Mašinos valdomos pultais RC

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • CHICCO mašinėlė su vairu Billy BigWheels
  Šios mašinėlės nuotolinio valdymo pultas tarsi vairas, todėl mažylis galės pasijausti tikru vairuotoju. Pasukus vairą į kairę ar į dešinę automobiliukas taip pat sukasi ta pačia kryptimi. Yra garso signalas. Važiuojant vis greičiau automobiliuko švieselės mirgės, o variklis garsiau riaumos, o stabda..
  Mokestis: 28.48€ 34.46€
 • CHICCO mašinėlė su vairu Billy Monster Truck
  Šios mašinėlės nuotolinio valdymo pultas tarsi vairas, todėl mažylis galės pasijausti tikru vairuotoju. Pasukus vairą į kairę ar į dešinę automobiliukas taip pat sukasi ta pačia kryptimi. Yra garso signalas. Važiuojant vis greičiau automobiliuko švieselės mirgės, o variklis garsiau riaumos, o stabda..
  Mokestis: 28.48€ 34.46€
 • DICKIE didžiulis sunkvežimis RC Mercedes Benz
  DICKIE didžiulis sunkvežimis RC  Mercedes Benz. Valdoma nuotoliniu valdymo pultu; Atkabinama priekaba; Pekeliamas priekabos šonas; Mašinos ilgis 49 cm; Rinkinyje yra baterijos; Važiuoja 5 km/h greičiu; Guminiai ratai; Tvirta konstrukcija;  Krautuvo rinkinyje nėra. ..
  Mokestis: 59.60€ 72.12€
 • DICKIE mašina McQueen RC
  Pagrindinis veikėjas Makvynas iš animacinio filmo "RATAI 2" valdomas nuotoliniu valdymo pultu. Patogus ir funkcionalus valdymo pultas leis Jūsų vaikui mėgautis žaidimu. Važiavimo metu mašina skleidžia mašinai būdingus garsus, variklio gausmą ir stabdžių cypimą. Mašinos ilgis 17 cm. Tinka vaikams nuo..
  Mokestis: 29.92€ 36.20€
 • DICKIE pultu valdomas krautuvas Forklift
  DICKIE pultu valdomas krautuvas Forklift Valdoma nuotoliniu valdymo pultu; Krautuvo šakes galima pakelti ir nuleisti; Mašinos ilgis 24 cm; Rinkinyje yra baterijos; Važiuoja 2 km/h greičiu; Guminiai ratai; Tvirta konstrukcija; Rinkinyje yra paletė;  Tinka vaikams nuo 6 m..
  Mokestis: 40.45€ 48.94€
 • DICKIE radijo bangomis valdoma mašinėlė McQueen RC 2016
  Pagrindinis veikėjas Makvynas iš animacinio filmo "RATAI" valdomas nuotoliniu valdymo pultu. Patogus ir funkcionalus valdymo pultas leis Jūsų vaikui mėgautis žaidimu. Važiavimo metu mašina skleidžia mašinai būdingus garsus, variklio gausmą ir stabdžių cypimą. Dega priekinės neoninės lempos. Mašinos ..
  Mokestis: 33.27€ 40.26€
 • KIDDIELAND policijos mašina su distanciniu pultu
  KIDDIELAND policijos mašina su distanciniu pultu leis Jūsų vaikui mėgautis žaidimu. Važiavimo metu mašina skleidžia policijos mašinai būdingus garsus, ant automobiliuko stogo esantys įspėjamieji žibintai šviečia. Automobiliuko ratukai dengti gumine juostele. Policijos automobiliukas važiuoja tiek pi..
  Mokestis: 21.31€ 25.78€
 • Advento siurprizų kalendorius CARERRA RX Turnator Xmas
  Populiarusis „Carrera RC Turnator“ pirmą kartą pasiekiamas „pasidaryk pats“ Advento kalendoriuje. Naujoji švytinčios raudonos spalvos versija su juodais akcentais patraukia akį ir sužavi žiūrovus visame pasaulyje, kai pasirodo atlikti įvairiausios akrobatikos iš po Kalėdų eglutės. Nelaukite, kol jūs..
