Muzikiniai žaislai / žaidimai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • B-KIDS linksmasis drambliukas krepšinis
  B-KIDS linksmasis drambliukas krepšinis suteiks daug linksmų ir džiaugsmingų akimirkų. Žaislas tikrai sudomins Jūsų mažylį. Įmetus kamuoliuką į krepšinį, kamuoliukas leisdamasis jam skirtu takeliu, užkabins suktuką kuris jį nublokš į taškų zoną. Kamuoliukas krisdamas žybčioja. Laimės tas, kuris suri..
  Mokestis: 16.51€ 19.98€
 • B-KIDS stebuklingas multifunkcinis grybas
  B-KIDS stebuklingas multifunkcinis grybas - žaislas su muzikėlėmis ir šviesos efektais. Grybo kepurė nusiima ir padėjus ant žemės galima žaisti. Ant grybo kepurės tupi kirmelytė, kuri sudaryta iš trijų dalių ir kiekvieną dalį nuspaudus sugroja muzikėlė, o vaikui pabaigus spaudinėti pasigirsta ilgesn..
  Mokestis: 45.24€ 54.74€
 • CHICCO lavinamasis centriukas Fantasy Island
  CHICCO lavinamasis centriukas Fantasy Island. Veiklos centriukas, kuriame 5 skirtingos veiklos. Rinkinyje 3 rutuliukai, kuriuos reikės mesti į centriuko viršuje esantį lovelį, ir jie linsmai riedės į apačia, taip aktyvuodami linksmas melodijas. Paspaudus begemotą pasigirsta linksmos melodijos. Sukam..
  Mokestis: 35.66€ 43.15€
 • CHICCO muzikinis vairas ant vežimėlio Baby Driver
  Tai smagus žaislas, kurį lengvai pritvirtinsite visur. Galima pritvirtinti net ir prie vežimėlio. Iš šio žaislo galite išgirsti gaisrinės mašinos, policijos automobilio garsą, mirksi posūkiai. Kai vaikutis suka vairą išgirstamos įvairios melodijos ir garsai kurių net 14. Pasukus raktelį mechanizmas ..
  Mokestis: 18.91€ 22.88€
 • DUMEL lavinamasis medis su kamuoliukais
  Labai daug veiklos, garsų, muzikėlių, švieselių. Į rinkinį įeina 3 skirtingų struktūrų kamuoliukai, kuriuos metant i medį pasigirsta muzikėlė, šviečia švieselės. Medžio šone yra pianinas. Grojant pianino klavišais jie šviečia. Taip pat į rinkinį įeina 4 skirtingų formų kaladėlės, kurias reikia suruš..
  Mokestis: 30.88€ 37.36€
 • FISHER PRICE vulkanas su kamuoliukais
  Muzikinis lavinamasis FISHER PRICE vulkanas su spalvotais kamuoliukas. Padės Jūsų mažyliui išmokti atsistoti, lavinti vaikššiojimo įgūdžius, šokti. Linksma muzikėlė ir švieselės skatins jį daryti tai dar ir dar.... staliukas turi gaug lavinamųjų funkcijų, kurios pritrauks vaiko dėmesį. Groja linksmo..
  Mokestis: 50.02€ 60.53€
 • KIDDIELAND lavinamasis kubas
  Yra 6 skirtingos veiklos: 1. Laikrodis. Sukant strėlutes tiksi, juda akytės. Paspaudus mygtukus, groja įvairios melodijos. 2. Siurprizas. Paspaudus mygtuką iššoka peliukas, sukant ratukus, groja melodijos. 3. Muzikiniai instrumentai. Grojant pianinu, šviečia švieselės, skamba melodijos. Galima pasir..
  Mokestis: 28.48€ 34.46€
 • KIDDIELAND lavinamoji dėžutė
  Žaislas kupinas įdomių staigmenų su šviesomis, garsais ir melodijomis. Jis yra 7 skirtingų dalių, iš kurių kiekvienoje yra įdomių naujų veiklų. 1. Labirintas pirščiukams, smulkiajai motorikai lavinti. 2. Laikrodis su garso ir šviesos efektais.3. Kompiuteryje paspaudus mygtuką groja melodijos, švieči..
