Sensoriniai kamuoliai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Lavinamasis sensorinis žaislas 3in1
  WOOPIE prekės ženklo suktukų rinkinys paliks jūsų vaikui puikų įspūdį. Rinkinyje yra 3 suktukai: morkos, bitės ir saulės. Dėka guminių siurbtukų, suktukus galima pasiimti bet kur ir pritvirtinti bet kur. Suktuką galite pritvirtinti tiek prie koto keliaujant, tiek prie vonios maudantis (žaisliuką gal..
  Mokestis: 10.74€ 13.00€
 • Minkšti sensoriniai kamuoliukai 6 vnt.
       Minkšti sensoriniai kamuoliukai, skirti pramogoms ir mankštai nuo pirmųjų gyvenimo mėnesių.      Jie padeda tėvams palaikyti kūdikio vystymąsi labai ankstyvoje stadijoje.      Įvairios formos ir tekstūros suteikia vaikams įvairi..
  Mokestis: 12.40€ 15.00€
 • Minkšti sensoriniai, tekstūriniai kamuoliukai 8vnt.
  Minkšti sensoriniai, tekstūriniai kamuoliukai 8vnt.  Raidos savybės: Fizinė raida -         vysto raumenis, kai vaikas šliaužia, juda link sensorinių kamuolių; -         spalvingi kamuoliai taip pat plėt..
  Mokestis: 13.14€ 15.90€
 • Minkštos sensorinės kaladėlės 12 vnt.
  Minkštos sensorinės kaladėlės 12 vnt. Atverkite duris į naują formų ir spalvų pasaulį! Saplvingi sensoriniai kubeliai tinkami mažyliams nuo 6 mėnesių. Kubeliai įdomiomis formomis bei spalvomis padeda ugdyti mažylio regos, klausos ir judesio koordinavimą. Kaladėlės turi specialiai išgaubt..
  Mokestis: 15.70€ 19.00€
 • Mom's Emotion sensorinių maišelių rinkinys
  Sensoriniai maišeliai su įvairiais užpildais, naudojant vystosi: ·         smulkioji motorika; ·         klausa; ·         regėjimas; ·     &nb..
  Mokestis: 15.70€ 19.00€
 • Pirmųjų, sensorinių žaisliukų rinkinys
  Įvairių formų 11 minkštų guminių žaislų rinkinys. Į komplektą įeina: 3 skirtingų spalvų ir tekstūrų kaladėlės - kubeliai, 3 spalvoti rutuliai su tekstūra ir įdėklais, 3 gyvūnų formos figūros: begemotas, lapė, meškiukas ir 2 automobiliai. Rekomenduojama vaikams nuo gimimo. ..
  Mokestis: 28.10€ 34.00€
 • Sensorinės - jutiminės spalvotos figūros
  Šį gaminį išskiria daugybė faktūrų, spalvų ir formų. Kiekviena forma yra skirtinga ir skirtingos spalvos. Be to, kiekvienas rinkinio elementas turi įvairias faktūras, kurios pasirodys fenomenalios lavinant prisilietimo pojūtį ir žaidžiant. Šiame rinkinyje rasite oranžinį ežiuko rutulį, raudoną elips..
  Mokestis: 10.33€ 12.50€
 • Sensoriniai - jutiminiai kamuoliukai 5 vnt.
  Penkių minkštųjų sensorinių žaislų rinkinys, skirtas jutimo integracijos pratimams ir linksmybėms. Kiekvienas žaislas yra skirtingo dydžio ir tekstūros, todėl suteikia skirtingus jutiminius įspūdžius. Didelis figūrų privalumas yra tas, kad kai kurios iš jų skleidžia ausiai malonų garsą, taip sužad..
  Mokestis: 10.66€ 12.90€
 • Sensoriniai - jutiminiai kamuoliukai 5 vnt.
  Penkių sensorinių kamuoliukų rinkinys skirtas kūno masažui, reabilitacijai, gimnastikos pratimams ar net maudynėms. Dėl įvairių tekstūrų, spalvų ir svorio kamuoliukų jie įtraukia svarbiausius vaiko pojūčius, kad sustiprintų patirtį ir leidžia jam užsiimti įvairia veikla. Pagrindinis kamuoliukų pa..
  Mokestis: 14.88€ 18.00€
 • Sensoriniai - jutiminiai kamuoliukai 6 vnt.
  Šešių „Tullo“ sensorinių-jutimo kamuoliukų rinkinys. Kamuoliai pasižymi įvairia tekstūra, o tai fenomenaliai padeda lavinti prisilietimo jausmą. Pagrindiniai kamuoliukų uždaviniai yra šie: plėtojant taktilinę-vizualinę integraciją dėl įvairios tekstūros ir spalvų; jutimo receptorių stimul..
  Mokestis: 10.66€ 12.90€
 • Sensoriniai - jutiminiai kamuoliukai 8 vnt.
  Penkių sensorinių kamuoliukų rinkinys skirtas kūno masažui, reabilitacijai, gimnastikos pratimams ar net maudynėms. Dėl įvairių tekstūrų, spalvų ir svorio kamuoliukų jie įtraukia svarbiausius vaiko pojūčius, kad sustiprintų patirtį ir leidžia jam užsiimti įvairia veikla. Pagrindinis kamuoliukų pa..