  Mokestis: 33.64€ 40.70€
 • CHICCO robotas/mašinėlė RoboChicco su pultu
  CHICCO robotas/mašinėlė RoboChicco su pultu kuris lengvai transformuojamas iš roboto į mašinėlę ir atvirkščiai. Valdoma pultu visomis kryptimis. Šviesos ir garso efektai. Reikalingi 4 x AA ir 3 x AAA tipo elementai (rinkinyje nėra). Rekomenduojama vaikams nuo 2 metų. ..
  Mokestis: 38.06€ 46.05€
 • Dickie gaisrinė mašina vaikams
  Dickie aisrinė mašina vaikams su pakeliamomis kopėčiomis, mirksinčiais švytūrėliais ir garso sirena, o kas svarbiausia, kad su šia gaisrine mašina galima bus užgesinti net smarkiai įsismarkavusią ugnį. Mašinoje esantis rezervuaras pasipildo vandeniu, o ant mašinos pompuojant specialių įrenginį ant k..
  Mokestis: 35.66€ 43.15€ 48.95€
 • DICKIE mašina su distanciniu valdymu Sideswipe RC Turbo Racer
  DICKIE mašina su distanciniu valdymu Sideswipe RC Turbo Racer su šviečiančiais ratais ir TURBO fukcija, kad mašinėlė išvystytų optimaliai didelį greitį. Mašinėlės ilgis 18 cm. Tinka vaikam nuo 5 metų. ..
  Mokestis: 27.27€ 33.00€ 40.25€
 • Didelis rinkinys Mercedes-Benz sunkvežimis su pakrovėju ir priedais
  DICKIE didelis sunkvežimis RC Mercedes-Benz Valdoma nuotoliniu valdymo pultu; Atkabinama priekaba; Pekeliamas priekabos šonas; Mašinos ilgis 49 cm; Rinkinyje yra baterijos; Važiuoja 5 km/h greičiu; Guminiai ratai; Tvirta konstrukcija; Šviečia priekinės lempos. Tinka vaikams n..
  Mokestis: 89.26€ 108.00€ 130.04€
 • Distanciniu pultu valdomi tankai T90 ir King Tiger 1:28
  Jei Jūsų vaikas yra kariuomenės ir karinių temų gerbėjas, tai bus puiki dovana jam. Šio žaislo dėka kiekvienas vaikas gali pasijusti kaip didvyris tikrame kovos lauke. Mes galime rekomenduoti dviejų nuotoliniu būdu valdomų tankų rinkinį tiek vaikams, tiek tėvams. T90 ir KING TIGER tankų 1:28 dydžio ..
  Mokestis: 52.85€ 63.95€
 • Gaisrinė mašina su valdymo pultu SCANIA Fire Engine
  Gaisrinė mašina su valdymo pultu SCANIA Fire Engine su garso ir šviesos efektais. Mašina valdoma su pulteliu. Reikalingi 7 x AA tipo elementai (rinkinyje nėra). Gaisrinės mašinos matmenys: 27 x 11 x 15 (IxPxA) cm. Tinka vaikams nuo 2 metų. ..
  Mokestis: 45.24€ 54.74€
 • Gaisrinė mašina vaikams su nuotoliniu pultu DICKIE
  Gaisrinė mašina vaikams su pakeliamomis kopėčiomis, mirksinčiais švytūrėliais ir garso sirena, o kas svarbiausia, kad su šia gaisrine mašina galima bus užgesinti net smarkiai įsismarkavusią ugnį. NAUJIENA: visi gaisrinės agregatai valdomi distanciniu pultu: pakeliamos ir nuleidžiamos kopėčios, sukio..
