Smulkioji motorika

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • EICHHORN motorinių įgudžių lavinimo stovelis
  Mokomasis žaislas vaikams. Žaislas padeda formuoti vaikučių motorikos įgūdžius bei mastymą. Mediniai EICHHORN žaislai - tai saugūs bei ekologiški produktai, kurie džiugins jūsų vaikus daug metų. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 17.95€ 21.72€
 • DIdelė edukacinė lavinamoji raketa iš medienos
  Mokomasis žaislas puikiai tinka žaisti. Raketa yra tvirta ir turi skirtingas veiklos sritis. Pratimai padės lavinti jūsų vaiko smulkiąją motoriką ir problemų sprendimo įgūdžius. Gaminys pagamintas iš aukštos kokybės medienos, saugios vaikams ir aplinkai. Reikalingas suaugusiųjų surinkimas. Skatina v..
  Mokestis: 21.49€ 26.00€
 • Didelė medinė ugniagesių žaidimų-aikštelė Montessori
  Didelė medinė ugniagesių mašina iš VIGA prekės ženklo yra žaislas, suteikiantis vaikams daug patirties priešgaisrinės gelbėjimo pasaulyje. Tai taip pat didelė uždara žaidimų aikštelė, kurioje vaikai gali kartu sugalvoti daugybę žaidimų. Vaikai gali atlikti drąsių ugniagesių gelbėtojų vaidmenį, gesin..
  Mokestis: 735.54€ 890.00€
 • Didelis medinis manipuliacinis kubas ant ratukų
  Medinis manipuliavimo kubas yra interaktyvus įrankis, padedantis lavinti rankinius, suvokimo ir motorinius įgūdžius. Įvairūs jo elementai ir struktūros skatina pojūčius ir skatina tyrinėti, mokytis ir žaisti. Judindamas įvairius elementus nustatytais takais, vaikas lavina rankų ir akių koordinaci..
  Mokestis: 90.08€ 109.00€
 • Didelis medinis sensorinis manipuliacinis traukinukas 190 cm.
  Viga Toys spalvingas žaislinis traukinukas yra medinis, daugiafunkcis sieninis žaislas, suteiksiantis vaikams daug valandų smagiai praleisti laiką ir mokytis. Žaislas susideda iš trijų atskirų dalių: raudono lokomotyvo su pavaromis, malūno rato ir veidrodžio; mėlynas vagonas su cimbolais, variklio k..
  Mokestis: 134.71€ 163.00€
 • Edukacinis drambliukas NINY
  Mėlynas drambliukas, pilnas įdomių užsiėmimų Jūsų kūdikiui. Šiame edukaciniame rinkinyje rasite daug žaidimui skirtų vietų: kilpos - karoliukų susipynimui viršuje. Įvairių formų, spalvų karoliukai su atspaudais paįvairins linksmybes. Karoliukų susipynimas po susuktų kilpų taip pat yra rankų - akių k..
  Mokestis: 29.67€ 35.90€
 • Edukacinis medinis manipuliacinis veiklos vairas
  Mūsų medinė manipuliacinė lenta yra nepaprastas gaminys, kuris pažadins jūsų vaiko pojūčius ir suteiks jam patrauklių edukacinių pramogų. Medinė lenta su vairu yra ne tik puikios pramogos garantas, bet ir įtakoja daugelio vaiko įgūdžių ugdymą, įskaitant rankų ir akių koordinaciją. Žaislas lavina kūr..
  Mokestis: 22.31€ 27.00€
 • Edukacinis veiklos centriukas Multi Acitivy Rocket
  Edukacinis veiklos centriukas Multi Acitivy Rocket su daugybe įdomios veiklos kuri laviną vaiko motorinius įgūdžius. Aukštos kokybės mediena. Matmenys: 62 x 34 cm. Produktas paženklintas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 57.02€ 69.00€
 • EICHHORN medinis labirintas Ferma
  Medinis labirintas padeda lavinti vaiko motoriką, pažinti spalvas bei formas. Žaidimas: veskite spalvotas medines kaladėles spalvotu keliu. Be to, ant pagrindo yra traktoriukas ir karvė, kuriuos galima perkelti keliuku. Mediniai žaislai yra labai mieli ir svarbūs vaikų ugdymui. Rekomenduoja..
