Policijos mašinos

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • DICKIE gelbėtojų stotis Swat Station
  Su SWAT stotimi „Dickie Toys“ pristato universalų ir visapusišką žaislą iš specialiųjų pajėgų pasaulio. Vadavimo centre yra atidaromi šoniniai skydai ir nešimo rankena. Paspaudus mygtuką, yra trys skirtingi šviesos ir garso scenarijai: tris policijos transporto priemones, kurių rinkinyje yra laisvų ..
  Mokestis: 35.45€ 42.90€
 • Policijos automobilis Ford Transit
  Policijos automobilis 28 cm | Ford Transit Policijos transporto priemonė „Ford Transit“ su šviesos ir garso efektais džiugins vaikus. Atsidaro galinės mašinos durys. Komplekte yra policijos mašina ir kūgiai, kelio ženklas ir „ežys“. Rekomenduojamas amžius: vaikams nuo 3 metų. Pakuo..
  Mokestis: 22.31€ 27.00€
 • Policijos mašina su priedais mažajam policininkui
  Policijos mašina su priedais mažajam policininkui. Visi reikalingi priedai mažajam policininkui: antrankiai, ženklelis, stabdymo lazdelė. Automodelis su šviesos ir garso efektais. Matmenys:16 x 12 x 32 cm. Reikalingos 2x AA tipo baterijos. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 23.69€ 28.67€
 • Policijos sraigtasparnis su sunkvežimiu Volvo Truck + Helicopter
  Majorette Grand serija pristato sunkiasvores komercines, gelbėjimo, statybines ir miesto transporto priemones. Vaikas bus sužavėtas visomis funkcijomis ir tiksliu mašinėlių atlikimu. Charakteristika:      - policijos rinkinys - sunkvežimis, kuriam licencija suteikta „Volvo“..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€
 • Policijos stotis su automobiliais
  Komandos centro atidaromi šoniniai skydai ne tik suteikia saugią vietą dviejų modelių „Porsche“ ir „Citroën“ policijos transporto priemonėms, bet ir nešiojimo rankeną. „Griebk ir važiuokim“ - toks šūkis čia. Bet tai dar ne viskas: „Porsche“ ir komandų centras turi įdomių šviesos ir garso efektų. T..
  Mokestis: 24.38€ 29.50€
 • Vaikiškas policijos automobilis su garso ir šviesos efektais
  Vaikiškas policijos automobilis su garso ir šviesos efektais. Nuspaudus mygtuką ant automobiliuko stogo pasigirsta policijos mašinai būdingi garsai, mašina pradeda šviesti mėlyna, žalia spalva, mirksi švytūrėliai. Pastūmus automobiliuką jis ima judėti iš inercijos į priekį. Mašinėlės dydis: 20 x 10 ..
  Mokestis: 18.91€ 22.88€