Mediniai varžymo konstruktoriai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • HEROS medinis konstruktorius iš 135 elementų
  HEROS medinis konstruktorius iš 135 dalių, su kuriomis galima suvaržyti įvairiausias transporto priemones tokias kaip gaisrinę, pagalbos mašiną ir pan. Tai labai įdomus užsiėmimas mažajam meistrui, kuris mėgsta konstruoti, varžyti ar sukti. Rinkinyje: medinis atsuktuvas ir veržliaraktis, su kuriais ..
  Mokestis: 26.09€ 31.57€
  Paremta 1 įvertinimais.
 • Medinis konstruktorius 218 detalių dėžėje, Classic World
  Classic World medinis konstruktorius su 218 skirtingų detalių džiugins vaikus mėgstančius konstruoti. Vaikas galės smagiai leisti laiką ir tai truks net keletą valandų. Iš 218 detalių galima sudėti daug skirtingų automobilių, pastatų ir kt. Komplekte yra knygelė-instrukcija su pavyzdžiais. ..
  Mokestis: 63.55€ 76.90€
 • Medinis konstruktorius medinėje dėžutėje 53 el. VIGA
  Medinis konstruktorius medinėje dėžutėje, 53 elementų iš kurių galima suvaržyti įvairiausias transporto priemones ir ne tik. Tai labai įdomus užsiėmimas mažajam meistrui, kuris mėgsta konstruoti, varžyti ar sukti. Rinkinyje: medinis atsuktuvas su kuriuo ir teks vaikui darbuotis, varžtai, medinėms da..
  Mokestis: 22.73€ 27.50€ 30.41€
 • EICHHORN medinis konstruktorius 111 elementų
  EICHHORN medinis konstruktorius iš 111 dalių, su kuriomis galima suvaržyti įvairiausias transporto priemones ir ne tik. Tai labai įdomus užsiėmimas mažajam meistrui, kuris mėgsta konstruoti, varžyti ar sukti. Rinkinyje: medinis atsuktuvas ir veržliaraktis, su kuriais ir teks vaikui darbuotis, varžta..
  Mokestis: 26.45€ 32.00€
 • EICHHORN medinis konstruktorius 3in1 155 elementų
  EICHHORN medinis konstruktorius iš 155 dalių, su kuriomis galima suvaržyti įvairiausias transporto priemones tokias kaip gaisrinę, pagalbos mašiną ir pan. Tai labai įdomus užsiėmimas mažajam meistrui, kuris mėgsta konstruoti, varžyti ar sukti. Rinkinyje: medinis atsuktuvas ir veržliaraktis, su kuria..
  Mokestis: 37.93€ 45.90€
 • EICHHORN medinis konstruktorius 4in1 170 elementų
  EICHHORN medinis konstruktorius iš 170 dalių, su kuriomis galima suvaržyti įvairiausias transporto priemones tokias kaip autokraną, džipą, sunkvežimį, serviso automobilį. Tai labai įdomus užsiėmimas mažajam meistrui, kuris mėgsta konstruoti, varžyti ar sukti. Rinkinyje: medinis atsuktuvas ir veržlia..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€ 49.90€
 • EICHHORN medinis konstruktorius 90 elementų
  EICHHORN medinis konstruktorius 90 dalių, su kuriomis galima suvaržyti įvairiausias transporto priemones, traktorių, buldozerį, ekskavatorių ir pan. Tai labai įdomus užsiėmimas mažajam meistrui, kuris mėgsta konstruoti, varžyti ar sukti. Rinkinyje: medinis atsuktuvas ir veržliaraktis, su kuriais ir ..
  Mokestis: 26.36€ 31.90€
 • EICHHORN medinis konstruktorius Golden Gate 444 elementų
  Tai labai įdomus užsiėmimas mažajam meistrui, kuris mėgsta konstruoti, varžyti ar sukti. Rinkinyje: medinis atsuktuvas ir veržliaraktis, su kuriais ir teks vaikui darbuotis, varžtai, medinėms dalims susukti, pagaminti iš plastmasės. Visi elementai sudėti gražioje ir patogioje dėžutėje. Rekomenduojam..
  Mokestis: 65.70€ 79.50€
 • EICHHORN medinis konstruktorius Helikopter 225 elementų
  EICHHORN medinis konstruktorius 225 dalių, su kuriomis galima suvaržyti įvairiausias transporto priemones: malūnsparnį, sklandytuvą, lėktuvą, burlaivį, laivą Tai labai įdomus užsiėmimas mažajam meistrui, kuris mėgsta konstruoti, varžyti ar sukti. Rinkinyje: medinis atsuktuvas ir veržliaraktis, su ku..
  Mokestis: 46.28€ 56.00€
 • EICHHORN medinis konstruktorius iš 50 elementų
  EICHHORN medinis konstruktorius iš 50 dalių, su kuriomis galima suvaržyti įvairiausias transporto priemones: kraną, dviratuką, malūnsparnį ir pan. Tai labai įdomus užsiėmimas mažajam meistrui, kuris mėgsta konstruoti, varžyti ar sukti. Rinkinyje: medinis atsuktuvas ir veržliaraktis, su kuriais ir te..
  Mokestis: 18.10€ 21.90€
 • EICHHORN medinis konstruktorius iš 70 elementų
  EICHHORN medinis konstruktorius iš 70 dalių, su kuriomis galima suvaržyti įvairiausias transporto priemones: kraną, dviratuką, malūnsparnį ir pan. Tai labai įdomus užsiėmimas mažajam meistrui, kuris mėgsta konstruoti, varžyti ar sukti. Rinkinyje: medinis atsuktuvas ir veržliaraktis, su kuriais ir te..
  Mokestis: 23.06€ 27.90€
 • Medinis darbastalis vaikams
  Pirmiausia reikia surinkti dirbtuvę, kurioje būtų galima žaisti. Rinkinyje rasite:      mediniai konstrukciniai elementai      įrankiai: plaktukas, veržliaraktis, matavimo juosta ir atsuktuvas      4 pavaros    &n..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€
 • Medinis konstruktorius vaikams 340 elementų
  Didelis elementų kiekis leidžia vaikui statyti, surinkti ar sugalvoti naujas konstrukcijas. WoodyLand inžinieriaus rinkinys – kiekvieno jauno konstruktoriaus svajonė. Konstrukcinį komplektą sudaro 340 elementų. Į komplektą įeina:     kvadratiniai blokai su siūlais kiekvienoje pu..
  Mokestis: 73.55€ 89.00€