Muzikiniai žaislai / žaidimai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • CHICCO muzikinis vairas ant vežimėlio Baby Driver
  Tai smagus žaislas, kurį lengvai pritvirtinsite visur. Galima pritvirtinti net ir prie vežimėlio. Iš šio žaislo galite išgirsti gaisrinės mašinos, policijos automobilio garsą, mirksi posūkiai. Kai vaikutis suka vairą išgirstamos įvairios melodijos ir garsai kurių net 14. Pasukus raktelį mechanizmas ..
  Mokestis: 18.91€ 22.88€
 • KIDDIELAND lavinamoji dėžutė
  Žaislas kupinas įdomių staigmenų su šviesomis, garsais ir melodijomis. Jis yra 7 skirtingų dalių, iš kurių kiekvienoje yra įdomių naujų veiklų. 1. Labirintas pirščiukams, smulkiajai motorikai lavinti. 2. Laikrodis su garso ir šviesos efektais.3. Kompiuteryje paspaudus mygtuką groja melodijos, švieči..
  Mokestis: 28.48€ 34.46€
 • SMILY PLAY muzikinis pakabinamas vairas
  SMILY PLAY muzikinis pakabinamas vairas puiki dovana mažajam vairuotojui. Vaikučiui bus ne tik linksma žaisti spalvingu vairu, žaislas lavins mąstymą bei pirštukų miklumą. Spaudant mygtukus, pasukus užvedimo raktelį groja smagios melodijos ir pasigirsta linksmi garsai, yra garsinis signalas. 3 skirt..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€
 • B-KIDS linksmasis drambliukas krepšinis
  B-KIDS linksmasis drambliukas krepšinis suteiks daug linksmų ir džiaugsmingų akimirkų. Žaislas tikrai sudomins Jūsų mažylį. Įmetus kamuoliuką į krepšinį, kamuoliukas leisdamasis jam skirtu takeliu, užkabins suktuką kuris jį nublokš į taškų zoną. Kamuoliukas krisdamas žybčioja. Laimės tas, kuris suri..
  Mokestis: 18.18€ 22.00€
 • CHICCO muzikinė dažų paletė
  CHICCO muzikinė dažų paletė su šviesos efektais ir smagiomis melodijomis. Barškantys ir traškantys žaidimo elementai. Lavina vaiko klausą, motoriką. Tinka vaikams nuo 6 mėn. ..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€
 • CHICCO muzikinis karaoke pultas Songy the Singer
  CHICCO muzikinis karaoke pultas Songy the Singer. 8 melodijos, 4 muzikiniai žanrai, viskas ko reikia pradėti mokytis dainuoti ir kurti savo daineles. Mikrofonas. Įrašimo galimybė. Šviesos efektai. Rekomenduojama vaikams nuo 3 iki 6 metų. ..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€
 • CHICCO muzikinis mikseriukas
  CHICCO muzikinis mikseriukas su šviesos efektais ir smagiomis melodijomis. Barškantys ir traškantys žaidimo elementai. Lavina vaiko klausą, motoriką. Tinka vaikams nuo 6 mėn. ..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€
 • CHICCO muzikinis žaislas DJ Mixy
  Tapk tikru didžėjumi su šiuo nuostabiu didžėjaus pultu! Kurk savo nuosavą muziką! Visų pirma išsirink melodiją, tada pridėk prie jos įvairius garsus, ir žinoma nepamiršk ritmo, kurį gali pagreitinti net 7 kartus. 4 skirtingi muzikiniai stiliai su 8 melodijomis. Šviesų panelė su 3 LED lemputėmis, kur..
  Mokestis: 26.45€ 32.00€
 • CLEMENTONI magiškas spalvotas medis
  Rinkinį sukūrė sparčiai augantis Clementoni prekės ženklas, kuriantis kokybiškus žaislus vaikams. Rūšiuoklis pagamintas iš perdirbto plastiko, gražaus medžio formos, turi daug čiuožyklų, atidaromas dureles ir 3 spalvingus įvairaus dydžio kamuoliukus. Vaikas įdeda kamuoliukus į medyje esančią skyl..
  Mokestis: 16.40€ 19.85€
 • DUMEL lavinamasis medis su kamuoliukais
  Labai daug veiklos, garsų, muzikėlių, švieselių. Į rinkinį įeina 3 skirtingų struktūrų kamuoliukai, kuriuos metant i medį pasigirsta muzikėlė, šviečia švieselės. Medžio šone yra pianinas. Grojant pianino klavišais jie šviečia. Taip pat į rinkinį įeina 4 skirtingų formų kaladėlės, kurias reikia suruš..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€
 • Interaktyvūs arkliukas 6in1
  Interaktyvus arklys yra žaislas, kuriame dera muzikiniai, edukaciniai ir arkadiniai elementai. Kūdikis gali groti cimbolais, derinti kaladėles prie rūšiuotojo, pasukti barškutį, stumti uodegą, pakelti balną ir klausytis muzikos bei šviesų. Tai žaislas, kuris lavina daugybę vaiko įgūdžių ir pomėgių. ..
