Šokliukai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • BRIGHT STARTS veiklos staliukas 2-in-1 Laugh & Lights Activity Gym & Saucer™
  BRIGHT STARTS veiklos staliukas 2-in-1 Laugh & Lights Activity Gym & Saucer™. Veiklos staliukas reguliuojamas 3 aukščio lygiais. Kėdutė kurioje vaikas sėdi sukasi ratu 360 laipsnių kampu, todėl vaikas gales pasiekti visus aplink veiklos staliuką išdėstytus žaislus. Šviečia žaidimų lankas, sk..
  Mokestis: 131.41€ 159.00€
 • FISHER PRICE šokliukas Roarin' Rainforest Jumperoo
  FISHER PRICE šokliukas Roarin' Rainforest Jumperoo su daugybe įdomios veiklos aplink visą šokliuką. Šokliuko centre esanti kėdutė sukasi 360 laipsnių kampu, todėl vaikas galės pasisukti kur tik panorėjas ir žaisti ką panorėjas. Šviesos, muzikos ir melodijų efektai. Lengvai susilanksto, užima ne daug..
  Mokestis: 112.40€ 136.00€ 162.19€
 • SKIP HOP kūdikio šokliukas Silver Lining Cloud™
  SKIP HOP kūdikio šokliukas Silver Lining Cloud™          Sėsk, apsisuk, pašok!          Padeda lavinti kūdikio regos ir klausos pojūtį          Lengvai sulankstomas, kad būtų galim..
  Mokestis: 99.17€ 120.00€ 159.00€
 • SKIP HOP šokliukas Explore & More 3in1
  Linksmas bei patogus šokliukas Jūsų vaikučiui! Pridedami žaisliukai: Muzikinis, šviečiantis pianinas: fortepijono režimas, dainos režimas ir judesio jutiklio režimas; Išokanti Peek-a-Boo pelėda; Pavasario debesėlis su spalvingais karoliukais; Medžiai juda pirmyn ir atgal; Užkandžių ..
  Mokestis: 189.26€ 229.00€
 • SKIP HOP šokliukas Explore & More Foldaway Jumper
  „Explore & More“ interaktyvus SKIP HOP šokliukas skatina vaikus atlikti puikius šuolius! Apšviestas, interaktyvus debesis tiksliai suskaičiuoja visus įspūdingus šuolius, kad apdovanotų vaiką fanfaromis atlikus svarbiausią, šimtąjį! Jis groja keturias linksmas melodijas ir praneša tėvams, kad ..
  Mokestis: 156.20€ 189.00€ 199.00€
 • SKIP HOP šokliukas/staliukas Activity Center 3in1
  „Skip Hop“, bendradarbiaudama su pediatrais, sukūrė interaktyvų stalą „trys viename“ – tai atsakas į poreikį mažyliui patirti pasaulį visais pojūčiais. Tai leidžia vaikui puikiai žaisti kartu su mokymusi ir visapusiškai palaiko vaiko motorinius įgūdžius. Dabar kiekvienas mažylis gali tiesiogine pras..
  Mokestis: 139.67€ 169.00€
 • Šokliukas vaikams (Blue)
  Šokliukas vaikams suteiks daug džiaugsmo ir linksmybių mažiesiems. Dėl įvairių patrauklių spalvų žaislų mažylis džiaugsis galėdamas daug laiko praleisti žaisdamas ir tobulėdamas. Patogi sėdynė, besisukanti 360°, leidžia patogiai pasiekti visus žaislus. Speciali konstrukcija leidžia šokinėti aukštyn ..
  Mokestis: 81.82€ 99.00€
 • Šokliukas vaikams (Red)
  Šokliukas vaikams suteiks daug džiaugsmo ir linksmybių mažiesiems. Dėl įvairių patrauklių spalvų žaislų mažylis džiaugsis galėdamas daug laiko praleisti žaisdamas ir tobulėdamas. Patogi sėdynė, besisukanti 360°, leidžia patogiai pasiekti visus žaislus. Speciali konstrukcija leidžia šokinėti aukštyn ..
  Mokestis: 81.82€ 99.00€
 • Šokliukas vaikams Cosmo
  „Cosmo“ yra šokliukas iš „Toyz Activity“ produktų linijos, palaikančios aktyvų vaiko vystymąsi. Čia gausu dėmesį sugeriančių žaislų, kurie suteiks daug linksmybių ir padės jūsų vaiko vystymuisi. Specialus dizainas ir spyruoklės leidžia vaikui džiaugsmingai ir saugiai šokinėti aukštyn ir žemyn. 360 l..
  Mokestis: 90.08€ 109.00€