Traukinių trasos

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Medinis traukinių miestas 101 el. BIGJIGS
  Medinis traukinių miestas BigjigsRail. Rinkinyhe 101 el. Trasos elementus galima jungti su šių gamintojų trasomis: Brio, IKEA, ELC, Little Steps, Eichhorn, Woodyland, Tesco, Carousel itp. Puiki dovana kiekvienam viakui! Trasos išmatavimai: 102 x 76 cm. Pakuotės matmenys: 52 x 37,5 x 8cm ..
  Mokestis: 57.21€ 69.22€ 77.78€
 • Medinis žaidimų miestas su stalu Bigjigs
  Medinis žaidimų miestas su stalu BigjigsRail. Rinkinyhe 59 el. Trasos elementus galima jungti su šių gamintojų trasomis: Brio, IKEA, ELC, Little Steps, Eichhorn, Woodyland, Tesco, Carousel itp. Puiki dovana kiekvienai mergaitei! Išmatavimai: Stalo ilgis - 103cm Stalo plotis - 73cm Au..
  Mokestis: 119.44€ 144.52€
 • BRIO traukinuko trasos bėgių papildinys 11 elementų
  „Brio“ yra prekės ženklas, turintis aukštos kokybės produktų istoriją šeimoms su mažais vaikais. Gaminiai džiugina vaikus, padeda jiems tobulėti, bet ir aktyviai dalyvauja kuriant laimingus vaikystės prisiminimus. Žaidimas su Brio rinkiniais padeda vaikui pažinti ir suprasti pasaulį, kuriame jis gyv..
  Mokestis: 18.18€ 22.00€
 • BRIO traukinuko trasos bėgių papildinys 11 elementų
  „Brio“ yra prekės ženklas, turintis aukštos kokybės produktų istoriją šeimoms su mažais vaikais. Gaminiai džiugina vaikus, padeda jiems tobulėti, bet ir aktyviai dalyvauja kuriant laimingus vaikystės prisiminimus. Žaidimas su Brio rinkiniais padeda vaikui pažinti ir suprasti pasaulį, kuriame jis gyv..
  Mokestis: 23.97€ 29.00€
 • BRIO traukinuko trasos bėgių papildinys 16 elementų
  „Brio“ yra prekės ženklas, turintis aukštos kokybės produktų istoriją šeimoms su mažais vaikais. Gaminiai džiugina vaikus, padeda jiems tobulėti, bet ir aktyviai dalyvauja kuriant laimingus vaikystės prisiminimus. Žaidimas su Brio rinkiniais padeda vaikui pažinti ir suprasti pasaulį, kuriame jis gyv..
  Mokestis: 23.14€ 28.00€
 • CaDA konstruktorius traukinių miestas 112 elementų
  Pagaminta „Double Eagle“ prekės ženklo konstruktorius, skirtos transporto priemonėms, figūrėlėms ir daugeliui kitų rinkinių statyti. Jie yra iš serialo Kids, parengti specialiai mažiausiems. Rinkinį sudaro 112 didelių elementų, kurie idealiai tinka mažoms vaikų rankytėms. Blokai&nb..
  Mokestis: 67.77€ 82.00€
 • CaDA konstruktorius/traukinuko trasa T-Rex Train 1039 el.
  Produktą paruošė Cada prekės ženklas. Jis žinomas dėl savo aukštos kokybės konstrukcinių blokelių, kurių dėka galite sukurti nuotoliniu būdu valdomus komplektus ar dekoratyvinius pastatus, figūrėles ar transporto priemones! Su CaDA rinkiniais linksmybės greitai nenuobodžiaus: bus labai smagu jaunesn..
  Mokestis: 53.72€ 65.00€
 • Elektrinio traukinio trasa 6 metrai
  Modernus elektrinis geležinkelis su keleiviniais automobiliais yra puiki idėja pramogoms. Traukinį sudaro trys vagonai. Visiškai pagamintas iš malonių spalvų plastiko. Vagonus galima atskirti ir sujungti. Į komplektą įeina ir plastikiniai takeliai. Sulenkus galite gauti maršrutą, kurio maksimalus i..
