Mašinos valdomos pultais RC

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Advento siurprizų kalendorius CARERRA RX Turnator Xmas
  Populiarusis „Carrera RC Turnator“ pirmą kartą pasiekiamas „pasidaryk pats“ Advento kalendoriuje. Naujoji švytinčios raudonos spalvos versija su juodais akcentais patraukia akį ir sužavi žiūrovus visame pasaulyje, kai pasirodo atlikti įvairiausios akrobatikos iš po Kalėdų eglutės. Nelaukite, kol jūs..
  Mokestis: 33.88€ 41.00€ 49.00€
 • Automobilis BMW M3 2.4G su nuotolinio valdymo vairu
  Vairuoti nuosavą automobilį – daugelio žmonių svajonė, ką jau kalbėti apie sportinį, apie tai svajoja kiekvienas berniukas. Pristatome nuotoliniu būdu valdomą BMW M3 automobilį, kurio forma ir detalės pradžiugins kiekvieną automobilių entuziastą. Transporto priemonė buvo pagaminta 1:18 masteliu s..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€
 • Autovežis su nuotoliniu valdymo pultu Mercedes Arocs (103 cm.)
  Autovežis su nuotoliniu valdymo pultu Mercedes Arocs (103 cm.) Didelis nuotoliniu būdu valdomas sunkvežimis su Mercedes Arocs žemaaukšte priekaba yra pagamintas su didžiausiu detalių tikslumu, palyginti su originalu. Sunkvežimis primena tikrą kolegą, važinėjantį keliais. Žaisdamas mažylis stebi j..
  Mokestis: 62.81€ 76.00€
 • Buldozeris su nuotoliniu valdymo pultu
  WOOPIE nuotoliniu būdu valdomas buldozeris yra puikus žaislas kiekvienam mažam statybinių mašinų gerbėjui. Transporto priemonė buvo pagaminta iš aukštos kokybės plastiko, joje taip pat yra metalinių elementų, tokių kaip šaukštas ar kabina, bei plačios guminės padangos, kurių dėka žaislas gali susido..
  Mokestis: 34.71€ 42.00€
 • CHICCO mašinėlė su vairu Billy BigWheels
  Šios mašinėlės nuotolinio valdymo pultas tarsi vairas, todėl mažylis galės pasijausti tikru vairuotoju. Pasukus vairą į kairę ar į dešinę automobiliukas taip pat sukasi ta pačia kryptimi. Yra garso signalas. Važiuojant vis greičiau automobiliuko švieselės mirgės, o variklis garsiau riaumos, o stabda..
  Mokestis: 35.54€ 43.00€
 • CHICCO mašinėlė su vairu Billy Monster Truck
  Šios mašinėlės nuotolinio valdymo pultas tarsi vairas, todėl mažylis galės pasijausti tikru vairuotoju. Pasukus vairą į kairę ar į dešinę automobiliukas taip pat sukasi ta pačia kryptimi. Yra garso signalas. Važiuojant vis greičiau automobiliuko švieselės mirgės, o variklis garsiau riaumos, o stabda..
  Mokestis: 35.54€ 43.00€
 • CHICCO robotas/mašinėlė RoboChicco su pultu
  CHICCO robotas/mašinėlė RoboChicco su pultu kuris lengvai transformuojamas iš roboto į mašinėlę ir atvirkščiai. Valdoma pultu visomis kryptimis. Šviesos ir garso efektai. Reikalingi 4 x AA ir 3 x AAA tipo elementai (rinkinyje nėra). Rekomenduojama vaikams nuo 2 metų. ..
  Mokestis: 38.06€ 46.05€
 • DICKIE mašina su distanciniu valdymu transformers RC
  DICKIE mašina su distanciniu valdymu Sideswipe RC Turbo Racer su šviečiančiais ratais ir TURBO fukcija, kad mašinėlė išvystytų optimaliai didelį greitį. Mašinėlės ilgis 18 cm. Tinka vaikam nuo 5 metų. ..
  Mokestis: 27.27€ 33.00€ 40.25€
 • Didelis karinis automobilis su pultu WPL B-36 (42 cm)
  Norime jums pristatyti neįprastą modelį – karinį sunkvežimį WPL B-36. Ši įspūdinga 1:16 mastelio transporto priemonė buvo sukurta bekelės entuziastams, ypač mėgstantiems karinį automobilizmą. Šis modelis yra ne tik estetinis malonumas akiai, bet ir puikus funkcionalumo bei tikroviško dizaino deri..
