Simba lėlės

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • SIMBA lėlė New Born Baby 38 cm.
  SIMBA lėlė New Born Baby lėlytė moka gerti iš buteliuko. Po to kai jai duosite atsigerti iš buteliuko, jos sauskelnės sušlaps. Rinkinyje yra buteliukas, čiulptukas, indelis maistui, šaukštelis, naktipuodis ir sauskelnės. Lėlės dydis 38 cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 27.27€ 33.00€
 • SIMBA lėlė New Born Baby 43 cm.
  SIMBA lėlė New Born Baby lėlytė moka gerti iš buteliuko. Po to kai jai duosite atsigerti iš buteliuko, jos sauskelnės sušlaps. Rinkinyje yra buteliukas, čiulptukas, indų rinkinys, naktipuodis ir sauskelnės. Lėlės aukštis 43 cm. Tinka vaikams nuo 3 m. ..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€
 • Lėlė Maša 40 cm.
  SIMBA lėlė Maša su minkštu kūneliu, guminiu veidu ir galūnėmis.Lėlytės dydis: -40 cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 40.50€ 49.00€
 • Lėlytė Evi ir greitosios pagalbos automobilis
  Kviečiame Jus į stebuklingą Evos pasaulį, kuris visada būna pilnas spalvingų kostiumų ir labai gražių dalykėlių. Jūsų vaikai pradės kurti begalę istorijų apie Evą ir jos nuotykius, o tai paskatins juos įsivaizduoti ir pagerinti scenas iš mažo draugo gyvenimo. Magiška greitosios medicinos pagalba, pa..
  Mokestis: 31.41€ 38.00€
 • Lėlytė Laura su 25 kūdikio garsais
  Lėlytė Laura su mielais 25 kūdikio garsais ir žodeliais. Lėlytė Laura juokiasi, verkia, sako "Mama" "Dada" "Agugu" "Hihihihi", tereikia paspausti jos pilvuką. Lėlytė papuošta gražiais, kokybiškais rūbeliais. Lėlytės dydis 38 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 2 metų. ..
  Mokestis: 23.14€ 28.00€
 • SIMBA minkšta pliušinė lėlytė
  SIMBA minkšta pliušinė lėlytė. Puiki ir graži šviesiaplaykė lėlytė. Išmatavimai: aukštis 35 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 11.57€ 14.00€ 17.50€
 • SIMBA New Born Baby lėlytė su daktaro priedais
  SIMBA New Born Baby lėlytė su daktaro priedais tarp kurių ir stateskopas su garsais (imituojamas širdies plakimas, čiaudulys, verksmas). Lėlytę galima maudyti. Atsigėrus vandenuko iš buteliuko lėlytės sauskelnės sušlampa. Rinkinyje: naktipuodis, sauskelnės, čiulptukas, buteliukas, naktipuodis, švirk..
  Mokestis: 34.71€ 42.00€