Piramidės

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • LELIN medinė piramidė pelytė
  Medinė piramidė ne tik suteiks vaikučiui džiaugsmo, bet ir lavins mąstymą, leis pažinti spalvas ir formas. Piramidė susideda iš skirtingų spalvų ir dydžių medinių žiedų. Piramidė susideda iš 4 žiedų. Piramidės matmenys: 11 x 11 x 17 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 9.01€ 10.90€
 • LELIN spalvotų kubelių bokštelis
  LELIN kubeliai dėlioti bokštą iš skirtingų dydžio ir piešinėlių kartoninių kubelių. Tai labai įdomus ir mėgstamas vaikų žaidimas. Rinkinyje 7 kubeliai su įvairiais gyvūnėliais ir skaičiais nuo 1 iki 7. Sudėlioto bokštelio aukštis 110cm. Rekomenduoja vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 14.05€ 17.00€
 • Medinė edukacinė piramidė
  Meškiuko edukacinė piramidė iš Viga – tai klasikinis žaislas patiems mažiausiems, suteiksiantis Jūsų vaikui džiugių, įdomių ir kūrybingų pramogų. Charakteristika:      - Pasteliniame rinkinyje yra 6 įvairių dydžių diskeliai-blokai, tarp jų vienas meškiuko galvos formos. &n..
  Mokestis: 11.57€ 14.00€
 • Medinė lavinamoji piramidė
  Mediniai diskai dedami ant kuolo, suformuojant piramidę. Pagal apibrėžimą diskai turėtų būti išdėstyti nuo didžiausio iki mažiausio, tačiau norėdami paįvairinti linksmybes, galite juos išdėstyti bet kokia tvarka. Spalvingos spalvos, masyvūs, bet ne per sunkūs diskai skatina žaisti, o aukšta darbo ko..
  Mokestis: 9.92€ 12.00€
 • Medinės delionės piramidės 3 vnt.
  Lavinantis ir vystomas žaislas, kuris savo paprastumu yra sensacingas. Ant medinio pagrindo yra trys kuolai. Vaiko užduotis – ant kiekvieno iš jų pastatyti po bokštelį. Kiekvienas bokštas baigiasi tam tikram bokštui būdinga forma: rutuliu, kvadratu ar trikampiu bloku. Visą sudaro 25 elementai: ..
  Mokestis: 19.83€ 24.00€
 • WOODY magnetinė piramidė
  Medinis lavinamas žaislas piramidė tinka vaikams nuo 2 metų. Žaislas lavina smulkiąją motoriką, padeda mokant vaiką skirti spalvas, rūšiuoti, skaičiuoti, lavina atmintį, padeda susikoncentruoti. Ši medinė magnetinė piramidė dažyta ekologiškais dažais. Mediniai žaislai yra labai patvarūs, todėl mažyl..
  Mokestis: 14.79€ 17.90€