Konstruktoriai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • EICHHORN medinis konstruktorius 110 elementų
  EICHHORN medinis konstruktorius 110 dalių, su kuriomis galima suvaržyti įvairiausias transporto priemones ir ne tik. Tai labai įdomus užsiėmimas mažajam meistrui, kuris mėgsta konstruoti, varžyti ar sukti. Rinkinyje: medinis atsuktuvas ir veržliaraktis, su kuriais ir teks vaikui darbuotis. Varžtai, ..
  Mokestis: 19.75€ 23.90€
 • EICHHORN medinis konstruktorius 140 elementų
  EICHHORN medinis konstruktorius 140 elementų, su kuriomis galima suvaržyti įvairiausias transporto priemones ir ne tik. Tai labai įdomus užsiėmimas mažajam meistrui, kuris mėgsta konstruoti, varžyti ar sukti. Rinkinyje: medinis atsuktuvas ir veržliaraktis, su kuriais ir teks vaikui darbuotis. Varžta..
  Mokestis: 36.53€ 44.20€
 • EICHHORN medinis konstruktorius 3in1 155 elementų
  EICHHORN medinis konstruktorius iš 155 dalių, su kuriomis galima suvaržyti įvairiausias transporto priemones tokias kaip gaisrinę, pagalbos mašiną ir pan. Tai labai įdomus užsiėmimas mažajam meistrui, kuris mėgsta konstruoti, varžyti ar sukti. Rinkinyje: medinis atsuktuvas ir veržliaraktis, su kuria..
  Mokestis: 37.93€ 45.90€
 • EICHHORN medinis konstruktorius iš 50 elementų
  EICHHORN medinis konstruktorius iš 50 dalių, su kuriomis galima suvaržyti įvairiausias transporto priemones: kraną, dviratuką, malūnsparnį ir pan. Tai labai įdomus užsiėmimas mažajam meistrui, kuris mėgsta konstruoti, varžyti ar sukti. Rinkinyje: medinis atsuktuvas ir veržliaraktis, su kuriais ir te..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • Medinis konstruktorius 500 detalių, Classic World
  500 vienetų klasikinių statybininkų rinkinys yra smagus ir įdomus. Tiesiog sukurkite rinkinių modelio kūrimo arba naujų idėjų konstravimo instrukcijas. Komplekte yra dėžė su detalėmis ir instrukcijų knygelė. Visos detalės sudėtos į patogią raudoną dėžutę. Ekologiški žaislai  yra ski..
  Mokestis: 109.83€ 132.90€
 • BIGJIGS medinis konstruktorius - dirbtuvės
  Mažojo meistro dirbtuvės kuriose vaikas galės varžyti, kalti, sukti. Rinkinyje 13 priedų: plaktukas, veržliaraktis, atsuktuvas, liniuotė, varžtai ir veržlės. Išmatavimai: 22 x 13 x 12 (IxPxA) cm. Sertifikuota ASTM F963 EN71 standartu. Aukštos kokybės mediena. Saugūs ir nekenksmingi dažai. Rekomenduo..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • BIGJIGS vaikiškas medinis įrankių rinkinys lagamine
  Nuostabus vaikiškas BIGJIGS medinis įrankių lagaminas su priedais tikrai patiks vaikams mėgstantiems konstruoti. Žaislas pagamintas iš aukštos kokybės medienos. Mediniai elementai nulakuoti ir nudažyti vaikui saugiais dažais. Tinka žaisti namuose ir darželyje. Rinkinyje yra 12 įrankių: a..
  Mokestis: 28.84€ 34.90€
 • BLOKO konstruktorius 100 dalių.
  BLOKO konstruktorius 100 dalių. Žaismingas, šis žaidimas neturi jokių apribojimų: vaikas gali kurti ką nori, bet kur, net ir vonioje. Šis produktas yra autentiško „Bloko“ asortimento dalis, kokybės ir saugos garantija mažiausiems. Tai lengviausias surinkimo žaidimas. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mė..
