimerkia. Gražūs ir madingi rūbeliai. Rinkinyje rasite: čiulptuką, batukus, se..
  Mokestis: 39.67€ 48.00€
 • SCHILDKROET lėlė mergaitė Emilia
  Miela mergaitė, kuri šiame rinkinyje turi viską, ko reikia ją prižiūrėti ir ja pasirūpinti. Mergaitei nuspaudus pilvuką ji ima kalbėti, juokiasi ir sako žodelius: "mamama", "gaga", "baba". Paguldžius ant nugaros, lėlytės akytės užsimerkia. Gražūs ir madingi rūbeliai. Rinkinyje rasite: čiulptuką, bat..
  Mokestis: 38.02€ 46.00€
 • SCHILDKROET lėlė mergaitė Emilia Dreamy
  SCHILDKROET miela mergaitė, kuri šiame rinkinyje turi viską, ko reikia ją prižiūrėti ir ja pasirūpinti. Paguldžius ant nugaros, lėlytės akytės užsimerkia. Gražūs ir madingi rūbeliai. Rinkinyje rasite: čiulptuką, batukus, buteliuką, barškutį, lėlės pasą. ĮSPĖJIMAS: negalima maudyti. Lėlytės dydis 36 ..
  Mokestis: 28.93€ 35.00€
 • SCHILDKROET lėlė mergaitė Girl Trink
  Miela mergaitė, kuri šiame rinkinyje turi viską, ko reikia ją prižiūrėti ir ja pasirūpinti. Gali atsigerti vandenuko iš buteliuko. Atsigėrus iš buteliuko, mergaitės sauskelnės sušlampa. Paguldžius ant nugaros, lėlytės akytės užsimerkia. Gražūs ir madingi rūbeliai. Rinkinyje rasite: čiulptuką, batuku..
  Mokestis: 39.67€ 48.00€