Konstruktoriai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Medinis konstruktorius 500 detalių, Classic World
  500 vienetų klasikinių statybininkų rinkinys yra smagus ir įdomus. Tiesiog sukurkite rinkinių modelio kūrimo arba naujų idėjų konstravimo instrukcijas. Komplekte yra dėžė su detalėmis ir instrukcijų knygelė. Visos detalės sudėtos į patogią raudoną dėžutę. Ekologiški žaislai  yra ski..
  Mokestis: 109.83€ 132.90€
 • BIGJIGS medinis konstruktorius - dirbtuvės
  Mažojo meistro dirbtuvės kuriose vaikas galės varžyti, kalti, sukti. Rinkinyje 13 priedų: plaktukas, veržliaraktis, atsuktuvas, liniuotė, varžtai ir veržlės. Išmatavimai: 22 x 13 x 12 (IxPxA) cm. Sertifikuota ASTM F963 EN71 standartu. Aukštos kokybės mediena. Saugūs ir nekenksmingi dažai. Rekomenduo..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • BLOKO konstruktorius 100 dalių.
  BLOKO konstruktorius 100 dalių. Žaismingas, šis žaidimas neturi jokių apribojimų: vaikas gali kurti ką nori, bet kur, net ir vonioje. Šis produktas yra autentiško „Bloko“ asortimento dalis, kokybės ir saugos garantija mažiausiems. Tai lengviausias surinkimo žaidimas. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mė..
  Mokestis: 13.14€ 15.90€
 • EICHHORN konstruktorius iš medienos 315 elementų
  EICHHORN konstruktorius iš medienos 315 elementų. Tai labai įdomus užsiėmimas mažajam meistrui, kuris mėgsta konstruoti, varžyti ar sukti. Rinkinyje: medinis atsuktuvas ir veržliaraktis, su kuriais ir teks vaikui darbuotis, varžtai, medinėms dalims susukti, pagaminti iš plastmasės. Visi element..
  Mokestis: 57.02€ 69.00€
 • EICHHORN medinis konstruktorius 111 elementų
  EICHHORN medinis konstruktorius iš 111 dalių, su kuriomis galima suvaržyti įvairiausias transporto priemones ir ne tik. Tai labai įdomus užsiėmimas mažajam meistrui, kuris mėgsta konstruoti, varžyti ar sukti. Rinkinyje: medinis atsuktuvas ir veržliaraktis, su kuriais ir teks vaikui darbuotis, varžta..
  Mokestis: 26.45€ 32.00€
 • EICHHORN medinis konstruktorius 3in1 155 elementų
  EICHHORN medinis konstruktorius iš 155 dalių, su kuriomis galima suvaržyti įvairiausias transporto priemones tokias kaip gaisrinę, pagalbos mašiną ir pan. Tai labai įdomus užsiėmimas mažajam meistrui, kuris mėgsta konstruoti, varžyti ar sukti. Rinkinyje: medinis atsuktuvas ir veržliaraktis, su kuria..
  Mokestis: 37.93€ 45.90€
 • EICHHORN medinis konstruktorius 4in1 170 elementų
  EICHHORN medinis konstruktorius iš 170 dalių, su kuriomis galima suvaržyti įvairiausias transporto priemones tokias kaip autokraną, džipą, sunkvežimį, serviso automobilį. Tai labai įdomus užsiėmimas mažajam meistrui, kuris mėgsta konstruoti, varžyti ar sukti. Rinkinyje: medinis atsuktuvas ir veržlia..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€ 49.90€
 • EICHHORN medinis konstruktorius 90 elementų
  EICHHORN medinis konstruktorius 90 dalių, su kuriomis galima suvaržyti įvairiausias transporto priemones, traktorių, buldozerį, ekskavatorių ir pan. Tai labai įdomus užsiėmimas mažajam meistrui, kuris mėgsta konstruoti, varžyti ar sukti. Rinkinyje: medinis atsuktuvas ir veržliaraktis, su kuriais ir ..
  Mokestis: 26.36€ 31.90€
 • EICHHORN medinis konstruktorius Golden Gate 444 elementų
  Tai labai įdomus užsiėmimas mažajam meistrui, kuris mėgsta konstruoti, varžyti ar sukti. Rinkinyje: medinis atsuktuvas ir veržliaraktis, su kuriais ir teks vaikui darbuotis, varžtai, medinėms dalims susukti, pagaminti iš plastmasės. Visi elementai sudėti gražioje ir patogioje dėžutėje. Rekomenduojam..