  Mokestis: 23.06€ 27.90€
 • EICHHORN medinis labirintas Panda
  Medinis labirintas susideda iš dviejų metalinių labirintų, supintų karoliukais. Vaiko užduotis – perkelti karoliukus iš vieno galo į kitą. Dėlionės apačioje yra veidrodis. Tokiu būdu žaislas lavina motorinius įgūdžius ir akių-rankų koordinaciją. Pakuotės matmenys: 15 x 14,5 x 14,5 cm Rekome..
  Mokestis: 13.97€ 16.90€
 • GOKI motorinių įgudžių lavinimo stovelis
  Mokomasis, motorinių įgudžių lavinimo žaislas vaikams. Žaislas padeda formuoti vaikučių motorikos įgūdžius bei mastymą. Mediniai GOKI žaislai - tai saugūs bei ekologiški produktai, kurie džiugins jūsų vaikus daug metų. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 11.49€ 13.90€
 • Interaktyvus kamuoliukų medis Montessori
  Interaktyvus kamuoliukų medis yra spalvingas, interaktyvus žaidimų rinkinys, kuriame yra įvairių vikrumo ir jutimo elementų. Pagrindinis rinkinio elementas yra žavingas kamuoliuko bokštas, kuriame vaikai gali padėti kamuolį ant viršaus ir stebėti, kaip jis skrodžia per įvairias kliūtis. Kamuolio bok..
  Mokestis: 24.79€ 30.00€
 • Kilpos
  Kilpos skirtos mankštinti pirštus su mielais, vaikams pritaikytais motyvais iš Arkties gyvūnų pasaulio. Žaisdamas vaikas lavina suvokimą ir rankinius įgūdžius. Ant trijų spalvingų metalinių strypų (tamsiai mėlynos, rožinės ir mėlynos) yra mediniai karoliukai, kuriuos vaikas gali judinti bet kokiu..
  Mokestis: 22.31€ 27.00€
 • LELIN motorinių įgudžių kilpos
  Mokomasis, motorinių įgudžių lavinimo žaislas vaikams. Žaislas padeda formuoti vaikučių motorikos įgūdžius bei mastymą. Matmenys: 18 x 17,5 x 12,5cm. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 22.23€ 26.90€
 • Magnetinis labirintas Miestas
  TOOKY TOY Magnetinė lenta Miestas yra interaktyvus labirintas. Rinkinyje yra magnetinė lazdelė ir spalvingi karoliukai viduje. Gaminys pagamintas iš medžio, ekologiškas ir saugus vaikams. Miesto tema su žmonėmis, kelio ženklais ir įvairiomis transporto priemonėmis skydelyje patrauks kiekvieno vaiko ..
  Mokestis: 19.01€ 23.00€
 • Magnetinis labirintas Miestas
  Garsaus prekės ženklo „Classic World“ dėlionė „City Magnetic Labyrinth“ yra puikus žaidimas, skirtas jūsų vaiko rankiniams įgūdžiams tobulinti. Magnetine lazdele perkeliame spalvotą rutulį į atitinkamos spalvos objektą. Puikus produktas, skirtas pagerinti jūsų vaiko rankų ir akių koordinaciją. Ch..
  Mokestis: 19.01€ 23.00€
 • Magnetinis labirintas Transportas
  Šis magnetinis žaislas skirtas rutulių tempimui po labirintą magnetine lazdele. Dėl to vaikas lavina motorinius įgūdžius, bet visų pirma puikiai leidžia laiką. Magnetinis labirintas – tai medinė lenta su gražiu spaudiniu, ant kurios užklijuotas permatomas plastikinis stiklas. Kartu jie neleidžia ..
  Mokestis: 15.70€ 19.00€
 • Magnetinis labirintas Transportas 28 x 28 cm.
  Spalvingas magnetinis labirintas su miestelio motyvu. Mažylis naudoja lazdelę, pritvirtintą prie lentos, kad nukreiptų kamuolį labirinto takais. Žaidimas lavina smulkiąją motoriką, motorinę koordinaciją ir spalvų atpažinimą. Amžius: 3+ Matmenys: 28 x 28 x 1,8 cm Nuoroda: 58379 CE atitikt..
  Mokestis: 19.01€ 23.00€
 • Magnetinis labirintas – spalvų ir formų rūšiavimas
  Labirintas yra kūrybiškas ir lavinantis žaislas, skirtas lavinti motorinius įgūdžius, rankų ir akių koordinaciją bei loginio mąstymo įgūdžius žaidžiant spalvų ir formų rūšiavimą. Tai reikalauja susikaupimo ir tikslumo, o tai palaiko koncentracijos ugdymą. Naudodami magnetinius rašiklius, vaikai vedž..
