L.O.L lėlės ir jų priedai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • LOL Surprise OMG lėlė CLASS PREZ
  Komplektą sudaro net 20 priedų - staigmenos! LOL lėlės dydis ~30 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 34.63€ 41.90€
 • LOL kemperis OMG Glam N‘ Go Camper Set
  Naujos serijos  L.O.L Surprise lėlių kemperis su daugybe būdų žaisti – kemperis gali pavirsti į mašiną, namą, podiumą ir net baseiną! Rinkinyje net 50 įvairių LOL siurprizai. Tinka visoms L.O.L Surprise ir O.M.G lėlėms Su skirting vietų praleisti laiką – tarp jų vandens čiuožykla, k..
  Mokestis: 73.55€ 89.00€ 145.00€
 • LOL advento kalendorius su 25 siurprizais
  Išpakuokite daugybę nuostabių staigmenų naujame L.O.L. kalendoriuje. Siurprizas! Advento kalendorius! Išpakuokite unikalią L.O.L. lėlę. Nustebinkite nuostabiais madingais aksesuarais ir apranga kiekvienai mėnesio dienai! Maišykite elementus, kad sukurtumėte begalę madingų derinių! ..
  Mokestis: 28.93€ 35.00€
 • LOL burbuliuojantis rinkinys Bubbly Surprise
  Dar daugiau siurprizų su L.O.L.! Rinkinyje LOL Burbuliuojantis lagaminas BUBBLY SURPRIZE yra 1 širdies formos dėžutė - vandens burbulas, 1 lėlytė, 1 gyvūnėlis, 6 kamuoliukai-siurprizai, kuriuos atidarius rasite lėlytės drabužėlius, aksesuarus ir batelius. Blizgantis lagaminėlis atlieka įvairias funk..
  Mokestis: 43.80€ 53.00€ 59.00€
 • LOL kabrioletas Dance Machine 3in1
  Šokio žingsniu įeikite į L.O.L pasaulį. „Surprise Dance“ šokių šokiai! Surinkite visas absoliučiai unikalias lėlės ir aksesuarus iš kolekcijos ir praktikuokite šokių stilius. Ši serija sužavės jus, o linksmybės pereis į muzikos ritmą. DAUG JUOKO. „Surprise Dance Dance Dance“ yra drąsios ir stilin..
  Mokestis: 41.24€ 49.90€ 69.90€
 • LOL kemperis
  Prabangus kemperis - tai pirmoji L.O.L. lėlyčių ir gyvūnėlių transporto priemonė! Kemperio priekis tampa atskira mašinėle, o galas atsidaro ir prasideda tikros linksmybės! Kemperis turi šviesų ir garsų funkcijas, jame taip pat gali tilpti didesnės stilingos lėlės. Rinkinyje yra ir viena išskirtinė L..
  Mokestis: 119.83€ 145.00€ 189.00€
 • LOL kemperis Grill and Groove Camper
  LOL kemperis Grill and Groove Camper naujo dydžio transporto priemonė Mini ir L.O.L lėlėms. Siurprizas. Galite linksmintis įvairiais būdais – naudokite autobusą kaip maisto sunkvežimį, valgomąjį ir dar daugiau!      Maisto sunkvežimis su vieta pavalgyti   &nb..
  Mokestis: 48.76€ 59.00€
 • LOL lėktuvas Surprise REMIX OMG
  Pirmasis L.O.L. O.M.G. lėktuvas – tai trys viename: lėktuvas, automobilis ir įrašų studija! Šis lėktuvas puikiai tinka visoms L.O.L. lėlytėms – jame yra 4 atlošiamos sėdynės, daiktadėžės, TV ekranas, saugos diržai ir kiti skrydžiams būtini atributai. Rinkinyje yra lėlytė ir aksesuarai DĖMESIO! N..
