Pliušiniai muzikiniai žaislai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • BABY ONO lėlytė - migdukas ALICE
  BABY ONO lėlytė - migdukas ALICE Žaisliukas - migdukas suteiks vaikučiui saugumo pojūtį ir teigiamai įtakos jo vystymą. Yra malonus prisiliesti ir greitai taps geriausiu draugu. Užima, moko ir traukia vaikučio dėmesį; Lavina jo vaizduotę; Žaisliukas moko bendrauti skatina emocinį ir ..
  Mokestis: 11.49€ 13.90€
 • BABYONO muzikinis pliušinis žaislas
  Minkštas žaislas linksma, muzikinė saulutė "BabyOno" groja švelnią raminančią melodiją. Spalvų ir tekstūrų įvairovė lavina mažylio pojūčius. Minkštas žaislas linksma, muzikinė saulutė "BabyOno": citrusinės spalvos traukia vaiko akytes; pozityvus besišypsantis veidas padeda numalšinti e..
  Mokestis: 9.09€ 11.00€
 • BABYONO muzikinis pliušinis žaislas
  Minkštas žaislas linksma, muzikinė saulutė "BabyOno" groja švelnią raminančią melodiją. Spalvų ir tekstūrų įvairovė lavina mažylio pojūčius. Minkštas žaislas linksma, muzikinė saulutė "BabyOno": citrusinės spalvos traukia vaiko akytes; pozityvus besišypsantis veidas padeda numalšinti e..
  Mokestis: 9.09€ 11.00€
 • Mielas, minkštas pliušinis žaislas su muzikėle
  Mielas, minkštas pliušinis meškiukas - žaisliukas su integruota viduje muzikos dėžute. Tereikia užtraukti virvelę ir ima skambėti rami melodija. Žaislas ramina mažus vaikus ir puikiai tinka kaip miego priemonė. Meškiukas pagamintas iš malonių, subtilių medžiagų ir yra saugus vaikams nuo pirmųjų gyve..
  Mokestis: 7.85€ 9.50€ 13.90€
 • Minkštas žaislas su melodija - Drambliukas
  Pakabinamas muzikinis pliušinis žaislas su gražia melodija. Melodija aktyvuojama patraukus už virvelės. Melodija groja ~2 min. Speciali kilpelė pakabinti ant lovytės, automobilinės kėdutės ir pan. Drambliuko dydis 20 cm. Tinka vaikams nuo 0 mėn. ..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€
 • Minkštas žaislas su melodija - Liūtukas
  Pakabinamas muzikinis pliušinis žaislas su gražia melodija. Melodija aktyvuojama patraukus už virvelės. Melodija groja ~2 min. Speciali kilpelė pakabinti ant lovytės, automobilinės kėdutės ir pan. Liūtuko dydis 33 cm. Tinka vaikams nuo 0 mėn. ..
  Mokestis: 13.41€ 16.22€
 • Minkštas žaislas su melodija - Pelytė
  Pakabinamas muzikinis pliušinis žaislas su gražia melodija. Melodija aktyvuojama patraukus už virvelės. Melodija groja ~2 min. Speciali kilpelė pakabinti ant lovytės, automobilinės kėdutės ir pan. Pelytės dydis 28 cm. Tinka vaikams nuo 0 mėn. ..
  Mokestis: 11.97€ 14.48€
 • Minkštas žaislas su melodija - Triušiukas
  Pakabinamas muzikinis pliušinis žaislas su gražia melodija. Melodija aktyvuojama patraukus už virvelės. Melodija groja ~2 min. Speciali kilpelė pakabinti ant lovytės, automobilinės kėdutės ir pan. Triušiuko dydis 28 cm. Tinka vaikams nuo 0 mėn. ..
  Mokestis: 11.01€ 13.32€
 • Minkštas žaislas su melodija FRANK
  Minkštas žaislas su melodija FRANK. Spalvų ir tekstūrų įvairovė lavina mažylio pojūčius. Minkštas žaislas lapė "BabyOno": patraukia vaiko žvilgsnį, padeda nusiraminti ir užmigti; pagaminta iš švelnios veliūrinės medžiagos; patraukiant už kramtuko aktyvuojama maloni, raminanti melod..
  Mokestis: 12.31€ 14.90€
 • Muzikinis pliušinis žaislas Bezdžionėlė
  Muzikinis pliušinis žaislas Bezdžionėlė su įvairiomis smagiomis melodijomis. Linksmos melodijos aktyvuojamos kai vaikas papurto žaislą. Čiažantys ir barškantys elementai, sodrios ir gražios spalvos patrauks vaiko dėmesį. Galima skalbti 30o temperatūroje. Matmenys: 14,5 x 14,5 cm. Rekomenduojama vaik..
  Mokestis: 7.85€ 9.50€
 • Muzikinis pliušinis žaislas Ėžiukas
  Muzikinis pliušinis žaislas Ėžiukas su įvairiomis smagiomis melodijomis. Linksmos melodijos aktyvuojamos kai vaikas papurto žaislą. Čiažantys ir barškantys elementai, sodrios ir gražios spalvos patrauks vaiko dėmesį. Galima skalbti 30o temperatūroje. Matmenys: 14,5 x 14,5 cm. Rekomenduojama vaikams ..
  Mokestis: 7.85€ 9.50€
 • Pakabinama pliušinė grojanti lėlytė
  Pakabinama pliušinė grojanti lėlytė. Grojimo mechanizmas aktyvuojamas patraukus už virvutės. Specialios žnyplytės žaislo pakabinimui. Gražios pastelinės spalvos. Skamba melodija ~2 min. Lėlytės dydis 30 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 10.74€ 12.99€
 • Pakabinamas muzikinis pliušinis žaislas Begemotas
  Pakabinamas muzikinis pliušinis žaislas su gražia melodija. Melodija aktyvuojama patraukus už virvelės. Melodija groja ~2 min. Speciali kilpelė pakabinti ant lovytės, automobilinės kėdutės ir pan. Šuniuko dydis 35 cm. Tinka vaikams nuo 0 mėn. ..
  Mokestis: 12.69€ 15.35€
 • Pakabinamas muzikinis pliušinis žaislas šuniukas Sparkis
  Pakabinamas muzikinis pliušinis žaislas su gražia melodija. Melodija aktyvuojama patraukus už virvelės. Melodija groja ~2 min. Speciali kilpelė pakabinti ant lovytės, automobilinės kėdutės ir pan. Šuniuko dydis 40 cm. Tinka vaikams nuo 0 mėn. ..
  Mokestis: 9.92€ 12.00€
 • Pliušinė minkšta lėlytė
  Pliušinė lėlytė. Gražios pastelinės spalvos. Lėlytės dydis 40 cm. Rekomenduojama vaikams nuo gimimo. ..
  Mokestis: 8.26€ 9.99€