Dulkių siurbliai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • CASDON vaikiškas vertikalus dulkių siurblys DYSON
  Žaislinis vertikalus dulkių siurblys sukurtas "Casdon", licencijuotas "Little Helper". Žaislai iš šios serijos leidžia vaikams saugiai dalyvauti kasdieniame savo tėvų veikloje. Siurblyje du judantys ratukai, todėl lengvai juda ant lygaus paviršiaus. Šis baterijinis dulkių siurblys taip pat renka ..
  Mokestis: 43.80€ 53.00€
 • CASDON vaikiškas dulkių siurblys Henry Little Helper
  CASDON vaikiškas dulkių siurblys Henry Little Helper - tikro dulkių siurblio kopija. Iš tikro siurbia! Visi priedai tvarkingai telpa siurblio viduje. Komplekte - siurbimo žarna ir T formos antgalis. Butaforinis maitinimo laidas susukamas siurblio viduje - kaip ir tikras. Su pernešimo ran..
  Mokestis: 37.11€ 44.90€
 • CASDON vaikiškas dulkių siurblys Hetty Little Helper
  CASDON vaikiškas dulkių siurblys Hetty Little Helper - tikro dulkių siurblio kopija. Iš tikro siurbia! Visi priedai tvarkingai telpa siurblio viduje. Komplekte - siurbimo žarna ir T formos antgalis. Butaforinis maitinimo laidas susukamas siurblio viduje - kaip ir tikras. Su pernešimo ran..
  Mokestis: 34.71€ 42.00€
 • Dulkių siurblys vaikams DYSON Vacuum Cleaner
  Dulkių siurblys vaikams DYSON Vacuum Cleaner Šis žaislas buvo sukurtas pagal Little Helper licenciją. Šios serijos žaislai leidžia vaikams saugiai ir nerūpestingai dalyvauti kasdienėje tėvų buityje. Dyson dulkių siurblys veikia kaip tikras dulkių siurblys ir įjungtas skleidžia garsus. Jame yra ba..
  Mokestis: 43.80€ 53.00€
 • KLEIN vaikiškas dulkių siurblys BOSCH Unlimited 2in1
  „Bosch Unlimited“ belaidį dulkių siurblį sukūrė „Klein“, licencijuota „Bosch“ produkcija. Žaislai iš serijos leidžia vaikams saugiai ir be rūpesčių dalyvauti kasdienėje buities veikloje. Dulkių siurblys, kurio funkcijos pritaikytos vaikų poreikiams, yra originalaus „Bosch“ prekės ženklo gaminio imit..
  Mokestis: 45.45€ 55.00€
 • SMOBY dulkių siurblys Rowenta Air Force
  Vaikai stebi suaugusiuosius ir mėgsta juos mėgdžioti, todėl pažįsta artimiausią aplinką ir pasaulį. Žaislų serija Smoby, imituojanti kasdienius prietaisus, leidžia vaikams žaisti ir tyrinėti tam tikras vertybes. Charakteristika:      - Vertikalus dulkių siurblys, licencijuo..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€ 52.00€
 • Smoby Rowenta X Force dulkių siurblys su garsu
  Rowenta X Force dulkių siurblys yra dizainerio sukurtas žaislas, kuris atrodo kaip tikras jo atitikmuo. Dėl patogaus Smoby dulkių siurblio jūsų vaikas noriai padės tvarkytis! Žaislas skleidžia tikroviškus siurbimo garsus, kurie įtrauki vaiką į veiklą. Komplekte esantis vamzdelis leidžia paversti ..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€ 52.00€
 • SMOBY vaikiškas siurblys Rowenta Artec
  Smoby dulkių siurblys skleidžiantis tikro siurblio grasus yra nuostabus žaislas vaikams, mėgstantiems imituoti suaugusius. Dėl mažo dydžio ir mažo svorio – lengva naudoti vaikams nuo 3 metų. Dulkių siurblio antgalis yra trikampio formos, kuris leis pasiekti sunkiai pasiekiamas vietas.  Pagamin..