  Mokestis: 11.57€ 14.00€
 • Magnetinis labirintas – spalvų skaičiavimas ir rūšiavimas
  Labirintas yra kūrybiškas ir lavinantis žaislas, skirtas lavinti motorinius įgūdžius, rankų ir akių koordinaciją bei loginio mąstymo įgūdžius žaidžiant skaičiuojant ir rūšiuojant spalvas. Tai reikalauja susikaupimo ir tikslumo, o tai palaiko koncentracijos ugdymą. Naudodami magnetinį rašiklį, vaikai..
  Mokestis: 13.22€ 16.00€
 • Magnetinis vaismedžių labirintas Mokymasis skaičiuoti
  TOOKY TOY vaismedžių labirintas suteikia vaikams lavinamųjų pramogų ieškant tinkamo kelio. Jauniausiųjų užduotis – surasti teisingą labirinto maršrutą spalvingiems, magnetiniams karoliukams į jiems tinkamas vietas. Žaidimo forma lavinami problemų sprendimo įgūdžiai, smulkioji motorika, lavinami skai..
  Mokestis: 18.18€ 22.00€
 • Manipuliacinė lenta su spynų atidarymais ir uždarymas
  Spynų atidarymas ir uždarymas nėra lengva užduotis jūsų vaikui! Štai kodėl fantastiška Tooky Toy lenta yra paruoštas sprendimas įgyti šį įgūdį. Lenta susideda iš medinės lentos ir 3 atidaromų durelių, ant kurių galite treniruotis. Lenta lavina ne tik pagrindinius įgūdžius, bet ir akių-rankų koordina..
  Mokestis: 16.53€ 20.00€
 • Manipuliacinė motorinių įgūdžių sienelė Laputė 55 x 40 cm.
  Medinė manipuliavimo lenta buvo sukurta galvojant apie mažiausius naudotojus – lapę primenanti žaislo forma kartu su atskirais jo elementais lavina vaiko loginį mąstymą, kantrybę ir žaidime atliekamos veiklos perkėlimą į kasdienybę. Monochromatinės spalvos per daug nestimuliuoja vaiko, todėl mažylis..
  Mokestis: 54.55€ 66.00€
 • Manipuliacinis namelis su daugybe motorinių veiklų
  Medinis manipuliacijų namelis – žaislas, lavinantis vaikų pojūčius ir smulkiąją motoriką. Judindamas įvairius elementus nustatytais takais, vaikas lavina rankų ir akių koordinaciją bei fizinį pasirengimą. Žaislas taip pat skatins lytėjimo ir regos pojūtį, lavins rankinius įgūdžius, erdvinę vaizduotę..
  Mokestis: 103.31€ 125.00€
 • Manipuliacinis žaidimų vairas
  Lenta pagaminta iš medžio, be aštrių briaunų, joje yra daug įdomių su automobiliu susijusių elementų, tokių kaip vairas, apsauginis veidrodėlis, radijas, pavarų svirtis, fiksatorius, uždegimo jungiklis su raktu, šviesos jungiklis, oro kondicionierius ir avarinių žibintų mygtukas. Produktas padeda la..
  Mokestis: 19.01€ 23.00€
 • Manipuliacinis žaislas vaikams
  Lenta susideda iš vientisos medinės lentos, ant kurios uždedamos trys skirtingos spynos. Už jų – mielos gyvūnų nuotraukos, kurios dar labiau įkvepia mažylio vaizduotę. Be to, plokštė aprūpinta interaktyviomis pavaromis, kurios suteikia papildomos linksmybės. Vaikas jas gali laisvai sukti, lavindamas..
  Mokestis: 17.36€ 21.00€
 • Medinė ferma rūšiuoklė
  Sensorinis žaislas rūšiuoklės pavidalu užtikrina visapusišką kūdikių vystymąsi. Viena vertus, vaikai lavina rankų ir akių koordinaciją, bandydami nukreipti bloką į skylę, kita vertus, mąstymą ir suvokimą. Dėl skirtingų kaladėlių formų ir spalvų jie išmoksta juos atskirti, įgyja žinių apie juos supan..
