Lėlių vežimėliai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • SMOBY dvivietis lėlių vežimėlis Maxi Cosi Quinny
  SMOBY dvivietis lėlių vežimėlis Maxi Cosi Quinny. Tvirtas, kompaktiškas ir stabilus bei labai ryškus Smoby vežimėlis lėlytėms sukurtas pagal Maxi Cosi Quinny vežimėlių dizainą. Įsigijus vežimėlį, Jūsų dukra galės pasiimti savo lėlytę į ilgus pasivaikščiojimus. Stabilus, nes dideli ratai suteikia pat..
  Mokestis: 33.06€ 40.00€ 46.05€
 • SMOBY dvivietis lėlių vežimėlis Maxi Cosi Quinny
  SMOBY dvivietis lėlių vežimėlis Maxi Cosi Quinny. Tvirtas, kompaktiškas ir stabilus bei labai ryškus Smoby vežimėlis lėlytėms sukurtas pagal Maxi Cosi Quinny vežimėlių dizainą. Įsigijus vežimėlį, Jūsų dukra galės pasiimti savo lėlytę į ilgus pasivaikščiojimus. Stabilus, nes dideli ratai suteikia pat..
  Mokestis: 37.11€ 44.90€
 • SMOBY lėlės sportinis vežimėlis Maxi Cosi
  Stabilus ir tvirtas Smoby vežimėlis lėlytėms sukurtas pagal Maxi Cosi vežimėlių dizainą. Nuo šiandien, Jūsų dukra galės pasiimti savo lėlytę į ilgus pasivaikščiojimus. Stabilus, nes dideli ratai suteikia patogumo ir saugumo žaidžiant. Pasižymi kokybe, įdomiu dizainu, saugus žaisti. Smoby žaislas auk..
  Mokestis: 42.15€ 51.00€ 57.63€
 • SMOBY lėlės vežimėlis 44 Cats
  Nuo šiandien, Jūsų dukra galės pasiimti savo lėlytę į ilgus pasivaikščiojimus kieme. Stabilus, nes dideli ratai suteikia patogumo ir saugumo žaidžiant. Metalinis rėmas. Vežimėlis skirtas lėlėms iki 42 cm. Pasižymi kokybe, įdomiu dizainu, saugus žaisti. Rankenos aukštis 53 cm. Išmatavimai: 38 x 59 x ..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€ 46.05€
 • SMOBY lėlių vežimėlis Baby Nurse
  Smoby Baby Nurse žaislinis lėlių vežimėlis pasižymi aukščiausia kokybe, saugumu ir ilgaamžiškumu. Gražaus dizaino, stabilus, dideli ratai suteikia patogumo ir saugumo žaidžiant. Skirtas lėlėms iki 42 cm (lėlė į rinkinį neįeina). Rekomenduojamas vaikams nuo 18 mėn. Išmatavimai: 52 x 35 x ..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€
 • SMOBY lėlių vėžimėlis Landau Pop Peppa Pig
  SMOBY lėlių vėžimėlis Landau Pop Peppa Pig vežimėlis lėlėms. Nuo šiol, Jūsų dukrytė galės imtis savo mylimiausią lėlę pasivaikščiojimams! Tvirtas, stabilus, su dideliais ratais, kurie palengvina vairavimą. Pasižymi kokybe, įdomiu dizainu, saugumu. Skirtas lėlėms iki 42 cm. Išmatavimai: 46 plotis x 3..
  Mokestis: 34.71€ 42.00€ 48.95€
 • SMOBY vežimėlis Deep Baby Nurse
  „Smoby“ vežimėlis „Deep Baby Nurse“ yra aukštos kokybės žaislas mergaitėms nuo 18 mėnesių. Jis tinka 42 cm dydžio lėlės. Paprastas valdymas ir stabilumas džiugins visus mažylius, kurie dėka nuimamos rankinės gali saugiai perkelti lėlę į vidų ir išorę. Jis turi ergonomišką rankeną 55 cm aukštyje. Auk..
  Mokestis: 31.32€ 37.90€ 39.00€
 • BABY ANNABELL lėlės vežimėlis
  BABY ANNABELL lėlės vežimėlis Kiekvienam mažam lėliukui reikia šilumos ir meilės, kad nuramintų jo liūdesį. „Mažosios mamos“, stebėdamos suaugusiųjų elgesį, perkelia savo elgesio modelius į žaidimą, per kurį išmoksta gyventi, parodyti empatiją, meilę ... Mama ir tėtis mėgsta ilgus pasivaikščio..
