Pažink spalvas ir formas

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • B-KIDS formelių rūšiuoklė Garažas
  Garažas su 3 mašinėlėmis, atsidarančiais vartais, 3 formelėmis ir 3 spalvotais rakteliais – ne tik šauni pramoga, bet ir puiki lavinamoji priemonė, mokanti mažylį pažinti spalvas ir formas, lavinanti motorinius įgūdžius ir loginį mąstymą. Pažaidus, mašinėles galima laikyti garaže, o paėmus už patogi..
  Mokestis: 13.97€ 16.90€
 • CHICCO lavinamasis namelis
  CHICCO lavinamasis namelis, tai spalvotas namelis, kurio viduje yra penki gyvūnai ir penkios figūrėlės. Figūrėles galima įdėti per atitinkamas skylutes. Norėdamas išimti gyvūnus ir figūrėles, vaikas turi atrakinti namą su raktu arba pakelti stogą. Žaislas padeda tobulinti rankų judesių koordinaciją ..
  Mokestis: 17.95€ 21.72€
 • CHICCO tamburinas Shape'n' Sound
  Dviejų funkcijų žaislas padeda kūdikiui koordinuoti savo judesius, tobulinti judėjimo įgūdžius ir ugdyti loginių asociacijų bei muzikinius gebėjimus. Viena žaislo pusė – tai elektroninis būgnelis, kurį kūdikis gali mušti rankomis arba plaktukėliu ir išgauti linksmus garsus. Kitoje pusėje yra paprast..
  Mokestis: 26.09€ 31.57€
 • CHICCO linksmas žaidimas formelių dėlionė 2in1
  Linksmas ir lavinantis žaislas tikrai patiks Jūsų mažyliui. Įkalk kamuoliuką arba figūrėlę su plaktuku į tinkamą skylutę kubelyje. Rinkinyje yra du kamuoliukai, plaktukas, keturios figūrėlės, kubas su dviem durelėm. Visos detalės gali būti laikomos kubo viduje. Padeda vystytis motorikos bei lytėjimo..
  Mokestis: 9.92€ 12.00€
 • CHICCO transformuojamas spalvotas kamuoliukas 2in1
  CHICCO transformuojamas spalvotas kamuoliukas 2in1. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 12.23€ 14.80€
 • CHICCO transformuojamas spalvotas kamuoliukas ECO+ 2in1
  CHICCO transformuojamas spalvotas kamuoliukas ECO+ 2in1 „ECO +“ yra žaislai, pagaminti iš perdirbto plastiko ir bioplastiko, kurie gaminami Italijoje. Šie žaislai yra skirti įtraukti vaikus į žaidimus ir padėti jiems suprasti, kaip daiktai yra pagaminti ir kaip jie veikia kartu. Žaislų pakuotė yr..
  Mokestis: 13.97€ 16.90€
 • Darbastalis mažiausiems darbininkams
  Įrankiai su priedais, kad linksmybės pagerintų koordinaciją, loginį mąstymą ir vikrumą. Vaikas galės įsukti, atsukti, įkalti, tai labai įdomus ir linksmas užsiėmimas mažiems vaikams mėgdžiojantiems suaugusius. Stalas virsta įrankių dėže su praktiška rankena, kurios dėka vaikas gali ją pasiimti su sa..
  Mokestis: 11.49€ 13.90€
 • FISHER PRICE drambliukas su kamuoliukas
  Lavinamasis drambliukas su kamuoliukais! 3 skirtingų tekstūrų ir spalvų, barškantys kamuoliukai; Kamuoliukai metami į drambliuko vidų; Mikštos drambriuko ausytės; Rekomenduojamas amžius: 3 mėn.+ ..
  Mokestis: 11.57€ 14.00€ 17.99€
 • FISHER PRICE kaladėlių rūšiuoklė Drugelis
  Skirtingų formų geometrinių figūrų kaladėlės, kurios sudomins vaikutį. Dėžutė su dangteliu ir figūrėlėmis. Vaikas žaisdamas be įpatingų pastangų išmoks formas ir spalvas. Be minėtų mokomųjų funkcijų žaislas dar atlieka ir akyčių/rankyčių koordinacijos lavinimo funkciją, kas labai svarbu tokiame amži..
  Mokestis: 6.94€ 8.40€
 • FISHER PRICE kūdikio kaladėlės
  10 spalvotų skirtingų formų kaladėlių vaikučiui įdomu mesti į kibirėlio vidų ar statyti vieną ant kitos.  Žaislas vysto vaiko akyčių /rankyčių koordinaciją, rankyčių vikrumą, padeda pažinti skirtingas daiktų formas, ugdo mąstymą. Tinka vaikams nuo 6 mėn. ..
  Mokestis: 11.49€ 13.90€
 • FISHER PRICE lavinamasis rinkinys
  Metas EKO pramogoms! Šiame ekologiškame Fisher-Price dovanų rinkinyje yra du klasikiniai mažylių žaislai, pagaminti iš augalinės kilmės medžiagų*. Sukurkite savo linksmybių pasaulį su Toddler's First Bricks. Rinkinyje yra 10 spalvingų skirtingų formų kaladėlių, kurias galima rūšiuoti, išdėstyti ir s..