  Mokestis: 19.01€ 23.00€
 • Sensoriniai diskai atminties žaidimas
  Sensoriniai diskai skirti atminties ir lytėjimo žaidimams, leidžiantis puikiai lavinti atmintį nenaudojant regos pojūčio. Visas žaidimas yra susijęs kamuoliuko su disku sujungimu į tinkamą porą užmerktomis akimis. Žaidimas siūlo skirtingus žaidimo būdus su skirtingo sunkumo lygiu, atsižvelgiant į va..
  Mokestis: 59.50€ 72.00€ 85.00€
 • Sensoriniai kamuoliukai 2 vnt.
  ..
  Mokestis: 2.89€ 3.50€
 • Sensoriniai kamuoliukai 3 vnt.
  Trijų minkštųjų sensorinių kamuoliukų rinkinys, skirtas jutimo integracijos pratimams ir linksmybėms. Kiekvienas kamuolys yra skirtingo dydžio ir tekstūros, todėl suteikia skirtingą jausmą. Ką gali padaryti „Tullo“ žaislai:      suteikti lytėjimo pojūčius naudojant įvairia..
  Mokestis: 7.44€ 9.00€
 • Sensoriniai kamuoliukai 4vnt.
  Minkšti sensoriniai, tekstūriniai kamuoliukai 4 vnt.  Raidos savybės: Fizinė raida -         vysto raumenis, kai vaikas šliaužia, juda link sensorinių kamuolių; -         spalvingi kamuoliai taip pat plė..
  Mokestis: 9.09€ 11.00€
 • Sensoriniai kamuoliukai 5 vnt.
  Rinkinį sudaro penki skirtingi kamuoliukai:      apvalus ežiukas su mažais smaigaliais,      ovalus ežiukas su apvaliais smaigaliais,      ovalus rutulys su įgaubtomis juostelėmis      apvalus rutulys su įgau..
  Mokestis: 11.57€ 14.00€
 • Sensoriniai kilimėliai Soft Clemmy
  Sensoriniai kilimėliai Soft Clemmy 8 minkšti blokai ir 8 minkštos plytelės; Blokeliai lengvai susijungia tarpusavyje; Blokelius ir plyteles galima skalbti skalbimo mašinoje; Clemmy“ žaislai yra saugiausios konstrukcijos, pritaikytos net mažiausiems vaikams, kurie gali prie jų žaisti ne..
  Mokestis: 25.62€ 31.00€
 • Sensoriniai reabilitacijos diskai 4vnt.
  Tullo sensoriniai diskai – tai produktas, kuris naudojamas reabilitacijos, pėdų masažo ir visose žmogaus kūno juslių stimuliavimo veiklose. Dėl diskų komplekto jūs treniruojate pusiausvyrą, kūno pusiausvyrą ir užkertate kelią plokščioms pėdoms. Diskai būna 4 spalvų: raudona, mėlyna, geltona ir žalia..
  Mokestis: 23.97€ 29.00€
 • Sensoriniai- jutiminiai kamuoliukai 5 vnt.
  Penkių minkštųjų sensorinių žaislų rinkinys, skirtas jutimo integracijos pratimams ir linksmybėms. Kiekvienas žaislas yra skirtingo dydžio ir tekstūros, todėl suteikia skirtingus jutiminius įspūdžius. Didelis figūrų privalumas yra tas, kad kai kurios iš jų skleidžia ausiai malonų garsą, taip sužad..
  Mokestis: 10.66€ 12.90€
 • Sensorinis kamuoliukas
  Sensorinis kamuolys buvo supakuotas į kartoninę dėžutę, todėl tai puiki dovana. Kamuolys buvo pagamintas Lenkijoje. Jis yra saugus vaikams, jame nėra BPA ar ftalatų. Prieš duodami žaislą vaikui, jį reikia kruopščiai nuplauti šiltu vandeniu, pridedant kūdikių muilo. Galima rinktis iš penkių modeli..
  Mokestis: 2.89€ 3.50€
 • Sensorinis masažuojantis kamuolys
  ..
  Mokestis: 4.55€ 5.50€
 • Sensorinis sveikatos kelias 11 elementų
  Pristatome puikų rinkinį, skirtą pusiausvyros pratimams, laikysenos defektų korekcijai ir pėdų masažui. Prekės ženklo Tullo juslinės sveikatos kelias leidžia ugdyti ir palaikyti sveiką kūno laikyseną, gerą būklę ir kartu tai puiki idėja aktyviai dienai. Rinkinį sudaro 11 elementų, tokių kaip: ..
  Mokestis: 73.55€ 89.00€
 • Sensorinis sveikatos kelias 6 elementai
  Pristatome puikų rinkinį, skirtą pusiausvyros pratimams, laikysenos defektų korekcijai ir pėdų masažui. Prekės ženklo Tullo jutiminis sveikatos kelias leidžia ugdyti ir palaikyti sveiką kūno laikyseną, gerą būklę ir kartu tai puiki idėja aktyviai dienai. Rinkinį sudaro 6 elementai, tokie kaip: ..
  Mokestis: 42.98€ 52.00€
 • Sensorinių kaladėlių rinkinys Plug and Roll
  Sensorinių kaladėlių rinkinys su skirtingomis spalvomis ir faktūromis. Kiekvienas kaladėlė gali būti atskiras žaislas arba jas galima sujungti į bet kokią formą ir struktūrą. Paleidus ratus, jūsų kūdikis girdės skirtingus garsus ir melodijas, o žibintai švytės. 12 elementų rinkinys. Pakuotės vidu..
  Mokestis: 27.19€ 32.90€