  Mokestis: 78.51€ 95.00€
 • BABY ANNABELL lėlės vežimėlis Carriage Pram Retro Style
  BABY ANNABELL lėlės vežimėlis Retro Style skirtas lėlėms kurių dydis yra iki 46 cm. Rinkinyje yra lėlytės pagalvėlė ir paklodė. Reguliuojamas lopšio stogelis. Minkšti, tyliai riedantys ratukai. Bendri lėlės vežimėlio išmatavimai: 81 x 28 x 53 (IxPxA) cm. Aukštis iki renkenos 66 cm. Tinka vaikams nuo..
  Mokestis: 54.82€ 66.33€
 • BABY BORN lėlės vežimėlis
  Gerbiamo žaislų vaikams gamintojo „Zapf Creation“ lėlės „Baby Born“ vežimėlis puikiai tiks pasivaikščiojimui saulėtą dieną! Vežimėlis yra patogus ir saugus, kad lėlė nenukristų važiuojant. Vežimėlis turi mielo zuikio su akiniais atvaizdą. Charakteristika:      - nuo 3 metų,..
  Mokestis: 19.38€ 23.45€
 • BABY BORN lėlės vežimėlis
  Gerbiamo žaislų vaikams gamintojo „Zapf Creation“ lėlės „Baby Born“ vežimėlis puikiai tiks pasivaikščiojimui saulėtą dieną! Vežimėlis yra patogus ir saugus, kad lėlė nenukristų važiuojant. Vežimėlis turi mielo zuikio su akiniais atvaizdą. Charakteristika:      - nuo 3 metų,..
  Mokestis: 19.38€ 23.45€
 • BABY BORN lėlės vežimėlis Deluxe Pram
  Gerbiamų žaislų vaikams gamintojo „Zapf Creation“ vežimėlis „Baby Born“ lėlei puikiai tiks pasivaikščioti ir žaisti su lėlėmis. Į komplektą įeina rožinės ir violetinės spalvos lėlių vežimėlis su reguliuojama rankena, purpurinė kūdikių nešynė ir rožinis krepšys lėlės daiktams sudėti. Rekomenduojama v..
  Mokestis: 104.96€ 127.00€ 135.00€
 • CHICCO lėlės vežimėlis 11 in 1
  CHICCO lėlės vežimėlis 11 in 1 gavęs garsiojo italų gamintojo "Chicco" licenziją šių lėlės vežimėlių gamybai. Su šiuo ypatingai dideliu rinkiniu mergaitės gaus viską ko reikia lėlės priežiūrai. Rožinė ir pilka spalva šiam lėlės vežimėliui suteikia išskirtinį dizainą. Minkšta, reguliuojmo aukščio stu..
  Mokestis: 73.55€ 89.00€ 119.00€
 • CHICCO lėlės vežimėlis Junior Urban Pram
  CHICCO lėlės vežimėlis Junior Urban Pram skirtas lėlytėms kurių dydis ne didesnis kaip 43 cm. Reguliuojamas rankenos aukštis nuo 52 iki 74 cm, totadėl tiks ir mažesnio ir didesnio ūgio mergaitėms. Rinkinyje: pakabinama tašytė daiktams susidėti. Pirkinių krepšys po vežimėliu. Metalinis, tvirtas korpu..
  Mokestis: 45.45€ 55.00€ 63.43€
 • CHICCO lėlės vežimėlis skėtukas Echo
  CHICCO lėlės vežimėlis skėtukas Echo tinkamas lėlėms iki 40 cm. Tvirtas, lengvas, metalinis rėmas. Susilanksto. Daiktų krepšys po vežimėliu. Aukštis iki rankenos 62 cm. ..
  Mokestis: 22.31€ 27.00€ 34.46€
 • Lėlės vežimėlis Deluxe 2in1
  ..
  Mokestis: 61.25€ 74.12€
 • Lėlės vežimėlis Junior Echo, CHICCO
  Jį pagamino plačiai žinoma ir vertinama HTI kompanija. Jis kilęs iš gerai žinomos „Chicco“ žaislų serijos, kurią mėgsta merginos visame pasaulyje. Vežimėlis yra rožinės ir sidabrinės spalvos. Vežimėlyje yra:     patogios, ergonomiškos formos rankenos, padengtos minkštomis put..
  Mokestis: 22.31€ 27.00€
 • Lėlės vežimėlis su lopšiu ir krepšiu Joie
  Lėlių vežimėlis su lopšiu ir krepšiu gamino populiarus prekės ženklas HTI. Žaislas buvo sukurtas gavus žinomo Joie vežimėlio licenciją. Vežimėlyje buvo įrengta: patogi, reguliuojama rankena, jos aukštį virš žemės galima reguliuoti 52–74 cm diapazonu, todėl vežimėlis puikiai prisitaikys prie vaiko ūg..