  Mokestis: 54.81€ 66.32€
 • HOT WHEELS radijo bangomis valdoma mašina Double Dare
  HOT WHEELS radijo bangomis valdoma mašina Double Dare kuri gali išvystyti net iki 8 km/h greitį. Guminiai ratukai. Tvirta ir kokybiška plastmasė. Gali važiuoti visomis kryptimis. Mašinėlės išmatavimai: 16 x 7 x 7 cm. Reikalingi 2 x AA (mašinėlė) ir 3 x AAA (valdymo pultas) tipo elementai. Tinka vaik..
  Mokestis: 18.91€ 22.88€
 • HOT WHEELS radijo bangomis valdoma mašina Super Blitzen
  HOT WHEELS radijo bangomis valdoma mašina Super Blitzen kuri gali išvystyti net iki 8 km/h greitį. Guminiai ratukai. Tvirta ir kokybiška plastmasė. Gali važiuoti visomis kryptimis. Mašinėlės išmatavimai: 16 x 7 x 7 cm. Reikalingi 2 x AA (mašinėlė) ir 3 x AAA (valdymo pultas) tipo elementai. Tinka va..
  Mokestis: 18.91€ 22.88€
 • Kombainas valdomas nuotoliniu pultu Claas Lexion 780
  Radijo bangomis valdomas kombainas Claas Lexion 780 , kuris atitinka 1:20 tikro kombaino kopiją. Kombainas valdomas radijo bangų pultu kuris važiuoja visomis kryptimis. Šviečia žibintai. Puikus ir patikimas žaislas vaikams kurie mėgsta kombainas. Kombaino išmatavimai: 43 x 22 x 44 cm (IxPxA) cm. Bat..
  Mokestis: 65.29€ 79.00€ 95.00€
 • Laivas valdomas pultu Police Boat
  Vaikai mėgsta atlikti įvairius vaidmenis, nesvarbu, ar tai policininkas, ugniagesys ar gydytojas. Tuo pačiu vaikai mėgsta žaisti vandenyje, ypač su nuotoliniu būdu valdomais žaislais. Matmenys: laivo ilgis 34 cm. Charakteristika:      - nuotoliniu būdu valdomas policijos la..
  Mokestis: 34.26€ 41.45€
 • Mašina valdoma nuotolinio valdymo pultu Mercedes AMG GT3
  Jei norite tapti sportinių automobilių vairo meistru, tai bus puikus rinkinys jums. Puikus licencijuotas „Mercedes AMG GT3“ nuotolinio valdymo automobilis santykiu 1:14. Modelis, pagamintas pagal „Mercedes“ licenciją, buvo atkurtas iki smulkiausių detalių. Tai labai gražus ir greitas modelis. Tiek a..
  Mokestis: 35.54€ 43.00€
 • Radijo bangomis valdoma formulė Roberto
  Tai įdomus lenktyninis automobilis, valdomas nuotolinio valdymo pultu. Šis automobilis taip pat turi automatinį pilotą: to užtenka paspauskite mygtuką ir automobilis pradės judėti. Interaktyvus ir kalbantis, moko skaičių ir daugybės naujų žodžių (lenkų kalba). Skatina erdvinio suvokimo ir koordinaci..
  Mokestis: 18.91€ 22.88€ 28.67€
 • Radijo bangomis valdoma mašina McQueen
  Radijo bangomis valdoma mašina McQueen po susidūrimo su kita mašina arba kliūtimi "susilanksto", "išdūžta langai". Automobiliukas valdomas nuotolonio valdymo pultu (2,4 Ghz). Reikalingi 3 x AA ir 3 x AAA tipo elementai. Mašinėlės ilgis 17 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 4 metų. ..
  Mokestis: 30.16€ 36.49€
 • Radijo bangomis valdoma mašina Stunt Rebel
  Puikus nuotolinio valdymo automobilis „Stunt Rebel“ iš garsios Vokietijos kompanijos „Happy People“. Patentuota pavaros sistema leidžia suktis 360 laipsnių kampu ir atlikti pusiausvyros triukus. Dažnis: 27 MHz. Transporto priemonėms reikalingos 6 x AA 1,5 V ir 1 x 9 V baterijos (neįtraukiamos)..
