Daugiafunkcinės mašinėlės

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • FEBER mašinėlė stumdukas CASUAL PUSH N’GO 5in1
  Atraskite kupiną nuotykių pasaulį su FEBER CASUAL PUSH N'GO 5in1 – pasivažinėjimu, kuris nuves jūsų vaiką į įdomią kelionę, kupiną žinių ir pramogų! Stūmiklio ir svirties funkcijų dėka šis pasivažinėjimas suteikia įvairių potyrių, pritaikytų įvairiems vaiko raidos etapams. Įrengtas apsauginis barjer..
  Mokestis: 90.08€ 109.00€
 • SMOBY mašinėlė paspirtukas Maestro 3-in-1 (Blue)
  SMOBY mašinėlė paspirtukas Maestro 3-in-1 (Blue) turi daug galimybių žaisti, jis auga kartu su vaiku. Priedų dėka transporto priemonė prisitaiko prie mažylio sugebėjimų ir poreikių. Žaidimas su važiuojamu žaislu daro įtaką vaiko motoriniam vystymuisi. Charakteristika:      ..
  Mokestis: 64.46€ 78.00€ 89.00€
 • SMOBY mašinėlė paspirtukas Maestro 3-in-1 (Pink)
  SMOBY mašinėlė paspirtukas Maestro 3-in-1 turi daug galimybių žaisti, jis auga kartu su vaiku. Priedų dėka transporto priemonė prisitaiko prie mažylio sugebėjimų ir poreikių. Žaidimas su važiuojamu žaislu daro įtaką vaiko motoriniam vystymuisi. Charakteristika:      -važiuo..
  Mokestis: 61.98€ 75.00€ 89.00€
 • SMOBY mašinėlių priedas lingės Maestro Swing
  SMOBY Maestro priedas (lingės) paverčia transporto priemonę unikalia supyne. Supynių dėka vaikas lavina pusiausvyros jausmą ir motoriką. Charakteristika:      - priedas leidžia pakeisti įprastą mašinėlę į siubuoklį;      - tai lenktas pagrindas, sumontu..
  Mokestis: 12.40€ 15.00€