Medinės lėlės

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • EICHHORN medinės lėlytės
  EICHHORN medinių lėlyčių šeimyna. Puikiai tinka prie, bet kurio lelių namo. Rankos ir kojytės lankstosi. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 10.77€ 13.03€
 • Medinės lėlės
  Medinių lėlyčių šeimyna. Puikiai tinka prie, bet kurio lelių namo. Rankos ir kojytės lankstosi. Rinkinyje 6 vnt lėlyčių šunelis. Lėlyčių dydis 10 cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 14.88€ 18.00€
 • Medinės lėlytės su rūbeliais
  Medinės lėlytės su rūbeliais kurių rinkinyje 8 vnt. Lėlyčių dydis 10 cm. Medinių lėlyčių kojos ir rankos lanksčios. Rinkinys sudėtas į specialią medinę dėžutę į kurią tilps ir lėlytės ir rūbeliai. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 22.31€ 27.00€
 • Medinių lėlių šeima GOKI
  Medinių lėlyčių šeimyna. Puikiai tinka prie, bet kurio lelių namo. Rankos ir kojytės lankstosi. Rinkinyje 4 vnt lėlyčių ir jų augintinis šuniukas . Lėlyčių išmatavimas 11 cm. vaikų 8 cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 14.88€ 18.00€
 • Medinių lėlių šeima GOKI
  Medinė lėlių šeima puikiai papildo lėlių namelius. Medinės lėlės medžiaginiuose drabužiuose. Lėlių kojos ir rankos gali būti sulenktos taip, kad, pavyzdžiui, galėtų atsisėsti. Viskas supakuota į patogią ir estetišką kartoninę pakuotę, kurioje galime patogiai laikyti lėles. Matmenys: ..
  Mokestis: 22.31€ 27.00€
 • Medinių lėlių šeima, LELIN
  Medinių lėlyčių šeimyna. Puikiai tinka prie, bet kurio lelių namo. Rankos ir kojytės lankstosi. Rinkinyje 7 vnt lėlytės Matmenys: lėlytės - 11 cm. vaikai - 8 cm. kūdikis - 5 cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 13.22€ 16.00€
 • Medinių lėlyčių šeimynėlė 6 vnt.
  Medinės lėlės, aprengtos medžiaginiais drabužiais. Lėlių kojos ir rankos pagamintos iš grūdinto virvelės, išlaikančios lenkimo kampą, lenkiant be didelių pastangų. Didelė 3 kartų šeima bus puiki pramoga patiems mažiausiems! Viskas supakuota į elegantišką ir praktišką kartoninę dėžutę, kurioje pat..
  Mokestis: 12.40€ 15.00€
 • Minkšta lėlė su drabužėliais Karry
  Minkštutei lėlytei Karry labiausiai už viską patinka gražiai apsirengti. Koks sutapimas, nes mažoms mergaitėms taip patinka rengti lėles. Puiku, nes šiame rinkinyje yra 6 drabužėlių komplektai. Medžiaginės lėlės dydis 19,5 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 13.22€ 16.00€
 • Priedai prie medinio lėlių namelio
  Sukurtas puikus lėlių namelių aksesuarų rinkinys, siekiant išplėsti jūsų lėlių namelius ir juose esančius žaidimus. Rinkinį sudaro 23 elementai:      supamasis arklys su karčiais      antis ant ratų      šluota   &n..
  Mokestis: 10.74€ 13.00€