Daugiafunkcinės mašinėlės

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • CHICCO mašinėlė paspirtukas Quatro 4in1 Green
  CHICCO mašinėlė paspirtukas Quatro 4in1 Green sukurta atsižvelgiant į vaiko amžių, automobiliuką galima naudoti keturiais būdais: 1. Mažiausieji galės suptis. Automobilio supamasis pagrindas stabilus, yra apsauginis užtvaras ir diržas. 2. Kūdikiai gali ant jo atsisėsti, o suaugusysis stumti automobi..
  Mokestis: 73.96€ 89.49€
 • CHICCO mašinėlė paspirtukas Quatro 4in1 Orange
  CHICCO mašinėlė paspirtukas Quatro 4in1 Orange sukurta atsižvelgiant į vaiko amžių, automobiliuką galima naudoti keturiais būdais: 1. Mažiausieji galės suptis. Automobilio supamasis pagrindas stabilus, yra apsauginis užtvaras ir diržas. 2. Kūdikiai gali ant jo atsisėsti, o suaugusysis stumti automob..
  Mokestis: 73.96€ 89.49€
 • CHICCO mašinėlė paspirtukas Quatro 4in1 Rose
  CHICCO mašinėlė paspirtukas Quatro 4in1 Rose sukurta atsižvelgiant į vaiko amžių, automobiliuką galima naudoti keturiais būdais: 1. Mažiausieji galės suptis. Automobilio supamasis pagrindas stabilus, yra apsauginis užtvaras ir diržas. 2. Kūdikiai gali ant jo atsisėsti, o suaugusysis stumti automobil..
  Mokestis: 73.96€ 89.49€
 • SMOBY mašinėlė paspirtukas Maestro 3-in-1 (Blue)
  SMOBY mašinėlė paspirtukas Maestro 3-in-1 (Blue) turi daug galimybių žaisti, jis auga kartu su vaiku. Priedų dėka transporto priemonė prisitaiko prie mažylio sugebėjimų ir poreikių. Žaidimas su važiuojamu žaislu daro įtaką vaiko motoriniam vystymuisi. Charakteristika:      ..
  Mokestis: 62.81€ 76.00€
 • SMOBY mašinėlė paspirtukas Maestro 3-in-1 (Pink)
  SMOBY mašinėlė paspirtukas Maestro 3-in-1 turi daug galimybių žaisti, jis auga kartu su vaiku. Priedų dėka transporto priemonė prisitaiko prie mažylio sugebėjimų ir poreikių. Žaidimas su važiuojamu žaislu daro įtaką vaiko motoriniam vystymuisi. Charakteristika:      -važiuo..
  Mokestis: 62.81€ 76.00€
 • SMOBY mašinėlė paspirtukas Maestro Comfort 4in1
  SMOBY mašinėlė paspirtukas Maestro Comfort 4in1. Šis puikus, daugiafunkcinis automobilis, suteiks Jūsų vaikučiui daug džiaugsmo. Mašinėlė yra saugi, kokybiška bei praktiška. Automobilį sudaro-reguliuojami saugos diržai pagal Jūsų vaikutį, apsauginis lankas, muzikinis vairas, pakojukai, atramėlė,ling..
  Mokestis: 71.90€ 87.00€
 • SMOBY mašinėlių priedas lingės Maestro Swing
  SMOBY Maestro priedas (lingės) paverčia transporto priemonę unikalia supyne. Supynių dėka vaikas lavina pusiausvyros jausmą ir motoriką. Charakteristika:      - priedas leidžia pakeisti įprastą mašinėlę į siubuoklį;      - tai lenktas pagrindas, sumontu..
  Mokestis: 12.40€ 15.00€