Muzikiniai telefoniukai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • FISHER PRICE muzikinis mobilus telefonas
  FISHER PRICE muzikinis mobilus telefonas tai pirmasis mobilus telefonas kūdikiui. Skamba ir groja linksmas melodijas paspaudus mygtukus. Su veidrodėliu, dekoruotu juodai-baltu rėmeliu. Galima prisegti prie vežimėlio ar autokėdutės. Tinka vaikams nuo 0 mėn. ..
  Mokestis: 6.94€ 8.40€
 • FISHER PRICE vaikiškas telefonas
  Šis telefoniukas reaguoja į visus vaiko veiksmus. Kiekvieną kartą, kai mažylis atidarys ar uždarys telefoną, jis išgirs šaunią melodiją bei pamatys vieną iš trijų draugiškų herojų ekrane! Herojai keičiasi paeiliui kiekvieną kartą, kai yra užverčiamas telefonas. Vaikutis taip pat gali žaisti ir su my..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • CHICCO linksmasis telefoniukas su melodijomos ir šviesomis
  CHICCO linksmasis telefoniukas su melodijomos ir šviesomis. Telefoniukas su skaičiukais nuo 1 iki 4, iš kurių vieną paspaudus anglų kalba pasakomas jo tarimas. Paspaudus telefoniuko viršuje esantį mygtuką, telefone ima suktis gaublys su gyvūnais, o sustojus ima skambėti miela dainelė. Daug įdomios v..
  Mokestis: 11.97€ 14.48€
 • FISHER PRICE linksmasis telefonas
  Šis klasikinis telefonas, turintis draugišką veiduką, tempiamas už virvelės dar ir judina akytes. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 13.00€ 15.73€
 • Mano pirmasis televizoriaus pultelis
  Mano pirmasis televizoriaus pultelis su muzikiniais, šviesos ir garso efektais. Vaiką moko skaičių ir formų. Reikalingi 2 x AAA elementai (pridedama) Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 11.98€ 14.50€
 • Mokomasis išmanusis telefonas vaikams Smatphone
  Žaislinis telefonas yra puikus interaktyvus žaislas net patiems mažiausiems vaikams. Dėl daugybės linksmų režimų jūsų mažylis nenorės su juo skirtis. Linksmos melodijos, šviesos efektai ir gebėjimas spausti mygtukus lavina vaiką įvairiais lygmenimis: rankų ir akių koordinacija, pasaulio tyrinėjimas,..
  Mokestis: 11.57€ 14.00€
 • SMILY PLAY vaikiškas telefonas su melodijomis
  Vaikiškas telefonas su melodijomis ir linksmais garsais. Rekomenduojama vaikams nuo 6 mėn. ..
  Mokestis: 6.53€ 7.90€
 • Televizoriaus pultelis vaikams su šviesos ir garso efektais
  Televizoriaus pultelis vaikams su šviesos ir garso efektais.Spaudant mygtukus pasigirsta melodijos, skamba linksmi garsai, mirksi lemputės. Reikalingi 2 x AAA tipo elementai (pridedama). Rekomenduojama vaikams nuo 6 mėn. ..
  Mokestis: 12.31€ 14.90€
 • Vaikiškas mobilus telefonas su garsais
  Vaikiškas mobilus telefonas su gyvūnų garsais ir šviesos efektais. Paspaudus mygtuką girdimi skirtingi gyvūnų garsai, pagal mygtuko reikšmę. Atidaromas dangtelis. Kramtukas. Išmatavimai: 16 x 6,5 x 4 cm. Tinka vaikams nuo 3 mėn. ..
  Mokestis: 8.62€ 10.43€
 • Vaikiškas mobilusis telefonas
  Vaikiškas mobilusis telefonas turi daug smagių funkcijų, įskaitant 10 skambučio melodijų, šviesų ir vibravimo efektus. Reikalingi 2 x AAA tipo elementai (pridedama). Rekomenduojama vaikams nuo 6 mėn. ..
  Mokestis: 13.17€ 15.93€
 • Žaislinis telefonas
  Juokingas telefonas sudomins jūsų vaiką daugybe įdomių funkcijų. Interaktyvus žaislas daro įspūdį savo spalvomis, faktūrų įvairove ir forma. Specialios rankenos dėka jį galima pakabinti ant lovelės ar vežimėlio. Ryškių, linksmų spalvų žaislas patiks mažiausiems vaikams. Groja linksmos melodijos ir m..
  Mokestis: 9.08€ 10.99€