  Mokestis: 65.70€ 79.50€
 • EICHHORN medinis konstruktorius Helikopter 225 elementų
  EICHHORN medinis konstruktorius 225 dalių, su kuriomis galima suvaržyti įvairiausias transporto priemones: malūnsparnį, sklandytuvą, lėktuvą, burlaivį, laivą Tai labai įdomus užsiėmimas mažajam meistrui, kuris mėgsta konstruoti, varžyti ar sukti. Rinkinyje: medinis atsuktuvas ir veržliaraktis, su ku..
  Mokestis: 46.28€ 56.00€
 • EICHHORN medinis konstruktorius iš 50 elementų
  EICHHORN medinis konstruktorius iš 50 dalių, su kuriomis galima suvaržyti įvairiausias transporto priemones: kraną, dviratuką, malūnsparnį ir pan. Tai labai įdomus užsiėmimas mažajam meistrui, kuris mėgsta konstruoti, varžyti ar sukti. Rinkinyje: medinis atsuktuvas ir veržliaraktis, su kuriais ir te..
  Mokestis: 18.10€ 21.90€
 • EICHHORN medinis konstruktorius iš 70 elementų
  EICHHORN medinis konstruktorius iš 70 dalių, su kuriomis galima suvaržyti įvairiausias transporto priemones: kraną, dviratuką, malūnsparnį ir pan. Tai labai įdomus užsiėmimas mažajam meistrui, kuris mėgsta konstruoti, varžyti ar sukti. Rinkinyje: medinis atsuktuvas ir veržliaraktis, su kuriais ir te..
  Mokestis: 23.06€ 27.90€
 • FEBER kūrybinis rinkinys iš 132 elementų
  Statybiniai blokeliai yra puikus produktas, skatinantis kiekvieno vaiko vaizduotę ir ugdantis kūrybiškumą! Tiesiog sujungdami skydus su jungtimis mes sukuriame išgalvotas formas: namus, tunelius, transporto priemones. Produktas puikiai tinka smagiai praleisti laiką su visa šeima. Su 44 plokštėmis..
  Mokestis: 172.73€ 209.00€
 • Inkiliukas paukščiuko namelis
  Inkiliukas paukščiuko namelis kurį vaikas galės surinkti ir pakabinti savo sode. Kad inkiliukas atrodytų gražiau komplekte pridedama dažai jam nudažyti. Puikiai tinka žvirbliams, žylutėms ir visiems kitiems tokio dydžio paukšteliams. Inkilo bendri matmenys: 14 x 14 x 21 (IxPxA) cm. Rekomenduojama va..
  Mokestis: 16.51€ 19.98€
 • KLEIN konstruktorius John Deere
  KLEIN John Deere traktorius - konstruktorius 6215R, kurį iš daugybės smulkių dalių vaikui reikės suvaržyti su rinkinyje esančiu atsuktuvu. Įdomus ir kruopštumo reikalaujantis žaislas. Rinkinyje: priekaba, rąstai, maišai ir kt. Traktoriaus matmenys: 25 x 10 x 12 (IxPxA) cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 38.84€ 47.00€
 • Konstruktorius iš medienos kibirėlyje 48 dalys
  Medinis konstruktorius iš 48 dalių, su kuriomis galima suvaržyti įvairiausias transporto priemones tokias kaip gaisrinę, kraną, formulę ir pan. Tai labai įdomus užsiėmimas mažajam meistrui, kuris mėgsta konstruoti, varžyti ar sukti. Rinkinyje: medinis atsuktuvas ir veržliaraktis, su kuriais ir teks ..
  Mokestis: 20.66€ 25.00€
 • Konstruktorius iš medienos kibirėlyje 68 dalys
  Medinis konstruktorius iš 68 dalių, su kuriomis galima suvaržyti įvairiausias transporto priemones tokias kaip gaisrinę, kraną, formulę ir pan. Tai labai įdomus užsiėmimas mažajam meistrui, kuris mėgsta konstruoti, varžyti ar sukti. Rinkinyje: medinis atsuktuvas ir veržliaraktis, su kuriais ir teks ..