  Mokestis: 20.66€ 25.00€
 • Elektrinio traukinio trasa Police Train 92 elementai
  Garsiojo prekės ženklo Woopie elektrinis policijos komisariato geležinkelis yra idealus pasiūlymas mūsų motorizuotiems vaikams. Spalvingas traukinukas džiugina įvairaus amžiaus vaikus, atneša daug atrakcijų ir begalę emocijų. Rinkinį sudaro 92 elementai, įskaitant modernus baterijomis varomas lokomo..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€
 • Elektrinio traukinuko trasa 914 cm.
  Vaikams skirtas elektrinis keleivinis traukinys, kurio maršruto ilgis 914 cm, ir pakeliamo tilto pavidalo atrakcija bus tikras malonumas kiekvienam mažajam traukinio mašinistui. Šiuolaikinis traukinys yra kruopščiai pagamintas, saugus žaislas. Traukinį varo modernus lokomotyvas su raudona šviesa kel..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€
 • Elektrinio traukinuko trasa XXL iš 192 aksesuarų
  Įspūdinga lenktynių trasa buvo sukurta galvojant apie mažuosius automobilių lenktynių gerbėjus! Papildomas komplekto privalumas – funikulierius ir prie jo pritvirtintas viadukas. Transporto priemonės juda atskirais takeliais, todėl šis nuostabus rinkinys yra žaislas „du viename“. Lokomotyvas turi 2 ..
  Mokestis: 34.71€ 42.00€
 • KIDKRAFT medinė traukinuko trasa Bucket Top Construction
  Kompaktiškas rinkinys patogioje viršutinės formos talpykloje, pasibaigus linksmybėms nėra nieko lengviau, kaip surinkti elementus į konteinerį. Kitą dieną linksmybės vėl prasideda – jūsų mažylis vėl gali tyrinėti pasaulį su savo mažu traukinuku. - 61 elementas;   - Ilgi, vingiuoti takelia..
  Mokestis: 90.08€ 109.00€
 • KIDKRAFT medinis traukinių miestas Waterfall Junction Train Set
  KIDKRAFT medinis traukinių miestas Waterfall Junction Train Set   Medinis traukinių miestas Waterfall Junction Train Set. Nuostabi traukinuko trasa su stalu, kriokliu, daugybe pakilimų bei nusileidimų. Daugybė galimų trasos kombinacijų. Rinkinyje traukinuko stalas ir net 112 traukino tras..
  Mokestis: 271.90€ 329.00€
 • KIDKRAFT medinis žaidimų miestas su stalu
  KIDKRAFT medinis žaidimų miestas su stalu, tai nuostabi traukinuko trasa su stalu, susidedanti iš 120 detalių ir 3 plastiko konteinerių dalių saugojimui. Aukštesni stalo kraštai neleis detalėms nukristi ir pasimesti. Šis statybų traukinukas leis mažiesiems tyrinėti pasaulį net neišeinant iš namų! Ža..
  Mokestis: 271.90€ 329.00€
 • KIDKRAFT žaidimų stalas LEGO
  Mokytis su Kidkraft yra smagu – jūsų vaikui tikrai patiks šis rinkinys, kurį sudaro net 200 kaladėlių, suderinamų su klasikiniu LEGO (nesuderinama su DUPLO), stalas ir 3 laikymo indai. Stalas yra unikalus ir daugiafunkcinis, nuvalius konstrukciją ant stalo galima žaisti su kitais žaislais. 3 patvari..