  Mokestis: 17.36€ 21.00€
 • Formelių rūšiuoklė Big Cube Sorter
  BIG CUBE SORTER yra lavinamasis žaislas, kuris: - Lavina motorinius rankų įgūdžius; - Moko skaičiavimo; - Lavina sugebėjimą susieti ir loginį mąstymą; - moko atpažinti figūras; - moko pagrindinių spalvų; - Ugdo suvokimą;   BIG CUBE SORTER sudaro: - Estetinė ir praktiška..
  Mokestis: 13.17€ 15.93€
 • Formelių rūšiuoklė su spalvotais Montessori blokeliais
  Formelių rūšiuoklė su spalvotais Montessori blokeliais yra bokšto formos žaislas iš prekės ženklo TOOKY TOY, kuris skatina vaikus mokytis žaidžiant. Rinkinį sudaro spalvotos kaladėlės, kurias reikia išdėlioti tinkama tvarka. Tokios linksmybės lavina vaiko akių-rankų koordinaciją. Spalvingas dizainas..
  Mokestis: 9.92€ 12.00€
 • Kaladėlių rūšiuoklė Mickey Mouse Bus
  Linksmas ir spalvingas figūras rūšiuojantis autobusas. Keli mokymai: skatina rankų įgūdžius ir formų bei spalvų atpažinimą. 9 spalvotos formos su mielų „Disney“ personažų paveikslėliais. Rekomenduojama vaikams nuo 10 mėn. ..
  Mokestis: 12.31€ 14.90€
 • Kaladėlių rūšiuoklė Minnie Mouse Bus
  Linksmas ir spalvingas figūras rūšiuojantis autobusas. Keli mokymai: skatina rankų įgūdžius ir formų bei spalvų atpažinimą. 9 spalvotos formos su mielų „Disney“ personažų paveikslėliais. Rekomenduojama vaikams nuo 10 mėn. ..
  Mokestis: 12.31€ 14.90€
 • Kaladėlių rūšiuoklė Orca the Whale
  Whale Bathtub yra plaukiojantis formos rūšiavimo žaislas, kuris vonios laiką leidžia smagiai! Linksmas mėlynas banginis Paspauskite mygtuką jam ant uodegos ir šaukite: „Thar ji pučia!“ kaip vanduo išsiurbia iš pūtimo angos. Žaislas yra keturių spalvingų formų, kurias jūsų vaikas išmoks stumti per ti..
  Mokestis: 10.53€ 12.74€
 • Lavinamasis kamuolys Panda
  „Panda“ veiklos rutulys puikiai tinka smalsiems mažiesiems tyrinėtojams. Trys tekstūruoti rutuliai viduje stimuliuoja kūdikio klausą, nes jie girdi rutuliuojančius rutulių ritinėlius ir paspaudžiamų gnybtų granules. Skatinami tiek smulkiosios, tiek bendrosios motorikos įgūdžiai, kai kūdikis sugriebi..
  Mokestis: 10.58€ 12.80€
 • Medinė edukacinė dėlionė Pažink formas ir gyvūnus
  Galvosūkių sprendimas teigiamai veikia vaiko raidą, dar svarbiau – nėra amžiaus ribos. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti sunkumo lygį ir elementų skaičių, atitinkantį vaiko amžių ir įgūdžius. Charakteristika:      – Pradėkite nuo dviejų ar trijų dalių gal..
  Mokestis: 12.40€ 15.00€
 • Medinė kamuoliukų linksmybių trasa
  Medinis kamuoliukų takelis su medžio formos čiuožykla ir veikiančiu ksilofonu leis vaikams įsijausti! Rinkinį sudaro 44 dalys ir linksmi elementai, kurių dėka vaikai kasdien kuria skirtingą takelį su kamuoliukais. Kamuolys rieda medžio formos trasa, groja ksilofonu, prasilenkia po skliautais, peršok..
  Mokestis: 51.59€ 62.42€
 • PLAYGRO edukacinė dėlionė-bokštas iš žiedų
  PLAYGRO edukacinė dėlionė-bokštas iš žiedų. Žaislas skatina motorinių įgūdžių vystymąsi ir spalvų atpažinimą. Skirtingų tekstūrų žiedai lavina lytėjimo pojūčius. Galima surinkti žiedų piramidę. Rekomenduojama vaikams nuo 6 mėn. ..
  Mokestis: 10.77€ 13.03€
 • Sensorinis pažinimų traukinukas Soft Clemmy
  Sensorinis pažinimų traukinukas Soft Clemmy Sensorinis traukinukas kūdikiams su minkštomis Clemmy kaladėlėmis. Traukinukas yra minkštas su įvairaus tipo paviršiais, todėl mažylis liesdamas žaislą yra skatinamas pažinti pasaulį. Rinkinyje garvežys ir 3 traukinio vagonai; Bendras trauki..
  Mokestis: 19.26€ 23.30€
 • Žaidimas domino Snake
  Smagiai žaiskite ir tobulėkite kartu su „Domino Snake“! Žingsniai po žingsnio „EduBaby“ žaislai padeda išsiugdyti naujus įgūdžius, skatina kūrybinę, pažintinę ir fizinę veiklą. Mažylis mielai sutiks naujus iššūkius saugaus ir įtraukiančio linksmybių metu, kuris puikiai palaikys jo vystymąsi ir leis ..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€