Prekės spalvinimui

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Piešiantis vėžliukas Sam, CRAYOLA
  Šis juokingas vėžliukas padės jūsų vaikui sukurti nuostabius piešinius, kurie gali būti spalvinami ir dekoruojami. Vaikas pasirenka pieštuką ar flomasterį ir šabloną, o vėžlys nupiešia unikalų paveikslėlį! Vienu metu galite naudoti ne daugiau kaip 5 pieštukus, kad sukurtumėte fantastiškus spalvotus ..
  Mokestis: 26.08€ 31.56€
 • Spalvinimo karalystė su 6 žymekliais rinkinyje
  Spalvinimo karalystė iš WOOPIE iš serijos ART & FUN yra kūrybingas žaislas, kuris leis jūsų vaikui lavinti savo vaizduotę. Namas patiks kiekvienam vaikui, nes išskleidus primena pilį. Pilies sienose matyti daug elementų, kuriuos reikia užpildyti spalvomis. Rinkinį sudaro 6 skirtingų spalvų žymek..
  Mokestis: 15.70€ 19.00€
 • Tapybos arbatos rinkinys
  Norite lavinti savo vaiko kūrybiškumą ir suteikti jam nepamirštamų pramogų? Leiskite jam tapti tikru menininku su WOOPIE tapybos arbatos rinkiniu. Vaikas pats gali papuošti visą komplektą, kuris gali būti puošmena lentynoje arba tiks kaip originali rankų darbo dovana. Produkto charakteristikos: ..
  Mokestis: 8.26€ 10.00€
 • Tapybos arbatos rinkinys
  Norite lavinti savo vaiko kūrybiškumą ir suteikti jam nepamirštamų pramogų? Leiskite jam tapti tikru menininku su WOOPIE keramikos tapybos arbatos rinkiniu. Vaikas pats gali papuošti visą komplektą, kuris gali būti puošmena lentynoje arba tiks kaip originali rankų darbo dovana. Produkto charakter..
  Mokestis: 8.26€ 10.00€