  Mokestis: 61.98€ 75.00€
 • Distanciniu pultu valdoma mašina Chevy Camaro 2016 RC 29cm
  Chevrolet Camaro yra stilingas sportinis kupė, padaręs nemažą karjerą dideliame ekrane. Tai tipiškas amerikietiškas raumenų automobilis su grafito kėbulu, apdaužytu raudonomis detalėmis. Charakteristika:      - Chevrolet Camaro 2016 nuotolinio valdymo automobilis  &nb..
  Mokestis: 38.02€ 46.00€
 • Distanciniu pultu valdomas automobilis FORD F150 Monster Truck
  Oficialus „Ford“ prekės ženklo gaminys: tvirtos padangos, pagamintos iš aukštos kokybės gumos ir neįprasto dizaino, atspindi tipiško amerikietiško modelio charakterį, privers vaikus noriai pasinerti į jaudinantį greito vairavimo pasaulį. Charakteristika:      - Ford F150 RC..
  Mokestis: 48.76€ 59.00€ 75.00€
 • Distanciniu pultu valdomas savivartis (30cm)
  Savivartis yra viena iš pagrindinių transporto priemonių statybvietėje, jo dėka galite transportuoti nereikalingas birias medžiagas ir pristatyti statybines medžiagas. Nuotolinio valdymo pultas yra kažkas, kas pradžiugins nedidelį statybininką. Savivartis reikalingas kiekvienoje statybvietėje. Pats ..
  Mokestis: 33.06€ 40.00€
 • Distanciniu pultu valdomi tankai T90 ir King Tiger 1:28
  Jei Jūsų vaikas yra kariuomenės ir karinių temų gerbėjas, tai bus puiki dovana jam. Šio žaislo dėka kiekvienas vaikas gali pasijusti kaip didvyris tikrame kovos lauke. Mes galime rekomenduoti dviejų nuotoliniu būdu valdomų tankų rinkinį tiek vaikams, tiek tėvams. T90 ir KING TIGER tankų 1:28 dydžio ..
  Mokestis: 52.85€ 63.95€
 • Ekskavatorius su distanciniu nuotoliniu valdymo pultu
  Nuotoliniu būdu valdomas ekskavatorius yra puikus žaislas kiekvienam mažam statybinės technikos gerbėjui. Transporto priemonė buvo pagaminta iš aukštos kokybės plastiko, ji taip pat turi plačius guminius vikšrus, kurių dėka žaislas gali susidoroti net su sudėtingiausiu reljefu. Be to, žaidžiant namu..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€
 • Ekskavatorius su pultu YIGONG
  Realistiškas ekskavatorius, valdomas 2,4 GHz nuotolinio valdymo pulteliu, suteiks daug puikių pramogų kiekvienam mažam sunkiosios statybinės technikos vairuotojui. Žaislas pagamintas iš plastiko su kilnojamu kaušu ir guminiais vikšrais. Žaislas praturtintas garso efektais: variklio darbas, šviesos e..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€
 • Ekskavatorius valdomas nuotoliniu pultu 2.4G
  Jūsų statybų aikštelė jūsų kambaryje? Kodėl gi ne ? Kiekvienas mažylis domisi statybinėmis transporto priemonėmis. Puikus žemėlapių sudarymas ir lankstus valdymas leidžia vaikams išmokti statybos aikštelėje vyraujančias taisykles. Jūsų mažylis galės sėsti prie didelės statybinės mašinos vairo. Trans..
  Mokestis: 20.66€ 25.00€
 • Greiti ir įsiute automobilis Dodge Charger 1970
  Transporto priemonės kūrimo įkvėpimas – kultinė veiksmo filmų serija „Greiti ir įsiutę“ (Fast & Furious), kurioje greiti automobiliai vaidina pagrindinį vaidmenį. Serialas garsėja įspūdingomis gatvės lenktynių scenomis. Automobilis yra ištikima kultinės serijos automobilio kopija. Charakteris..
  Mokestis: 40.50€ 49.00€
 • Kateris valdomas radijo bangomis Sea Cruiser
  Vaikai mėgsta atlikti įvairius vaidmenis, nesvarbu, ar tai policininkas, ugniagesys ar gydytojas. Tuo pačiu vaikai mėgsta žaisti vandenyje, ypač su nuotoliniu būdu valdomais žaislais. Charakteristika:      - Sea Cruiser nuotoliniu būdu valdomas kateris    &n..