  Mokestis: 23.97€ 29.00€ 34.00€
 • Vaikiškas dulkių siurblys 3in1
  „Woopie“ prekės ženklo „Dino“ dulkių siurblys „trys viename“ yra idealus pasiūlymas mažiesiems pagalbininkams namuose. Siurbimo funkcija, garsas ir šviesos padarys valymo žaidimą dar tikroviškesnį ir patrauklesnį. Pirmasis spustelėjimas ant rankenos paleidžia dulkių siurblį, antrasis įjungia linksmą..
  Mokestis: 20.66€ 25.00€
 • Vaikiškas dulkių siurblys BOSCH
  Vaikiškas dulkių siurblys BOSCH realistiškai atkurtas tikro suaugusiųjų naudojamas buityje dulkių siurblys. Siurblys sukurtas pagal garsios vokiečių firmos Klein gamintojo, kuris gamina realius vaikiškus įrankius ir priedus, buitinius prietaisus, skirtus žaisti vaikams. Lanksti siurbimo šlanga su an..
  Mokestis: 43.80€ 53.00€
 • Vaikiškas dulkių siurblys BOSCH
  Vaikiškas dulkių siurblys BOSCH realistiškai atkurtas tikro suaugusiųjų naudojamas buityje dulkių siurblys. Siurblys sukurtas pagal garsios vokiečių firmos Klein gamintojo, kuris gamina realius vaikiškus įrankius ir priedus, buitinius prietaisus, skirtus žaisti vaikams. Lanksti siurbimo šlanga su an..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€
 • Vaikiškas dulkių siurblys Electrolux
  Vaikiškas dulkių siurblys Electrolux - realistiškai atkurtas tikro suaugusiųjų naudojamas buityje dulkių siurblys. Lanksti siurbimo šlanga su antgaliu su ratukais. Įjungimo/išjungimo mygtukas. Rinkinyje yra polisteriniai kamuoliukai kuriuos vaikui reikės susiurbti. Reikalingi 3 x C tipo elementai (r..
  Mokestis: 40.50€ 49.00€ 56.00€
 • Vaikiškas dulkių siurblys Miele Blizzard
  Žaislinį dulkių siurblį „Miele“ „Blizzard“ “išdavė Vokietijos įmonė „Miele“, kuri yra buitinės technikos rinkos lyderė. „Klein“ gaminamas žaislas yra panašus į didelius, tikrus „Miele“ dulkių siurblių be maišelių „Blizzard“ prietaisus. Rinkinyje yra mini polistireniniai rutuliukai, kuriuos galima su..
  Mokestis: 43.80€ 53.00€
 • Vaikiškas dulkių siurblys VILEDA Junior
  Vaikiškas dulkių siurblys VILEDA Junior realistiškai atkurtas tikro suaugusiųjų naudojamas buityje dulkių siurblys. Lanksti siurbimo šlanga su antgaliu. Siurblio rankenos aukštis 70 cm. Skleidžia tikrus dulkio siurblio garsus. Įjungimo/išjungimo mygtukas. Rinkinyje yra polisteriniai kamuoliukai kuri..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€ 53.00€
 • Vaikiškas dulkių siurblys VILEDA Junior Upright
  Žaislinį akumuliatorinį dulkių siurblį Vileda 3in1 sukūrė Klein pagal Vileda prekės ženklo licenciją. Serijos žaislai leidžia vaikams saugiai ir nerūpestingai dalyvauti kasdienėje buityje. Dulkių siurblys yra raudonos spalvos su juodais elementais ir šviesiai pilku vamzdeliu. Dulkių siurblys turi..
  Mokestis: 29.75€ 36.00€ 39.00€
 • Vaikiškas siurblys Dyson
  ..
  Mokestis: 39.26€ 47.50€
 • Vaikiškas siurblys Dyson Little Helper
  Jį sukūrė „Casdon“ kompanija pagal „Little Helper“ licenciją. Šios serijos žaislai leidžia vaikams saugiai ir nerūpestingai dalyvauti kasdieninėje tėvų veikloje. Žaislinis vertikalus dulkių siurblys yra juodos ir geltonos spalvos su raudonais elementais. Turi du mažus kilnojamus ratus, todėl leng..
  Mokestis: 37.93€ 45.90€ 53.00€