  Mokestis: 90.08€ 109.00€ 179.00€
 • LOL lėlių namas OMG Surprise su 85 priedais
  LOL SURPRISE Doll Fashion House yra populiari vieta, kur susirenka visos stilingos LOL merginos. Daugiaaukštis namas siūlo didelę, prabangią erdvę. Keturi aukštai ir septyni kambariai – yra ką veikti! Čia rasite restoraną, kiną, barą ir net SPA! Balkonas, iš kurio galima nusileisti į baseiną, labai ..
  Mokestis: 280.17€ 339.00€ 399.00€
 • LOL lėlių namas OMG Surprise su 85+ siuprizais
  Visiškai naujas, gražus, medinis lėlių namelis L.O.L. „Surprise“ ir „O.M.G. Rezidencija, kaip galite pavadinti šį įspūdingą turtą, susideda iš 4 aukštų, 10 kambarių, įskaitant miegamąjį, vonios kambarį, virtuvę, svetainę, baseiną, stogo terasą, restoraną ir kt. Kiekviename iš 10 visiškai įrengtų ..
  Mokestis: 280.17€ 339.00€ 399.00€
 • LOL lėlytė Fancy Gurl Tweens su 15 siurprizų
  LOL lėlytė Fancy Gurl Tweens su 15 siurprizų pilnas netikėtumų ir puikus stilius. Saugokis pasaulio, nes aš ateinu! Pristatome „LOL Surprise Tweens“. Susipažinkite su visiškai naujo dydžio LOL Surprise lėlėmis TARP LOL lėlių ir OMG mados lėlių. Lėlės yra su 15 siurprizų ir daugkartinio naudojimo pak..
  Mokestis: 26.45€ 32.00€
 • LOL lėlytė Freshest Tweens su 15 siurprizų
  LOL lėlytė Freshest Tweens su 15 siurprizų, pilnas netikėtumų ir puikus stilius. Saugokis pasaulio, nes aš ateinu! Pristatome „LOL Surprise Tweens“. Susipažinkite su visiškai naujo dydžio LOL Surprise lėlėmis TARP LOL lėlių ir OMG mados lėlių. Lėlės yra su 15 siurprizų ir daugkartinio naudojimo paku..
  Mokestis: 26.45€ 32.00€
 • LOL lėlytė Hoops Cutie Tweens su 15 siurprizų
  LOL lėlytė Hoops Cutie Tweens su 15 siurprizų pilnas netikėtumų ir puikus stilius. Saugokis pasaulio, nes aš ateinu! Pristatome „LOL Surprise Tweens“. Susipažinkite su visiškai naujo dydžio LOL Surprise lėlėmis TARP LOL lėlių ir OMG mados lėlių. Lėlės yra su 15 siurprizų ir daugkartinio naudojimo pa..
  Mokestis: 26.45€ 32.00€
 • LOL lėlytė L.O.L. Surprise Big B.B. BON BON
  L.O.L. Surprise! Big B.B. (Big Baby)  BON BON – Large Doll yra net 29 cm aukščio. BON BON lėlytė pakuotėje yra su mielais, medžiaginiais drabužėliais, įskaitant švarkelį, šortukus ir glaustinukes. Maišykite ir derinkite jos drabužėlius, kad sukurtumėte skirtingus įvaizdžius. Žavūs ..
  Mokestis: 52.07€ 63.00€
 • LOL lėlytė L.O.L. Surprise Big Baby DJ
  L.O.L. Surprise! Big B.B. (Big Baby) D.J. – Large Doll yra net 29 cm aukščio. D.J. lėlytė pakuotėje yra su mielais, medžiaginiais drabužėliais, įskaitant švarkelį, šortukus ir glaustinukes. Maišykite ir derinkite jos drabužėlius, kad sukurtumėte skirtingus įvaizdžius. Žavūs aksesuarai. Išpakuokit..
  Mokestis: 52.07€ 63.00€
 • LOL lėlytė OMG Sunshine Big Suprise Stellar Gurl
  LOL lėlytė OMG Sunshine Big Suprise Stellar Gurl Pristatome 2023 m. pavasario Tentpole temą: Sunshine Makeover! O DIEVE. Mes, seserys, vykstame į dykumą saulėtos šventės metu. Festivalis, kuriame mada yra menas, o menas yra mada. Kai prisistatysime ryškioje saulės šviesoje, patirsime nuostabią..
