Mediniai lauko nameliai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • CLASSIC WORLD EDU medinis žaidimų namelis Altana
  Garsiojo Classic World prekės ženklo pavėsinės namas puikiai papildo žaidimų aikštelę! Gaminys pagamintas iš aukštos kokybės medienos, nudažytas netoksišku impregnavimu, visiškai saugus vaikams. Aukštos kokybės produktas! Charakteristika:      - žaislas nuo 3 metų amžiaus ..
  Mokestis: 991.74€ 1,200.00€
 • Lauko žaidimų namelis iš medienos Timberlake
  Didelis medinis sodo namelis Timberlake iš žinomo Backyard Discovery prekės ženklo yra puikus pasiūlymas bet kokiam sodui. Nuo šiol linksmybės sode niekada nesibaigs! Timberlake medinis namas siūlo daugybę pramogų galimybių. Čia randame didelius langus, kurie apšviečia interjerą. Namo fasadą pu..
  Mokestis: 428.93€ 519.00€ 549.00€
 • Medinis lauko namelis su terasa ir čiuožykla
  AXI namas ant polių su čiuožykla – tai žaislas vaikams nuo 2 metų, kuriame gausu atrakcionų lauke. Namas puikiai tinka grupiniam žaidimui dėl savo erdvumo ir funkcionalumo. Namas stovi ant aukštų polių, pasiekiamas stabiliomis kopėčiomis. Iš terasos galėsite nusileisti 118 cm ilgio čiuožykla, kuri t..
  Mokestis: 652.89€ 790.00€
 • Medinis lauko žaidimų namelis vaikams Victorian Inn
  Victorian Inn sodo namelis vaikams. Pagaminta tik iš kedro medienos. Leiskite savo vaikui keliauti į elegantiškus Viktorijos laikus su visais šiandienos patogumais. Namelyje yra dideli langai, angliško stiliaus sodo suoliukas, erdvios pusės durys ir pilnai įrengta virtuvė. Viskas išlaikyta švelniomi..
  Mokestis: 825.62€ 999.00€