Surink gyvūną

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • CaDA konstruktorius T-Rex su distanciniu pultu 701 elementas
  CaDA konstruktorius T-Rex su distanciniu pultu 701 elementas Produktą paruošė Cada prekės ženklas. Jis žinomas dėl savo aukštos kokybės konstrukcinių blokelių, kurių dėka galite sukurti nuotoliniu būdu valdomus komplektus ar dekoratyvinius pastatus, figūrėles ar transporto priemones! Su Master ri..
  Mokestis: 53.72€ 65.00€
 • Dinozauro konstravimo komplektas + varžymo atsuktuvas
  Dinozauro konstravimo komplektas + varžymo atsuktuvas Brachiosaurus dinozauras iš gerai žinomo WOOPIE prekės ženklo yra puikus žaislas „pasidaryk pats“ entuziastams, kuris nukels jūsų vaiką į priešistorės laikus. Dino turi judančias dalis: galvą ir galūnes, o tai suteikia daugiau galimybių žaisti..
  Mokestis: 14.46€ 17.50€
 • Konstruktorius CaDA King of Monsters su pultu ir 688 elementais
  Konstruktorius CaDA King of Monsters su pultu ir 688 elementais Produktą paruošė Cada prekės ženklas. Jis žinomas dėl savo aukštos kokybės konstrukcinių blokelių, kurių dėka galite sukurti nuotoliniu būdu valdomus komplektus ar dekoratyvinius pastatus, figūrėles ar transporto priemones! Su Master..
  Mokestis: 51.24€ 62.00€
 • Konstruktorius surink savo dinozaurą Giantraptor
  Dinozaurai yra vienas žaviausių organizmų, kada nors gyvenusių Žemėje. Jie ne tik domina mokslininkus, bet ir užkariavo kino industriją bei milijonų vaikų širdis visame pasaulyje. Kas gali būti geriau už didžiulį, galingą, baisų dinozaurą? Šio rinkinio dėka galime atlikti inžinieriaus vaidmenį ir su..
  Mokestis: 17.36€ 21.00€
 • Konstruktorius surink savo dinozaurą Triceratops
  Konstruktorius surink savo dinozaurą Triceratops Triceratops yra vienas garsiausių dinozaurų. Šis žolėdis nebuvo visiškai neapsaugotas, jo ragai galėjo pakenkti užpuolikui. Dinozaurai yra vienas įspūdingiausių būtybių, kada nors gyvenusių Žemėje. Štai kodėl jie sulaukė pripažinimo viso pasaulio v..
  Mokestis: 19.83€ 24.00€
 • Konstruktorius surink savo priešistorinį gyvūną Mammuthus
  Mamutai yra priešistorinės būtybės, dažnai vaizduojamos filmuose ir animaciniuose filmuose. Jie taip pat sulaukė pripažinimo viso pasaulio vaikų akyse. Šio rinkinio dėka vaikas gali tapti inžinieriumi ir susikurti savo bioninį šios būtybės modelį. Tačiau modelio išdėstymas linksmybės nesibaigia, kom..
  Mokestis: 19.01€ 23.00€
 • Varžymo konstruktorius Dino
  Tyrannosaurus dinozauras iš gerai žinomo WOOPIE prekės ženklo yra puikus žaislas mažiems konstruktoriams, nukelsiantis jūsų vaiką į priešistorės laikus. Rinkinyje yra dalys, iš kurių vaikas galės surinkti dinozaurą naudodamas funkcionalų atsuktuvą ir kiaušinį, kuriame vaikas galės paslėpti žaislą. S..
  Mokestis: 10.66€ 12.90€
 • Varžymo konstruktorius dinozauras Tyrannosaurus 31 elementas
  Tyrannosaurus dinozauras iš gerai žinomo WOOPIE prekės ženklo yra puikus žaislas „pasidaryk pats“ entuziastams, kuris nukels jūsų vaiką į priešistorę. Dino turi judančias dalis: galvą ir galūnes, o tai suteikia daugiau galimybių žaisti. Rinkinyje yra 31 elementas, iš jų 28 dalys, iš kurių vaikas gal..
  Mokestis: 12.40€ 15.00€
 • Žaislas Dinozauras Tyrannosaurus Rex su garsais
  Žaislas Dinozauras Tyrannosaurus Rex su garsais Kiekvieną vaiką žavi dinozaurai. Dinozauras su šviesa ir garsu bus puikus žaislas. Skleidžia tikroviškus garsus ir turi spindinčias akis. Turi judančias dalis: keturias kojas, uodegą ir žandikaulį. Kai judinsite jo žandikaulį ar viršutines kojas, di..
  Mokestis: 10.74€ 13.00€