  Mokestis: 28.48€ 34.46€
 • SMILY PLAY muzikinis pakabinamas vairas
  SMILY PLAY muzikinis pakabinamas vairas puiki dovana mažajam vairuotojui. Vaikučiui bus ne tik linksma žaisti spalvingu vairu, žaislas lavins mąstymą bei pirštukų miklumą. Spaudant mygtukus, pasukus užvedimo raktelį groja smagios melodijos ir pasigirsta linksmi garsai, yra garsinis signalas. 3 skirt..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€
 • SMILY PLAY muzikinis pakabinamas vairas
  SMILY PLAY muzikinis vairas puiki dovana mažajam. Vaikučiui bus ne tik linksma žaisti spalvingu vairu, žaislas lavins mąstymą bei pirštukų miklumą. Spaudant mygtukus, pasukus užvedimo raktelį groja smagios melodijos ir pasigirsta linksmi garsai, yra garsinis signalas. Atlenkus veidrodėlį pasigirsta ..
  Mokestis: 11.25€ 13.61€
 • Vaiko pirmasis muzikinis namelis DUMEL
  Labai daug veiklos ir garsų. Kieme sukant drugelį, važiuoja mašinėlė aplink medį ir girdisi važiuojančios mašinos garsai. Medyje nulenkus voveriuką, užlipa atgal. Paspaudus pauksčiuką medyje sučiulba, šviečia obuoliukai ir groja muzikėlė. Bezdžionė karstosi. Namelyje skamba durų skambutis, galima įj..
  Mokestis: 45.24€ 54.74€
 • B-KIDS linksmasis centriukas Žirafiukas ir jo draugai
  B-KIDS linksmasis centriukas Žirafiukas ir jo draugai skirtas vaikams, kurie mėgsta žaisti su spalvotais kamuoliukais, juos ridenti, mesti į tuneliuką, surasti kur pasislėpė kamuoliukas. Žaidimų veiklą lydi šviesos ir garso efektai, kas sukuria linksmą atmosferą, o vaikas noriai ir smagiai galės žai..
  Mokestis: 47.63€ 57.63€
  Paremta 1 įvertinimais.
 • CHICCO muzikinė dažų paletė
  CHICCO muzikinė dažų paletė su šviesos efektais ir smagiomis melodijomis. Barškantys ir traškantys žaidimo elementai. Lavina vaiko klausą, motoriką. Tinka vaikams nuo 6 mėn. ..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€
 • CHICCO muzikinis karaoke pultas Songy the Singer
  CHICCO muzikinis karaoke pultas Songy the Singer. 8 melodijos, 4 muzikiniai žanrai, viskas ko reikia pradėti mokytis dainuoti ir kurti savo daineles. Mikrofonas. Įrašimo galimybė. Šviesos efektai. Rekomenduojama vaikams nuo 3 iki 6 metų. ..
  Mokestis: 26.45€ 32.00€ 40.26€
 • CHICCO muzikinis laistytuvas
  CHICCO muzikinis laistytuvas su šviesos efektais ir smagiomis melodijomis. Barškantys ir traškantys žaidimo elementai. Lavina vaiko klausą, motoriką. Tinka vaikams nuo 6 mėn. ..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€
 • CHICCO muzikinis mikseriukas
  CHICCO muzikinis mikseriukas su šviesos efektais ir smagiomis melodijomis. Barškantys ir traškantys žaidimo elementai. Lavina vaiko klausą, motoriką. Tinka vaikams nuo 6 mėn. ..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€
 • CHICCO muzikinis žaislas DJ Mixy
  Tapk tikru didžėjumi su šiuo nuostabiu didžėjaus pultu! Kurk savo nuosavą muziką! Visų pirma išsirink melodiją, tada pridėk prie jos įvairius garsus, ir žinoma nepamiršk ritmo, kurį gali pagreitinti net 7 kartus. 4 skirtingi muzikiniai stiliai su 8 melodijomis. Šviesų panelė su 3 LED lemputėmis, kur..