  Mokestis: 17.36€ 21.00€
 • Interaktyvus linksmybių kamuolys Aa... KU KU
  „Smily Play“ sukurtas „A Kuku“ kamuolys yra linksmas, interaktyvus žaislas, sukurtas vaikams, pradedantiems žengti pirmus žingsnius ir tyrinėti juos supantį pasaulį. Kamuoliukas su netikėtumais Suaktyvina vaiko žaidimą įvairių netikėtumų dėka. Paspauskite liūtą ir beždžionė pasirodys. Liūtas užs..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • Interaktyvus mokomasis kubas garso ir kaladėlių rūšiuoklis 6in1
  Vienoje iš žaislo sienelių yra mygtukai su linksmomis melodijomis ir garsais. Paspaudus bet kurį mygtuką sienos viduryje, melodijų ritmu nušvis skirtingos spalvos. Tokia bendravimo forma tikrai patiks kiekvienam mažyliui. Didžiausias vidurinis mygtukas imituoja būgno garsą, kuris leis groti mėgstamu..
  Mokestis: 19.83€ 24.00€
 • Interaktyvus mokomasis žaidimų staliukas 4in1
  Prekės ženklo WOOPIE interaktyvus mokomasis staliukas – tai unikalus žaidimų ir žaislų rinkinys, suteikiantis ne tik pramogų, bet ir lavinantis Jūsų vaiko įgūdžius. Dėl savo daugiafunkciškumo, daugiafunkcis staliukas leidžia vaikui smagiai praleisti laiką ir garantuoja, kad žaislas greitai nenuobodž..
  Mokestis: 21.49€ 26.00€
 • Kaskadinis kamuoliukų riedėjimo bokštas
  Bokštelis su susukta čiuožykla kamuoliukams yra puikus žaislas patiems mažiausiems vaikams, kurie mielai stebės ir vaikys kamuoliukus. Juos valdydami lavinsite motorinius ir rankų įgūdžius, kurių dėka įdomias pramogas derinsite su tvariu vaiko vystymusi. Visi kaskadinės čiuožyklos elementai pagam..
  Mokestis: 15.70€ 19.00€
 • Linksmas pakabinamas žaislas automobilyje
  Linksmas pakabinamas žaislas automobilyje. Vairiukas su muzikiniais garso ir šviesos efektais. Vairiukas kabinamas ant priekinės keleivio arba vairuotojo sėdynės su plastikiniais universaliais kabliukais. Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 21.90€ 26.50€
 • Linksmasis grąžtuvas su šviesos ir garso efektais
  Linksmasis grąžtuvas su šviesos ir garso efektais      Smagus pratimas, suteikiantis daug malonumo žaidžiant. Tai padeda lavinti rankinius įgūdžius ir suprasti priežasties ir pasekmės ryšius.      Kai paspausite mygtuką, grąžtas suksis ir grąžto galinė..
  Mokestis: 9.92€ 12.00€
 • Linksmasis muzikinis pianinas vaikams
  Pianinas lovytei, kuris pritrauks vaiko dėmesį ir suteiks pramogų ilgiau. Fortepijonas yra saugus ir minkštas, skleidžia garsus. Vaikas gali žaisti lovelėje sėdėdamas, spausdamas spalvingus natas arba gulėdamas, spausdamas pėdutes. Jis taip pat gali groti pianinu ne savo lovelėje. Žaislas turi tris ..
  Mokestis: 23.97€ 29.00€
 • Linksmasis plaktukas su šviesos ir garso efektais
  Linksmasis plaktukas su šviesos ir garso efektais      Smagus daugiafunkcis plaktukas, puikiai tinkantis rankiniams įgūdžiams ir vizualiniam suvokimui lavinti.      Visiškai saugus žaidimas su dviem minkštais antgaliais ir dviem žibintais.  &nbs..
  Mokestis: 9.92€ 12.00€
 • Mažojo fermerio traktorius su gyvūnais priekaboje ir garsais
  Nuspaudus traktoriaus vairiuką, traktorius ima važiuoti į priekį girdisi variklio gausmas, garso signalas. Pasodinus fermerį į traktorių pasigirsta linksma dainelė (lenkų kalba). Gyvūnus galima išimti ir žaisti atskirai. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 34.71€ 42.00€
 • Medinis muzikinis staliukas
  Muzikos stalas – pasiūlymas mažiesiems mėgėjams atrasti naujus garsus. Ant stalo rasite šiuos elementus:      spalvingi 8 tonų cimbolai      būgnas      metalinis grybas      metalinė lėkštė   &nb..
