Baby Born

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • BABY BORN interaktyvi lėlė Broliukas
  Kiekviena maža mergaitė nori turėti brolį: puikus sprendimas yra lėlė iš serijos BABY BORN gimęs brolis. Su juo Jūs galite pasiginčyti, pabendrauti, pasidalyti paslaptimis ir mėgautis daugybę valandų linksmybių. Lėlės savybės:     galite duoti berniukui atsigerti vandenuko iš ..
  Mokestis: 52.07€ 63.00€ 79.00€
 • BABY BORN interaktyvi lėlė Soft Touch Magic Girl 43cm.
  Maža mergaitė BABY BORN gimusi „Magic Girl“ vis dar nenori miegoti. Mama ir tėtis žino gudrybę: tiesiog pasukite lėlės burnoje esantį čiulptuką, kad užmerktumėte lėlytę. Ji mėgsta miegoti, jai patinka valgyti ir, žinoma, ji laukia maudymosi. Jis trokšta gerti vandenį buteliuose. Jis verkia tikromis ..
  Mokestis: 51.24€ 62.00€ 79.00€
 • BABY BORN interaktyvi lėlytė 43cm su priedais
  Mažoji „Baby Born“ nesupranta, kodėl ji turi eiti miegoti, nors lauke dar šviesu. Tačiau yra vienas šaunus triukas – pasukus čiulptuką lėlytės burnoje, ji užsimerkia ir užmiega, lyg būtų naktis! O, kad viskas būtų taip paprasta su kiekvienu mažyliu... Pasukus čiulptuką, lėlytė atsimerkia ir už..
  Mokestis: 51.24€ 62.00€ 79.00€
 • BABY BORN lėlės arkliukas Unicorn (Vienaragis)
  Interaktyvus vienaragis BABY BORN lėlėms yra puikus žaidimų draugas. Jis pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, žaislas malonus liesti. Tai nudžiugins kiekvieną stebuklingų gyvūnų gerbėją. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.   Rinkinį sudaro: interaktyvus, judantis vienaragis;..
  Mokestis: 45.45€ 55.00€ 70.00€
 • BABY BORN lėlės dviratis
  Garsus žaislų vaikams gamintojo „Zapf Creation“ rausvas dviratis, skirtas lėlėms „Baby Born“, 43 cm aukščio, puikiai tiks kelionei dviračiu saulėtą dieną ! Dviratis turi mielo ančiuko pavidalo skambutį, vandens butelį ir jo gabenimo rankeną. Dviračio priekyje yra žiburys mielo meškiuko pavidalu. Dvi..
  Mokestis: 38.02€ 46.00€ 59.00€
 • BABY BORN lėlės galva šukuosenoms
  Laikas naujoms stilistų kartoms! Su šia Baby born ® lėlės galva galėsite sukurti įvairias unikalias šukuosenas bei nuostabų makiažą. Dailūs lėlės veido bruožai gali būti dar labiau pagražinti ir patobulinti. Naudokite madingų ryškių spalvų akių šešėlių paletę ir sukurkite elegantišką makiažą. Ilgi..
  Mokestis: 40.50€ 49.00€
 • BABY BORN lėlės motociklas su pultu
  Nuotoliniu būdu valdomas miesto motoroleris yra rožinė transporto priemonė, kuria mažoji Baby Born gali vaikščioti savo miestelio gatvėmis. Motociklas valdomas nuotolinio valdymo pulteliu, kuris yra intuityvus ir paprastas naudoti. Automobilis važiuoja į priekį, o sukant į dešinę ir į kairę įsiju..
  Mokestis: 38.84€ 47.00€
 • BABY BORN lėlės vystymo staliukas su priedais
  Gimusio kūdikio vystymo staliukas iš žinomo „Zapf Creation“ prekės ženklo padės jūsų vaikui pakeisti lėlės vystyklą, rūbelius ir kt. Tinka 43 cm lėlei ir bus naudojama kitoms jūsų vaiko lėlėms keisti. Į komplektą įeina rožinis keičiamas įklotas su minkštu įklotu, geltonas ančiukas ir nosinės. Ančiuk..
  Mokestis: 38.84€ 47.00€