  Mokestis: 19.01€ 23.00€
 • Medinė kamuoliukų linksmybių trasa
  Medinis kamuoliukų takelis su medžio formos čiuožykla ir veikiančiu ksilofonu leis vaikams įsijausti! Rinkinį sudaro 44 dalys ir linksmi elementai, kurių dėka vaikai kasdien kuria skirtingą takelį su kamuoliukais. Kamuolys rieda medžio formos trasa, groja ksilofonu, prasilenkia po skliautais, peršok..
  Mokestis: 51.59€ 62.42€
 • Medinė lavinamoji dėžutė su daugybe įvairios veiklos
  Tai lavinantis žaislas, lavinantis vaiko rankinius įgūdžius. Jis turi tvirtą ir saugią medinę konstrukciją. Žaislo sienelės aprūpintos įvairiais užsegimais, o rankena leidžia lengvai nešiotis. Dėl įvairių pilių vaikai gali lavinti pažintinius ir motorinius įgūdžius. Kubo viršuje yra kaladėlių rūšiuo..
  Mokestis: 24.79€ 30.00€
 • Medinė manipuliacinės lenta Frog Abacus FSC Montessori
  Medinis sieninis lavinantis žaislas yra vienas iš pirmaujančių žaislų, kuris leis jūsų vaikui patekti į įdomaus ir kūrybiško žaidimo pasaulį. Žaislas supažindins jūsų vaiką su įdomiomis pramogomis ir padės išmokti matematikos pagrindus. Tai privalumai, kurių negali pakeisti joks kitas žaislas. Spalv..
  Mokestis: 38.84€ 47.00€
 • Medinė pažinimo ir veiklos lenta Pasakų namelis
  Miela lenta su užsegimais yra puikus lavinantis žaislas smulkiajai motorikai lavinti. Čia rasite įvairių tipų spynų:      duryse įrengta įdomi spyna su segtuku;      klasikinis fiksatorius;      langas pirmame aukšte uždarytas kab..
  Mokestis: 13.22€ 16.00€
 • Medinė sensorinė jutimų dėžutė
  Spėliojimo žaidimas dėžutėje – tai medinis lavinantis žaislas, kuriuo į skylutes įkišus rankas atspėti, koks daiktas yra viduje. Produkto privalumai:  jame yra 3 lęšiai, leidžiantys peržiūrėti dėžutės vidų  elastingo audinio rankovės užsegamos Velcro lipduku - skalbiamas  ..
  Mokestis: 38.02€ 46.00€
 • Medinė sensorinė manipuliacinė lenta Meškutis
  Medinė manipuliavimo lenta buvo sukurta galvojant apie pačius mažiausius naudotojus – meškiuką primenanti žaislo forma kartu su atskirais jo elementais lavina vaiko loginį mąstymą, kantrybę ir žaidime atliekamos veiklos perkėlimą į kasdienybę. Medinėje manipuliavimo lentoje yra:   ..
  Mokestis: 41.32€ 50.00€
 • Medinė sensorinė manipuliacinė lenta Meškutis
  Medinė manipuliavimo lenta buvo sukurta galvojant apie pačius mažiausius naudotojus – meškiuką primenanti žaislo forma kartu su atskirais jo elementais lavina vaiko loginį mąstymą, kantrybę ir žaidime atliekamos veiklos perkėlimą į kasdienybę. Natūralios spalvos per daug nestimuliuoja vaiko, todėl v..
  Mokestis: 43.80€ 53.00€
 • Medinės geometrinės kaladėlės balansavimui 52 elementai
  Tradicinės puikios formos ir modernios bei spalvingos Viga prekės ženklo kaladėlės leis Jūsų vaikui įveikti vis sunkesnius iššūkius. Vaikai gali atrasti kaladėlių savybes, sužinoti dydžius, formas, spalvų derinius ir raštus. Begalinės dizaino galimybės vos keliais blokeliais. Pastatykite nuostabius ..
  Mokestis: 19.01€ 23.00€
 • Medinės įgūdžių kilpos Miško labirintas
  Medinės įgūdžių kilpos yra puiki vieta lavinti vaiko rankų ir pirštų judesių tikslumą. Gražiai pagaminta lenta iš medžio ir karoliukų, vaizduojanti mielus gyvūnėlius, vilioja savo spalvomis ir meistriškumu. Iš pirmo žvilgsnio taip pat galite pastebėti, kad neštis nors vieną karoliuką ar gyvūną ..