  Mokestis: 48.76€ 59.00€
 • LOL lėlytė OMG Sunshine Bubblegum Dj
  LOL lėlytė OMG Sunshine Bubblegum Dj Pristatome 2023 m. pavasario Tentpole temą: Sunshine Makeover! O DIEVE. Mes, seserys, vykstame į dykumą saulėtos šventės metu. Festivalis, kurio metu mada yra menas, o menas yra mada. Kai prisistatysime ryškioje saulės šviesoje, patirsime stulbinančią metamorf..
  Mokestis: 33.06€ 40.00€
 • LOL lėlytė OMG Sunshine Sunrise
  LOL lėlytė OMG Sunshine Sunrise Pristatome 2023 m. pavasario Tentpole temą: Sunshine Makeover! O DIEVE. Mes, seserys, vykstame į dykumą saulėtos šventės metu. Festivalis, kurio metu mada yra menas, o menas yra mada. Kai prisistatysime ryškioje saulės šviesoje, patirsime stulbinančią metamorfozę, ..
  Mokestis: 33.06€ 40.00€
 • LOL lėlytė OMG Sunshine Switches
  LOL lėlytė OMG Sunshine Switches Pristatome 2023 m. pavasario Tentpole temą: Sunshine Makeover! O DIEVE. Mes, seserys, vykstame į dykumą saulėtos šventės metu. Festivalis, kurio metu mada yra menas, o menas yra mada. Kai prisistatysime ryškioje saulės šviesoje, patirsime stulbinančią metamorfozę,..
  Mokestis: 33.06€ 40.00€
 • LOL Suprise OMG lėlės galva šukavimui Candylicious
  Dabar kiekviena maža stilistė gali įgyvendinti savo svajones apie savo kirpyklą! Tai puikus pasiūlymas merginoms, kurios mėgsta stilių ir sugalvoja įvairias šukuosenas. Rinkinyje: Žavingas modelis „Candylicious“ lėlė, žinoma iš „LOL Surprise O.M.G.“. išpakuokite net 30 siurprizų, tarp k..
  Mokestis: 61.98€ 75.00€
 • LOL Suprise OMG lėlės galva šukavimui Miss Independent
  Dabar kiekviena maža stilistė gali įgyvendinti savo svajones apie savo kirpyklą! Tai puikus pasiūlymas merginoms, kurios mėgsta stilių ir sugalvoja įvairias šukuosenas. Rinkinyje: Žavingas modelis „Miss Independent“ lėlė, žinoma iš „LOL Surprise O.M.G.“. išpakuokite net 30 siurprizų, ta..
  Mokestis: 39.67€ 48.00€ 69.90€
 • LOL Surprise - O.M.G lagaminas-spinta ant ratukų
  Kelioninis lagaminas yra būtinas „LOL Surprise“ lėlių mylėtojo O.M.G. aksesuaras. Apvali struktūra, puikus funkcionalumas ir nepaprastai žavinga išvaizda privers merginas pamilti šį naują aksesuarą. Lagaminas turi ratus ir teleskopinę rankeną, kuri užtikrina patogų transportavimą. Viduje merginos ra..
  Mokestis: 41.32€ 50.00€ 75.00€
 • LOL Surprise Big Pet Grand Animal HOP HOP
  Big Pet LOL Big Pets Hop Hop 577713 yra rinkinys iš Eye Spy serijos, kuriame yra daugiau nei 15 staigmenų. Užsidėkite šnipo akinius, kad surastumėte kodus ir atrakintumėte staigmenas, tada galėsite užsidėti akinius savo augintiniui. Be to, jo karoliai taps jūsų apyranke! Didelių gyvūnų kolekcija uni..