  Mokestis: 33.06€ 40.00€
 • Kateris valdomas su pultu Police Boat RC
  Vaikai mėgsta atlikti įvairius vaidmenis, nesvarbu, ar tai policininkas, ugniagesys ar gydytojas. Tuo pačiu vaikai mėgsta žaisti vandenyje, ypač su nuotoliniu būdu valdomais žaislais. Katerio matmenys: ilgis 34 cm. Rekomenduojama vaimans buo 6 metų. Charakteristika:      - ..
  Mokestis: 39.67€ 48.00€
 • Kombainas su distanciniu nuotoliniu valdymo pultu
  Nuotoliniu būdu valdomas javų kombainas – tikras malonumas kiekvienam žemės ūkio technikos gerbėjui. Vaikai šias galingas transporto priemones gali pamatyti tik karštais vasaros mėnesiais ir tikrai kiekvieną kartą daro nuostabų įspūdį. Nuotolinio valdymo kombainas taip pat puikiai papildys jūsų turi..
  Mokestis: 31.40€ 38.00€
 • Kombainas valdomas nuotoliniu pultu Claas Lexion 780
  Radijo bangomis valdomas kombainas Claas Lexion 780 , kuris atitinka 1:20 tikro kombaino kopiją. Kombainas valdomas radijo bangų pultu kuris važiuoja visomis kryptimis. Šviečia žibintai. Puikus ir patikimas žaislas vaikams kurie mėgsta kombainas. Kombaino išmatavimai: 43 x 22 x 44 cm (IxPxA) cm. Bat..
  Mokestis: 65.29€ 79.00€ 95.00€
 • Krautuvas su distanciniu pultu 2in1
  WOOPIE prekės ženklo RC Forklift yra ne tik puiki pramoga, bet ir pažangi priemonė mokytis žaidžiant. Ši ištikima tikro šakinio krautuvo kopija su garų generatoriumi pakelia tikroviškumą į naują lygmenį, suteikdama nuostabią patirtį mašinų entuziastams tiek jauniems, tiek vyresniems. Suteikite savo ..
  Mokestis: 29.75€ 36.00€
 • Makvynas su pultu McQueen Cars 1:32
  Žaibo Makvyno žaislinis automobilis buvo sukurtas pagal animacinį filmą „Cars“, kuriame pasakojama apie automobilių nuotykius. Charakteristika:     - automobilis Žaibas McQueenas - pagrindinis animacinio filmo "Automobiliai" veikėjas     - pagamintas raudonomis s..
  Mokestis: 21.49€ 26.00€
 • Mašina su distanciniu pultu Ford Shelby GT500 7.5 km/h
  Vairuoti nuosavą automobilį – daugelio žmonių svajonė. Nuo šiol tokią galimybę turi visi automobilių ir policijos transporto priemonių entuziastai, ypač vyresni nei 3 metų vaikai ir jų tėčiai. Pristatomas FORD SHELBY GT500 modelis sukurtas masteliu 1:24, todėl atrodo neįtikėtinai tikras, pagamintas ..
  Mokestis: 20.66€ 25.00€
 • Mašina su pultu Porsche Macan Turbo 1:24
  Tai puiki dovana prabangių automobilių mylėtojams, o kartu ir puikus žaislas vaikams ir suaugusiems. Jo tikroviška išvaizda ir daugybė detalių patraukia dėmesį iš pirmo žvilgsnio. Šis „Porsche“ automobilio modelis išsiskiria elegantiškais geltonais dažais, suteikiančiais unikalią ir išskirtinę iš..
  Mokestis: 23.97€ 29.00€
 • Mašina su pultu Porsche Macan Turbo 1:24
  Tai puiki dovana prabangių automobilių mylėtojams, o kartu ir puikus žaislas vaikams ir suaugusiems. Jo tikroviška išvaizda ir daugybė detalių patraukia dėmesį iš pirmo žvilgsnio. Šis „Porsche“ automobilio modelis išsiskiria elegantiškais geltonais dažais, suteikiančiais unikalią ir išskirtinę iš..
