Medžiaginės knygelės

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • TOMY Lamaze medžiaginė knygutė
  TOMY Lamaze medžiaginė knygutė skirta žadinti J0sų vaiko vaizduotę ir jausmus. Ryškios spalvos skatina vaiką susikaupti, žaisti, ir liesti knygutės minkštus lapelius. Priekinėje knygutės dalyje kišenėlėje gyvena dinozauriukas. Knygutė su pakabuku, todėl galima pakabinti ant lovelės, maniežo, automob..
  Mokestis: 8.14€ 9.85€
 • BABY ONO lavinamoji knygelė, C-MORE
  BabyOno lavinamoji knygelė, C-MORE. Vaiko motorikos lavinimas glaudžiai susijęs su tinkamu psichofiziniu vystymusi. Žaislas yra C: MORE kolekcijos dalis, sukurtas psichomotoriniam vystymuisi, skatinantis regėjimo jausmą, norą liesti, klausytis. Dėl naujos kolekcijos žaislų vaikas gali pam..
  Mokestis: 12.81€ 15.50€
 • CHICCO čiažanti knygelė Animal's Book
  Chicco Baby Senses – tai spalvingų, akį traukiančių žaislų linija, kuri skatina kūdikio pojūčių vystymąsi per pratimus, gerinančius atmintį ir koncentraciją. Kūdikių pojūčiai Jutiminė knygelė – mielas žaislas kūdikiams, padedantis pažinti gyvūnus ir lavinti jų gebėjimus stimuliuojant įvairius pojūči..
  Mokestis: 15.29€ 18.50€
 • CHICCO knygutė mažiausiems nuo 3 mėn.
  „Chicco Fantasy Shapes“ knygos ypatybės:      Chicco Fantasie Formen minkšta knyga;      Minkšti 3 knygos puslapiai;      Su kramtuku;      Su plastikiniu žiedu;      Vaikams nuo 3 iki 36 mėn; ..
  Mokestis: 11.16€ 13.50€
 • FISHER PRICE lavinanti medžiaginė knygelė Safari
  Visi puslapiukai sunumeruoti, todėl mažylis susipažins ir su skaičiukais bei galės mokytis juos pažinti. Knygelėje yra daugybė linksmų detalių, kurios pradžiugins mažylė, paskatins jį liesti ir smalsauti.Specialus žiedelis leis knygelę privirtinti prie vežimėlio ar lovelės, tad knygelė visada bus su..
  Mokestis: 15.70€ 19.00€
 • FISHER PRICE mokomosios kortelės
  Tai nuotaikingos ir minkštos mokomosios kortelės. Kiekviena kortelė yra dvipusė pirmojoje vaikutis galės susipažinti su skaičias nuo 1 iki 5  ir spalvomis, antroje  ras gyvūnėlius ir figūras.  Visos kortelės yra sujungtos spalvotu žiedu su pakabukais. Skirtingos medžiagos ir garsai ..
  Mokestis: 9.83€ 11.90€
 • FISHER PRICE pirmoji mažylio knygelė
  Tai pirmoji knygelė Jūsų mažyliui ! Ji yra minkšto audinio ir labai spalvinga. Mažylį džiugins nauji atradimai, lytėjimo žaidimai, spalvingi paveikslėliai, o linksmas meškutis leis sukurti mini lėlių spektaklį. Taip pat, čia yra ir barškutis, daugybė medžiaginių detalių, o minkštas meškutis keli..
  Mokestis: 13.22€ 16.00€
 • Knygelė kūdikiui - viršelis lovelei
  Minkšta, medžiaginė knygelė skirta patiems mažiausiems kūdikiams. Kontrastai ir išraiškingos spalvos: balta, juoda ir raudona žadina kūdikio pojūčius nuo pirmųjų dienų. CE atitikties deklaracija Skirta 0+ vaikams Knygą sudaro dvylika puslapių. Matmenys: aukštis apie 14 cm, ilgis apie 84..
  Mokestis: 12.40€ 15.00€
 • Lavinamoji knygelė Take Along Teehing Book
  B-KIDS medžiaginė lavinamoji knygelė su neplyštančiais lapeliais suteiks vaikučiui daug pažinimo džiaugsmo. Knygelė su zoologijos sodo gyvūnėliais padės vaikučiui pažinti gyvūnijos pasaulį. Knygelė turi čežančių, pypsinčių elementų. Žiedelio pagalba knygelę galima pritvirtinti prie vežimėlio ar lovy..
