NERF šautuvai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • NERF Elite 2.0 šautuvas Eaglepoint RD-8
  NERF Elite 2.0 Eaglepoint RD-8 paleidimo priemonėje yra pritvirtinamas taikiklis ir vamzdis, leidžiantis pritaikyti žaidimo stilių bet kuriai misijai. Pritvirtinkite taikiklį, kad būtų lengviau nusitaikyti, ir vamzdį, kad galėtumėte pasiekti didesnį atstumą. Sukančiu būgnu iššaukite 8 smiginius iš e..
  Mokestis: 31.40€ 38.00€
 • NERF Elite 2.0 šautuvas Flipshots Flip-8
  Leiskitės į kovą su Nerf Elite 2.0 Flipshots Flip-8 paleidimo priemone! Paleidimo priemonė turi 8 statines – 4 atsuktos į priekį ir 4 atgal. Šaudykite smiginį iš 4 į priekį atsuktų vamzdžių, tada pasukite 4 statinius iš galo į priekį, kad toliau šaudytumėte smiginiu. Kai jūsų oponentai mano, kad jum..
  Mokestis: 23.97€ 29.00€
 • NERF Elite 2.0 šoviniai 20 vnt
  Papildykite savo šaudmenis papildomais smiginiais ir būkite pasiruošę vėl įkelti į mūšio lauką! Rinkinį sudaro 20 putplasčio, saugių mėlynos ir oranžinės spalvos smiginių, susijusių su Elite 2.0 serija – kurios buvo sukurtos siekiant didesnio tikslumo. Smiginis yra suderinamas su Nerf Elite blasteri..
  Mokestis: 6.61€ 8.00€
 • NERF Elite arbaletas Minecraft Pillager's Crossbow
  „Minecraft Pillager's Crossbow“ yra lankas, įkvėptas populiaraus kompiuterinio žaidimo „Minecraft“, todėl jis yra puikus įtaisas žaidimo gerbėjams. „Minecraft“ plėšikai naudoja lanką, patruliuoja visame pasaulyje ir saugo savo postus. Jie taip pat dalyvauja reiduose. Nuo šiandien galite atkurti unik..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€
 • NERF Elite lankas Minecraft Sabrewing
  Patirkite Minecraft visais naujais būdais su Nerf Elite blasteriais! „Minecraft Sabrewing Launcher“ yra pirmasis automatizuotas „Nerf“ lankas. Kurdami žaislą kūrėjai įkvėpimo sėmėsi iš populiaraus kompiuterinio žaidimo Minecraft, todėl paleidimo priemonė puikiai tinka žaidimo gerbėjams. Patraukite v..
  Mokestis: 53.72€ 65.00€
 • NERF Elite šautuvas Fortnite Compact SMG
  Leiskitės į kovą su Nerf Fortnite Launcher, įkvėptu Fortnite vaizdo žaidimų blasterio ir skinų. Žaidimo blaster yra šautuvas, kurio spalvų paletė pagrįsta Ultra Red Wrap. Fornite Compact SMG paleidimo priemonė turi automatizuotą smiginio šaudymo funkciją, kurios dėka jis paleidžia sviedinius papi..
  Mokestis: 52.07€ 63.00€
 • NERF kovinė-apsauginė maskė Ultra
  NERF kovinė-apsauginė maskė Ultra. Reguliuojamas dydis pagal galvos apimtį. Rekomenduojama vaikams nuo 8 metų. ..
  Mokestis: 23.88€ 28.90€
 • NERF Roblox šautuvas Adopt Me Bees
  ..
  Mokestis: 40.50€ 49.00€
 • NERF šaunamasis ginklas Nerf Elite 2.0 - Flipshots Flip-32
  Leiskitės į kovą su Nerf Elite 2.0 Flipshots Flip-32 blasteriu! Paleidimo priemonė turi 32 statines – 16 atsuktų į priekį ir 16 atsuktų atgal. Šaudykite smiginį iš į priekį atsuktų 16 vamzdžių, tada pasukite į galą atsuktą 16 vamzdžių, kad toliau šaudytumėte smiginiu. Kai jūsų oponentai mano, kad ju..