  Mokestis: 32.98€ 39.90€
 • Radijo bangomis valdoma mašina VaporaceR1
  Sensacinga amfibijos transporto priemonė „VaporaceR1 4x4“ iš garsios Vokietijos kompanijos „Happy People“. Keturių ratų pavara, atstumas iki 20 metrų, greitis iki 15 km / h. Galimybė važiuoti ant sniego, ledo, purvo, maudytis ant vandens. 2,4 GHz dažnis. Transporto priemonėms reikalingos 4 x AA 1,5 ..
  Mokestis: 32.98€ 39.90€
 • Radijo bangomis valdomas McQueen'as Ultimate CARS3
  Radijo bangomis valdomas McQueen'as Ultimate CARS3 įdomiems ekstremaliems pasivažinėjimams. McQeen'o mašinos ilgis 26 cm. Reikalingi 8 x AA tipo elementai (rinkinyje nėra). Tinka vaikams nuo 5 metų. ..
  Mokestis: 64.39€ 77.91€
 • Traktorius su nuotolinio valdymo pultu FENDT 1050 VARIO
  Modelis buvo pagamintas Jamara gamintojo, kuris yra žinomas dėl mašinų ir transporto priemonių modelių, primenančių jų viso dydžio kolegas, modelių. „Fendt“ traktorius buvo atkurtas 1:16 mastu. Korpusas buvo pagamintas iš tvirto plastiko, kaip ir nuotolinio valdymo pultas. Modelis skleidžia tikroviš..
  Mokestis: 73.55€ 89.00€
 • Traktorius valdomas nuotoliniu pultu Class Axion 870
  Radijo bangomis valdomas traktorius Claas Axion 870, kuris atitinka 1:16 tikro traktoriaus kopiją. Traktorius valdomas radijo bangų pultu kuris važiuoja visomis kryptimis. Šviečia priekiniai ir galiniai žibintai. Puikus ir patikimas žaislas vaikams kurie mėgsta traktorius. Galinių ratų skersmuo 12 c..
  Mokestis: 63.55€ 76.90€
 • Traktorius valdomas pultu Class Xerion 5000
  Nuotoliniu būdu valdomas traktorius, licencijuotas Claas Xerion 5000 Puiki traktoriaus Claas Xerion 5000 kopija su giliai restauruotomis padangomis, kurios leidžia lengvai važiuoti net ir labai sunkiu reljefu. Tai žaislas, skirtas vyresniems nei 6 metų vaikams. Suteikite jiems aktyvų ir tikrovišk..
  Mokestis: 80.99€ 98.00€ 109.00€
 • Tralas Makas su nuotoliniu distanciniu pultu
  Tralas Makas su nuotoliniu distanciniu pultu įdomiems pasivažinėjimams. Šviečiančios priekinės lempos. Atidaroma priekaba į kurią galimą patalpinti Mcqueen'ą (rinkinyje nėra) ar kitą vaiko mėgstamą mašiną. Tralas Makas gali važiuoti visomis kryptimis. Atbulinės eigos važiavimo metu traliukas skleidž..
  Mokestis: 61.98€ 75.00€
 • Vaikiška gaisrinė mašina valdoma radijo bangomis
  Vaikiška gaisrinė mašina valdoma radijo bangomis ir šviečiančiais švytūrėliais ant stogo. Gaisrinė mašina veikia 27 MHz dažniu. Reikalingi 3 x AA (pulteliui) ir 3 x AAA (gaisrinei mašinai) - tipo elementai (rinkinyje nėra). Gaisrinės mašinos ilgis 22 cm. Kokybiška plastmasė, tvirta mašina. Tinka vai..
  Mokestis: 35.66€ 43.15€