  Mokestis: 64.38€ 77.90€
 • Lėlių vežimėlis 2in1
  Gražus daugiafunkcinis lėlių vežimėlis sužavės kiekvieną mažą mergaitę. Šis mielas lėlių vežimėlis labai tikroviškai imituoja standartinio dydžio kūdikio vežimėlį, leidžiant mažajai auklei žaisti vaidmenis. Šis vežimėlio modelis yra raudonos ir pilkos spalvos su juodais elementais. Šiuolaikinis diza..
  Mokestis: 48.68€ 58.90€
 • Lėlių vežimėlis Joie
  Merginos, atliekančios motinų ar auklių vaidmenį, gali atlikti savo vaidmenis patenkintos - reguliuojama rankena leis žaisti bet kokio amžiaus vaikams. Vežimėlio lengvumas palengvins judėjimą, o stabili konstrukcija talpins iki 50 cm ilgio lėles! Žaisle yra:     patogi rankena, ..
  Mokestis: 59.50€ 72.00€
 • Lėlių vežimėlis My First Trendy
  Tinka lėlėms iki 46 cm, lėlės vežimėlis „Trendy“ yra sulankstomas, kad būtų lengva laikyti. Rankenos aukštis reguliuojamas nuo maždaug 39 iki 68 cm, todėl puikiai tinka parinkti vaiko ūgį. Madingomis spalvomis ir gražiu leopardo raštu, mūsų lėlių vežimėlis „Trendy“ yra tikras akių gaudytoj..
  Mokestis: 48.68€ 58.90€
 • Lėlių vežimėlis My Little Pony
  HAUCK lėlės vežimėlis My Little Pony. Tai vežimėlis kuris gali būti naudojamas kaip klasikinis arba sportinis vežimėlis. Tinka lėlėms iki 53 cm dydžio. Nuimamas ir plaunamas audinys. Minkšti ratukai. Nuimamas lopšys su rankenomis, kurį galima nešiotis. Lengvai susilanksto, nereikia naudoti jokių įra..
  Mokestis: 63.64€ 77.00€ 86.60€
 • Medinis lėlės vežimėlis
  Puikūs, mediniai lėlių vežimėliai. Dėl didelių vežimėlio matmenų jis tinka maždaug 46 cm ilgio žaislams. Norėdami surinkti, jums reikės atsuktuvo (rinkinyje NĖRA). Matmenys: 26 x 39,5 x 50,5 cm Medžiaga: lakuota mediena Amžius: 3+ Nuoroda 41725 CE atitikties deklaracija ..
  Mokestis: 32.98€ 39.90€
 • Medinis lėlių sportinis vežimėlis
  Medinis lėlių sportinis vežimėlis lėlėi vežti. Ratukai juosti guma, kad nebraižytų paviršiaus ir vežimėlio riedėjimas būtų tylus. Rankenos aukštis 51,5 cm. Išmatavimai: 44 x 32.5 x 51.5 (IxPxA) cm. Tinka vaikams nuo 3 m. ..
  Mokestis: 22.74€ 27.51€
 • Medinis lėlių vežimėlis
  Medinis lėlių vežimėlis lėlėms vežti. Ratukai juosti guma, kad nebraižytų paviršiaus ir vežimėlio riedėjimas būtų tylus. Rankenos aukštis 51 cm. Vežimėlis su pataliukais lėlytei. Išmatavimai: 44 x 32 x 51 (IxPxA) cm. Tinka vaikams nuo 3 m. ..
  Mokestis: 39.59€ 47.90€ 54.74€
 • Retro stiliaus lėlės vežimėlis Deluxe
  Gražus daugiafunkcinis lėlių vežimėlis sužavės kiekvieną mažą mergaitę. Šis mielas lėlių vežimėlis labai tikroviškai imituoja standartinio dydžio kūdikio vežimėlį, leidžiant mažajai auklei žaisti vaidmenis. Šis vežimėlio modelis yra raudonos ir pilkos spalvos su juodais elementais. Vežimėlis yra ..
  Mokestis: 61.90€ 74.90€
 • SMOBY dvivietis lėlių vežimėlis Maxi Cosi Quinny
  Lėlių vežimėlis dvynukams. Šis mielas rožinis lėlių vežimėlis atkurtas iš tikrųjų šiuolaikiško dizaino „Maxi Cosi Quinny“ vežimėlių. Vežimėlio dvyniams versija buvo sukurta mergaitėms, norinčioms vienu metu pasivaikščioti 2 mylimas lėles. Transporto priemonė yra stabili, o pasukami priekiniai ratai ..
  Mokestis: 40.50€ 49.00€ 59.00€
 • SMOBY lėlės vežimėlis Baby Nurse
  „Baby Nurse“ vežimėlis yra puikus priedas prie lėlių, kurių dydis iki 42 cm. Jo gražūs rausvi atspalviai patiks vaikams iš pirmo žvilgsnio, o sėdynė pagaminta iš aukštos kokybės audinio, turinčio modernų modelį. Priekyje yra galvos atrama, sauganti lėlę važiuojant. Rankena yra 55 cm atstumu nuo že..
