Laikrodis

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Edukacinis laikrodis - kaladėlių rūšiuoklis
  Edukacinis laikrodis kaladėlių rūšiuoklis. Šis žaislas pagamintas iš kokybiškos medienos. Rinkinį sudaro 12 skirtingų geometrinių kaladėlių, kurios yra 12 skirtingų spalvų. Skatina vaikų kūrybiškumą, rankų ir akių koordinavimo įgūdžius. Kai vaikas skirs rodykles mokomajame laikroduke, o vėliau pradė..
  Mokestis: 14.88€ 18.00€
 • GOKI medinis žaidimas Pažink laikrodį
  Išmokti pasakyti ir suprasti laikrodžio laiką, tiek analoginį, tiek skaitmeninį, nėra taip lengva. Todėl gerai, jei anksčiau be supratimo buvęs vaikas turi paprastą mokymosi priemonę. Šią pagalbą teikia „Goki“ mokymosi laikrodžių rinkinys, kurį sudaro medinis laikrodis su tradiciniu ciferb..
  Mokestis: 11.07€ 13.40€
 • HAPE laikrodukas
  Medinis laikrodukas su skaičiukais. Delionė su laikrodžio rodyklėmis ir atskiromis valandų dėlionėmis. Puiki priemonė mokintis skaičių seką, bei pažinti laikrodį ir valandas. Skaičiai turi rankenėles, padedančias lengvai įdėti ar išimti skaičių. Pagaminta iš natūralių medžiagų. Padeng..
  Mokestis: 9.57€ 11.58€
 • Medinis didaktinis laikrodukas 102 el.
  Prekės ženklo Woodyland naujovė, didaktinis laikrodis su skaičiais, kuoliukais ir spalvotais diskais. Ant medinės lentos yra pagrindinis laikrodžio ciferblatas, o centre – 2 mažesni ciferblatai, rodantys valandas nuo 13:00 iki 12:00, taip pat 5, 10, 15 ... iki 60 minučių. Centrinėje taškas, pastovia..
  Mokestis: 12.02€ 14.55€
 • Medinis laikrodukas
  Medinis laikrodukas su skaičiukais. Puiki priemonė mokintis skaičių seką, bei pažinti laikrodį ir valandas. Pagaminta iš natūralių medžiagų. Padengta saugiais, netoksiškais dažais. Produktas paženklintas CE ženklu. Tinka vaikams nuo 3 metų. 18 cm skersmens. ..
  Mokestis: 5.95€ 7.20€
 • Medinis laikrodukas su formelėmis
  Medinis mokomasis laikrodukas. Delionė su laikrodžio rodyklėmis ir atskiromis valandų dėlionėmis iš skirtingų formų kaladėlių su skaičiais. Puiki priemonė mokintis skaičių seką, bei pažinti laikrodį su valandomis ir minutėmis. Pagaminta iš natūralių medžiagų. Padengta saugiais, netoksiškais dažais. ..
  Mokestis: 8.26€ 10.00€
 • Medinis mokomasis laikrodis
  ..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€
 • Medinis mokomasis laikrodukas Tic-tac
  Medinis mokomasis laikrodukas Tic-tac. Delionė su laikrodžio rodyklėmis ir atskiromis valandų dėlionėmis iš skirtingų formų kaladėlių su skaičiais. Puiki priemonė mokintis skaičių seką, bei pažinti laikrodį. Pagaminta iš natūralių medžiagų. Padengta saugiais, netoksiškais dažais. Laikroduk..
  Mokestis: 10.29€ 12.45€