  Mokestis: 23.14€ 28.00€
 • Mažojo meistro dėžutė su įrankiais
  Mažojo meistro dėžutė su įrankiais kurių rinkinyje yra 24: atsuktuvas, veržliaraktis, plaktukas, veržlės, varžtai, lentelės. Dėžutės matmenys: 25 x 14 x 12 (cm). Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 21.40€ 25.90€
 • Mažojo meistro įrankių dėžutė
  „Classic World“ medinių įrankių rinkinys suteiks puikios pramogos kiekvienam mažajam „pasidaryk pats“ entuziastams. Dėl daugybės rinkinyje esančių priemonių vaikas galės padėti šeimai namų ruošos darbuose. Žaidimas „pasidaryk pats“ padės lavinti rankinius įgūdžius, sudomins ir žadins vaiko fantaziją..
  Mokestis: 23.97€ 29.00€
 • Mažojo meistro medinė įrankių dėžutė
  Nuo šiol kiekvienas mažasis „pasidaryk pats“ entuziastas turės viską, ko jam reikia remontui, sukimui, vinių įkalimui ir visoms namų remonto darbams. Mažo entuziasto rinkinį sudaro 24 dalys:     patogi medinė dėžutė su rankena     plaktukas     ..
  Mokestis: 13.18€ 15.95€
 • Medinė įrankių dėžutė Too Kit Polar B
  „Viga“ medinių įrankių rinkinys iš baltojo lokio serijos – Įrankių rinkinys su baltojo lokio motyvais tikrai patiks mažiesiems meistrams. Charakteristika:      - Patogi įrankių dėžė patenkins kiekvieną mažąjį „pasidaryk pats“ entuziastą, padedantį tėčiui ir seneli..
  Mokestis: 15.70€ 19.00€
 • Medinės magnetinės kaladėlės 20 vnt.
  Pristatome jums prekės ženklą WABI ir 20 medinių-magnetinių kaladėlių rinkinį, kuris pradžiugins ir vaikus, ir tėvelius ! Pagrindiniai rinkinio pranašumai yra šie:      20 kaladėlių, suskirstytų pagal formą ir spalvą: 7 formos, pvz., kubas, cilindras arba diskas, ir 5 sp..
  Mokestis: 39.67€ 48.00€
 • Medinis darbastalis vaikams su priedais
  Gal laikas ką nors sutvarkyti ? Džiaugiamės galėdami pristatyti naują produktą iš „Bino“ - dirbtuvę su įrankiais. Dabar kiekvienas berniukas gali jaustis kaip tikras mechanikas. Dirbtuvės ir elementai yra visiškai mediniai, todėl visas cechas yra saugus ir ekologiškas. Atskiri elementai, t. y. įrank..
  Mokestis: 30.50€ 36.90€
 • Medinis darbastalis vaikams VIGA
  Medinė įrankių dėžutė-darbastalis su mediniais įrankiais įvairiems meistro darbams atlikti. Dėžutė naudojama dalims susidėti. Rinkinyje 25 medinių įrankių: atsuktuvas, veržliaraktis, plaktukas, veržlės, vinukai, lentelės sukti. Tai puikus rinkinukas vaikams, kurie mėgsta kažką konstruoti, veržti, ka..
  Mokestis: 14.88€ 18.00€ 19.98€
 • Medinis konstruktorius iš 500 dalių
  Medinis konstruktorius iš 500 dalių su kuriomis galima bus surinkti įvairiausias transporto priemones, lėktuvus, laivus ir pan. Rinkinys su dalimis patalpintas į dėžutę. Rinkinyje yra knygutė su dalių rinkimo šablonais. Pakuotės išmatavimai: 41 x 28 x 20 (IxPxA) cm. Produktas paženklintas CE ženklu...
  Mokestis: 116.08€ 140.46€
 • Medinis konstruktorius kibirėlyje 120 dalių
  Medinis konstruktorius kibirėlyje 120 dalių. Komplektą sudaro medinės formos su tinkamai išdėstytomis skylėmis joms sujungti. Visus elementus galima laisvai derinti su plastikiniais varžtais ir veržlėmis. Į komplektą įeina medinis veržliaraktis ir atsuktuvas. Visa tai buvo padaryta atsižvelgiant į s..
  Mokestis: 19.26€ 23.30€
 • Medinis konstruktorius vaikams 340 elementų
  Didelis elementų kiekis leidžia vaikui statyti, surinkti ar sugalvoti naujas konstrukcijas. WoodyLand inžinieriaus rinkinys – kiekvieno jauno konstruktoriaus svajonė. Konstrukcinį komplektą sudaro 340 elementų. Į komplektą įeina:     kvadratiniai blokai su siūlais kiekvienoje pu..
