Kitos mašinos

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • WADER vaikiškas mašinų vilkikas 78 cm.
  Puikus, didelis WADER vaikiškas mašinų vilkikas, kurio ilgis net 78 cm. Vilkikas rinkinyje turi dvi mašinėles Buggy. Vilkiko priekaba atsikabina nuo pačio vilkiko. Priekabos bėgiai nusileidžia žemyn ir kablio pagalba mašinėles galima nuleisti arba užtraukti aukštyn. Pagamintas iš tvirtos kokybiškos ..
  Mokestis: 18.91€ 22.88€
 • Betonmaišė Middle Truck
  Statybiniai automobiliai iš Middle Truck serijos pasižymi modernia išvaizda, dėmesiu detalėms ir įdomiomis spalvomis. Serija siūlo 4 transporto priemones: betono maišyklę, šiukšliavežį, ugniagesių komandą ir kraną. Visi elementai pagaminti iš kokybiškos, oro sąlygoms atsparios, saugios, netoksiškos ..
  Mokestis: 15.62€ 18.90€
 • Betonvežis Grand Volvo 19 cm.
  Majorette Grand serija pristato sunkiasvores komercines, gelbėjimo, statybines ir miesto transporto priemones. Vaikas bus sužavėtas visomis funkcijomis ir tiksliu mašinėlių atlikimu. Charakteristika:      - Volvo licencijuota metalinė betono maišyklė    &nbs..
  Mokestis: 20.25€ 24.50€
 • Betonvežis su garso ir šviesos efektais 40 cm.
  Betono maišyklė – viena iš statybinių transporto priemonių, kurios neturėtų trūkti nė vieno berniuko kolekcijoje. Pats laikas kibti į darbą! Jis puikiai veiks daugelyje žaidimo scenarijų: statybvietėje, mechanikoje ar lenktynėse. Žaidimas turės įtakos vaiko vaizduotei ir kūrybiškumui, taip pat gebėj..
  Mokestis: 23.14€ 28.00€
 • Betonvežis valdomas nuotoliniu valdymo pultu Marcedes Benz Arocs (40 cm)
  Mercedes-Benz Arocs betono maišyklė turi daug privalumų. Dėl originalios Mercedes licencijos, nuotolinio valdymo funkcijos, kokybiško darbo ir tikroviško dizaino jis suteiks didelį malonumą kiekvienam vaikui. Žaislo konstrukcijoje yra judančių elementų, tarp kurių yra nuimamas kastuvas, besisukanti ..
  Mokestis: 53.72€ 65.00€
 • BIG mega didelis savivartis Power Worker
  Prekės ženklo BIG savivartis Power Worker Mega yra žaislas aktyviems vaikams. Šis savivartis, sukurtas atsižvelgiant į mažas rankas, yra didesnis nei bet kada anksčiau ir pranoksta visus lūkesčius dėl savo didžiulės savivartės lovos. Juo galima vežti visų rūšių krovinius, nesvarbu, ar tai būtų smėli..
  Mokestis: 47.93€ 58.00€
 • Didelis sunkvežimis su keltuvu ir pultu Mercedes Benz Arocs 40 cm.
  Mercedes Benz licencijuotas Mercedes Benz Arocs automobilis su HDS kranu yra puikus pasiūlymas kiekvienam statybinių automobilių gerbėjui. Transporto priemonėje yra daugybė tikroviškų funkcijų, kurias galima suaktyvinti naudojant komplekte esantį nuotolinio valdymo pultą. Nuotolinio valdymo pulto..
  Mokestis: 47.93€ 58.00€
 • Disney automobilis Žaibas Makvynas GLOW 21 cm. (Lightning McQueen)
  JADA Cars Lightning McQueen GLOW 1:24      Oficialiai licencijuotas žaislas „Cars“ – ištikimai atspindi vieną pagrindinių populiarios pasakos „Žaibas Makvynas“ veikėjų. Jis stebina tvirtu metaliniu korpusu ir daugybe detalių iš „Disney Pixar“ filmų.      Š..
