Laivai ir Pilys

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Didelė karinė oro uosto bazė su lėktuvu
  Didelė karinio oro uosto bazė su lėktuvu – pasiūlymas lėktuvų žaidimų gerbėjams, tikrai suteiks daug strateginių pramogų. Puikiai pagamintas rinkinys, dėmesingas smulkioms karinėms detalėms, skirtas mažųjų strategų, vairuotojų ir karo pilotų pramogoms. Didelis karinis lėktuvas turi daugybę galimybių..
  Mokestis: 28.93€ 35.00€
 • Didelė senovinė žaidimų pilis
  Didelė senovinė žaidimų pilis su 22 riteriiais ir jų eržilų figūrėlės leis vaikams užmegzti jaudinantį mūšį, o aksesuarai, tokie kaip fejerverkai, apgultos kopėčios ir nuleisti pilies vartai, pavers žaidimą nepaprastai tikrovišku. Matmenys: 39 x 38 x 24,5 (IxPxA) cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 met..
  Mokestis: 23.97€ 29.00€
 • Didelis karinis laivas su šviesos ir garso efektais 57 cm.
  Laive yra keturi mygtukai, kurių kiekvienas įjungia garso signalus ir skirtingą šviesos efektų derinį. Paspaudus vieną iš jų radaras sukasi, užsidega garsu. Galite išgirsti jūros garsus, šūvius, signalizaciją ir kapitono kalbą anglų kalba. Turite tuo įsitikinti patys, įdomus žaislas nukels jus į kar..
  Mokestis: 33.06€ 40.00€
 • Jūros piratų prieplauka su dideliu laivu
  Jūros piratų prieplauka su dideliu laivu su kuriuo vaikas patirs begalę nuotykių. Rinkinyje piratų slėptuvė, laivas su stebėjimo bokšteliu, bei net 4 piratų figūrėlės. Rinkinyje taip pat yra 2 patrankos su garso ir šviesos efektais, lobis su šviesos efektais, kranas, padedantis perkelti lobius, 5 ba..
  Mokestis: 180.99€ 219.00€
 • Kolekcinis laivo modelis Suomen Joutsen 77 cm
  Ši laivo modelio „Suomen Joutsen“ figūra yra įspūdingo dydžio, 77 cm ilgio, leidžiančio tiksliai atkartoti kiekvieną šio nuostabaus burlaivio detalę. Jis išsiskiria neįtikėtinu dėmesiu detalėms, suteikiančiu originalaus „Suomen Joutsen“ grožį ir eleganciją. Laivas „Suomen Joutsen“ įamžintas pilnos b..
  Mokestis: 95.04€ 115.00€
 • Laivas su distanciniu pultu Fire Rescue 57 cm.
  Didelis vandens gelbėjimo kateris Ugniagesių brigada, valdoma 2,4 GHz nuotolinio valdymo pulteliu, yra žaislas, skirtas gelbėjimo operacijomis besidomintiems vaikams. Jame sumontuoti du elektriniai varikliai, varantys laivą, o tai leidžia sklandžiai judėti vandens paviršiumi. Gaisrinė valtis turi ir..
  Mokestis: 53.72€ 65.00€
 • Medinė žaidimų pilis
  Blokai pasižymi tvirta darbo kokybe:      yra pagaminti iš natūralaus lakuoto buko medienos, puikiai valomi ir poliruojami,      blokeliai pristatomi patvarioje pakuotėje, dėl kurios juos visada galima lengvai išvalyti ir laikyti,    &..
  Mokestis: 48.76€ 59.00€
 • Viduramžių medinė pilis su riteriais
  Produktą paruošė „Small Foot“ prekės ženklas, žinomas dėl aukštos kokybės medinių žaislų. Blokų komplektas yra visiškai pagamintas iš medžio. Kaladėlės yra natūralaus medžio spalvos ir įvairių formų, todėl žaisti su jais įdomiau. Rinkinį sudaro 24 elementai, įskaitant pilies elementus, kopėčias, vėl..
  Mokestis: 45.37€ 54.90€
 • Žaidimų laivas Piratai
  Lavinkite savo vaiko vaizduotę su šiuo fantastišku piratų laivu iš Tooky Toy, kuris leis jam atlikti bebaimių piratų vaidmenį ir sukurti nuostabius nuotykius. Leiskite vaikams vadovauti laivui, nuleisti inkarą, panaudoti patranką prieš priešus ir ieškoti paslėpto lobio. Ar jiems pavyks? Vaizduotės s..
  Mokestis: 20.66€ 25.00€