Advento kalendoriai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Advento kalendorius BARBIE
  Jį sukūrė labai populiarus ir gerbiamas prekės ženklas „Mattel“. Rinkinys yra iš visame pasaulyje žinomų Barbės lėlių serijos. Advento kalendorius vaikams, kuriame yra lėlė ir 27 aksesuarai. Rinkinys yra klasikinio Advento kalendoriaus su spintelėmis formos. Stačiakampę pakuotę puošia miela Barbė..
  Mokestis: 34.63€ 41.90€ 48.00€
 • Advento kalendorius Barbie
  Švęskite bet kurią progą naudodamiesi „Barbie® Dreamtopia“ Advento kalendoriumi ir atraskite 24 dienų staigmenas dovanų! Pirmąją dieną vaikai atidaro lėlę „Barbie®“ ir paskui kiekvieną dieną atskleidžia naują staigmeną kitas 23 dienas! Siurprizai apima aksesuarus, pasakojimų kūrinius ir madas, leidž..
  Mokestis: 30.50€ 36.90€
 • Advento kalendorius LOL su 25 siurprizais
  Išpakuokite 25+ staigmenas su L.O.L. Staigmena! Advento kalendorius. Galima išpakuoti 24 nuostabius mados gaminius. Derinkite ir derinkite nesibaigiančius mados derinius! Prekės savybės:      1 visiškai nauja išskirtinė lėlė      24 visiškai nauji išski..
  Mokestis: 30.50€ 36.90€
 • Advento kalendorius POLLY POCKET
  Jį sukūrė labai populiarus ir gerbiamas prekės ženklas „Mattel“. Rinkinį sudaro keletas mielų „Polly Pocket“ mini figūrų. Advento kalendorius vaikams su personažų figūrėlėmis ir aksesuarais, tokiais kaip Kalėdų eglutė, sniego senis, gyvūnai ir kt. Rinkinys yra klasikinio Advento kalendoriaus su s..
  Mokestis: 26.36€ 31.90€
 • Advento kalendorius su grožio priemonėmis mergaitėms Crazy Chic
       Unikalus Crazy Chic Advento kalendorius. Brangakmeniai, makiažas, tatuiruotės ir daugybė aksesuarų, kuriuos galite atrasti kiekvieną dieną!      Originali dėžutė Jūsų kūriniams saugoti!      Visiškai naujas klasikinės ir vis sėk..
  Mokestis: 27.73€ 33.55€
 • Advento kalendorius vaikams CARS
  Laukiame Kalėdų su „Disney Pixar Cars“! Šis spalvingas ir nuostabus Advento kalendorius kupinas ypatingų staigmenų, kurios sujungia Kalėdų laukimą ir lenktynių džiaugsmą. Už kiekvienų 24 durų yra siurprizas iš filmo „Automobiliai“. Kartu jie sukuria visą žaidimų rinkinį, su kuriuo vaikai žais visus ..
  Mokestis: 32.89€ 39.80€
 • Advento kalendorius vaikams gaisirininkas SAM ir draugai
  Advento kalendorių „Fireman Sam“ sukūrė nuolat populiarėjanti vokiečių kompanija „Simba“. Šį žaislą įkvėpė animacinis serialas vaikams, pavadintas „Fireman Sam“. Advento kalendorius yra 47,3 cm pločio, 37 cm aukščio ir 5,3 cm storio. Jis yra mėlynos spalvos su raudonais elementais. Jo priekį puoš..
  Mokestis: 26.36€ 31.90€
 • Advento kalendorius vaikams HOT WHEELS
  „Hot Wheels®“ advento kalendorius yra puikus būdas pritraukti mėgstamą „Hot Wheels®“ gerbėją į atostogų dvasią. Už kiekvienų 24 durų yra nuostabi staigmena, kuri yra linksma ir šventiška. Atidarykite kiekvieną dieną, kad surastumėte ką nors naujo - galbūt vieną iš aštuonių skirtingų 1:64 masto trans..
  Mokestis: 32.89€ 39.80€
 • Advento kalendorius vaikams PAW PATROL
  Sukūrė gerbiama kompanija „Spin Master“. Jis buvo sukurtas remiantis Kanados ir Amerikos animaciniu serialu vaikams „Paw Patrol“. Jame pasakojama apie septynių šuniukų (Chase, Marshall, Rubble, Rocky, Zuma, Skye, Everest), vadovaujamų dešimties metų berniuko, vardu Ryderis, nuotykius. Advento kal..
