Sterilizatoriai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • ABAKUS sterilizatorius - maisto buteliukų šildytuvas
  ABAKUS sterilizatorius - maisto buteliukų šildytuvas skirtas pašildyti buteliukus su vaiko maisteliu. ..
  Mokestis: 28.48€ 34.46€ 40.26€
 • TOMMEE TIPPEE elektrinis sterilizatorius
  Elektrinis garų sterilizatorius turi savo itin populiaraus pirmtako dizainą ir stilių, bet ir daugybę naujų funkcijų, išskiriančių jį iš kitų sterilizatorių. Jo aptaki forma primena Closer to nature buteliuką, o virtuvėje jis užima mažiau vietos. Viduje tilps: 6 buteliukai, žindukai, buteliukų dan..
  Mokestis: 57.21€ 69.22€
 • TOMMEE TIPPEE mikrobangų sterilizatorius
  Lengvas ir kompaktiškas, lengvai naudojamas naujasis mikrobangų sterilizatorius sterilizuoja 4 buteliukus ir visus jų priedus per 4-8 min., priklausomai nuo mikrobangų krosnelės galingumo. Dar didesniam patogumui - reikmenys lieka sterilūs 24 val po steriliazvimo (jeigu per tą laiką neatidengiamas s..
  Mokestis: 28.48€ 34.46€
 • TOPCOM Kidzzz sterilizatorius Baby Bottle Warmer 3 in 1
  TOPCOM Kidzzz sterilizatorius, maisto šildytuvas ir sulčiaspaudė tai viskas viename Baby Bottle Warmer 3 in 1 rinkinyje. Maisto šildytuvas Jūsų vaiko maistelį pašildys per 7 - 10 min. Sterelizatoriuje buteliukus sterelizuoti bus galima 100° temperatūroje per 15 min. Prie rinkinio pridedama sulčiaspa..
  Mokestis: 28.48€ 34.46€
 • AVENT buteliukų sterilizatorius
  Sterilizavimas garais padeda greitai ir efektyviai sunaikinanti 99,9 proc. kenksmingų bakterijų. Sterilizatorius yra labai kompaktiškas, todėl puikiai tinka keliaujant. Sterilizuoja „Philips Avent“ buteliukus vos per 2 minutes*. Jeigu dangtelis neatidaromas, turinys išlieka sterilus iki 24 valandų. ..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€
 • PIPILA nešiojamas čiulptukų sterelizatorius su UV spinduliais
  PIPILA nešiojamas čiulptukų sterelizatorius su UV spinduliais, paprastai ir lengvai sterilizuoja visų tipų čiulptukus ir sunaikina iki 99,9% bakterijų ir nešvarumų susikaupusių ant nukritusių ar kitaip išpurvintų čiulptukų. Sterilizuoja čiulptukus 6 minutes. Užims ne daug vietos Jūsų vaiko daiktų kr..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€