Lauko griliai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Apvalus lauko grilius su ventiliacijos dangteliu
  Grilis yra idealus pasirinkimas grilio entuziastams. Dėl didelių grotelių galite greitai ir efektyviai paruošti daug skanių patiekalų vienu metu. Grilis puikiai tinka sode, sode ar atostogų kelionei. Dangčio dėka ant grotelių keptas maistas įgaus nepakartojamą skonį ir bus kaip niekad sultingas. ..
  Mokestis: 26.45€ 32.00€
 • Kepsninė lauko grilius su ratukais
  GRILINTI SU SKONIU Grilis yra idealus pasirinkimas grilio entuziastams. Dėl didelių grotelių galite greitai ir efektyviai paruošti daug skanių patiekalų vienu metu. Grilis puikiai tinka sode, sode ar atostogų kelionei. KOMFORTAS IR FUNKCIONALUMAS Ratai leidžia saugiai perkelti grilių net ta..
  Mokestis: 46.28€ 56.00€
 • Kepsninė su grotelėmis
  ..
  Mokestis: 45.45€ 55.00€
 • Lauko grilis su grotelių aukščio reguliavimu
  Grilis turi nuimamas groteles, kurias galite pastatyti ant 3 skirtingų lygių, kurių dėka galėsite valdyti kepimo intensyvumą. Esant žemiausiam lygiui, maistas keps greičiau, naudojant aukštą karštų anglių temperatūrą. Dėl skirtingų kepimo aukščių grotelių padėtį galite puikiai priderinti prie maisto..
  Mokestis: 23.14€ 28.00€
 • Lauko grilius su lentynėlėmis
  DIDELIS GRILIO PLOTAS      Erdvios grotelės leis jums paruošti daug skanių patiekalų. Be to, kepsninėje įrengtas specialus grotelių aukščio keitimo mechanizmas, leidžiantis lengvai sudėti maistą tobulu atstumu nuo liepsnos.        Du įmontuoti ratuka..
  Mokestis: 60.33€ 73.00€
 • Sodo grilis
  Grilis yra idealus pasirinkimas grilio entuziastams. Dėl didelių grotelių galite greitai ir efektyviai paruošti daug skanių patiekalų vienu metu. Grilis puikiai tinka sode, sode ar atostogų kelionei. KOMFORTAS IR FUNKCIONALUMAS Ant grotelių telpa daug patiekalų, todėl vienu metu galėsite paruo..
  Mokestis: 29.75€ 36.00€
 • Sodo grilius
  Grilis yra idealus pasirinkimas grilio entuziastams. Dėl didelių grotelių galite greitai ir efektyviai paruošti daug skanių patiekalų vienu metu. Grilis puikiai tinka sode, sode ar atostogų kelionei. Uždaras židinys jūsų patiekalus pavers kaip niekad skaniais ir sultingais. KOMFORTAS IR FUNKCIONA..
  Mokestis: 40.50€ 49.00€
 • Sodo kepsninė grilis su pelenine
  Sodo kepsninė grilis su pelenine Dėl galimybės uždaryti dangtį galite valdyti liepsną, greitas uždarymas iš karto užges gaisrą, galintį sudeginti maistą. Uždarytas dangtelis pagreitina mėsos paruošimo laiką ir padaro ją sultingesnę. Karštas oras tolygiai cirkuliuoja visoje kepsninėje, todėl galės..
  Mokestis: 56.20€ 68.00€
 • Sodo kepsninė su reguliuojamomis lentynomis
  KOMFORTAS IR FUNKCIONALUMAS Rankena ir ratukai leidžia saugiai perkelti lauko kepsninę net kai ji karšta. Židinio apačioje yra funkcionali lentyna, kurioje galima sutalpinti anglių ar kitų kepimui reikalingų daiktų atsargas. GRILINTI SU SKONIU Grilis „ModernHome“ yra idealus pasirinkimas gr..
  Mokestis: 39.67€ 48.00€
 • Sodo kepsninė su reguliuojamu grotelių aukščiu
  KOMFORTAS IR FUNKCIONALUMAS Grilis yra idealus pasirinkimas grilio entuziastams. Dėl didelių grotelių galite greitai ir efektyviai paruošti daug skanių patiekalų vienu metu. Grilis puikiai tinka sode, sode ar atostogų kelionei. GRILINTI SU SKONIU Ant grotelių telpa daug patiekalų, todėl vie..
  Mokestis: 38.02€ 46.00€
 • Sodo židinys su grotelėmis
  GRILIS VIRŠ UGNIES Jei nežinote, ar kviesti draugus prie laužo ar šašlykų, mūsų gaminys kaip tik jums. Dėl savo dizaino jis leidžia sujungti laužo atmosferą su patogumu kepti ant didelių grotelių. Jums nereikia rinktis iš šių dviejų variantų. Uždekite liepsną didelėje laužo duobėje arba pastat..
  Mokestis: 29.75€ 36.00€