Šiukšliavežės

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • LENA super didelė, triašė šiukšlių mašina Aroc, 74 cm
  LENA super didelė, triašė šiukšlių mašina Aroc, 74 cm ilgio, su 3 ašimis. Patogi atsisėsti vaikams, išlaiko iki 50 kg apkrovą. Įrengta su daug veikiančių tikros šiukšlių mašinos funkcijų. Mažasis ir didysis šiukšlių konteineriai pakeliami ir išverčiami. Konteineriai įtvirtinti ant automobilio važiuo..
  Mokestis: 38.06€ 46.05€
 • WADER savivartis
  WADER savivartis tai ypatingai didelė mašina pagaminta iš tvirto ir kokybiško plastiko. Galima žaisti tiek kieme, tiek ir namuose. Rinkinyje yra 2 šiukšlių konteineriai. Šiukšlevežės mechanizmas veikia kaip tikros šiukšlių mašinos. Išmatavimai: 55 x 17 x 25 (IxPxA) cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 m..
  Mokestis: 26.03€ 31.50€
 • DICKIE mechaninis savivartis 30 cm.
  DICKIE miesto savivartis su garso ir šviesos efektais. Šviečia švytūrėlis, girdisi tai mašinai būdingi garsai.  Mašinėlė 30 cm ilgio. Tinka vaikams nuo 3 metų.   ..
  Mokestis: 23.06€ 27.90€
 • LENA Powerful Giant super didelė šiukšlių mašina
  LENA Powerful Giant super didelė šiukšlių mašina „Actros“ virš 74 ilgio cm . Patogi atsisėsti vaikams, išlaiko iki 50 kg apkrovą. Įrengta su daug veikiančių tikros šiukšlių mašinos funkcijų. Mažasis ir didysis šiukšlių konteineriai pakeliami ir išverčiami. Konteineriai įtvirtinti ant automobilio važ..
  Mokestis: 40.50€ 49.00€
 • LENA šiūkšliavėžė TRUXX
  LENA šiūkšliavėžė TRUXX pagaminta iš tvirto, kokybiško plastiko. Rinkinyje yra ir šiukšlių konteineris. Šiukšlevežės mechanizmas veikia kaip tikros šiukšlių mašinos. Kabina ir šiūkšliavežė atsiverčia. Išmatavimai: 27 x 15 (IxA) cm. Tinka vaikams nuo 2 metų. ..
  Mokestis: 11.49€ 13.90€
 • Vaikiška šiukšliavežė Mercedes Actros Worxx
  Vaikiška šiukšliavežė Mercedes Actros Worxx  52 ilgio cm su 3 ašimis. Mažasis ir didysis šiukšlių konteineriai pakeliami ir išverčiami. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 30.58€ 37.00€
 • WADER didelė šiukšliavežė 40 cm.
  Transporto priemonėje yra daug judančių elementų, kurie paįvairins pramogas, pvz., šiukšlių konteineris ir liftas, leidžiantis konteinerį ištuštinti. Automobilis pagamintas iš lengvo, bet patvaraus, oro sąlygoms atsparaus plastiko – todėl su juo galėsite žaisti tiek namuose, tiek kieme ar smėlio dėž..
  Mokestis: 17.36€ 21.00€
 • WADER savivartis 60 cm.
  WADER savivartis tai ypatingai didelė mašina pagaminta iš tvirto ir kokybiško plastiko. Šiukšliavežės apkrova net 50 kg, todėl ant jos galės atsisėsti ir vaikas. Galima žaisti tiek kieme, tiek ir namuose. Rinkinyje yra ir šiukšlių konteineris. Šiukšlevežės mechanizmas veikia kaip tikros šiukšlių maš..
  Mokestis: 40.50€ 49.00€
 • WADER savivartis TECH TRCUK
  WADER savivartis TECH TRCUK su pakeliamu šiukšlių konteineriu. Tvirta ir kokybiška plastmasė. Išamatavimai: 23 x 10 x 13 (IxPxA) cm. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 6.94€ 8.40€
 • WADR savivartis-šiukšliavežė 42 cm.
  Šiukšliavežė – žaislas vaikams. Šių transporto priemonių gerbėjų tarp mažųjų netrūksta, o „Middle Truck“ jiems taps svajonių išsipildymu. Šiukšliavežis Wader pasižymi labai geru dizainu ir dideliu patvarumu. Transporto priemonėje yra daug judančių elementų, kurie paįvairins pramogas, pvz., šiukšlių ..
  Mokestis: 15.70€ 19.00€
  Paremta 1 įvertinimais.
 • Žaislinė šiukšliavežė VOLVO su šviesos ir garso efektais 19 cm.
  VOLVO licencijuotas metalinis šiukšliavežis su šviesos ir garso funkcija. Be to, automobilis turi atidaromas viršutines ir galines dureles bei kilnojamą šiukšlių konteinerį. Ilgis: 19 cm.      „Majorette Grand“ serija: komunalinių paslaugų transporto priemonės yra naujos, dide..
  Mokestis: 14.88€ 18.00€