  Mokestis: 26.36€ 31.90€ 38.00€
 • SMOBY lėlės vežimėlis MAXI COSI Quinny 3in1
  Stabilus ir tvirtas Smoby vežimėlis lėlytėms sukurtas pagal Maxi Cosi Quinny ežimėlių dizainą. Nuo šiandien, Jūsų dukra galės pasiimti savo lėlytę į ilgus pasivaikščiojimus. Stabilus, nes dideli ratai suteikia patogumo ir saugumo žaidžiant. Pasižymi kokybe, įdomiu dizainu, saugus žaisti. Smoby žaisl..
  Mokestis: 49.50€ 59.90€ 73.00€
 • SMOBY lėlės vežimėlis MAXI COSI Quinny 3in1
  Stabilus ir tvirtas Smoby vežimėlis lėlytėms sukurtas pagal Maxi Cosi Quinny ežimėlių dizainą. Nuo šiandien, Jūsų dukra galės pasiimti savo lėlytę į ilgus pasivaikščiojimus. Stabilus, nes dideli ratai suteikia patogumo ir saugumo žaidžiant. Pasižymi kokybe, įdomiu dizainu, saugus žaisti. Smoby žaisl..
  Mokestis: 52.89€ 64.00€
 • SMOBY lėlės vežimėlis MAXI COSI Quinny 3in1
  Stabilus ir tvirtas Smoby vežimėlis lėlytėms sukurtas pagal Maxi Cosi Quinny ežimėlių dizainą. Nuo šiandien, Jūsų dukra galės pasiimti savo lėlytę į ilgus pasivaikščiojimus. Stabilus, nes dideli ratai suteikia patogumo ir saugumo žaidžiant. Pasižymi kokybe, įdomiu dizainu, saugus žaisti. Smoby žaisl..
  Mokestis: 51.24€ 62.00€ 69.22€
 • SMOBY Maxi Cosi Quinny 4in1 lėlių vežimėlis
  Stabilus ir tvirtas Smoby vežimėlis lėlytėms sukurtas pagal Maxi Cosi Quinny vežimėlių dizainą. Nuo šiandien, Jūsų dukra galės pasiimti savo lėlytę į ilgus pasivaikščiojimus. Stabilus, nes dideli ratai suteikia patogumo ir saugumo žaidžiant. Pasižymi kokybe, įdomiu dizainu, saugus žaisti. Smoby žais..
  Mokestis: 61.07€ 73.90€ 83.70€
 • Sportinis sulankstomas lėlių vežimėlis Joie 2in1
  Lėlių vežimėlį gamino populiarus prekės ženklas HTI. Žaislas buvo sukurtas gavus žinomo Joie, žinomo vežimėlio, licenciją. Vežimėlyje buvo įrengta: patogi ergonomiška rankena, kurios aukštis nuo žemės paviršiaus reguliuojamas nuo 60 iki 75 cm, sulankstomas, reguliuojamas atlošo pasvirimas, keturi pl..
  Mokestis: 67.77€ 82.00€ 89.00€
 • Vaikiškas lėlės vežimėlis Chuli Pop Car Inglesina
  Nuo šiandien, Jūsų dukra galės pasiimti savo lėlytę į ilgus pasivaikščiojimus kieme. Vežimėlis skirtas lėlėms iki 42 cm. Krepšys pirkiniams leis sudėti lėlės daiktus. Pasižymi kokybe, įdomiu dizainu, saugus žaisti. Rankenos aukštis 55 cm. Tinka vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 33.88€ 41.00€ 43.15€
 • Vaikiškas lėlės vežimėlis Shara Inglesina
  Vaikiškas lėlės vežimėlis Shara Inglesina - puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško išskirtinio dizaino ir kokybės vežimėlio. Tvirtas metalinis rėmas užtikrina vežimėlio ilgaamžisškumą, jis yra patvarus, saugus ir patikimas. Pirkinių krepšelis po vežimėliu. Aukštis iki rankenos 76 cm. Benndri vežimėl..
  Mokestis: 53.72€ 65.00€ 69.09€
 • Vežimėlis BABY BORN lėlytei
  Vežimėlis yra patogus ir saugus, kad lėlė nenukristų važiuojant. Vežimėlis turi mielo šuns skydelio atvaizdą, kuris apsaugo lėlytę nuo saulės. Po vežimėliu yra krepšelis, į kurį vaikas gali gabenti reikalingiausius daiktus savo lėlei. Charakteristika:      - nuo 3 metų, &n..
  Mokestis: 35.54€ 43.00€