  Mokestis: 197.52€ 239.00€
 • KIDKRAFT žaidimų stalas su traukinuko trasa ir LEGO kaladėlių paviršiumi
  KIDKRAFT žaidimų stalas su traukinuko trasa ir LEGO kaladėlių paviršiumi Prekės savybės: - specialus dvipusis stalviršis su Lego suderinamoms kaladėlėms vienoje pusėje ir fonas traukiniui kitoje; - Patogus konteineris po stalviršiu; - Suapvalinti stalo kampai saugumui ir naudojimo patogu..
  Mokestis: 131.40€ 159.00€
 • Medinė traukinio trasa su statybviete ir kranu
  Naujas statybvietės geležinkelio komplektas su kranu iš žinomo Woody prekės ženklo. Rinkinį sudaro net 70 vienetų:      kranas su styga, kurią galima išvynioti ir magnetu gale      takeliai: 4 kopimai 2 dydžiais, 16 posūkių 2 dydžiais   ..
  Mokestis: 34.71€ 42.00€
 • Medinė traukinių trasa su stotim
  Medinė traukinių trasa su dviem traukiniais. Traukinuko trasa susideda iš 50 elementų. Kelio ženklai, stotis, medžiai, prižiūrėtojai, namai, žmonės. Trasos elementus galima jungti ir su šių gamintojų trasomis: Brio, IKEA, ELC, Little Steps, Eichhorn, Woodyland, Tesco, Carousel itp. Puiki dovana kiek..
  Mokestis: 30.88€ 37.36€
 • Medinė traukinuko trasa
  Medinis traukinių miestas Railway. Rinkinyje 90 el. Trasos elementus galima jungti su šių gamintojų trasomis: Brio, IKEA, ELC, Little Steps, Eichhorn, Woodyland, Tesco, Carousel itp. Puiki dovana kiekvienam viakui! Trasos išmatavimai: 105 x 47 cm. Tinka vaikams nuo 3 m. ..
  Mokestis: 38.02€ 46.00€ 58.79€
 • Medinė traukinuko trasa
  Traukinuko trasos rinkinys su akumuliatoriniu lokomotyvu. Dabar viską galite turėti viename komplekte, supakuotame į patogų kibirėlį.   Šio tipo žaislai suteikia daug atrakcionų ir teigiamai veikia vaiko vystymąsi:     vaikas lavina savo vaizduotę, nes galimų derini..
  Mokestis: 32.89€ 39.80€
 • Medinė traukinuko trasa su 130 elementų
  Medinė traukinuko trasa su 130 elementų – tai naujoviškas žvilgsnis į traukinukų trasas. Naudojant aukštus elementus, trasa įgauna trimatį pobūdį. Rinkinį sudaro net 130 vienetų:     platforma kranui, susidedanti iš penkių elementų: vikšrų apačioje ir viršuje bei atramų. Vien..
  Mokestis: 65.29€ 79.00€
 • Medinė traukinuko trasa su važiuojančiu traukiniu
  Medinis traukinuko rinkinys yra nesenstantis, nuostabus žaislas, kuris tikrai patiks kiekvienam vaikui. Šis kelių dalių rinkinys susideda iš apie 100 skirtingų medinių ir plastikinių detalių bei priedų, kurie bus naudojami kuriant puikią transporto bazę su vikšrais ir prekių perkrovimo vieta. Į komp..
  Mokestis: 49.59€ 60.00€
 • Medinio traukino trasa WOODY
  Klasikinis traukinuko rinkinys yra puikus produktas, norint pradėti savo nuotykius su traukinių trasomis. Bėgių kelio išdėstymas lavina sugebėjimą suvokti erdvę, vaikas turi suplanuoti visą dalyką taip, kad traukinys galėtų judėti, o bėgiai jungtųsi. Kitas privalumas yra susikaupimo ir dėmesio mo..
  Mokestis: 31.32€ 37.90€
 • Medinio traukinuko trasa iš 63 elementų
  Medinio traukinuko trasa iš 63 elementų Čekijos žaislų gamintojo WoodyLand produktas. Tiesiog įdėkite 1 bateriją (AAA – neįtrauktas). Rinkinį sudaro 63 elementai:     dviejų dalių, atidaroma dėžė - atidarius ir išėmus visus elementus, dėžė tarnauja kaip linksmi elementai, pvz..
