Laivai ir Pilys

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Didelė senovinė žaidimų pilis
  Didelė senovinė žaidimų pilis su 22 riteriiais ir jų eržilų figūrėlės leis vaikams užmegzti jaudinantį mūšį, o aksesuarai, tokie kaip fejerverkai, apgultos kopėčios ir nuleisti pilies vartai, pavers žaidimą nepaprastai tikrovišku. Matmenys: 39 x 38 x 24,5 (IxPxA) cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 met..
  Mokestis: 15.69€ 18.99€
 • Jūros piratų prieplauka su dideliu laivu
  Jūros piratų prieplauka su dideliu laivu su kuriuo vaikas patirs begalę nuotykių. Rinkinyje piratų slėptuvė, laivas su stebėjimo bokšteliu, bei net 4 piratų figūrėlės. Rinkinyje taip pat yra 2 patrankos su garso ir šviesos efektais, lobis su šviesos efektais, kranas, padedantis perkelti lobius, 5 ba..
  Mokestis: 180.99€ 219.00€
 • Karinis žaidimų laivas su šviesos ir garso efektais
  Siūlome karinį laivą, kuris mėgsta žaisti kareiviškai, bet ir aistringai žiūri į laivus, nes tai yra geriausia rinkinio dalis. Rinkinys lavins vaizduotę, kūrybiškumą ir leis jauniems kariams kurti mūšio planus. Laive yra keturi mygtukai, kurių kiekvienas įjungia garso signalus ir skirtingą švieso..
  Mokestis: 35.54€ 43.00€
 • Karinis žaidimų laivas-lėktuvnešis 86 cm.
  Pristatome lėktuvnešį vaikams, kurie mėgsta žaisti karinius žaidimus, bet taip pat yra aistringi laivams, nes tai yra geriausia rinkinio dalis. Rinkinys lavins vaizduotę, kūrybiškumą ir leis jauniems kariams kurti mūšio planus. Turite tuo įsitikinti patys, įdomus žaislas nukels jus į karinio jūrų la..
  Mokestis: 26.45€ 32.00€
 • Medinė žaidimų pilis
  Blokai pasižymi tvirta darbo kokybe:      yra pagaminti iš natūralaus lakuoto buko medienos, puikiai valomi ir poliruojami,      blokeliai pristatomi patvarioje pakuotėje, dėl kurios juos visada galima lengvai išvalyti ir laikyti,    &..
  Mokestis: 48.76€ 59.00€
 • Viduramžių medinė pilis su riteriais
  Produktą paruošė „Small Foot“ prekės ženklas, žinomas dėl aukštos kokybės medinių žaislų. Blokų komplektas yra visiškai pagamintas iš medžio. Kaladėlės yra natūralaus medžio spalvos ir įvairių formų, todėl žaisti su jais įdomiau. Rinkinį sudaro 24 elementai, įskaitant pilies elementus, kopėčias, vėl..
  Mokestis: 45.37€ 54.90€