  Mokestis: 34.71€ 42.00€
 • Ekskavatorius TRUXX2 35 cm.
  Tinka naudoti viduje ir lauke. Tinka vaikams nuo 2 metų amžiaus. Supakuota spalvingoje ekrano dėžutėje. PAGAMINTA EUROPOJE. TÜV sertifikatas.      Guminės padangos      4 mm cinkuoto plieno ašys      Atidaroma vairuotojo kabina ..
  Mokestis: 13.22€ 16.00€
 • Galinga sportinė mašina su garso ir šviesos efektais Daredevil
  Galinga sportinė mašina su garso ir šviesos efektais Daredevil kuri turi du važiavimo rėžimus: važiuoja ant galinių dviejų savo ratų arba tiesiog "Cruise" kontrolė, kai mašina važiuoja tiek pirmyn, tiek ir atgal nuspaudus gale esantį mygtuką. Reikalingi 3 x AA tipo elementai (rinkinyje yra). Mašinėl..
  Mokestis: 28.10€ 34.00€
 • JADA Disney automobilis Žaibas Makvynas (Lightning McQueen)
  Žaibo Makvyno automobilis sukurtas pagal animacinį filmą CARS, pasakojantį apie automobilių nuotykius. Charakteristika:      – metalinis automobilis Žaibas Makvynas – pagrindinis animacinio filmo „CARS“ veikėjas;      – jis pagamintas raudonomis spalvom..
  Mokestis: 34.71€ 42.00€
 • JADA sportinis automobilis-modelis Lykan Hypersport Fast&Furious
  Transporto priemonę įkvėpė kultinė veiksmo filmų serija „Greiti ir įsiutę“, kurioje pagrindinį vaidmenį atlieka greiti automobiliai. Serialas garsėja įspūdingomis gatvės lenktynių scenomis. Automobilis yra ištikima kultinės serijos automobilio kopija. Charakteristika:      ..
  Mokestis: 28.93€ 35.00€
 • Kemperis Grand Hymer B-Class Kamper 19 cm.
  Majorette Grand serija pristato sunkiasvores komercines, gelbėjimo, statybines ir miesto transporto priemones. Vaikas bus sužavėtas visomis funkcijomis ir tiksliu mašinėlių atlikimu. Charakteristika:      - metalinis namelis ant ratų      - pagal Hamer ..
  Mokestis: 20.25€ 24.50€
 • LENA betonmaišė TRUXX 29 cm.
  LENA betonmaišė TRUXX pagaminta iš tvirto, kokybiško plastiko. Betono maišykla sukasi. Betonmaišės mechanizmas veikia kaip tikro betonmaišės mašinos. Kabina ir betonamišė atsiverčia. Betonmaišės ilgis 29 cm. Tinka vaikams nuo 2 metų. ..
  Mokestis: 11.57€ 14.00€
 • LENA didelis sunkvežimis-savivartis 61 cm.
  Sensacingas žaislas, kuris nudžiugins kiekvieną statybinių transporto priemonių mėgėją ir suteiks daug smagumo, kurio dėka šypsena vaiko veide išliks daug valandų. Dviašis savivartis turi pakeltą puspriekabę, kurios dėka mažylis gali gabenti smėlį ar kitus daiktus, kurių maksimali apkrova yra iki 15..
  Mokestis: 28.10€ 34.00€
 • LENA gigantiškas savivartis Mercedes-Benz 63 cm.
  LENA gigantiškas savivartis Mercedes-Benz kurio ilgis net 63 cm. Savivartis judėjimo metu atlaiko iki 50 kg svorį, o stovint iki 150 kg apkrovą. Savivartis atsiverčia. Išmatavimai: 63 x 30 x 27,5 (IxPxA) cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€
 • LITTLE TIKES sportinė mašinėlė su garsais
  Fantastiškos linksmybės su „Touch n Go“ transporto priemonėmis! Vieno paspaudimo užtenka, kad svajonių automobilis galėtų judėti arba sklei skirtingus garsus. Jutikliniai jutikliai buvo dedami po lipdukais. Inovatyvus sprendimas nudžiugins kiekvieną mažylį, kuris gali lengvai žaisti ir tuo mėgaut..