  Mokestis: 43.80€ 53.00€
 • Medinis kaladėlių miestas 88 vnt.
  Medinis kaladėlių miestas 88 vnt. Medinės kaladėlės puikiai tinka vaikams, net ir labai mažiems – dėl savo formos ir dydžio nekelia grėsmės jų sveikatai, o tuo pačiu leidžia lavinti rankinius įgūdžius, erdvinę vaizduotę ir gebėjimą kurti pirmosios statybos. Visi elementai dažomi saugiais vaika..
  Mokestis: 20.66€ 25.00€
 • Medinis traukinių ir mašinų miestas 80 el. Bigjigs
  Medinis traukinių ir mašinų miestas 80 el. Bigjigs. Rinkinyhe 80 el. Trasos elementus galima jungti su šių gamintojų trasomis: Brio, IKEA, ELC, Little Steps, Eichhorn, Woodyland, Tesco, Carousel itp. Puiki dovana kiekvienam viakui! Trasos išmatavimai: 116 x 75 cm. Pakuotės matmenys: 52 x 3..
  Mokestis: 57.21€ 69.22€ 77.78€
 • Medinis traukinių miestas iš 130 elementų
  Fantastiškas rinkinys iš Woodyland gamintojo. Žaisti su šio tipo komplektais nepakanka, kad tai teiktų daug džiaugsmo, be to, ugdo daugybę praktinių vaiko įgūdžių:     ugdo erdvinio suvokimo įgūdžius, vaikas turi visa tai suplanuoti taip, kad traukinys galėtų judėti, o bėgi..
  Mokestis: 92.77€ 112.25€
 • Medinis žaidimų miestas su stalu Bigjigs
  Medinis žaidimų miestas su stalu BigjigsRail. Rinkinyhe 61 el. Trasos elementus galima jungti su šių gamintojų trasomis: Brio, IKEA, ELC, Little Steps, Eichhorn, Woodyland, Tesco, Carousel itp. Puiki dovana kiekvienam viakui! Išmatavimai: Stalo ilgis - 103cm Stalo plotis - 73cm Aukšt..
  Mokestis: 119.44€ 144.52€
 • Medinių pastatų ir figūrėlių rinkinys miesto ir traukinių trasoms
  Medinių pastatų ir figūrėlių rinkinys miesto ir traukinių trasoms Pastatų ir figūrų rinkinys leis pastatyti savo mažą miestelį ir pradėti nuplėšti įvairias scenas su jame galinčiomis figūrėlėmis. Rinkinys leidžia žaisti savarankiškai, bet puikiai papildo kitus rinkinius. Rinkinį sudaro medinė dėž..
  Mokestis: 20.66€ 25.00€
 • Medinių traukinių trasa Railway
  Pateiktą rinkinį sudaro mediniai takeliai, kurie sukuria pasakišką kelią su tilteliais. Rinkinys lavina vaiko intelektą, vaizduotę bei rankų ir akių koordinaciją. Daug papildomų elementų, sudarančių žaislą, paverčia jį puikiai įrengtu rinkiniu, garantuojančiu ilgas ir labai įdomias pramogas. Šis iko..
  Mokestis: 54.55€ 66.00€
 • Medinių traukinukų rinkinys
  Visi greitajame traukinyje. Jūsų vaikas smagiai praleis laiką su šiuo 12 dalių magnetiniu traukiniu ir vagonu iš Tooky Toy. Kiekviename komplekte yra 3 traukiniai ir 9 vagonai, kurie jungiasi naudojant magnetus. Nesvarbu, ar gabenate anglį, benziną ar žmones, šis traukinio rinkinys leis vaikams pram..