  Mokestis: 22.31€ 27.00€
 • FISHER PRICE muzikinis vairiukas
  Linksmas muzikinis vairiukas su įvairiomis melodijomis Jūsų vaikui pasivaikščiojimų metu, kelionėje. Pasukus vairiuką į šonus aktyvuojamos meldijos, nuspaudus įspėjamo garso signalo mygtuką pasigirsta jam būdingi garsai. Kramtukas (raktelis). Bėgių perjungimo svirtis keliant aukštyn/žemyn traška. Re..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • Grojantis ir šviečiantis drambliukas su kamuoliukais
  Grojantis ir šviečiantis drambliukas su kamuoliukais pralinksmins bet kurį vaiką. Drambliukas važiuoja savo eiga ratu arba tiesiai, o įmetus į drambliuką spalvotus kamuoliukus drambliukas juos iššauna per savo straubliuką. Drambliukas kamuoliukus iššauna arba uždaru ratu arba juos galima nukreipti t..
  Mokestis: 21.40€ 25.90€
 • HASBRO drambliukas su kamuoliukų fontanu
  HASBRO drambliukas su kamuoliukų fontanu. Linksmas ir įdomus žaislas mažiausiems. Tai drambliukas kuris šaudo spalvotus kamuoliukus iš savo straubliuko, tereikia vaikui nuspausti mygtuką ir spalvoti kamuoliukai iššauna ir rieda žemyn kaskada, girdisi linksma melodija. Rinkinyje 4 spalvoti kamuoliuka..
  Mokestis: 66.03€ 79.90€
 • Interaktyvus edukacinis veiklos staliukas su garso ir šviesos efektais
  PASTABA: KALBA LENKŲ KALBA Interaktyvus edukacinis veiklos staliukas su garso ir šviesos efektais:     Vairas ir plokštuma - pajudinkite vairą ir lėktuvas taps aktyvus.     Lėktuvas - jis juda aplink savo ašį, taip pat galite pasukti sraigtą.     ..
  Mokestis: 49.50€ 59.90€
 • Interaktyvus linksmybių kamuolys Aa... KU KU
  „Smily Play“ sukurtas „A Kuku“ kamuolys yra linksmas, interaktyvus žaislas, sukurtas vaikams, pradedantiems žengti pirmus žingsnius ir tyrinėti juos supantį pasaulį. Kamuoliukas su netikėtumais Suaktyvina vaiko žaidimą įvairių netikėtumų dėka. Paspauskite liūtą ir beždžionė pasirodys. Liūtas užs..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • Interaktyvus žaidimų centriukas 2in1
  Interaktyvus žaidimų centriukas 2in1 su daugybe įdomios veiklos ir melodijomis. Antroje lentos pusėje integruota magnetinė piešimo lenta. Kiekvieną veiklą lydi šviesos ir garso efektai. Galima tvirtinti prie lovelės krašto. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 22.74€ 27.51€
 • KIDDIELAND linksmas muzikinis lavinamasis žaislas
  KIDDIELAND linksmas muzikinis lavinamasis žaislas su daugybe įdomios veiklos, kurią lydį įdomūs garsai, melodijos, šviesos efektai. Vaikui teks spausti, sukti, groti klavišais. Rankena nešimui. Šį žaislą galima tvirtinti ir prie lovytės krašto, nes žaislas turi specialius laikiklius tvirtinimui. Rei..
  Mokestis: 27.27€ 33.00€
 • Lavinamasis staliukas su šviesos ir garso efektais
  Lavinamasis staliukas su šviesos ir garso efektais. Padeda lavinti smulkiąją motoriką ir žaidimų įgūdžius. Lavina loginį mąstymą. Be aštrių kampų. Ryškios spalvos. Reikalingi 3 x AA tipo elementai (pridedama). Matmenys: 38 x 38 x 30 (IxPxA) cm. Rekomenduojama vaikams 12 mėn. ..
  Mokestis: 25.62€ 31.00€
 • Linksmas pakabinamas žaislas automobilyje
  Linksmas pakabinamas žaislas automobilyje. Vairiukas su muzikiniais garso ir šviesos efektais. Vairiukas kabinamas ant priekinės keleivio arba vairuotojo sėdynės su plastikiniais universaliais kabliukais. Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 21.90€ 26.50€
 • LITTLE TIKES linksmasis aštuonkojis
  LITTLE TIKES linksmasis aštuonkojis su 4 spalvotais kamuoliukais. Kamuoliukus padėjus ant aštuonkojo kojelių ir nuspaudus aštuonkojo galvelę jis ima suktis, o besisukdamas išbarsto kamuoliukus, kuriuos vaikeliui reikia surinkti ir vėl pradėti žaidimą iš naujo. Tai linksmas ir įdomus užsiėmimas mažia..
