Smulkioji motorika

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • EICHHORN motorinių įgudžių lavinimo stovelis
  Mokomasis žaislas vaikams. Žaislas padeda formuoti vaikučių motorikos įgūdžius bei mastymą. Mediniai EICHHORN žaislai - tai saugūs bei ekologiški produktai, kurie džiugins jūsų vaikus daug metų. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 17.95€ 21.72€
 • DIdelė edukacinė lavinamoji raketa iš medienos
  Mokomasis žaislas puikiai tinka žaisti. Raketa yra tvirta ir turi skirtingas veiklos sritis. Pratimai padės lavinti jūsų vaiko smulkiąją motoriką ir problemų sprendimo įgūdžius. Gaminys pagamintas iš aukštos kokybės medienos, saugios vaikams ir aplinkai. Reikalingas suaugusiųjų surinkimas. Skatina v..
  Mokestis: 21.49€ 26.00€
 • Edukacinis drambliukas NINY
  Mėlynas drambliukas, pilnas įdomių užsiėmimų Jūsų kūdikiui. Šiame edukaciniame rinkinyje rasite daug žaidimui skirtų vietų: kilpos - karoliukų susipynimui viršuje. Įvairių formų, spalvų karoliukai su atspaudais paįvairins linksmybes. Karoliukų susipynimas po susuktų kilpų taip pat yra rankų - akių k..
  Mokestis: 29.67€ 35.90€
 • Edukacinis veiklos centriukas Multi Acitivy Rocket
  Edukacinis veiklos centriukas Multi Acitivy Rocket su daugybe įdomios veiklos kuri laviną vaiko motorinius įgūdžius. Aukštos kokybės mediena. Matmenys: 62 x 34 cm. Produktas paženklintas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 57.02€ 69.00€
 • EICHHORN medinis labirintas Ferma
  Medinis labirintas padeda lavinti vaiko motoriką, pažinti spalvas bei formas. Žaidimas: veskite spalvotas medines kaladėles spalvotu keliu. Be to, ant pagrindo yra traktoriukas ir karvė, kuriuos galima perkelti keliuku. Mediniai žaislai yra labai mieli ir svarbūs vaikų ugdymui. Rekomenduoja..
  Mokestis: 23.06€ 27.90€
 • EICHHORN medinis labirintas Panda
  Medinis labirintas susideda iš dviejų metalinių labirintų, supintų karoliukais. Vaiko užduotis – perkelti karoliukus iš vieno galo į kitą. Dėlionės apačioje yra veidrodis. Tokiu būdu žaislas lavina motorinius įgūdžius ir akių-rankų koordinaciją. Pakuotės matmenys: 15 x 14,5 x 14,5 cm Rekome..
  Mokestis: 13.97€ 16.90€
 • GOKI motorinių įgudžių lavinimo stovelis
  Mokomasis, motorinių įgudžių lavinimo žaislas vaikams. Žaislas padeda formuoti vaikučių motorikos įgūdžius bei mastymą. Mediniai GOKI žaislai - tai saugūs bei ekologiški produktai, kurie džiugins jūsų vaikus daug metų. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 11.49€ 13.90€
 • LELIN motorinių įgudžių kilpos
  Mokomasis, motorinių įgudžių lavinimo žaislas vaikams. Žaislas padeda formuoti vaikučių motorikos įgūdžius bei mastymą. Matmenys: 18 x 17,5 x 12,5cm. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 22.23€ 26.90€
 • Magnetinis vaismedžių labirintas Mokymasis skaičiuoti
  TOOKY TOY vaismedžių labirintas suteikia vaikams lavinamųjų pramogų ieškant tinkamo kelio. Jauniausiųjų užduotis – surasti teisingą labirinto maršrutą spalvingiems, magnetiniams karoliukams į jiems tinkamas vietas. Žaidimo forma lavinami problemų sprendimo įgūdžiai, smulkioji motorika, lavinami skai..
  Mokestis: 18.18€ 22.00€
 • Medinės įgūdžių kilpos Miško labirintas
  Medinės įgūdžių kilpos yra puiki vieta lavinti vaiko rankų ir pirštų judesių tikslumą. Gražiai pagaminta lenta iš medžio ir karoliukų, vaizduojanti mielus gyvūnėlius, vilioja savo spalvomis ir meistriškumu. Iš pirmo žvilgsnio taip pat galite pastebėti, kad neštis nors vieną karoliuką ar gyvūną ..
  Mokestis: 19.01€ 23.00€
 • Medinis edukacinis staliukas Ferma VIGA
  Medinis edukacinis staliukas Ferma. Matmenys: 60 x 60 x 96 (IxPxA) cm. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 61.98€ 75.00€ 101.07€
 • Medinis edukacinis žaislas Elephant
  Vaikų skatinimas mokytis yra viena iš sunkiausių užduočių, su kuria susiduria dauguma tėvų ir globėjų. Žinių perdavimas žaidžiant yra geriausias būdas! Susipažinkite su laimingu drambliu, pagamintu iš natūralios medžiagos – medžio. Daugiafunkcis, lavinantis dramblys patrauks kiekvieno mažylio dėmesį..
  Mokestis: 11.98€ 14.50€
 • Medinis labirintas su formelėmis BINO
  Medinis labirintas su formelėmis padeda lavinti vaiko motoriką, pažinti spalvas bei formas. Žaidimas: veskite spalvotas medines kaladėles spalvotu keliu.  Mediniai žaislai yra labai mieli ir svarbūs vaikų ugdymui. Rekomenduojamas amžius: vaikams nuo 18 mėn. Išmatavimai: 14,5 x 14,5 x 16,5cm ..
  Mokestis: 13.97€ 16.90€
 • Medinis lavinamasis motorinių įgūdžių žaislas
  Medinis lavinamasis motorinių įgūdžių žaislas su karoliukais puikiai lavina smulkiąją motoriką. Sodrios ir gražios spalvos, aukštos kokybės mediena. Produktas paženklintas CE ženklu. Matmenys: 19 x 10,5 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 15.70€ 19.00€
 • Medinių karoliukų labirintas kilpose
  Pagrindas yra pilkos spalvos, o karoliukai – subtilių Polar B serijos spalvų. Karoliukai ant kilpos yra dviejų formų, o didžiausias patrauklumas yra gyvūno formos karoliukai: liūtas, lapė ir koala. Viskas gražiai supakuota - puikiai tinka dovanai mažyliui. Amžius: 18m+ Matmenys: 18 x 17,5 x 12..
  Mokestis: 12.73€ 15.40€
 • Small Foot medinis labirintas su formelėmis Safari
  Small Foot medinis labirintas su formelėmis Safari sukūrė vertinamas prekės ženklas „Small Foot“, kurio specializacija yra aukštos kokybės ekologiškų medinių žaislų, lavinančių mažylių motoriką ir kūrybiškumą, kūrimas. Labirintas – tai spalvingų rutulių RINKINYS, kurį ant medinio pagrindo reikia ..
  Mokestis: 25.62€ 31.00€
 • Smulkiosios motorikos lavinamasis medis
  „TOOKY TOY“ edukacinių žaislų veiklos medis yra gražus medinis medis, su kuriuo galima žaisti. Medis yra tvirtas ir turi skirtingas veiklos sritis. Pratimai padės lavinti vaiko motoriką ir problemų sprendimo įgūdžius. Produktas pagamintas iš aukštos kokybės medienos, saugios vaikams ir aplinkai. Vei..
  Mokestis: 39.59€ 47.90€ 49.00€