  Mokestis: 21.49€ 26.00€
 • Miestas iš spalvotų medinių kaladėlių 121 elementas
  Medinės kaladėlės puikiai tinka vaikams, net ir labai mažiems – dėl savo formos ir dydžio nekelia grėsmės jų sveikatai, o tuo pačiu leidžia lavinti rankinius įgūdžius, erdvinę vaizduotę ir gebėjimą kurti pirmosios statybos. Visi elementai dažomi saugiais vaikams ir aplinkai nekenksmingais dažais,..
  Mokestis: 19.01€ 23.00€
 • STEP2 traukinio bėgių ir kelio stalas rain & Track Table
  Detalus kelio ir traukinio bėgių išvedžiotas stalas pakeičia tradicinį žaidimų kilimėlį į trijų dimensijų, kanjonų išvagotą žaidimų stalą! Baigę žaisti, žaislus sudėkite į kanjonų ertmes, o stalą uždenkite dangčiu ir naudokite jį žaidimams, piešimui ar užkandžiams! Itin didelis stalas su kelių..
  Mokestis: 202.48€ 245.00€
 • Traukinio trasos bėgių papildymas 15 vnt.
  Traukinio trasos bėgių papildymas 15 vnt. Ar jūsų mėgstamiausias traukinio rinkinys per trumpas? Dėl tokio takelių rinkinio turėsite daug papildomų galimybių susikurti savo unikalų takelį. Į komplektą įeina:      T formos bėgiai      2 iešmai ir ..
  Mokestis: 19.83€ 24.00€
 • Traukinio trasos bėgių papildymas 20 vnt.
  Traukinio trasos bėgių papildymas 20 vnt. Rinkinys pagamintas iš medžio ir sudarytas iš 20 dalių. Į komplektą įeina:      8 tiesių bėgių atkarpos trimis ilgiais      dvi nuokalnės trasos      6 lenkimai dviejų dydžių  &n..
  Mokestis: 19.83€ 24.00€
 • Traukinių miestas su elektriniu lokomotyvu Premium
  Traukinių miestas su elektriniu lokomotyvu Premium. Rinkinys susideda iš 202 el. Trasos elementus galima jungti su šių gamintojų trasomis: Brio, IKEA, ELC, Little Steps, Eichhorn, Woodyland, Tesco, Carousel itp. Puiki dovana kiekvienam vaikui. Reikalingi 2 x AA tipo elementai. Trasos matmenys: 102 x..
  Mokestis: 93.31€ 112.90€
 • Traukinių trasa-miestas su važiuojančiu lokomatyvu 58 elementai
  Traukinių trasa-miestas su važiuojančiu lokomatyvu 58 elementai Medinis bėgių rinkinys su geležinkeliu iš TOOKY TOY prekės ženklo leis daug valandų kūrybiškai praleisti laiką kuriant savo geležinkelio maršrutą. Dėžutėje rasime 56 elementus, įskaitant medinius bėgius, traukinį, vagoną, šakinį krau..
  Mokestis: 46.69€ 56.50€
 • Traukinuko trasa su elektriniu lokomatyvu The Farm Train
  Susipažinkite su mokomuoju interaktyviu traukiniu, kuris visus gyvūnus kviečia žaisti važiuojant per fermą. Smagaus pasivažinėjimo metu neįprastas choo-choo išjudina įvairius elementus, o aplinkui girdisi juokingai garsai, melodijos ir gyvūnų garsai. Rinkinyje siūloma daugybė įvairių rankinių žaidim..
  Mokestis: 38.76€ 46.90€
 • Traukinuko trasa su traukinuku Oball Go Grippers
  Traukinuko trasa su traukinuku Oball Go Grippers. Tvirta ir kokybiška plastmasė. Labai patogu traukinuką paimti į mažas rankeles. Pakeliamas/nuleidžiamas tiltas. Bendras trasos ilgis 3.05 m. Tinka vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 35.66€ 43.15€