  Mokestis: 6.61€ 8.00€
 • Mano pirmoji jutiminė knygutė Fox Vincent
  Įvairių daugiaspalvių paveikslėlių ir veidrodžio dėka jutimų knyga „FOX VINCENT“ skatina vaiko suvokimą. Tai skatina ištraukti rankas, palaiko sukibimo refleksą ir toliau ugdo suvokimą. Brošiūra padeda bendrauti su vaiku - tėvas gali įvardyti, apibūdinti pasaulį, išmokyti vaiką garsų, žodžių, kurti..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • Mano pirmoji knygelė
  Knyga „Mano gyvenimas“ yra idealus vaikų užsiėmimų ir emocijų vedlys.Jos herojė - saldi Panda rodo kasdienes užduotis ir nuotaikas.           Savybės: skatina vaiko pastabumą ragina mažylį ištiesti rankas treniruoja griebimo refleksą  Lengva pak..
  Mokestis: 7.36€ 8.90€
 • Medžiaginė čiažanti knygutė su kramtuku Safari
  Medžiaginė knygelė (su 4 neplyštančiais lapeliais) suteiks vaikučiui daug pažinimo džiaugsmo. Yra čiažančių elementų, kramtukas. Intensyvios spalvos ir patraukūs paveikslėliai stimuliuoja vaiko vystymąsi. Tinka vaikams nuo gimimo.. ..
  Mokestis: 5.70€ 6.90€
 • Minkšta medžiaginė čiažanti knygutė su saugiu veidrodėliu
  Kontrastai ir išraiškingos spalvos: balta, juoda ir raudona stimuliuoja kūdikio pojūčius nuo pat pirmųjų dienų. Dėka jų aiškumo ir kontrasto vaikas gali juos pamatyti. Knyga kupina netikėtumų. Daugybė interaktyvių elementų, tokių kaip rūkstančios „kortelės“, veidrodis, kaspinai, tikrai užtikrin..
  Mokestis: 11.98€ 14.50€
 • Minkšta, spalvota žaidimų knygelė kūdikiui
  Minkšta, spalvota žaidimų knygelė kūdikiui. Išskleistos knygelės ilgis 75 cm. Galima pririšti lovelėje ir kt. Rekomenduojama vaikams nuo gimimo. ..
  Mokestis: 7.00€ 8.47€
 • TINY LOVE čiažanti žaidimų knygelė su kramtuku
  TINY LOVE minkšta čiažanti knygelė suteiks vaikučiui daug pažinimo džiaugsmo. Knygelė iš 4 puslapių. Knygelės puslapiai smagiai čiaža. Specialus žiedas pakabinti knygelę vežymėlyje, lovelėje, automobilinėje kėdutėje. Intensyvios spalvos ir patrauklūs paveikslėliai stimuliuoja vaiko vystymąsi: regą, ..
  Mokestis: 13.14€ 15.90€
 • TINY LOVE dvipusė minkšta knygelė Meadow Days
  Skirta vaikams nuo gimimo. Puikiai tinka vežimėlio lopšyje, ant lovelės krašto ar tiesiog žaisti. Knygelė pririšama su virvutėmis, naudojama kaip savotiška apsauga nuo susitrenkimo, kai vaikas jau gali verstis ant šono. Knygelė papuošta įvairiais kontrastiniais spalvotais piešinėliais, kurie stimuli..
  Mokestis: 12.31€ 14.90€ 16.90€
 • TOMY minkšta čiažanti knygelė Discovery Book
  TOMY minkšta čiažanti knygelė Discovery Book suteiks vaikučiui daug pažinimo džiaugsmo. Knygelė iš 4 puslapių. Knygelės puslapiai smagiai čiaža. Specialus žiedas pakabinti knygelę vežymėlyje, lovelėje, automobilinėje kėdutėje. Intensyvios spalvos ir patrauklūs paveikslėliai stimuliuoja vaiko vystymą..
  Mokestis: 10.05€ 12.16€