Prekės spalvinimui

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Piešiantis vėžliukas Sam, CRAYOLA
  Šis juokingas vėžliukas padės jūsų vaikui sukurti nuostabius piešinius, kurie gali būti spalvinami ir dekoruojami. Vaikas pasirenka pieštuką ar flomasterį ir šabloną, o vėžlys nupiešia unikalų paveikslėlį! Vienu metu galite naudoti ne daugiau kaip 5 pieštukus, kad sukurtumėte fantastiškus spalvotus ..
  Mokestis: 26.08€ 31.56€
 • AirBrush Creative rinkinys skirtas audiniams dekoruoti
  Komplekte yra:  specialus Airbrush rašiklis audiniams  12 spalvingų dvipusių audinio žymeklių, atitinkančių rašiklį  4 šablonai su simboliais ir linksmais motyvais  USB laidas įrenginiui įkrauti (be maitinimo šaltinio)  sportinis krepšys dekoravimui Tiesio..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€
 • AirBrush Fun tapybos rašiklis
  Komplekte yra:  specialus Airbrush rašiklis  12 spalvotų žymeklių, atitinkančių rašiklį  7 kortelės su šablonais  USB laidas įrenginiui įkrauti Dėl to gausite visą meno rinkinį. Tiesiog įkiškite pasirinktą žymeklį iš viršaus, kad gautumėte reikiamą spalvą, tada p..
  Mokestis: 18.18€ 22.00€
 • Spalvinimo karalystė su 6 žymekliais rinkinyje
  Spalvinimo karalystė iš WOOPIE iš serijos ART & FUN yra kūrybingas žaislas, kuris leis jūsų vaikui lavinti savo vaizduotę. Namas patiks kiekvienam vaikui, nes išskleidus primena pilį. Pilies sienose matyti daug elementų, kuriuos reikia užpildyti spalvomis. Rinkinį sudaro 6 skirtingų spalvų žymek..
  Mokestis: 15.70€ 19.00€
 • Tapybos arbatos rinkinys
  Norite lavinti savo vaiko kūrybiškumą ir suteikti jam nepamirštamų pramogų? Leiskite jam tapti tikru menininku su WOOPIE tapybos arbatos rinkiniu. Vaikas pats gali papuošti visą komplektą, kuris gali būti puošmena lentynoje arba tiks kaip originali rankų darbo dovana. Produkto charakteristikos: ..
  Mokestis: 8.26€ 10.00€
 • Tapybos arbatos rinkinys
  Norite lavinti savo vaiko kūrybiškumą ir suteikti jam nepamirštamų pramogų? Leiskite jam tapti tikru menininku su WOOPIE keramikos tapybos arbatos rinkiniu. Vaikas pats gali papuošti visą komplektą, kuris gali būti puošmena lentynoje arba tiks kaip originali rankų darbo dovana. Produkto charakter..
  Mokestis: 8.26€ 10.00€