Piramidės

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • LELIN medinė piramidė pelytė
  Medinė piramidė ne tik suteiks vaikučiui džiaugsmo, bet ir lavins mąstymą, leis pažinti spalvas ir formas. Piramidė susideda iš skirtingų spalvų ir dydžių medinių žiedų. Piramidė susideda iš 4 žiedų. Piramidės matmenys: 11 x 11 x 17 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 9.01€ 10.90€
 • WOODY magnetinė piramidė
  Medinis lavinamas žaislas piramidė tinka vaikams nuo 2 metų. Žaislas lavina smulkiąją motoriką, padeda mokant vaiką skirti spalvas, rūšiuoti, skaičiuoti, lavina atmintį, padeda susikoncentruoti. Ši medinė magnetinė piramidė dažyta ekologiškais dažais. Mediniai žaislai yra labai patvarūs, todėl mažyl..
  Mokestis: 14.84€ 17.96€
 • WOODY medinė magnetinė piramidė
  Spalvinga piramidė ne tik suteiks vaikučiui džiaugsmo, bet ir lavins mąstymą, leis pažinti spalvas. Piramidė susideda iš skirtingų spalvų ir dydžių medinių žiedų. Piramidė susideda iš 6 žiedų . Išmatavimai: 12,5 x 17 cm Rekomenduojama vaikams nuo 2 metų. ..
  Mokestis: 14.79€ 17.90€
 • LELIN spalvotų kubelių bokštelis
  LELIN kubeliai dėlioti bokštą iš skirtingų dydžio ir piešinėlių kartoninių kubelių. Tai labai įdomus ir mėgstamas vaikų žaidimas. Rinkinyje 7 kubeliai su įvairiais gyvūnėliais ir skaičiais nuo 1 iki 7. Sudėlioto bokštelio aukštis 110cm. Rekomenduoja vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 14.05€ 17.00€
 • Medinė edukacinė piramidė
  Meškiuko edukacinė piramidė iš Viga – tai klasikinis žaislas patiems mažiausiems, suteiksiantis Jūsų vaikui džiugių, įdomių ir kūrybingų pramogų. Charakteristika:      - Pasteliniame rinkinyje yra 6 įvairių dydžių diskeliai-blokai, tarp jų vienas meškiuko galvos formos. &n..
  Mokestis: 11.57€ 14.00€
 • Medinės delionės piramidės 3 vnt.
  Lavinantis ir vystomas žaislas, kuris savo paprastumu yra sensacingas. Ant medinio pagrindo yra trys kuolai. Vaiko užduotis – ant kiekvieno iš jų pastatyti po bokštelį. Kiekvienas bokštas baigiasi tam tikram bokštui būdinga forma: rutuliu, kvadratu ar trikampiu bloku. Visą sudaro 25 elementai: ..
  Mokestis: 19.83€ 24.00€
 • Medinių kaladėlių piramidė
  Mediniai „Viga“ blokeliai yra vieni iš pirmaujančių žaislų, kurie leis Jūsų vaikui patekti į įdomių ir kūrybingų linksmybių pasaulį. Spalvingą ir linksmą rinkinį sudaro 6 įvairaus dydžio mediniai kubai, skirti bokštui statyti. 6 spalvingi estetiškai sukurti blokai. Kiekvienas blokas buvo papuoštas: ..
  Mokestis: 15.56€ 18.83€
 • SMALL FOOT medinė piramidė
  SMALL FOOT medinė piramidė su spalvotais 6 mediniais žiedeliais. Žiedelius pagal dydi reikia sumauti ant pagrindo, o kad būtų sudėtingiau piramidė šiek tiek švelniai linguoja į šonus. Išmatavimai: 9,5 x 12 cm. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 9.08€ 10.99€