  Mokestis: 20.66€ 25.00€
 • Mokomasis išmanusis telefonas vaikams Smatphone
  Žaislinis telefonas yra puikus interaktyvus žaislas net patiems mažiausiems vaikams. Dėl daugybės linksmų režimų jūsų mažylis nenorės su juo skirtis. Linksmos melodijos, šviesos efektai ir gebėjimas spausti mygtukus lavina vaiką įvairiais lygmenimis: rankų ir akių koordinacija, pasaulio tyrinėjimas,..
  Mokestis: 11.57€ 14.00€
 • Muzikinė gitara vaikams
  Elektrinė gitara yra puikus žaislas kiekvienam vyresniam nei 18 mėnesių vaikui. Groti gitara yra ne tik puiki pramoga, bet ir nepaprastai naudinga vaiko raidai. Jis palaiko klausos vystymąsi, gerina motorinę koordinaciją ir teigiamai veikia vaiko koncentraciją bei kūrybiškumą. Žaislas puikiai tiks p..
  Mokestis: 18.18€ 22.00€
 • Muzikinė knygutė vaikams Ferma
  Muzikinė knygutė vaikams Ferma      Elektroninė, kalbanti mokomoji knyga, skirta mokytis kartu apie gyvūnus ūkyje!      Vartydamas lapus ir paspausdamas šviečiantį mygtuką ant fermos stogo, vaikas sužino apie gyvūnus ir jų garsus, atranda pirmąsias rai..
  Mokestis: 10.12€ 12.25€
 • Muzikinis prilimpantis žaislas
  Elektroninis vairas: Elektroninis vairas, kupinas aktyvumo ir linksmybių! LED žibintai, daugybė garso efektų, gyvūnų garsai ir mielos melodijos, kurios džiugina jūsų mažylį. Pasukę vairą, automobilis judės į kairę ir į dešinę ir skleis vairavimo garsus. Raktas įjungia 2 žaidimo režimus - v..
  Mokestis: 13.14€ 15.90€
 • Muzikinis vairiukas mažiausiems
  Linksmas muzikinis vairiukas su įvairiomis melodijomis Jūsų vaikui pasivaikščiojimų metu, kelionėje ar ant lovytės krašto. Lengvas ir paprastas tvirtinimas. Reikalingi 2 x AA tipo elementai (rinkinyje yra). Vairiuko konsolės ilgis 28 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 mėn. ..
  Mokestis: 19.75€ 23.90€
 • Muzikinis žaislas motoroleris su garso ir šviesos efektais
  Muzikinis žaislas motoroleris su garso ir šviesos efektais. Pastūmus motoroleris važiuoja pirmyn. Reikalingi 2 x AAA tipo elementai (pridedama). Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 9.92€ 12.00€
 • Namelis su riedančiu kamuoliuku žemyn
  Daug įdomių užsiėmimų, kuriuos galite atrasti su Baby Mickey, Baby Minnie ir Pluto! Mažas kamuoliukas, įmestas per namo kaminą, rieda paskirtu keliu ir sužadina vaiko susidomėjimą. Mechaninė veikla padės Jūsų vaikui lavinti vikrumą, o kamuolio kelias padės suprasti priežasties ir pasekmės ryšį. Reko..
  Mokestis: 12.31€ 14.90€
 • SMILY PLAY muzikinis pakabinamas vairas
  SMILY PLAY muzikinis vairas puiki dovana mažajam. Vaikučiui bus ne tik linksma žaisti spalvingu vairu, žaislas lavins mąstymą bei pirštukų miklumą. Spaudant mygtukus, pasukus užvedimo raktelį groja smagios melodijos ir pasigirsta linksmi garsai, yra garsinis signalas. Atlenkus veidrodėlį pasigirsta ..
  Mokestis: 13.22€ 16.00€
 • Televizoriaus pultelis vaikams su šviesos ir garso efektais
  Televizoriaus pultelis vaikams su šviesos ir garso efektais.Spaudant mygtukus pasigirsta melodijos, skamba linksmi garsai, mirksi lemputės. Reikalingi 2 x AAA tipo elementai (pridedama). Rekomenduojama vaikams nuo 6 mėn. ..
