Medinės virtuvėlės

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • KIDKRAFT medinė virtuvėlė Big&Bright Kitchen
  KIDKRAFT medinė virtuvėlė Big&Bright Kitchen ergonomiška pastelinio dizaino virtuvėlė pagaminta iš aukščiausios kokybės medienos, funkcionali, šiuolaikinio dizaino. Įranga: šaldytuvas su šaldikliu, orkaitė, viryklė, mikrobangų krosnelė, kavos aparatas, šaldytuvo, šaldiklio, orkaitės ir mikrobang..
  Mokestis: 271.90€ 329.00€
 • KIDKRAFT medinė virtuvėlė Espresso
  KIDKRAFT medinė virtuvėlė Espresso ergonomiška dizaino virtuvėlė pagaminta iš aukščiausios kokybės medienos, funkcionali, šiuolaikinio dizaino. Įranga: šaldytuvas su šaldikliu, orkaitė, viryklė, mikrobangų krosnelė, kavos aparatas, šaldytuvo, šaldiklio, orkaitės ir mikrobangų krosnelės durys atsidar..
  Mokestis: 271.90€ 329.00€
 • KIDKRAFT medinė virtuvėlė Large Pastel Kitchen
  KIDKRAFT medinė virtuvėlė Large Pastel Kitchen ergonomiška pastelinio dizaino virtuvėlė pagaminta iš aukščiausios kokybės medienos, funkcionali, šiuolaikinio dizaino. Įranga: šaldytuvas su šaldikliu, orkaitė, viryklė, mikrobangų krosnelė, kavos aparatas, šaldytuvo, šaldiklio, orkaitės ir mikrobangų ..
  Mokestis: 271.90€ 329.00€
 • KIDKRAFT medinė virtuvėlė Vintage Pink
  KIDKRAFT medinė virtuvėlė Vintage Pink buvo apdovanota aukso medaliu 2010 metais kategorijoje "The Best-Investment Category at The Right Start Awards" ir gavo sidabro medalį kategorijoje "The Role Play Category". Ergonomiška rožinio dizaino virtuvėlė pagaminta iš aukščiausios kokybės medienos, funkc..
  Mokestis: 238.84€ 289.00€
 • KIDKRAFT medinė virtuvėlė Vintage Red
  KIDKRAFT medinė virtuvėlė Vintage Red buvo apdovanota aukso medaliu 2010 metais kategorijoje "The Best-Investment Category at The Right Start Awards" ir gavo sidabro medalį kategorijoje "The Role Play Category". Ergonomiška balto dizaino virtuvėlė pagaminta iš aukščiausios kokybės medienos, funkcion..
  Mokestis: 238.84€ 289.00€
 • KIDKRAFT virtuvėlė Modern Country Kitchen
  Išmatavimai: 80 x 30 x 91 (IxPxA) cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 255.37€ 309.00€
 • KIDKRAFT virtuvėlė Uptown Kitchen
  Ši didelė medinė virtuvė yra kiekvienos mergaitės svajonė! Virtuvėlę sudaro: šaldytuvas su šaldikliu, viryklė, orkaitė, indaplovė, mikrobangų krosnelė, kriauklė, o taip pat maistui gaminti skirti įrankiai. Šaldytuvo, šaldiklio, orkaitės, indaplovės ir mikrobangų krosnelės durys atsidaro. Rinkiniui p..
  Mokestis: 238.84€ 289.00€
 • LELIN medinė virtuvėlė su valgomuoju
  Kiekvieną dieną vaikas įvairiais būdais pažįsta aplinkinį pasaulį. Vienas iš jų yra mėgdžiojimas. Jam patinka stebėti veiklą, kurią vykdo tėvai ir artimieji. Virtuvė ir valgomasis ugdo vaiką įvairiais būdais. Čia rasite viską, ko reikia norint pasimėgauti gaminant maistą, bet kartu puotauti pridedam..
  Mokestis: 107.36€ 129.90€ 149.00€
 • Medinė mini virtuvėlė su priedais
  Medinė mini virtuvėlė Rinkinyje 5 mediniai priedai prie virtuvėlės. Virtuvėlės matmenys: 85 x 60 x 30 (cm). Aukštis iki stalviršio 45 cm. Produktas pažymėtas CE ženklu. Tvirta, aukštos kokybės mediena ir MDF plokštės. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 62.81€ 76.00€ 89.00€
 • Medinė parduotuvė ant ratukų su 54 priedais
  Medinė „Tooky Toy“ parduotuvė leis jūsų vaikui savarankiškai valdyti savo parduotuvę. Rinkinyje yra net 54 aksesuarai, kurių dėka jis leis daugybę valandų smagiai praleisti laiką. Pagerėja jūsų vaiko socialiniai ir bendravimo įgūdžiai. Pagaminta iš patvarios medienos ir dažyta netoksiškais dažais, k..