  Mokestis: 13.14€ 15.90€
 • EICHHORN konstruktorius iš medienos 315 elementų
  EICHHORN konstruktorius iš medienos 315 elementų. Tai labai įdomus užsiėmimas mažajam meistrui, kuris mėgsta konstruoti, varžyti ar sukti. Rinkinyje: medinis atsuktuvas ir veržliaraktis, su kuriais ir teks vaikui darbuotis, varžtai, medinėms dalims susukti, pagaminti iš plastmasės. Visi element..
  Mokestis: 57.02€ 69.00€
 • EICHHORN medinis konstruktorius Golden Gate 444 elementų
  Tai labai įdomus užsiėmimas mažajam meistrui, kuris mėgsta konstruoti, varžyti ar sukti. Rinkinyje: medinis atsuktuvas ir veržliaraktis, su kuriais ir teks vaikui darbuotis, varžtai, medinėms dalims susukti, pagaminti iš plastmasės. Visi elementai sudėti gražioje ir patogioje dėžutėje. Rekomenduojam..
  Mokestis: 65.70€ 79.50€
 • FEBER kūrybinis rinkinys iš 132 elementų
  Statybiniai blokeliai yra puikus produktas, skatinantis kiekvieno vaiko vaizduotę ir ugdantis kūrybiškumą! Tiesiog sujungdami skydus su jungtimis mes sukuriame išgalvotas formas: namus, tunelius, transporto priemones. Produktas puikiai tinka smagiai praleisti laiką su visa šeima. Su 44 plokštėmis..
  Mokestis: 123.14€ 149.00€
 • Inkiliukas paukščiuko namelis
  Inkiliukas paukščiuko namelis kurį vaikas galės surinkti ir pakabinti savo sode. Kad inkiliukas atrodytų gražiau komplekte pridedama dažai jam nudažyti. Puikiai tinka žvirbliams, žylutėms ir visiems kitiems tokio dydžio paukšteliams. Inkilo bendri matmenys: 14 x 14 x 21 (IxPxA) cm. Rekomenduojama va..
  Mokestis: 16.51€ 19.98€
 • KLEIN konstruktorius
  KLEIN John Deere traktorius - konstruktorius 6215R, kurį iš daugybės smulkių dalių vaikui reikės suvaržyti su rinkinyje esančiu atsuktuvu. Įdomus ir kruopštumo reikalaujantis žaislas. Rinkinyje: priekaba, rąstai, maišai ir kt. Traktoriaus matmenys: 25 x 10 x 12 (IxPxA) cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 35.66€ 43.15€
 • Konstruktorius iš medienos kibirėlyje 48 dalys
  Medinis konstruktorius iš 48 dalių, su kuriomis galima suvaržyti įvairiausias transporto priemones tokias kaip gaisrinę, kraną, formulę ir pan. Tai labai įdomus užsiėmimas mažajam meistrui, kuris mėgsta konstruoti, varžyti ar sukti. Rinkinyje: medinis atsuktuvas ir veržliaraktis, su kuriais ir teks ..
  Mokestis: 20.66€ 25.00€
 • Konstruktorius iš medienos kibirėlyje 68 dalys
  Medinis konstruktorius iš 68 dalių, su kuriomis galima suvaržyti įvairiausias transporto priemones tokias kaip gaisrinę, kraną, formulę ir pan. Tai labai įdomus užsiėmimas mažajam meistrui, kuris mėgsta konstruoti, varžyti ar sukti. Rinkinyje: medinis atsuktuvas ir veržliaraktis, su kuriais ir teks ..
  Mokestis: 23.14€ 28.00€
 • Mažojo meistro dėžutė su įrankiais
  Mažojo meistro dėžutė su įrankiais kurių rinkinyje yra 24: atsuktuvas, veržliaraktis, plaktukas, veržlės, varžtai, lentelės. Dėžutės matmenys: 25 x 14 x 12 (cm). Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 15.56€ 18.83€
 • Medinis darbastalis vaikams su priedais
  Gal laikas ką nors sutvarkyti ? Džiaugiamės galėdami pristatyti naują produktą iš „Bino“ - dirbtuvę su įrankiais. Dabar kiekvienas berniukas gali jaustis kaip tikras mechanikas. Dirbtuvės ir elementai yra visiškai mediniai, todėl visas cechas yra saugus ir ekologiškas. Atskiri elementai, t. y. įrank..