  Mokestis: 43.80€ 53.00€
 • LOL Surprise Big Pet Grand Animal NEON KITTY
  LOL Surprise Big Pet Grand Animal NEON KITTY yra rinkinys iš Eye Spy serijos, kuriame yra daugiau nei 15 staigmenų. Užsidėkite šnipo akinius, kad surastumėte kodus ir atrakintumėte staigmenas, tada galėsite užsidėti akinius savo augintiniui. Be to, jo karoliai taps jūsų apyranke! Didelių gyvūnų kole..
  Mokestis: 43.80€ 53.00€
 • LOL SURPRISE Deluxe Mega Gift Box L.O.L. Surprise O.M.G
  Ar esate pasiruošę neįprastai staigmenai? O gal net daug staigmenų?! Su Deluxe Mega Gift Box Surprise rinkiniu linksmybės prasideda išpakuojant! Išpakuokite unikalias dėžutes, kurios atrodo kaip mažos dovanėlės, ir atraskite daugiau nei 35 staigmenų! Rinkinyje yra žaislai iš geriausių MGA prekių žen..
  Mokestis: 46.28€ 56.00€ 62.90€
 • LOL Surprise grožio salonas Salon & Spa
  Pristatome L.O.L naujausią grožio saloną Salon & Spa! Šis visiškai naujas žaidimų rinkinys buvo sukurtas taip, kad puikiai tiktų L.O.L. lėlėms. Surprise OMG House of Surprises Dollhouse yra puiki vieta žaisti su visomis L.O.L. mados ir kolekcinėmis lėlėmis. Žaidimų rinkinys siūlo įvairius žaidim..
  Mokestis: 90.08€ 109.00€
 • LOL Surprise namas Sweet Home +85 priedai ir lėlė
  L.O.L Surprise namas Sweet Home lėlyčių susitikimams ir pasilinksminimams, Namas medinis. Jame yra trys žaidimo aukštai, šeši kambariai ir veikiantis liftas. Lauko terasoje yra šalto vandens baseinas, karšto vandens sūkurinė vonia ir smėlio dėžė LOL Surprise Pets. Namas yra labai didelis ir tur..
  Mokestis: 222.31€ 269.00€ 299.00€
 • LOL Surprise TWEENS lėlėytė Aya Cherry
  Užsuk į „L.O.L. Surprise“ pasaulį, kuriame vienintelis darbas – tai smagūs žaidimai ir jokios nuobodžios veiklos! Čia viskas leidžiama ir niekas nėra kvaila, nes visa tai – tik pokštai ir daug netikėtų siurprizų! Išbandyk naują išpakavimo būdą, atrask daugybę siurprizų ir atskleisk netikėtų paslapči..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€ 45.00€
 • LOL Surprise TWEENS lėlėytė Goldie Twist
  Užsuk į „L.O.L. Surprise“ pasaulį, kuriame vienintelis darbas – tai smagūs žaidimai ir jokios nuobodžios veiklos! Čia viskas leidžiama ir niekas nėra kvaila, nes visa tai – tik pokštai ir daug netikėtų siurprizų! Išbandyk naują išpakavimo būdą, atrask daugybę siurprizų ir atskleisk netikėtų paslapči..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€ 45.00€
 • LOL Surprise žaidimų namas Clubhouse Playset
  Pasaulyje, kuriame vyrauja išdykėliai, mažieji rokenrolistai boikotuoja miegą, o mokytojo augintinis tampa klasės vedėju, užsisakančiu „Nemokamus picos penktadienius!“ Tokiame pasaulyje darbas tampa įdomus ir nuobodžiauti nėra kur - viskas atrodo šiek tiek pašėlusi ir taip netikėta! L.O.L jaunimo kl..
  Mokestis: 65.29€ 79.00€
 • Rainbow High grožio salonas
  „Rainbow High Salon“ žaidimų rinkinyje sukurkite gražius vaivorykštės plaukus su plaukų dažų putomis. Rainbow salono kriauklė purškia vandenį. Įpilkite vandens, kad pradėtų putoti, arba kriauklėje išplaukite lėlės plaukus. Putų miltelius ir aktyvatorių sumaišykite su vandeniu iš kriauklė..
  Mokestis: 39.67€ 48.00€ 56.00€