  Mokestis: 48.76€ 59.00€
 • NERF šautuvas DinoSquad Armostrike
  Susiburkite su legendiniais dinozaurais kaip elitinio DinoSquad narys! Pasinaudokite nuostabia didžiausių dinozaurų galia ir leiskitės į nuostabias misijas! Pradėkite veikti su DinoSquad Armorstrike blasteriu, kurio formą ir spalvas įkvėpė dinozauras Ankylosaurus. Driežo išvaizda ir grobuoniškos spa..
  Mokestis: 42.98€ 52.00€
 • NERF šautuvas DinoSquad Rex-Rampage
  Įsitrauk į mūšį su T-Rex galia su Nerf DinoSquad Rex-Rampage Launcher! Blaster turi nuostabų dizainą, kuris atkuria dinozauro Tyrannosaurus Rex išvaizdą. Įveik savo priešininkus su šiuo motorizuotu sprogdintuvu, kuris iššauna 10 strėlių iš eilės. Jame yra spaustuko tipo dėtuvė 10 smiginių, be to, bl..
  Mokestis: 48.76€ 59.00€
 • NERF šautuvas DinoSquad Tricera-Blast
  ..
  Mokestis: 34.71€ 42.00€
 • NERF šautuvas Elite 2.0 Echo CS-10
  Echo paleidimo įrenginys CS-10 E9533. Dominuokite mūšio lauke naudodami Nerf Elite 2.0 Echo CS-10 paleidimo priemonę! Keičiami elementai leis jums modifikuoti blasterį pagal misijos, kurioje dalyvaujate, tipą. Pritvirtinkite papildomą statinę, kad stabilizuotumėte tikslumą. Norėdami pakeisti paleidi..
  Mokestis: 47.93€ 58.00€
 • NERF šautuvas Elite 2.0 Shockwave RD-15
  NERF šautuvas Elite 2.0 Shockwave RD-15 Shockwave paleidimo priemonė RD-15 E9527. Susipažinkite su unikalia paleidimo priemone, kuri veikia nuostabiu greičiu. Besisukantis būgnas veikia ne tik greitai, bet ir tyliai. Rinkinyje yra 30 smiginių, leidžiančių visiškai įkelti žurnalą. Žurnale yra net ..
  Mokestis: 35.54€ 43.00€
 • NERF šautuvas Fortnite SR Blaster
  „NERF Fortnite SR Blaster“ šaudimo priemonė + 8 minkšti (saugūs) šoviniai yra įspūdingas „Nerf“ serijos elementas, skirtas ne tik „Fortnite“ kompiuterinio žaidimo gerbėjams! Dabar galite iš virtualaus „Fortnite“ pasaulio žaisti tikrą malonumą su savo draugais! Kompiuterio analogo šauymo priemonė tur..
  Mokestis: 26.36€ 31.90€ 36.00€
 • NERF šautuvas Halo Mangler + 6 šoviniai
  „NERF šautuvas Halo Mangler“ sprogdintojas įkvėptas „Halo Infinite“, užfiksavęs sprogiklio išvaizdą iš kito legendinės vaizdo žaidimų franšizės skyriaus! Įsivaizduokite save kaip vieną iš Sandoros ir pasiruoškite kovoti su JT Saugumo Taryba! Sprogdintuvas turi 6 smiginį būgną ir yra su 6 oficialiais..
  Mokestis: 32.15€ 38.90€
 • NERF šautuvas MEGA - Fortnite Legendary Tac
  Nerf MEGA blasteris yra įkvėptas legendinio Fortnite Legendary Tac blasterio iš internetinio žaidimo Battle Royale Fortnite. Žaidime esantis blasteris yra taktinis šautuvas, kurio spalvų paletė yra geltona Glow Wrap. Paleidimo priemonėje yra besisukantis 6 smiginių dėtuvė ir 6 AccuStrike MEGA smigin..