  Mokestis: 12.69€ 15.35€
 • MAJORETTE ekskavatorius/buldozeris Volvo Wheel Loader 21 cm.
  Majorette Grand serija pristato sunkiasvores komercines, gelbėjimo, statybines ir miesto transporto priemones. Vaikas bus sužavėtas visomis funkcijomis ir tiksliu mašinėlių atlikimu. Charakteristika:      - metalo ekskavatorius pagal Volvo licenciją     ..
  Mokestis: 20.25€ 24.50€
 • Mažojo mechaniko automobilis-lagaminėlis su įrankiais
  Mažojo mechaniko automobilis-lagaminėlis su įrankiais. Transporto priemonė, laisvos eigos, su šviesos ir garso efektais; Viduje rasite įrankius: plaktuką, atsuktuvą, 2 raktus, varžtus ir kitus priedus; Automobilio ilgis: 33 cm; Reikalingos baterijos: 2 x 1.5V LR6 (įtrauktos); Rekomen..
  Mokestis: 27.19€ 32.90€
 • Miesto kelių priežiūros tarnyba
  Gatvės remonto komplekte yra bevariklis automobilis „Ford Raptor“, priekaba su kelių remonto ekskavatoriu „Wacker Neuson EZ17“ ir jo priedai: pjaustytuvas, šakinis kūjis, grėblys, kastuvas, šepetys, kūgiai, vartai, apranga. Automobilis su garso ir šviesos efektais. Reikalingi 3 x LR44 elementai (pri..
  Mokestis: 25.13€ 30.41€
 • Miesto sodo priežiūros tarnyba
  Kalbant apie vejos priežiūrą „Toy Town“ mieste, viskuo pasirūpins „Dickie Toys Playlife-Ladog“ sodininkų rinkinys. Tuo įsitikina „Ladog T-1700“ kraninis sunkvežimis su laisvuoju ratu, priekaba, žaidimo figūra ir plačiu priedų asortimentu. Visos savybės buvo meiliai suprojektuotos atsižvelgiant į did..
  Mokestis: 18.91€ 22.88€
 • Mini mašinėlės
  Mini mašinėlės. Matmenys: 12 cm ilgio. Inercinis mašinėlės judėjimas į priekį ją pastūmus. Kiekviena mašinėlė realistiškai atvaizduoją tos mašinos realų veikimo principą: sukasi šepečiai, sukasi kombaino agregatas, betono maišyklė sukasi ratu. Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 4.88€ 5.90€
 • Modeliukų rinkinys 20 vnt.
  Jį sukūrė vertinamas „Majorette“ prekės ženklas, kuris daugelį metų projektuoja aukštos kokybės automobilius ir garažus visiems mažiesiems automobilių pramonės gerbėjams. Rinkinį sudaro 20 elementų, tarp kurių yra 18 skirtingų transporto priemonių modelių ir 2 priekabos.Tai puiki dovana kolekcion..
  Mokestis: 34.30€ 41.50€
 • Pagalbos mašina Mercedes City Recovery Action Truck
  Mercedes licencijuotas pagalbos autmobilis su keltuvu leidžia paimti sugedusį automobilį ir nuvežti į savo dirbtuves, o po to suremontuoti. Charakteristika:      - Mercedes licencijuotas vilkikas su keltuvu;      - turi frikcinę pavarą;   &nb..
  Mokestis: 21.49€ 26.00€
 • PEPPA PIG automobiliukas su šeimynėle
  PEPPA PIG automobiliukas su šeimynėle linksmiems pasivažinėjimams. Mašinėlė važiuoja nuspaudus Pepp'os tėčio galvą, nereikalingi elementai. Išmatavimai: 20 x 12 x 8 (IxPxA) cm. Tinka vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 27.53€ 33.31€
 • Savivartis su minkštais ratais 29 cm.
