Statybvietės

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • DICKIE kranas Giant Crane su pultu 100 cm.
  DICKIE kranas Giant Crane su pultu ir garsais tikras iššūkis mažajam statybininkui. Skleidžiami krano garsais, leis pasijusti kaip tikrose statybose. Krano aukštis 100 cm ir jis valdomas laidiniu pultu. Kranas sukasi aplink savo ašį 350° kampu. Krovinių pakėlimo kablį galima nuleisti ir pakelti. Rei..
  Mokestis: 26.09€ 31.57€
 • DICKIE mega kranas su pultu ir garsais 120 cm.
  DICKIE mega kranas su pultu ir garsais tikras iššūkis mažajam statybininkui. Skleidžiami krano garsais ir šviesos efektai, leis pasijusti kaip tikrose statybose. Reguliuojamas krano aukštis iki 120 cm ir jis valdomas laidiniu pultu. Kranas sukasi aplink savo ašį 360 laipsnių kampu. Krovinių pakėlimo..
  Mokestis: 35.66€ 43.15€
 • Statybvietė vaikams VOLVO + 5 automobiliukai
  Jį sukūrė gerbiama įmonė Majorette, kuri specializuojasi automobilių žaislų, tokių kaip garažai ir įvairūs žaisliniai automobiliai, dizaino. Žaislai sukurti labai tiksliai ir tiksliai atspindi tikras transporto priemones. Konstrukciniame komplekte pateikiamas kranas su nuleistu kabliu ir rampomis..
  Mokestis: 48.76€ 59.00€
 • Vaikiškas kranas ir didelės statybos su priedais
  Vaikiškas kranas ir didelės statybos su priedais. Jį sukūrė populiari ir vertinama įmonė „Dickie Toys“. Jis kilęs iš serijos „Statyba“, kuri buvo sukurta vaikams, kurie mėgsta transporto priemones ir statybinę techniką. Rinkinio dydis 79 x 52 (PxA) cm aukščio. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų...
  Mokestis: 56.94€ 68.90€
 • Vaikiškas kranas su distanciniu valdymo pultu JCB Tower Crane
  Motorizuotas kranas yra geltonos spalvos, turi nuleistą keltuvą ir besisukančią svirtį. Visa tai galima padaryti naudojant komplekte esantį valdiklį. Naudotis kranu itin paprasta. Mažiesiems statybininkams tai tikrai patiks. Gervė turės įtakos smulkiosios motorikos vystymuisi ir akių-rankų koordi..
  Mokestis: 29.75€ 36.00€
 • Vaikiškas kranas su valdymo pultu JCB X-Series Crane
  Motorizuotas kranas yra geltonos spalvos ir turi nuleistą keltuvą su griebtuvu ir besisukamąja rankena. Visa tai galima padaryti naudojant komplekte esantį valdiklį. Naudotis kranu itin paprasta. Mažiesiems statybininkams tai tikrai patiks. Gervė turės įtakos smulkiosios motorikos vystymuisi ir a..
  Mokestis: 34.09€ 41.25€