  Mokestis: 23.97€ 29.00€
 • Mickey Mouse mašina valdoma pultu Roadster Cabriolet
  Mickey Mouse mašina valdoma pultu Roadster Cabriolet Automobilis buvo sukurtas animacinio serialo „Mickey Mouse Friends Club“ pagrindu, kurį pamėgo jauniausias. Pagrindiniai veikėjai yra Peliukas Mikis, Peliukas Minė, Ančiukas Donaldas, Goofy ir šuo Plutonas. Charakteristika:   &n..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€
 • Minnie Mouse mašina valdoma pultu Roadster Cabriolet
  Minnie Mouse mašina valdoma pultu Roadster Cabriolet Automobilis buvo sukurtas animacinio serialo „Mickey Mouse Friends Club“ pagrindu, kurį pamėgo jauniausias. Pagrindiniai veikėjai yra Peliukas Mikis, Peliukas Minė, Ančiukas Donaldas, Goofy ir šuo Plutonas. Charakteristika:   &n..
  Mokestis: 40.50€ 49.00€
 • Minnie Mouse motociklas valdomas pultu Scooter
  Transporto priemonė buvo sukurta animacinio serialo „Mickey Mouse Friends Club“ pagrindu, kurį pamėgo jauniausias. Pagrindiniai veikėjai yra Peliukas Mikis, Peliukas Minė, Ančiukas Donaldas, Goofy ir šuo Plutonas. Charakteristika:      - motoroleris su šonine priekaba &nbs..
  Mokestis: 35.54€ 43.00€
 • Nuotoliniu būdu valdomas automobilis Acrobat 360
  Nuotoliniu būdu valdomas WOOPIE prekės ženklo kaskadininkų automobilis yra puiki pramoga jūsų vaikui valandų valandas! Automobilis, pritaikytas sunkesnėms lenktynių trasoms ir triukų posūkiams. Automobilis yra ne tik puikus žaislas, bet ir funkcionalumo bei patrauklaus dizaino derinys, patraukiantis..
  Mokestis: 23.97€ 29.00€
 • Peliukės Mikės autobusas valdomas su pultu
  Automobilis buvo sukurtas pagal mažiausiųjų pamėgtą animacinį serialą „Mickey Mouse Clubhouse“. Herojai – Peliukas Mikis, Peliukas Minė, Ančiukas Donaldas, Goofy ir šuo Plutonas. Charakteristika:     - automobilis Van     - už vairo sėdi Minnie Mouse, pasipu..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€
 • Peppos automobilis su nuotoliniu valdymo pultu
  Automobilis buvo sukurtas populiaraus animacinio serialo „Peppa Pig“ pagrindu. Pagrindiniai veikėjai yra Peppa Pig, Daddy Pig, Mummy Pig ir jauniausias brolis kiaulė. Charakteristika:      - kabrioletas      - Peppa Pig tėtis yra už vairo, o Peppa Pig y..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€
 • Radijo bangomis valdoma formulė Roberto
  Tai įdomus lenktyninis automobilis, valdomas nuotolinio valdymo pultu. Šis automobilis taip pat turi automatinį pilotą: to užtenka paspauskite mygtuką ir automobilis pradės judėti. Interaktyvus ir kalbantis, moko skaičių ir daugybės naujų žodžių (lenkų kalba). Skatina erdvinio suvokimo ir koordinaci..
  Mokestis: 18.91€ 22.88€ 28.67€
 • Radijo bangomis valdoma mašina Stunt Rebel
  Puikus nuotolinio valdymo automobilis „Stunt Rebel“ iš garsios Vokietijos kompanijos „Happy People“. Patentuota pavaros sistema leidžia suktis 360 laipsnių kampu ir atlikti pusiausvyros triukus. Dažnis: 27 MHz. Transporto priemonėms reikalingos 6 x AA 1,5 V ir 1 x 9 V baterijos (neįtraukiamos)..
  Mokestis: 32.98€ 39.90€
 • Radijo bangomis valdomas sunkvežimis Mercedes Benz Arocs RC 1:20 45cm.
  Produktą paruošė Cada prekės ženklas. Jis žinomas dėl savo aukštos kokybės konstrukcinių blokelių, kurių dėka galite sukurti nuotoliniu būdu valdomus komplektus ar dekoratyvinius pastatus, figūrėles ar transporto priemones! Mercedes Benz Arocs RC Transporto priemonė yra pagaminta iš metalo ir atr..
  Mokestis: 164.46€ 199.00€
 • Savivartis valdomas nuotoliniu pultu 2.4G
  Jei norite jaustis kaip tikroje statybvietėje, turime jums tobulą rinkinį. Komplekte esantis valdiklis leidžia smagiai praleisti laiką su daugybe funkcijų, kurias šis rinkinys garantuoja. Šis savivartis ne tik patenkins jaunesnį vairuotoją, bet ir suaugęs žmogus ras kažką sau. Manevringumas puikus. ..