  Mokestis: 32.98€ 39.90€
 • Advento siurprizų kalendorius CARERRA RX Turnator Xmas
  Populiarusis „Carrera RC Turnator“ pirmą kartą pasiekiamas „pasidaryk pats“ Advento kalendoriuje. Naujoji švytinčios raudonos spalvos versija su juodais akcentais patraukia akį ir sužavi žiūrovus visame pasaulyje, kai pasirodo atlikti įvairiausios akrobatikos iš po Kalėdų eglutės. Nelaukite, kol jūs..
  Mokestis: 33.64€ 40.70€
 • Advento siurprizų kalendorius HOT WHEELS
  Kalėdų laukimas bus ypatingas su šventinių spalvų Hot Wheels Advento kalendoriumi su 24 langais, kad kiekvieną dieną atrastumėte vis naują staigmeną. Atidarykite pirmąjį langą gruodžio 1 d. ir skaičiuokite dienas iki Kalėdų su Hot Wheels! Šis Advento kalendorius patiks įvairaus amžiaus Hot Wheels en..
  Mokestis: 35.45€ 42.90€
 • L.O.L Surprise Doll Advento kalendorius
  LOL Advento kalendorius yra labai įdomus kiekvienai dienai! Smagu kiekvieną dieną atrasti kitą daiktą! Kalendoriuje yra lėlė, 14 drabužių LOL lėlei, 4 poros batų, butelis, lipdukas ir 5 aksesuarai. LOL yra lėlės, kurias žino viso pasaulio merginos. Jums niekada nebus nuobodu su LOL lėlėmis. Turėd..
  Mokestis: 40.41€ 48.90€
 • LEGO advento kalendorius Harry Potter su 24 siurprizais
  Unikali kalėdinė dovana visiems Hario Poterio™ gerbėjams. LEGO® Harry Potter™ Advento kalendoriuje (76390) yra 24 dovanos – po vieną kiekvienai dienai, kurią laukiate Kalėdų. Stebuklingi žaislai, skirti vaidmenims iš Hario Poterio filmų Už kiekvienų iš 24 durų yra skirtinga dovana. Dėžutėje yra ..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€
 • LEGO advento kalendorius su 24 siurprizais
  LEGO® City Advento kalendorius padės įdomiai pasiruošti Kalėdoms. Vaikai gali skaičiuoti dienas iki artėjančių Kalėdų kurdami šaunius mini modeliukus, populiarius LEGO City Adventures TV serialo personažus ir linksmus aksesuarus. Tiesiog išskleiskite žaidimų lentą su sniegu padengtu miestu ir žaiski..
  Mokestis: 30.41€ 36.80€
 • Vaikiškas advento kalendorius BARBIE
  Jį sukūrė gerai žinomas ir labai vertinamas prekės ženklas „Mattel“. Žaislų serija „Barbie“ daugiausia skirta merginoms, mėgstančioms žaisti su lėlėmis. Advento kalendorius yra pastelinių spalvų su spalvinga gražios Barbės grafika elegantišku kalėdiniu drabužiu. Kalendoriuje yra 24 langai, kuriuo..
  Mokestis: 38.76€ 46.90€
 • Vaikiškas advento kalendorius CARS
  Advento kalendorių sukūrė visame pasaulyje žinomas prekės ženklas „Mattel“. Rinkinys yra puiki dovana visiems automobilių gerbėjams, ypač populiarios pasakos „Automobiliai“ gerbėjams. Po spalvinga švenčių grafika yra 24 atidaromi langai su automobiliais ir priedais. Rinkinys yra klasikinio Advent..
  Mokestis: 29.75€ 36.00€
 • Vaikiškas advento kalendorius HATCHIMALS
  „Hatchimals“ Advento kalendorių sukūrė populiari ir labai vertinama kompanija „Spin Master“. Hatchimalai yra stebuklingos būtybės, gyvenančios kiaušinių viduje. Vaikas prisilietimo dėka padeda tvariniui išsiristi, o kai tai atsitinka, gali jį pakelti. Advento kalendorius supakuotas į spalvingą ka..
  Mokestis: 26.36€ 31.90€