  Mokestis: 73.55€ 89.00€
 • Medinis konstruktorius, 50 elementų 4 in 1
  Medinis konstruktorius, 50 elementų „4 in 1“ rinkinys yra įdomus pasiūlymas ne tik berniukui. Šiame rinkinyje rasite ne tik varžtus ir statybinius blokus, bet ir medinį elementą dėžei pagaminti. Vaikas galės pridėti rankeną ir dėžę iš turimų elementų, tačiau tai dar nesibaigia. Tokie žaislai yra uni..
  Mokestis: 15.29€ 18.50€
 • Medinis multifunkcinis darbastalis su įrankiais ir priedais
  Medinis multifunkcinis darbastalis su įrankiais ir priedais kurių šiame rinkinyje 52 vnt. Su šiuo nuostabiu mediniu mažojo mechaniko rinkiniu vaikas galės sukti, veržti, kalti, matuoti. Galimybė iš rinkinyje esančių elementų surinkti mašiną, lėktuvą ir žinoma tai ką vaikas panorės. Rekomenduojama nu..
  Mokestis: 25.62€ 31.00€
 • Medinis varžymo konstruktorius iš 40 elementų rinkinyje
  Medinį mažojo konstruktoriaus rinkinį sudaro 40 elementų:      17 įvairių formų juostelių      13 skirtingų dydžių varžtų      3 perdangos      4 ratai      1 varžtas su apvalia galvute ..
  Mokestis: 12.40€ 15.00€
 • Statybinis rinkinys Castelo 128 el.
  Castelo pilis, gerai žinomo Čekijos prekės ženklo Bino. Paprastas ir kūrybiškas žaislas, kuris suteiks nepamirštamų įspūdžių kuriant pilis. Naudodami Castelo blokus galite sukonstruoti bet kokią struktūrą, jei tik tai leidžia elementų skaičius. Galite statyti ir aukštus, ir siaurus, taip pat žemus a..
  Mokestis: 23.14€ 28.00€
 • Statybinis rinkinys Saint Michel 268 el.
  Saint Michel statybinis rinkinys iš gerai žinomo Čekijos prekės ženklo Bino. Paprastas ir kūrybiškas žaislas, kuris suteiks nepamirštamų įspūdžių kuriant. Naudodami Michel blokus galite sukonstruoti bet kokią struktūrą, jei tai leidžia elementų skaičius. Galite statyti ir aukštus, ir siaurus, taip p..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€
 • Vaikiškas medinis įrankių rinkinys su atsuktuvu lagamine VIGA
  Nuostabių spalvų vaikiškas Viga Toys medinis įrankių lagaminas su priedais tikrai patiks vaikams mėgstantiems konstruoti. Žaislas pagamintas iš aukštos kokybės medienos. Mediniai elementai nulakuoti ir nudažyti vaikui saugiais dažais. Tinka žaisti namuose ir darželyje. Rinkinyje yra 13 įrankių..
  Mokestis: 24.79€ 30.00€
 • VIGA medinis rinkinys Miestas iš medinių blokelių
  Medinis „Viga“ prekės ženklo „City Block Set“ rinkinys yra idealus žaislas būsimiems architektams, norintiems susikurti savo miesto planą. Išskleiskite modelį ir naudokite įvairių formų bei gražių spalvų kaladėles, kad sukurtumėte miestą! Rinkinyje yra 60 kaladėlių, iš kurių galite pastatyti mokyklą..
  Mokestis: 36.36€ 44.00€
 • WABI magnetinio konstruktoriaus padėklas 35 x 25 cm.
  Medinis magnetinio konstruktoriaus padėklas puikiai papildo bet kokį magnetinių blokelių rinkinį. WABI trinkelės privalumai:      Tai bus stabilus pagrindas statybai – magnetinis padėklo paviršius suteikia stabilų pagrindą konstrukcijoms iš magnetinių blokelių  &n..
  Mokestis: 12.40€ 15.00€
 • WABI medinės magnetinės kaladėlės 40 vnt.
  Pristatome jums prekės ženklą WABI ir 40 medinių-magnetinių kaladėlių rinkinį, kuris pradžiugins ir vaikus, ir tėvelius :) Pagrindiniai rinkinio pranašumai yra šie:      40 kaladėlių, suskirstytų pagal formą ir spalvą: 7 formos, pvz., kubas, cilindras arba diskas, ir 5 s..
  Mokestis: 66.12€ 80.00€