  Mokestis: 48.76€ 59.00€
 • Medinė parduotuvė, supermarketas Fresh Mart
  Medinė parduotuvė, supermarketas Fresh Mart. Parduotuvė su lentynomis, prekėms susidėti. Kasos aparatas, kortelių skaitytuvas, pinigų kasa. Puikus dizainas, aukštos kokybės mediena. PASTABA: pavaizduotų prekių rinkinyje nėra. Jas įsigyti galima atskirai (SPAUSTI >>>ČIA<<<) Parduotu..
  Mokestis: 214.05€ 259.00€
 • Medinė virtuvėlė
  Virtuvę su priedais sukūrė „Small Foot“ - Vokietijos firmos „Legler“ prekės ženklas, kuris jau beveik 30 metų kuria ir gamina vaikų žaislus. Pagrindiniai rinkinio elementai yra viryklė, kriauklė, indukcinė kaitlentė, indų spintelė. Visas rinkinys susideda tik iš medžio. Be to, dalys yra dekoruotos g..
  Mokestis: 57.02€ 69.00€
 • Medinė virtuvėlė ir BBQ kepsninė 2in1
  Medinė virtuvė ir kepsninė iš Viga yra vienas iš pirmaujančių žaislų, kurie tarnaus ilgai ir suteiks jūsų vaikui daug metų įdomių ir kūrybingų pramogų. Spalvingos kepsninės ir virtuvė džiugina vaiko akį ir skatina žaisti. Charakteristika:      - Nuo 3 metų amžiaus  &n..
  Mokestis: 28.93€ 35.00€
 • Medinė virtuvėlė LOFT su priedais
  Medinė Lofto stiliaus virtuvė tikriausiai patiks ir vaikams, ir tėveliams. Virtuvė yra neįtikėtinai įspūdinga realiame gyvenime, todėl norisi joje gaminti, likti, gaminti, pjaustyti. Medinė virtuvė su daugybe priedų atitiks daugelio kulinarijos virtuozų reikalavimus. Žaisti gaminant maistą yra tiesi..
  Mokestis: 111.57€ 135.00€
 • Medinė virtuvėlė su indaplove ir priedais Kid's Concept Play Kitchen
  Medinė virtuvėlė su indaplove Kid's Concept Play Kitchen Ar netrukus pakviesite savo didelę šeimą vakarienės? Nesijaudink. Ši šiuolaikiška virtuvė pagaminta iš FSC sertifikuotos medienos, joje yra indaplovė, orkaitė, kriauklė, lentynos ir integruotas gartraukis. Padėkite kelias lėkštes ir stalo į..
  Mokestis: 156.20€ 189.00€
 • Medinė virtuvėlė su priedais
  Didelė medinė virtuvė puikiai tiks žaisti namelį, gaminti maistą lėlėms ar meškiukams. Tikrai kiekvienam mažam vaikui patiks. Gerai įrengtas baldas leis kepti, virti ir laikyti maistą. Vaikams patinka žvilgtelėti, mėgdžioti suaugusiuosius, o tokio rinkinio dėka tėveliai tikrai stebės, ką mažylis gam..
  Mokestis: 123.14€ 149.00€
 • Medinė virtuvėlė su priedais
  Medinė virtuvėlė vaikams su atidaromomis durelėmis, orkaite, kriaukle, kaitviete, skalbimo mašina. Fantastiška medinė virtuvė idealiai tinka mažiems virėjams. Kiekvienas vaikas mėgsta stebėti, mėgdžioti ir padėti suaugusiesiems kasdienėje veikloje. Mūsų virtuvės dėka jūsų vaikas turės galimybę tapti..
  Mokestis: 114.88€ 139.00€
 • Medinė virtuvėlė su priedais
  Medinė virtuvėlė su priedais lygiai taip pat svarbu, kad virtuvė būtų pagaminta taip, kad ji atitiktų tikrą virtuvės komplektą. Tai, be kita ko, buvo pasiekta: uždedant degiklius, apšvietus ar pridedant garsą. Orkaitėje yra šie priedai:     - gaubto apšvietimas, kaip ir tikruose,..