  Mokestis: 23.97€ 29.00€
 • Spidey automobiliukas valdomas su pultu
  Automobilis buvo sukurtas animacinio serialo „Spidey and Super buddies“ pagrindu, kurį pamėgo jauniausias žiūrovas. Spidey ir jo super bičiuliai kovoja su blogiukais ir gelbsti apylinkes. Spidey yra puikus solo, bet kai mūsų mėgstamas alpinistas susiburia su savo super draugais, paaiškėja, kad jis g..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€
 • Sportinis automobilis su pultu BMW Z4 GT3
  Licencijuotas BMW Power super sportinis automobilis – mažų ir didelių keturių greitų ratų gerbėjų svajonė. Transporto priemonė valdoma naudojant nuotolinio valdymo pultą, kuris paleidžia mašiną. Licencijuotas BMW neabejotinai yra asfalto karalius. Šis judrus automobilis, varomas galiniais guminiais ..
  Mokestis: 20.66€ 25.00€
 • Sportinis automobilis valdomas radijo bangomis
  Sportinis automobilis valdomas radijo bangomis, kuris turi turbo funkciją, todėl akimirksniu gali aplenkti konkurentus. Charakteristika:      - transporto priemonė turi tvirtą kėbulą, storas gumines padangas su protektoriumi, užtikrinančiu stabilų sukibimą, itin tvirtą bu..
  Mokestis: 28.93€ 35.00€
 • Statybinis buldozeris su griebtuvu valdomas pultu 2,4 G R/C vikšriniai ratai 1:18
  Jei norite pasijusti kaip tikroje statybvietėje, turime jums tobulą rinkinį. Komplekte esantis valdiklis leidžia neįtikėtinai smagiai su daugybe funkcijų, ką šis rinkinys garantuoja. Šis griebtuvas patiks jaunesniam vairuotojui ir papildys statybinių mašinų komplektą. Dabar jis gali turėti savo mini..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€
 • Sunkvežimis valdomas nuotoliniu pultu Dino Truck
  Nuotoliniu būdu valdomas Woopie dinozaurų automobilis puikiai tinka vaikams nuo 3 metų. Komplekte yra nuotoliniu būdu valdomas sunkvežimis, nuotolinio valdymo pultelis automobiliui ir dinozauro figūrėlė. Įdomi automobilio išvaizda pritrauks vaiko dėmesį ir suteiks jam daug linksmybių. Charakteris..
  Mokestis: 18.18€ 22.00€
 • Sunkvežimis valdomas nuotoliniu pultu Dino Truck
  Nuotoliniu būdu valdomas Woopie dinozaurų automobilis puikiai tinka vaikams nuo 3 metų. Komplekte yra nuotoliniu būdu valdomas sunkvežimis, nuotolinio valdymo pultelis automobiliui ir dinozauro figūrėlė. Įdomi automobilio išvaizda pritrauks vaiko dėmesį ir suteiks jam daug linksmybių. Charakteris..
  Mokestis: 18.18€ 22.00€
 • Traktorius su distanciniu pultu Double E 2.4G
  WOOPIE žemės ūkio mašina yra modernus traktoriaus modelis su daugybe galimybių ir efektų, leidžiančių smagiai praleisti laiką ir tobulėti. Šviesos ir garso efektus galima įjungti patogiu nuotolinio valdymo pulteliu, kuriuo galime pajudinti transporto priemonę pirmyn, atgal bei pasukti į šoną. Trakto..
  Mokestis: 48.76€ 59.00€
 • Traktorius su nuotolinio valdymo pultu FENDT 1050 VARIO
  Modelis buvo pagamintas Jamara gamintojo, kuris yra žinomas dėl mašinų ir transporto priemonių modelių, primenančių jų viso dydžio kolegas, modelių. „Fendt“ traktorius buvo atkurtas 1:16 mastu. Korpusas buvo pagamintas iš tvirto plastiko, kaip ir nuotolinio valdymo pultas. Modelis skleidžia tikroviš..
  Mokestis: 73.55€ 89.00€
 • Traktorius su priekaba ir distanciniu pultu 1:24
  Nuotoliniu būdu valdomas traktorius turi mėlyną korpusą su juodais elementais. Kartu su traktoriumi komplekte yra priekaba, kurią galima nuimti nuo transporto priemonės. Jis valdomas nuotolinio valdymo pulteliu, leidžiančiu važiuoti bet kuria kryptimi, užvesti priekabą ir įjungti priekinius žib..
