Vėrimo rinkiniai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Classic World mediniai skaičiai vėrimui
  Rinkinys specialiai sukurtas vaikams kuris ir lavina smulkiosios motorikos įgūdžius, moko skaičiuoti, pažinti spalvas ir skaičius. Tai lavina pastabumą, moko susikaupti. Rinkinyje virvutė, 10 kaladėlių ir 2 ženklai (+=) Tinka vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 6.94€ 8.40€
 • Medinės kaladėlės vėrimui Kirmelytė
  Rinkinys specialiai sukurtas vaikams kuris ir lavina smulkiosios motorikos įgūdžius, moko raidžių, pažinti spalvas. Tai lavina pastabumą, moko susikaupti. Spalvota kirmėlytė šviečia ir groja melodijos. Rinkinyje virvutė ir 32 kaladėlių. Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 17.60€ 21.30€
 • BOIKIDO vėrimo rinkinys
  Rinkinys specialiai sukurtas vaikams kuris ir lavina smulkiosios motorikos įgūdžius, moko skaičiuoti, pažinti spalva. Tai lavina pastabumą, moko susikaupti. Rinkinyje 2 virvutės ir 12 kaladėlių. Tinka vaikams nuo 24 mėn. ..
  Mokestis: 9.10€ 11.01€
 • Medinių karoliukų vėrimo rinkinys 60 vnt.
  Žinomo žaislų gamintojo WoodyLand 60 dalių karoliukų rinkinys yra puiki pramoga ir tuo pačiu lavina mažuosius pirštelius. Į komplektą įeina:      18 apvalių karoliukų (po 3 šių spalvų: raudona, oranžinė, geltona, žalia, mėlyna ir violetinė)      18 ..
  Mokestis: 17.36€ 21.00€
 • MELISSA AND DOUG medinių kaladėlių vėrimo rinkinys
  Didelių medinių kaladėlių rinkinys, puikiai tinkantis rankų miklumui praktikuoti. Karoliukų (kaladėlių) rinkinys yra ne tik įdomus ir gražus efektas, bet ir kantrybės bei kūrybiškumo pratimas kuriant naujus modelius. Viskas pagaminta iš lakuotos medienos ir supakuota į medinę dėžę. Karoliukai (kalad..
  Mokestis: 19.75€ 23.90€
 • Šniūrelių vėrimo rinkinys Ferma
  Šniūrelių vėrimo rinkinys Ferma Į komplektą įeina:      penkios medinės ūkio figūrėlės: karvė, gaidys, avis, kiaulė, arklys      penki raišteliai raudonos, žalios, geltonos, violetinės ir mėlynos spalvos Kiekvienas medinis elementas turi skylut..
  Mokestis: 12.40€ 15.00€