  Mokestis: 103.31€ 125.00€ 133.00€
 • Medinė virtuvėlė su priedais
  Medinė virtuvėlė vaikams su atidaromomis durelėmis, orkaite, kriaukle, kaitviete, skalbimo mašina. Virtuvėlė su 5 priedais (žr. nuotraukoje). Virtuvėlės bendri matmenys: 96 x 37 x 96,5 (IxPxA) cm. Aukštis iki stalviršio 50 cm. Svoris 20 kg. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 123.14€ 149.00€
 • Medinė virtuvėlė su priedais
  Visi vaikai mėgsta mėgdžioti suaugusiuosius, šios virtuvės dėka jūsų vaikas turės galimybę atlikti virėjo vaidmenį. Virėjo žinioje yra min. degikliai su sukamomis rankenėlėmis, kad būtų galima nustatyti tinkamą temperatūrą. Po stalviršiu yra orkaitė ir indaplovė. Viršutinėje dalyje yra atidaroma mik..
  Mokestis: 114.88€ 139.00€
 • Medinė virtuvėlė su priedais ir elektrine skalbimo mašina Amelia
  Medinė virtuvėlė su priedais Amelia yra pasiūlymas visiems vaikams, kurie mėgsta gaminti ir svajoja turėti savo virtuvę. Kartu gamindami maistą ar kurdami puikias jūsų vaiko sukurtas vaišes lavinsite vaiko savarankiškumą, kūrybiškumą ir vaizduotę. Jis atliks puikaus virėjo vaidmenį. Baltos i..
  Mokestis: 103.31€ 125.00€
 • Medinė virtuvėlė su priedais šviesos ir garso efektais
  Didelė, medinė vaikiška virtuvė su priedais žaisti namuose kiekvienam mažajam šeimininkui suteiks daug kūrybinių pramogų. Baldai pagaminti tik iš medžio, dažyti saugiais dažais. Tik nuimama kriauklė yra metalinis dubuo. Žaidimas namuose, maisto gaminimas yra vienas iš vaikų mėgstamų žaidimų. Vaikai ..
  Mokestis: 90.08€ 109.00€
 • Medinė virtuvėlė vaikams su priedais Blue Retro Kitchen
  Graži medinė virtuvėlė vaikams iš Classic World prekės ženklo yra puikus pasiūlymas vaikams, kurie mėgsta apsimesti įvairiais kasdieniame gyvenime stebimais suaugusiųjų vaidmenimis. Kartu ruošti valgį – puikus mokymasis žaidžiant. Virtuvėje yra medinių reikmenų, tokių kaip: kriauklė, viryklė, o..
  Mokestis: 81.82€ 99.00€
 • Medinė virtuvėlė vaikams Vintage
  Graži CLASSIC WORLD prekės ženklo virtuvė yra puikus pasiūlymas vaikams, kurie mėgsta atlikti įvairius kasdieniame gyvenime stebimus suaugusiųjų vaidmenis. Ši medinė žaidimų virtuvė yra žalia su gražiais gėlių raštais, kad vaikai galėtų mėgautis klasikiniu retro stiliumi. Rinkinį sudaro daugybė funk..
  Mokestis: 164.46€ 199.00€
 • Medinė virtuvėlė vaikams XXL
      Vaikams nuo 3 metų;     Stabili medinė konstrukcija;     Galimybė įvairiai išdėstyti virtuvės segmentus;     Saugi vaikams;     Šviesos ir garso efektai;     Sukamos rankenėlės, atidaromos spintelės; ..
  Mokestis: 139.67€ 169.00€
 • Medinė virtuvėlė Woody
  Medinė virtuvėlė su priedais. Rinkinyje 4 mediniai priedai prie virtuvėlės. Išmatavimai: 78 x 34 x 105 (IxPxA) (cm). Aukštis iki stalviršio 54 cm. Produktas pažymėtas CE ženklu. Tvirta, aukštos kokybės mediena. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 113.22€ 137.00€
 • Medinė virtuvėlė/prekybvietė vaikams su priedais
  Elegantiška kempingo virtuvė, pagaminta tik iš medžio, išlaikant natūralią medžio spalvą. Dėl to, kad ji pagaminta iš medžio, ji turi reikiamą svorį ir ilgaamžiškumą, todėl išgyvens daugybę maisto gaminimo, o malonumas nebus varginantis, nes virtuvė po sukimo stabiliai stovi net ant žole apaugusio p..
  Mokestis: 70.25€ 85.00€
 • Vaikiška medinė virtuvėlė Retro
  Medinė virtuvėlė vaikams. Rinkinyje 5 mediniai priedai prie virtuvėlės. Atidaromos durelės. Puiki kokybė. Virtuvėlės matmenys: 97 x 65 x 30 (cm). Aukštis iki stalviršio 45 cm. Produktas pažymėtas CE ženklu. Tvirta, aukštos kokybės mediena. Svoris 13.5 kg. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 119.83€ 145.00€