  Mokestis: 41.32€ 50.00€
 • NERF šautuvas Nerf Elite 2.0 Commander RD-6
  Commander RD-6 E9485 paleidimo priemonėje yra 3 taktiniai bėgiai, statinės tvirtinimo taškas ir užpakalio tvirtinimo taškas, skirtas pritaikyti sprogdiklį bet kokiam mūšiui ar misijai. Blaster turi greitai besisukantį 6 smiginio vamzdį, todėl galite iššauti kelis smiginius prieš įkeldami. Pasirinkit..
  Mokestis: 22.31€ 27.00€
 • NERF šautuvas Nerf Elite 2.0 Flipshots Flip-16
  Leiskitės į kovą su Nerf Elite 2.0 Flipshots Flip-16 paleidimo priemone! Paleidimo priemonė turi 16 statinių – 8 atsuktos į priekį ir 8 atsuktos atgal. Šaudykite smiginį iš 8 vamzdžių, nukreiptų į priekį, tada pasukite 8 vamzdžius iš galo į priekį, kad toliau šaudytumėte smiginiu. Kai jūsų oponentai..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€
 • NERF šautuvas Nerf Elite Junior CS-10
  „Nerf Elite 2.0 Motoblitz Blaster“ siūlo 2 būdus šaudyti, suteikiant lankstumo ir taktinio pranašumo „Nerf“ žaidimuose. Iš karto paleiskite 6 strėlytes pneumatiniu pūtimu, varomu suslėgtu oru. Perkelkite rankeną pirmyn ir atgal ir paspauskite Airblitz mygtuką, kad paleistumėte 6 smiginių būrį. Paimk..
  Mokestis: 61.98€ 75.00€
 • NERF šautuvas Roblox Arsenal Pulse Laser
  Roblox – nuostabus, fantastiškas kraštas, traukiantis visus kompiuterinių žaidimų mėgėjus. Būtent čia jūs turite galimybę įsivaizduoti ir apsimesti įvairiais personažais. Roblox pasaulis – tai ne tik pramogos, bet ir mokymasis. Tai vieta, kur praplečiate savo akiratį, leidžiate laiką 3D personažų ko..
  Mokestis: 57.02€ 69.00€
 • NERF šoviniai Ultra 20 vnt.
  Šis rinkinys iš itin populiarios vyresniems vaikams skirtų karinių žaislų serijos, t. y. Nerf. Jį pagamino gerai žinoma ir gerbiama Hasbro kompanija. Rinkinį sudaro 20 putplasčio strėlių su plastikinėmis galvutėmis. Rodyklės juodos su oranžinėmis galvutėmis. Jie suderinami su Nerf Ultra svie..
  Mokestis: 8.26€ 10.00€ 14.00€
 • NERF šoviniai Ultra Sonic Screamers 20 vnt.
  NERF šoviniai Ultra Sonic Screamers 20 vnt. ..
  Mokestis: 9.88€ 11.96€
 • NERF vandens šautuvas SUPER SOAKER
  NERF SUPER SOAKER yra visiškai saugūs ginklai ir paleidimo įrenginiai, šaudantys vandens srove. Puiki alternatyva žaisti su Nerf paleidimo įrenginiais šiltomis vasaros dienomis. Tegul linksmybės prasideda su NERF Super Soaker vandens pūtikliais! Tai mėgstamiausias vaikų ir suaugusiųjų lauko žaidi..
  Mokestis: 23.97€ 29.00€
 • NERF vandens šautuvas Super Soaker Rainstorm
  Puiki pramoga, kupina dinamikos ir konkurencijos! NERF SUPER SOAKER yra visiškai saugūs ginklai ir paleidimo įrenginiai, šaudantys vandens srove. Puiki alternatyva žaisti su Nerf paleidimo įrenginiais šiltomis vasaros dienomis. Tegul linksmybės prasideda su NERF Super Soaker vandens pūtikliais..
  Mokestis: 19.83€ 24.00€
 • NERF Zombie Strike švilpiančių strėlių rinkinys 4 vnt.
  Komplektuojamas su keturiomis švilpuko strėlėmis, kurių nuotolis yra iki 25 metrų. NERF Zombie Strike švilpiančių strėlių rinkinyje 4 vnt. Matmenys apie 28,5 cm (ilgis). ..
  Mokestis: 10.00€ 12.10€