  Tinka naudoti viduje ir lauke. Tinka vaikams nuo 2 metų amžiaus. Supakuota spalvingoje ekrano dėžutėje. TÜV sertifikatas. PAGAMINTA EUROPOJE.      Guminės padangos      4 mm cinkuoto plieno ašys      Atidaroma vairuotojo kabina ..
  Mokestis: 14.05€ 17.00€
 • SMOBY Little automobiliukai su dėžute Vroom Planet
       - patogi, patvari, plastmasinė dėžutė      - viduje yra 2 miesto automobiliai su gyvūnų atvaizdais ir ugniagesių automobilis su kopėčiomis      - puikus garažo papildymas (gaminio kodai 140202 ir 140203)      - v..
  Mokestis: 18.18€ 22.00€ 27.00€
 • SMOBY Sweet Planet mašinėlės
  SMOBY Sweet Planet mašinėlės  mašinėlės tinkamos prie bet kokios serijos Sweet Planet trasos. Tinka vaikams nuo 1 metų.. ..
  Mokestis: 6.61€ 8.00€ 14.00€
 • Sportinis automobilis-modelis Dom's Dodge Charger 1327
  Transporto priemonę įkvėpė kultinė veiksmo filmų serija „Greiti ir įsiutę“, kurioje pagrindinį vaidmenį atlieka greiti automobiliai. Serialas garsėja įspūdingomis gatvės lenktynių scenomis. Automobilis yra ištikima kultinės serijos automobilio kopija. Charakteristika:     - „Dod..
  Mokestis: 31.82€ 38.50€
 • Sportinis automobilis-modelis Dom's Dodge Charger 1970
  Transporto priemonės kūrimo įkvėpimas – kultinė „Fast & Furious“ veiksmo filmų serija, kurioje pagrindinį vaidmenį atlieka greiti automobiliai. Serialas garsėja įspūdingomis gatvės lenktynių scenomis. Automobilis yra ištikima kultinės serijos automobilio kopija. Charakteristika: – 197..
  Mokestis: 31.82€ 38.50€
 • Sportinis automobilis-modelis Joker 6 Chevy Corvette Stingray
  Superherojai ir Super piktadariai jau daugelį metų visame pasaulyje žadina tiek vaikų, tiek suaugusiųjų vaizduotę. Džokeris yra personažas, kuris pasirodo komiksuose ir filmuose su Betmenu. Jis dažnai pasirodo Harley Quinn akivaizdoje. Charakteristika:      - Chevy Corvette..
  Mokestis: 39.67€ 48.00€
 • Sunkvežimis Mercedes-Benz 45 cm.
  Šis puošnus ir galingas „Mercedes Benz“ sunkvežimis leis smagiausioms akimirkoms praleisti atkuriant konstrukcijas, o jūsų kiečiausia dalis gali gabenti kelis daiktus, nes ji yra plati ir gali būti pakeliama kaip ir tikruose sunkvežimiuose. Sunkvežimis, nors ir žaislas, turi visas originalo detales...
  Mokestis: 23.14€ 28.00€
 • WADER savivartis
  WADER savivartis su guminiais ratais. Savivarčio ilgis 40 cm. Priekaba atsiverčia. Tinka vaikams nuo 1 metų. ..
  Mokestis: 10.77€ 13.03€
 • WADER sunkvežimis Big
  Tai masyvus, didelis ir tvirtas sunkvežimis su pakeliama priekaba. Išlaiko iki 150 kg, 55 cm ilgio. Tinka vaikams nuo 1 m. ..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€
 • WADER VOLVO tralas su priekaba ir buldozeriu 90 cm.
  Wader žaislinis Volvo vilkikas 90 cm su ekskavatoriumi 49 cm sudomins vaikus. Transporto priemonės labai panašios į mašinas, judančias mūsų keliuose, todėl žaidimas vaikams bus dar patrauklesnis. Tinka žaisti namuose ir lauke. Rinkinyje yra 2 automobiliai. Automobilio ratai guminiai, to..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€