Pientraukiai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • TOMMEE TIPPEE pientraukis
  Tommee Tippee pientraukis Rinkinyje yra: 1 pientraukis; 1 buteliukas; 1 silikoninis buteliuko čiulptukas su maža skylute; 1 dangtelis pienui buteliuke laikyti; 6 liemenėlės įklotai; 1 antgalis buteliukui su vidutinio dydžio anga; 1 sterilizavimo; laikymo dėžutė. Į komplektą..
  Mokestis: 28.48€ 34.46€
 • TOMMEE TIPPEE pientraukis su priedais
  TOMMEE TIPPEE pientraukis su priedais lengvam ir paprastam vaiko pamaitinimui ir priežiūrai. Rinkinyje yra: 1 mechaninis pientraukis; 3 buteliukai po 150 ml skirti vaikams nuo 0 mėn; 4 dangteliai pienui buteliuke laikyti; 5 talpos nutrauktam pienui laikyti; 56 liemenėlės įklotai; 1 sterilizavimo ir ..
  Mokestis: 40.45€ 48.94€ 57.63€
 • AVENT patogus rankinis pientraukis su DOVANA
  Kai sėdite patogiai ir atsipalaidavusi, pienas teka daug lengviau. Štai kodėl mes sukūrėme iki šiol pačią patogiausią pieno nutraukimo pompą: sėdėkite patogiai nesilenkdama pirmyn ir leiskite švelniai masažo pagalvėlei stimuliuoti pieno tekėjimą. Pientraukis yra unikalios konstrukcijos, todėl pienas..
  Mokestis: 33.26€ 40.25€
 • Elektrinis pientraukis FIDI
  „Lionelo Fidi“ elektrinis pientraukis - pažangios funkcijos efektyviam darbui ir rezultatui. Rankomis išreikštas pienas yra praeitis. Elektrinis prietaisas padidins pieno išsiskyrimo efektyvumą, efektyvumą ir komfortą, paskatins laktaciją ir padės patenkinti jūsų kūdikio mitybos poreikius. „Lione..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€
 • Elektrinis pientraukis Twee
  Patogus, lengvai naudojamas ir kompaktiškas elektrinis pientraukis Lionelo Twee. Savybės: Žindymo palaikomasis masažas. Lietimui jautrus, lengvai naudojamas LED skydelis. Platus priedų asortimentas  Tylus prietaiso valdymas ir veikimas. Įmontuotas akumuliatorius (ga..
  Mokestis: 57.02€ 69.00€
 • LANSINOH spenelių ištraukėjas
  Pirmosiomis dienomis po gimdymo į krūtis kartais pritvinsta kraujo arba jos gali patinti. Tai laikina būklė, bet maitinimas krūtimi tuo metu tampa nemalonus. Kai kurių motinų krūtų oda labai įsitempia, speneliai tampa plokšti ir dėl to kūdikiui sunku sugriebti spenelį. Tada galima naudoti Lansinoh L..
  Mokestis: 7.18€ 8.69€