Prekės spalvinimui

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Piešiantis vėžliukas Sam, CRAYOLA
  Šis juokingas vėžliukas padės jūsų vaikui sukurti nuostabius piešinius, kurie gali būti spalvinami ir dekoruojami. Vaikas pasirenka pieštuką ar flomasterį ir šabloną, o vėžlys nupiešia unikalų paveikslėlį! Vienu metu galite naudoti ne daugiau kaip 5 pieštukus, kad sukurtumėte fantastiškus spalvotus ..
  Mokestis: 26.08€ 31.56€
 • RAVENSBURGER trafaretinis piešimo rinkinys Cars
  RAVENSBURGER trafaretinis piešimo rinkinys skirtas vaikams kurie nori gražiai ir dailiai piešti. Šis piešimo rinkinys skatina vaiką piešti, laviną jo kūrybiškumą ir smulkiosios motorikos įgūdžių vystymąsi. Su šiuo piešimo rinkiniu vaikas galės piešti įvairiausias formas: mašinėlė McQueen, žaibą, ska..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€
 • RAVENSBURGER trafaretinis piešimo rinkinys Princess
  RAVENSBURGER trafaretinis piešimo rinkinys skirtas vaikams kurie nori gražiai ir dailiai piešti. Šis piešimo rinkinys skatina vaiką piešti, laviną jo kūrybiškumą ir smulkiosios motorikos įgūdžių vystymąsi. Su šiuo piešimo rinkiniu vaikas galės piešti įvairiausias formas: žvaigždes, princeses, paukšč..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€
 • RAVENSBURGER trafaretinis piešimo rinkinys Zoo
  RAVENSBURGER trafaretinis piešimo rinkinys skirtas vaikams kurie nori gražiai ir dailiai piešti. Šis piešimo rinkinys skatina vaiką piešti, laviną jo kūrybiškumą ir smulkiosios motorikos įgūdžių vystymąsi. Su šiuo piešimo rinkiniu vaikas galės piešti įvairiausias formas ir gyvūnėlius: drambliukus, k..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€