  Mokestis: 28.48€ 34.46€
 • Medinis darbastalis vaikams VIGA
  Medinė įrankių dėžutė-darbastalis su mediniais įrankiais įvairiems meistro darbams atlikti. Dėžutė naudojama dalims susidėti. Rinkinyje 25 medinių įrankių: atsuktuvas, veržliaraktis, plaktukas, veržlės, vinukai, lentelės sukti. Tai puikus rinkinukas vaikams, kurie mėgsta kažką konstruoti, veržti, ka..
  Mokestis: 14.88€ 18.00€ 19.98€
 • Medinis konstruktorius iš 500 dalių
  Medinis konstruktorius iš 500 dalių su kuriomis galima bus surinkti įvairiausias transporto priemones, lėktuvus, laivus ir pan. Rinkinys su dalimis patalpintas į dėžutę. Rinkinyje yra knygutė su dalių rinkimo šablonais. Pakuotės išmatavimai: 41 x 28 x 20 (IxPxA) cm. Produktas paženklintas CE ženklu...
  Mokestis: 116.08€ 140.46€
 • Medinis konstruktorius kibirėlyje 120 dalių
  Medinis konstruktorius kibirėlyje 120 dalių. Komplektą sudaro medinės formos su tinkamai išdėstytomis skylėmis joms sujungti. Visus elementus galima laisvai derinti su plastikiniais varžtais ir veržlėmis. Į komplektą įeina medinis veržliaraktis ir atsuktuvas. Visa tai buvo padaryta atsižvelgiant į s..
  Mokestis: 19.26€ 23.30€
 • Medinis konstruktorius, 50 elementų 4 in 1
  Medinis konstruktorius, 50 elementų „4 in 1“ rinkinys yra įdomus pasiūlymas ne tik berniukui. Šiame rinkinyje rasite ne tik varžtus ir statybinius blokus, bet ir medinį elementą dėžei pagaminti. Vaikas galės pridėti rankeną ir dėžę iš turimų elementų, tačiau tai dar nesibaigia. Tokie žaislai yra uni..
  Mokestis: 15.29€ 18.50€
 • Medinis multifunkcinis darbastalis su įrankiais ir priedais
  Medinis multifunkcinis darbastalis su įrankiais ir priedais kurių šiame rinkinyje 52 vnt. Su šiuo nuostabiu mediniu mažojo mechaniko rinkiniu vaikas galės sukti, veržti, kalti, matuoti. Galimybė iš rinkinyje esančių elementų surinkti mašiną, lėktuvą ir žinoma tai ką vaikas panorės. Rekomenduojama nu..
  Mokestis: 21.31€ 25.78€
 • Vaikiškas medinis įrankių rinkinys su atsuktuvu lagamine VIGA
  Nuostabių spalvų vaikiškas Viga Toys medinis įrankių lagaminas su priedais tikrai patiks vaikams mėgstantiems konstruoti. Žaislas pagamintas iš aukštos kokybės medienos. Mediniai elementai nulakuoti ir nudažyti vaikui saugiais dažais. Tinka žaisti namuose ir darželyje. Rinkinyje yra 13 įrankių..
  Mokestis: 24.79€ 30.00€
 • Žaidimų konstruktorius Genius Kid
  Šis sunkvežimis suteikia vaikams galimybę žaisti su transporto priemone, pasukti ir žaisti su įrankiais. Viena vertus, Jūs gaunate rinkinį, skirtą rankiniam žaidimui ir rankinių motorinių pratimų atlikimui, kita vertus, žaislinį sunkvežimį, kaip ir bet kurią kitą transporto priemonę. Rinkinio pri..
  Mokestis: 16.51€ 19.98€