  Mokestis: 19.01€ 23.00€
 • Medinis edukacinis staliukas Ferma VIGA
  Medinis edukacinis staliukas Ferma. Matmenys: 60 x 60 x 96 (IxPxA) cm. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 61.98€ 75.00€ 101.07€
 • Medinis edukacinis veiklos vairas
  Medinis vairas yra puikus rinkinys kiekvienam automobiliu susižavėjusiam vaikui! Produktas stebina savo estetika ir geru atlikimu. Dėl teisingo elementų išdėstymo jūsų mažylis jausis kaip tikrame automobilyje! Medinis vairas buvo sukurtas Montessori ugdymo dvasia – lavina vaiko motoriką ir moko prak..
  Mokestis: 22.31€ 27.00€
 • Medinis edukacinis žaislas Elephant
  Vaikų skatinimas mokytis yra viena iš sunkiausių užduočių, su kuria susiduria dauguma tėvų ir globėjų. Žinių perdavimas žaidžiant yra geriausias būdas! Susipažinkite su laimingu drambliu, pagamintu iš natūralios medžiagos – medžio. Daugiafunkcis, lavinantis dramblys patrauks kiekvieno mažylio dėmesį..
  Mokestis: 11.98€ 14.50€
 • Medinis labirintas su formelėmis BINO
  Medinis labirintas su formelėmis padeda lavinti vaiko motoriką, pažinti spalvas bei formas. Žaidimas: veskite spalvotas medines kaladėles spalvotu keliu.  Mediniai žaislai yra labai mieli ir svarbūs vaikų ugdymui. Rekomenduojamas amžius: vaikams nuo 18 mėn. Išmatavimai: 14,5 x 14,5 x 16,5cm ..
  Mokestis: 13.97€ 16.90€
 • Medinis lavinamasis edukacinis veiklos medis 57 cm.
  Medinis lavinamasis medis – žaislas, padedantis vaiko vystymuisi įvairiais lygmenimis. Kiekviena žaislo sienelė atlieka skirtingą funkciją ir charakterį, o tai leidžia visapusiškai vystytis mažyliui. Žaislas yra visiškai saugus, pagamintas iš natūralių medžiagų ir nudažytas vaikams patogiais dažais...
  Mokestis: 53.72€ 65.00€
 • Medinis lavinamasis motorinių įgūdžių žaislas
  Medinis lavinamasis motorinių įgūdžių žaislas su karoliukais puikiai lavina smulkiąją motoriką. Sodrios ir gražios spalvos, aukštos kokybės mediena. Produktas paženklintas CE ženklu. Matmenys: 19 x 10,5 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 15.70€ 19.00€
 • Medinių karoliukų labirintas kilpose
  Pagrindas yra pilkos spalvos, o karoliukai – subtilių Polar B serijos spalvų. Karoliukai ant kilpos yra dviejų formų, o didžiausias patrauklumas yra gyvūno formos karoliukai: liūtas, lapė ir koala. Viskas gražiai supakuota - puikiai tinka dovanai mažyliui. Amžius: 18m+ Matmenys: 18 x 17,5 x 12..
  Mokestis: 12.73€ 15.40€
 • Montessori žaidimas "Pagauk kirminą obuolyje" 2in1
  Obuolys su kirmėlėmis yra puikus, kūrybingas žaislas, kurio dėka vaikas gali lavinti rankinius įgūdžius, susikaupimą ir akių-rankų koordinaciją. Pasilinksminti galima dviem būdais. Žaislas pagamintas iš medžio, todėl yra tvirtas ir patvarus. Komplekte yra: - medinis, trijų dalių obuolys, - 10..
  Mokestis: 12.40€ 15.00€
 • Montessori žaidimas "Pagauk kirminą sūryje" 2in1
  Sūris su kirmėlėmis yra puikus, kūrybingas žaislas, kurio dėka vaikas gali lavinti rankinius įgūdžius, susikaupimą ir akių-rankų koordinaciją. Pasilinksminti galima dviem būdais. Žaislas pagamintas iš medžio, todėl yra tvirtas ir patvarus. Komplekte yra: - medinis, trijų dalių sūris, - 10 kir..