  Mokestis: 12.31€ 14.90€
 • TOMY aštuonkojis su kamuoliukais
  TOMY aštuonkojis su kamuoliukais. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 23.97€ 29.00€
 • Traukinuko trasa su elektriniu lokomatyvu The Farm Train
  Susipažinkite su mokomuoju interaktyviu traukiniu, kuris visus gyvūnus kviečia žaisti važiuojant per fermą. Smagaus pasivažinėjimo metu neįprastas choo-choo išjudina įvairius elementus, o aplinkui girdisi juokingai garsai, melodijos ir gyvūnų garsai. Rinkinyje siūloma daugybė įvairių rankinių žaidim..
  Mokestis: 38.76€ 46.90€
 • Vaikiška radija su šviesos ir garso efektais
  Radijuje yra ryškūs, spalvingi mygtukai, suaktyvinantys įvairias daineles ir nukreipiančius jūsų vaiką į įtraukiančius ir interaktyvius žaidimus per vis naujus dirgiklius. Mažai fizinės sąveikos pridedamos dainos, garsai ir įvairūs apšvietimo efektai, kurie patraukia kūdikio dėmesį kognityviniams ir..
  Mokestis: 11.49€ 13.90€
 • Vaiko pirmasis muzikinis namelis DUMEL
  Labai daug veiklos ir garsų. Kieme sukant drugelį, važiuoja mašinėlė aplink medį ir girdisi važiuojančios mašinos garsai. Medyje nulenkus voveriuką, užlipa atgal. Paspaudus pauksčiuką medyje sučiulba, šviečia obuoliukai ir groja muzikėlė. Bezdžionė karstosi. Namelyje skamba durų skambutis, galima įj..
  Mokestis: 73.55€ 89.00€
 • Vairas automobilyje vaikui Little Driver
  Vairas automobilyje vaikui Little Driver Interaktyvų vairą vaikams sukūrė kompanija „Casdon“, įvertinta už savo produktų kokybę ir naujoves. Šis žaislas yra iš serijos „Mažas vairuotojas“, leidžiantis vaikams atlikti vairuotojo vaidmenį, kartu palaikant vaiko vystymąsi daugelyje sričių. Šis va..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€
 • Žaidimų dinozauras su kamuoliukais Dinosaur Drop `N Pop
  Oranžinis dinozauras su kamuoliais yra puikus, patikimas ir lengvas arkadinis žaislas vyresniems nei 12 mėnesių vaikams. Įjungus vaiką pasitinka dinozaurų skleidžiama spalvinga šviesa, melodija ir tikrovišku garsu. Šis priešistorinis roplys jus linksmins. Norėdami pradėti žaisti, turite įdėti kamuol..
  Mokestis: 16.45€ 19.90€
 • Žaislinis nuotolinio valdymo pultelis
  Puikus elektroninis nuotolinio valdymo pultas leidžia „įjungti“ linksmybes! 10 skaitmenų klavišų, 4 spalvoti klavišai gyvūnams pažinti ir daugybė garso bei šviesos efektų. Tai skatina regos ir klausos suvokimą bei lavina rankinius įgūdžius. Rekomenduojama vaikams nuo 10 mėn. ..
  Mokestis: 12.31€ 14.90€
 • Žaislinis pianinas su būngais
  Muzikiniai žaislai yra ne tik puiki pramoga vaikams, bet ir puiki galimybė lavinti savo muzikinius įgūdžius. Grojant žaisliniu instrumentu gerinama ne tik motorikos koordinacija, bet ir lavinamas gebėjimas klausytis bei skirti skirtingus garsus. Tai puiki galimybė jūsų vaikui pradėti mokytis pagrind..
  Mokestis: 23.14€ 28.00€
 • Žaislinis telefonas
  Juokingas telefonas sudomins jūsų vaiką daugybe įdomių funkcijų. Interaktyvus žaislas daro įspūdį savo spalvomis, faktūrų įvairove ir forma. Specialios rankenos dėka jį galima pakabinti ant lovelės ar vežimėlio. Ryškių, linksmų spalvų žaislas patiks mažiausiems vaikams. Groja linksmos melodijos ir m..
  Mokestis: 9.08€ 10.99€
 • Žaismingi elektroniniai rakteliai su šviesos ir garso efektais
  „Baby Clementoni“ žaislai padeda tėvams bendrauti ir bendrauti su savo kūdikiu nuo pat pirmųjų jo gyvenimo dienų. Dizainas ir naujoviškos spalvos, netoksiškos ir patvarios medžiagos, išgaubtas paviršius, taip pat daugybė įvairių žaidimų - visa tai prisideda prie regėjimo, lytėjimo ir klausos įgūdžių..
  Mokestis: 11.16€ 13.50€