  Mokestis: 16.51€ 19.98€
 • LITTLE TIKES linksmasis ruonis su kamuoliukais
  LITTLE TIKES linksmasis ruonis su kamuoliukais. Burnoje laikydamas lanką, ruonis gaudo kamuoliukus. Pataiskius kamuoliuką į lanką, pasigirsta linksma melodija ir ruonis ima ploti. Rinkinyje 3 spalvoti kamuoliukai. Tinka vaikams nuo 6 mėn. ..
  Mokestis: 18.91€ 22.88€ 31.57€
 • LITTLE TIKES traukiama kirmelytė rūšiuoklė su melodijomis
  LITTLE TIKES traukiama kirmelytė rūšiuoklė su melodijomis. Žaislas traukiamas už virvutės. Geometrinių formelių rūšiuoklė. Traukiant už virvelės žaislą groja linksmos melodijos. Reikalingi 2 x AA tipo elementai (nepridedama). Rekomenduojama vaikams nuo 9 mėn. ..
  Mokestis: 21.31€ 25.78€
 • Mažojo fermerio traktorius su gyvūnais priekaboje ir garsais
  Nuspaudus traktoriaus vairiuką, traktorius ima važiuoti į priekį girdisi variklio gausmas, garso signalas. Pasodinus fermerį į traktorių pasigirsta linksma dainelė (lenkų kalba). Gyvūnus galima išimti ir žaisti atskirai. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 27.19€ 32.90€
 • Muzikinis namelis Ferma
  Muzikinis namelis Ferma su gyvūnėlių garsais ir linksmomis melodijomis, bei šviesos efektais. 20 skirtingų garsų ir melodijų. Reikalingi 2 x AA tipo elementai (pridedama). Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 17.64€ 21.34€
 • Muzikinis prilimpantis žaislas
  Elektroninis vairas: Elektroninis vairas, kupinas aktyvumo ir linksmybių! LED žibintai, daugybė garso efektų, gyvūnų garsai ir mielos melodijos, kurios džiugina jūsų mažylį. Pasukę vairą, automobilis judės į kairę ir į dešinę ir skleis vairavimo garsus. Raktas įjungia 2 žaidimo režimus - v..
  Mokestis: 12.88€ 15.58€
 • Muzikinis vairiukas mažiausiems
  Linksmas muzikinis vairiukas su įvairiomis melodijomis Jūsų vaikui pasivaikščiojimų metu, kelionėje ar ant lovytės krašto. Lengvas ir paprastas tvirtinimas. Reikalingi 2 x AA tipo elementai (rinkinyje yra). Vairiuko konsolės ilgis 28 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 mėn. ..
  Mokestis: 15.56€ 18.83€
 • Muzikinis žaislas motoroleris su garso ir šviesos efektais
  Muzikinis žaislas motoroleris su garso ir šviesos efektais. Pastūmus motoroleris važiuoja pirmyn. Reikalingi 2 x AAA tipo elementai (pridedama). Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 9.92€ 12.00€
 • Namelis su riedančiu kamuoliuku žemyn
  Daug įdomių užsiėmimų, kuriuos galite atrasti su Baby Mickey, Baby Minnie ir Pluto! Mažas kamuoliukas, įmestas per namo kaminą, rieda paskirtu keliu ir sužadina vaiko susidomėjimą. Mechaninė veikla padės Jūsų vaikui lavinti vikrumą, o kamuolio kelias padės suprasti priežasties ir pasekmės ryšį. Reko..
  Mokestis: 12.31€ 14.90€
 • Pirmoji mažylio ferma su garsais ir šviesos efektais
  Pirmoji mažylio ferma su garsais ir šviesos efektais. Išmatavimai: 30 x 26 x 10 cm. Reikalingi 3 x AA tipo elementai (rinkinyje yra). Tinka vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 45.24€ 54.74€
 • PLAYSKOOL linksmasis drambliukas su kamuoliukų fontanu
  PLAYSKOOL linksmasis drambliukas su kamuoliukų fontanu. Rinkinyje 4 spalvoti kamuoliukai. Tinka vaikams nuo 9 mėn. ..