  Mokestis: 45.45€ 55.00€
 • Traktorius su priekaba ir distanciniu pultu 1:24
  Nuotoliniu būdu valdomas traktorius turi mėlyną korpusą su juodais elementais. Kartu su traktoriumi komplekte yra priekaba, kurią galima nuimti nuo transporto priemonės. Jis valdomas nuotolinio valdymo pulteliu, leidžiančiu važiuoti bet kuria kryptimi, užvesti priekabą ir įjungti priekinius žib..
  Mokestis: 45.45€ 55.00€
 • Traktorius su pultu ir cisterna
  Nuotoliniu būdu valdomas traktorius + vandens cisterna tręšimui ir laistymui veiks kiekviename ūkyje. Profesionaliai atrodanti žemės ūkio technika leis kiekvienam smulkiajam ūkininkui pasirūpinti savo pasėliais. 2,4 Ghz nuotolinio valdymo pulteliu valdomas traktorius važiuoja pirmyn, atgal, sukasi ..
  Mokestis: 70.25€ 85.00€
 • Traktorius su pultu ir priekaba 41 cm.
  WOOPIE prekės ženklo traktorius „Farmer Truck“ yra ne tik puiki pramoga, bet ir puikus būdas supažindinti vaiką su žemės ūkio pasauliu. Tai dovana, kuri žadina smalsumą, palaiko koordinaciją ir moko planuoti darbus ūkyje. Komplekte yra tikroviškai pagamintas traktoriaus su priekaba modelis, kurio di..
  Mokestis: 22.31€ 27.00€
 • Traktorius valdomas nuotoliniu pultu Class Axion 870
  Radijo bangomis valdomas traktorius Claas Axion 870, kuris atitinka 1:16 tikro traktoriaus kopiją. Traktorius valdomas radijo bangų pultu kuris važiuoja visomis kryptimis. Šviečia priekiniai žibintai. Puikus ir patikimas žaislas vaikams kurie mėgsta traktorius. Galinių ratų skersmuo 12 cm, priekinių..
  Mokestis: 62.81€ 76.00€
 • Traktorius valdomas pultu Class Xerion 5000
  Nuotoliniu būdu valdomas traktorius, licencijuotas Claas Xerion 5000 Puiki traktoriaus Claas Xerion 5000 kopija su giliai restauruotomis padangomis, kurios leidžia lengvai važiuoti net ir labai sunkiu reljefu. Tai žaislas, skirtas vyresniems nei 6 metų vaikams. Suteikite jiems aktyvų ir tikrovišk..
  Mokestis: 80.99€ 98.00€ 109.00€
 • Vikšrinis buldozeris su nuotoliniu valdymo pultu
  Valdomas RC nuotoliniu pultu buldozeris bus puikus žaislas kiekvienam statybinių transporto priemonių gerbėjui. Buldozeris buvo pagamintas kruopščiai, atkreipiant dėmesį į detales. Buldozerio korpusas pagamintas iš kokybiško, pažeidimams atsparaus plastiko. Guminiai vikšrai pagerina automobilio s..
  Mokestis: 31.40€ 38.00€
 • Vikšrinis ekskavatorius su nuotoliniu valdymo pultu
  Realistiškas nuotolinio valdymo pulteliu valdomas ekskavatorius tikrai suteiks daug smagių pramogų kiekvienam mažajam statybinių transporto priemonių mylėtojui. Ekskavatorius visomis kryptimis juda ant guminių vikšrų, turi apšviestą 360° besisukančią kabiną. Ekskavatorius valdomas 2,4GHZ nuotolinio ..
  Mokestis: 48.76€ 59.00€
 • Vikšrinis ekskavatorius valdomas pultu CAT 336
  Pramogos su ekskavatoriumi statybvietėje Carrera RC CAT 336 ekskavatorius statybvietėje yra labai smagus. Kaušo judesiai, ekskavatoriaus sukimasis, strėlės judėjimas ir grandinės pavara yra lengvai valdomi valdikliu, todėl ekskavatorius tampa realesnis nei bet kada. Turėdamas originalią CAT licen..
  Mokestis: 81.82€ 99.00€
 • Žaibas Makvynas su distanciniu pultu 17 cm.
  Žaibas Makvynas (McQueen) nuotoliniu būdu valdomas automobilis      Šviečia tamsoje      2 kanalų valdiklis (2,4 GHz)      Ilgis: 17 cm, mastelis 1:24      Greitis: 4,5-7km/val      Diap..
  Mokestis: 28.93€ 35.00€