Modelino rinkiniai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • PLAY DOH KITCHEN rinkinys Makaronų gaminimas
  Tapkite tikrais Itališkos virtuvės šefais su PLAY DOH KITCHEN rinkiniu Makaronų gaminimas! Jūs rasite daugybę įvairių formelių, plastilino, bei makaronų gaminimo mašiną! Pakuotės matmenys: 21.6 x 27.9 x 8.1 cm. Rekomenduojamas amžius nuo 3 m. Play Doh plastilinas nėra nuodingas, ..
  Mokestis: 19.42€ 23.50€
 • PLAY-DOH plastilino rinkinys Burger Party
  Play-Doh yra geriausias plastilinas vaikams! Jis yra, minkštas, ryškių spalvų. Šis rinkinys yra sukurtas visiems vaikučiams, norintiems išmokti gaminti! PLAY-DOH plastilinas rinkinys Burger Party skaniems mėsainiams ir dešrainiams gaminti. Rinkinyje: keptuvė, lėkštutės, spaustukas bulvytėms gaminti,..
  Mokestis: 12.39€ 14.99€
 • PLAY-DOH plastilino rinkinys Ice Cream Castle
  Play-Doh yra geriausias plastilinas vaikams! Jis yra, minkštas, ryškių spalvų. Šis rinkinys yra sukurtas visiems vaikučiams, norintiems išmokti gaminti! PLAY-DOH plastilinas rinkinys Ice Cream Castle skaniems ledams ir jų priedams gaminti. Rinkinyje: ledų gaminimo aparatas, 4 ledainės, 4 šaukšteliai..
  Mokestis: 27.02€ 32.69€
 • Mažojo dantisto rinkinys "Sutaisyk dantis"
  Padovanok savo vaikui nuostabią dovaną! Plastilino masės rinkinys „Stomatologas“ padės vaikams priprasti prie pirmo vizito pas odontologą ar plauti dantis ir tuo pačiu leis fantastiškai praleisti laiką! Komplekte rasite odontologijos įrankius, kurie yra reikalingi dantims gydyti, gręžti, taisyt..
  Mokestis: 14.79€ 17.90€
 • PLAY DOH plastilino rinkinys Aštunkojis
  Lobių ieškojimas - smagi ir įdomi veikla, ypač kai kartu su tavimi ir šis šaunus aštuonkojis! Norėdamas pradėti nuotykius, į aštuonkojį įdėk šiek tiek plastilino ir pasuk rankenėlę, kad jam užaugtų ilgos ir juokingos kojos! Atidaręs kriauklę ir lobių skrynią, jose rasi formeles, su kuriomis galėsi s..
  Mokestis: 19.83€ 24.00€
 • PLAY DOH pyragėlių gamykla
  PLAY DOH pyragėlių gamykla.  Rinkinyje 5 tūbelės plastilino, kurių bendra masė 196 g. Kad pyragėlių gamyba būtų įdomesnė tam yra skirti specialūs įrankiai su kuriais galima bus gaminti grietinėlę, formuoti pyragėlių paviršių, juos gražinti. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 28.72€ 34.75€
 • PLAY DOH rinkinys Dino
  Pakuotės išmatavimai: 5.7 x 20.3 x 21.6 cm Tinka vaikams nuo 3 m. ..
  Mokestis: 13.17€ 15.93€
 • PLAY DOH rinkinys Playful Pies
  Gaminkite nuostabius pyragus kartu su Playdoh Playful Pies!  Rinkinyje yra lėkštė, vaisių pintinė ir 5-i pyragui skirti gaminti įrankiai, kas leidžia sukurti tikrovišką kepėjo patirtį. Išmaišykite pyragui kepti skirtą medžiagą, ją papuoškite vaisiais, o viršų užliekite grietinėlės kremu. Šia..
  Mokestis: 9.92€ 12.00€
 • PLAY-DOH aštuonkojis su DOVANA 4 tubelėm modelino
  PLAY-DOH aštuonkojis su DOVANA 4 tubelėm modelino. DOVANA 520 g., modelino. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.   ..
  Mokestis: 23.97€ 29.00€
 • PLAY-DOH dantisto rinkinys
  Tapkite odontologu su Doh Doctor Drill ir sutaisykite visus dantukus! Išgręžkite skylutes su specialiu grąžtu; Plombuokite skylutes spalvotu plastelinu; Rinkinyje rasite spalvotą plasteliną bei dantisto įrankius. ..
  Mokestis: 17.95€ 21.72€
 • PLAY-DOH ledainė
  PLAY-DOH ledainė ledams ir ledų pyragėliams gaminti. Rinkinyje 5 vnt., tūbelių su 196 gr, modelino. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 20.35€ 24.62€
 • PLAY-DOH modelinas PAW PATROL
  Pasiruoškite pradėti veikti su šia didele Paw Patrol Chase figūra! Ištraukite kabliuką iš jo kuprinės, kol Chase'as vykdo misiją, arba nuimkite kuprinę ir žaiskite su ja atskirai. Kad žaidimo modelinas būtų dar smagiau, sukurkite Chase'o žaidimo tešlos liežuvėlį ir užpildykite jo ženkliukus mase. ..
  Mokestis: 19.83€ 24.00€
 • PLAY-DOH rinkinys Chewin Charlie
  Su šiuo smagiu PLAY-DOH rinkiniu pūsk juokingus ir tikroviškus kramtomosios gumos burbulus! Su PLAY-DOH vaizduotei nėra ribų. DĖMESIO! Netinka vaikams iki 3 metų – yra smulkių detalių. Pavojus užspringti! Neskirta valgyti. Reikalinga suaugusiųjų pagalba. Pastaba: modeliavimo masė gali palikti dėm..
  Mokestis: 13.14€ 15.90€
 • PLAY-DOH rinkinys Flip'n Pancakes Playset
  Išlaisvink savo kūrybingumą kurdamas virtuvės šedevrus su šiuo PLAY DOH! Su „Flip and Pancakes“ rinkiniu galėsi sukurti gražiausius pusryčių blynelius, kuriuos kepdamas galėsi apversti ore, kaip tikras šefas! Keptuvė turi mygtuką, kuris apverčia blynelius. 4 skirtingos formos blynams. 8 ..
  Mokestis: 19.38€ 23.45€
 • PLAY-DOH statybvietė
  „Play-Doh“ aukso paieškos reikalauja daug fantazijos! Du konstrukciniai žaislai ir šaunus trintuvas yra paruoštas vaikams įsivaizduoti savo „Play-Doh“ aukso kasimą. Kai kuriuos „Play-Doh“ aukso grynuolius sumalkite malūnėliu ir blizgančia auksine „Play-Doh“ mase. Vežkite viską su žaisliniu savivarči..
  Mokestis: 28.93€ 35.00€
 • PLAY-DOH Sushi gaminimo rinkinys
  Įkurkite nuosavą sushi restoraną! Plastilino Play-Doh rinkinys suteiks galimybę pasigaminti sushi patiems. Voleliu suvyniokite ryžių paplotėlius, tada malūnėliu sutrinkite ryžius. Apvyniokite viską su daržovėmis ir kitais įdarais. Jeigu esate drąsus - pridėkite vasabio! Skanaus! ..
  Mokestis: 13.64€ 16.50€