  Mokestis: 38.06€ 46.05€
 • Sporto kompleksas mažiausiems 4 in 1
  Sporto kompleksas mažiausiems  4 in 1. Muzikos, melodijų ir šviesos efektai. Žaidimai: krepšinis, kėgliai, futbolas ir golfas. Reikalingi 3 x AA tipo elementai (pridedama). Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 40.50€ 49.00€
 • Televizoriaus pultelis vaikams su šviesos ir garso efektais
  Televizoriaus pultelis vaikams su šviesos ir garso efektais.Spaudant mygtukus pasigirsta melodijos, skamba linksmi garsai, mirksi lemputės. Reikalingi 2 x AAA tipo elementai (pridedama). Rekomenduojama vaikams nuo 6 mėn. ..
  Mokestis: 7.02€ 8.49€
 • TOMY aštuonkojis su kamuoliukais
  TOMY aštuonkojis su kamuoliukais. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 23.97€ 29.00€
 • Traukinuko trasa su elektriniu lokomatyvu The Farm Train
  Susipažinkite su mokomuoju interaktyviu traukiniu, kuris visus gyvūnus kviečia žaisti važiuojant per fermą. Smagaus pasivažinėjimo metu neįprastas choo-choo išjudina įvairius elementus, o aplinkui girdisi juokingai garsai, melodijos ir gyvūnų garsai. Rinkinyje siūloma daugybė įvairių rankinių žaidim..
  Mokestis: 36.28€ 43.90€
 • Vairas automobilyje vaikui Little Driver
  Vairas automobilyje vaikui Little Driver Interaktyvų vairą vaikams sukūrė kompanija „Casdon“, įvertinta už savo produktų kokybę ir naujoves. Šis žaislas yra iš serijos „Mažas vairuotojas“, leidžiantis vaikams atlikti vairuotojo vaidmenį, kartu palaikant vaiko vystymąsi daugelyje sričių. Šis va..
  Mokestis: 23.97€ 29.00€
 • Žaidimų dinozauras su kamuoliukais Dinosaur Drop `N Pop
  Oranžinis dinozauras su kamuoliais yra puikus, patikimas ir lengvas arkadinis žaislas vyresniems nei 12 mėnesių vaikams. Įjungus vaiką pasitinka dinozaurų skleidžiama spalvinga šviesa, melodija ir tikrovišku garsu. Šis priešistorinis roplys jus linksmins. Norėdami pradėti žaisti, turite įdėti kamuol..
  Mokestis: 16.45€ 19.90€
 • Žaidimų pultelis vaikams
  Funkcijos: šviesa, linksmi garsai, gyvūnų garsai - kačiukas, šuo, ančiukas, paukštis, 5 melodijos, garso reguliavimas. patogus laikyti rankose. Reikalingi 2 x AA tipo elementai (pridedama). Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ĮSPĖJIMAS: žaislas kalba lenkų kalba. ..
  Mokestis: 8.00€ 9.68€
 • Žaislinis nuotolinio valdymo pultelis
  Puikus elektroninis nuotolinio valdymo pultas leidžia „įjungti“ linksmybes! 10 skaitmenų klavišų, 4 spalvoti klavišai gyvūnams pažinti ir daugybė garso bei šviesos efektų. Tai skatina regos ir klausos suvokimą bei lavina rankinius įgūdžius. Rekomenduojama vaikams nuo 10 mėn. ..
  Mokestis: 12.31€ 14.90€
 • Žaislinis telefonas
  Juokingas telefonas sudomins jūsų vaiką daugybe įdomių funkcijų. Interaktyvus žaislas daro įspūdį savo spalvomis, faktūrų įvairove ir forma. Specialios rankenos dėka jį galima pakabinti ant lovelės ar vežimėlio. Ryškių, linksmų spalvų žaislas patiks mažiausiems vaikams. Groja linksmos melodijos ir m..
  Mokestis: 9.08€ 10.99€
 • Žaismingi elektroniniai rakteliai su šviesos ir garso efektais
  „Baby Clementoni“ žaislai padeda tėvams bendrauti ir bendrauti su savo kūdikiu nuo pat pirmųjų jo gyvenimo dienų. Dizainas ir naujoviškos spalvos, netoksiškos ir patvarios medžiagos, išgaubtas paviršius, taip pat daugybė įvairių žaidimų - visa tai prisideda prie regėjimo, lytėjimo ir klausos įgūdžių..
  Mokestis: 11.16€ 13.50€