  Mokestis: 12.40€ 15.00€
 • Motorinių įgūdžių daugiafunkcinis žaislas
  Įdomus daugiafunkcis žaislas, skirtas lavinti mažylio rankų ir akių koordinaciją bei motoriką. Penki skirtingi kuoliukai ant pagrindo su derančiomis formomis. Dėlionė taip pat moko atpažinti formas: apskritimą, stačiakampį ir trikampį. Visas daiktas pagamintas iš medžio. Rinkinį sudaro pagrindas ir ..
  Mokestis: 12.40€ 15.00€
 • Motorinių įgūdžių lavinamasis Autobusas
  Motorinių įgūdžių lavinamasis Autobusas kurį galima padėti priešais vaiką, kad sužinotų jos funkcijas, arba pakabinti ant lovos krašto. Yra trys specialūs užsegimai su Velcro tipo lipdukais. Čia rasite šias motorines pramogas:      besisukantys veidrodžio ratai  &..
  Mokestis: 14.05€ 17.00€
 • Motorinių įgūdžių lavinamosios kilpos Rocket
  Prekės ženklo CLASSIC WORLD karoliukai Space Orbits Beads yra žavus žaislas, lavinantis vaiko motoriką. Klasikinis persipynimas šiuolaikiškame pasteliniame leidime. Jame yra judančių elementų, tokių kaip kaladėlės ir karoliukai. Vaikai gali žaisti bet kur ir bet kada, lavindami reikiamus rankinius į..
  Mokestis: 26.45€ 32.00€
 • Muzikinių instrumentų mokomoji lenta
  „Viga“ prekės ženklo „Muzikinė lenta“ yra unikalus įrangos elementas kiekvienoje edukacinėje patalpoje. Tai leidžia vaikams nevaržomai eksperimentuoti su 12 skirtingų instrumentų, o tai skatina klausos ir muzikinių įgūdžių ugdymą. Ant lentos pakabinti instrumentai yra lengvai prieinami vaikams, o ta..
  Mokestis: 81.82€ 99.00€
 • Small Foot medinis labirintas su formelėmis Safari
  Small Foot medinis labirintas su formelėmis Safari sukūrė vertinamas prekės ženklas „Small Foot“, kurio specializacija yra aukštos kokybės ekologiškų medinių žaislų, lavinančių mažylių motoriką ir kūrybiškumą, kūrimas. Labirintas – tai spalvingų rutulių RINKINYS, kurį ant medinio pagrindo reikia ..
  Mokestis: 25.62€ 31.00€
 • Smulkiosios motorikos lavinamasis medis
  „TOOKY TOY“ edukacinių žaislų veiklos medis yra gražus medinis medis, su kuriuo galima žaisti. Medis yra tvirtas ir turi skirtingas veiklos sritis. Pratimai padės lavinti vaiko motoriką ir problemų sprendimo įgūdžius. Produktas pagamintas iš aukštos kokybės medienos, saugios vaikams ir aplinkai. Vei..
  Mokestis: 39.59€ 47.90€ 49.00€
 • Smulkiosios motorikos lavinamasis žaislas Raketa
  Kiekvienas tėvas nori, kad jų vaikas vystytųsi tinkamai ir subalansuotai. Mokomoji raketa leis jūsų vaikui vystytis įvairiais lygmenimis, visa tai dėka jos konstrukcijos, kurioje kiekviena sienelė turi visiškai skirtingą funkcionalumą ir charakterį. Mūsų žaislas skatina mažylio vystymąsi formų atpaž..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€
 • Užsiėmimų lenta mažyliams 41 x 31 cm.
  Gražus darbas ir originalus dizainas yra šios lentos pranašumai. Tai serijos „Pasaulio vaikai“ naujovė, skatinanti ne tik aktyvų, lavinantį žaidimą, bet ir toleranciją bei atvirumą aplinkiniams. Jūsų vaikas turės galimybę:      perkelkite žaislinius automobilius keliu iš di..
  Mokestis: 22.31€ 27.00€
 • Žaislas skirtas smlukiajai motorikai lavinti Miško labirintas
  Miško labirinto motorinė kilpa iš TOOKY TOY prekės ženklo yra puiki vieta lavinti vaiko rankų ir pirštų judesių tikslumą. Gražiai pagaminta medinė lenta ir mielus gyvūnėlius vaizduojantys karoliukai patraukia dėmesį savo spalvomis ir meistriškumu. Taip pat iš pirmo žvilgsnio matote, kad neštis nors ..
  Mokestis: 20.66€ 25.00€