Medžiaginės knygelės

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • BABY ONO lavinamoji knygelė, C-MORE
  BabyOno lavinamoji knygelė, C-MORE. Vaiko motorikos lavinimas glaudžiai susijęs su tinkamu psichofiziniu vystymusi. Žaislas yra C: MORE kolekcijos dalis, sukurtas psichomotoriniam vystymuisi, skatinantis regėjimo jausmą, norą liesti, klausytis. Dėl naujos kolekcijos žaislų vaikas gali pam..
  Mokestis: 12.81€ 15.50€
 • CHICCO čiažanti knygelė Animal's Book
  Chicco Baby Senses – tai spalvingų, akį traukiančių žaislų linija, kuri skatina kūdikio pojūčių vystymąsi per pratimus, gerinančius atmintį ir koncentraciją. Kūdikių pojūčiai Jutiminė knygelė – mielas žaislas kūdikiams, padedantis pažinti gyvūnus ir lavinti jų gebėjimus stimuliuojant įvairius pojūči..
  Mokestis: 15.29€ 18.50€
 • CHICCO knygutė mažiausiems nuo 3 mėn.
  „Chicco Fantasy Shapes“ knygos ypatybės:      Chicco Fantasie Formen minkšta knyga;      Minkšti 3 knygos puslapiai;      Su kramtuku;      Su plastikiniu žiedu;      Vaikams nuo 3 iki 36 mėn; ..
  Mokestis: 11.16€ 13.50€
 • Knygelė kūdikiui - viršelis lovelei
  Minkšta, medžiaginė knygelė skirta patiems mažiausiems kūdikiams. Kontrastai ir išraiškingos spalvos: balta, juoda ir raudona žadina kūdikio pojūčius nuo pirmųjų dienų. CE atitikties deklaracija Skirta 0+ vaikams Knygą sudaro dvylika puslapių. Matmenys: aukštis apie 14 cm, ilgis apie 84..
  Mokestis: 12.40€ 15.00€
 • Mano pirmoji knygelė
  Knyga „Mano gyvenimas“ yra idealus vaikų užsiėmimų ir emocijų vedlys.Jos herojė - saldi Panda rodo kasdienes užduotis ir nuotaikas.           Savybės: skatina vaiko pastabumą ragina mažylį ištiesti rankas treniruoja griebimo refleksą  Lengva pak..
  Mokestis: 7.85€ 9.50€
 • Medžiaginė čiažanti knygutė su kramtuku Safari
  Medžiaginė knygelė (su 4 neplyštančiais lapeliais) suteiks vaikučiui daug pažinimo džiaugsmo. Yra čiažančių elementų, kramtukas. Intensyvios spalvos ir patraukūs paveikslėliai stimuliuoja vaiko vystymąsi. Tinka vaikams nuo gimimo.. ..
  Mokestis: 7.02€ 8.50€
 • Minkšta medžiaginė čiažanti knygutė su saugiu veidrodėliu
  Kontrastai ir išraiškingos spalvos: balta, juoda ir raudona stimuliuoja kūdikio pojūčius nuo pat pirmųjų dienų. Dėka jų aiškumo ir kontrasto vaikas gali juos pamatyti. Knyga kupina netikėtumų. Daugybė interaktyvių elementų, tokių kaip rūkstančios „kortelės“, veidrodis, kaspinai, tikrai užtikrin..
  Mokestis: 12.81€ 15.50€
 • Pirmoji čiažanti kūdikio knygelė
  WOOPIE prekės ženklo knyga su gyvūnų uodegomis, puikiai tinkanti patiems mažiausiems vaikams. Šiugždantys ir labai švelnūs liesti puslapiai lavina kūdikio pojūčius ir atlieka jutimo funkciją. Spalvingos iliustracijos lavina regėjimą ir suvokimą. Iš kiekvienos pusės kyšo skirtingų gyvūnų uodegos, kur..
  Mokestis: 8.26€ 10.00€
 • TINY LOVE čiažanti žaidimų knygelė su kramtuku
  TINY LOVE minkšta čiažanti knygelė suteiks vaikučiui daug pažinimo džiaugsmo. Knygelė iš 4 puslapių. Knygelės puslapiai smagiai čiaža. Specialus žiedas pakabinti knygelę vežymėlyje, lovelėje, automobilinėje kėdutėje. Intensyvios spalvos ir patrauklūs paveikslėliai stimuliuoja vaiko vystymąsi: regą, ..
  Mokestis: 12.40€ 15.00€
 • TOMY minkšta čiažanti knygelė Discovery Book
  TOMY minkšta čiažanti knygelė Discovery Book suteiks vaikučiui daug pažinimo džiaugsmo. Knygelė iš 4 puslapių. Knygelės puslapiai smagiai čiaža. Specialus žiedas pakabinti knygelę vežymėlyje, lovelėje, automobilinėje kėdutėje. Intensyvios spalvos ir patrauklūs paveikslėliai stimuliuoja vaiko vystymą..
  Mokestis: 11.57€ 14.00€