Žaidimai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Atminties žaidimas
  Atminties žaidimas, kuris lavina atmintį. Tai yra apie sekų (spalvų ir garso) prisiminimą ir jų pakartojimą be klaidų. Seka po kiekvieno teisingo pakartojimo didėja ir sunkėja. labai įdomus ir įtraukiantis žaidimas. Galima žaisti ir dviese. Reikalingi 3 x AA tipo elementai (nepridedama). Rekomenduoj..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • FEBER strateginis žaidimas
  Strateginis žaidimas „Mega 4 In Line“ yra labai įdomus dviem ar daugiau žmonių. Komplektą sudaro dviejų spalvų ratai: 21 žalias apskritimas ir 21 rausvas apskritimas. Laimėtojas yra tas, kuris pirmą kartą įveda 4 apskritimus į vieną eilutę. Gaminys pagamintas iš atsparaus ir stabilaus plastiko, pade..
  Mokestis: 189.26€ 229.00€
 • Įgūdžių žaidimas Pagauk kirmelytę - pamaitink Geniuką
  WOOPIE arkadinis žaidimas Catch a Bug yra puikus būdas leisti laiką kartu su vaiku. Paprastos taisyklės ir intuityvus valdymas reiškia, kad beveik kiekvienas gali žaisti. Žaidimas susideda iš medžio skylutėse paslėptų kirminų gaudymo su magnetu užbaigtu snapeliu ir įkišus atgal į paukščio snapą. Rin..
  Mokestis: 18.18€ 22.00€
 • Klasikinis žvejybos žaidimas vaikams "Pagauk žuvytę"
  Klasikinis žvejybos žaidimas vaikams "Pagauk žuvytę" Žvejybos žaidimas tikrai pradžiugins visus vaikus. Žaidimas skirtas spalvotų žuvų gaudymui meškere, kol lenta sukasi. Laimi tas vaikas, kuris jų pagauna daugiausiai! Rinkinio turinys ir funkcijos:      1 mechaninis sky..
  Mokestis: 12.81€ 15.50€
 • Kubikas rubikas Perplexus Rubiko
  Rubiko kubas yra unikalus dėlionės žaislas, kurį 1974 m. išrado Erno Rubikas, o 1976 m. Japonijoje jį sukonstravo ir užpatentavo inžinierius Terutoshi Ishige. Šiandien yra daugybė klojimo tipų ir būdų. Rubiko kubas yra visame pasaulyje žinomas žaislas, susidedantis iš kvadratų išdėstymo taip, kad..
  Mokestis: 19.83€ 24.00€
 • Laser X Evolution Blaster lazerinis šautuvas
  Jį sukūrė labai populiari ir dėl savo gaminių kokybės vertinama įmonė TM Toys. Rinkinyje yra vienas Blaster Evolution, suderinamas su kitais Laser X rinkiniais. Tai leis jums vesti lazerių mūšius. Prietaiso veikimo nuotolis yra iki 90 m, jame yra įmontuotas imtuvas. Jame buvo sumontuotas greitas ..
  Mokestis: 31.40€ 38.00€
 • Laser X Gaming žaidimų bokštas
  Jį sukūrė TM Toys – labai populiari ir dėl kokybės vertinama įmonė. Rinkinį sudaro žaidimų bokštas, konsolė, siūlanti 10 skirtingų žaidimų vienam žaidėjui treniruotėms arba kelių žaidėjų varžyboms. Norint žaisti su bokštu, reikalingas Laser X serijos pistoletas (parduodamas atskirai). Lazerinis b..
  Mokestis: 29.75€ 36.00€
 • Medinės šaškės su žaidimo lenta
  Medinės šaškės su žaidimo lenta. Rinkinyje: 20 baltų ir 20 juodų šaškių. Viskas pagaminta iš medienos. Lentos matmenys: 30 x 30 x 1,6 (IxPxA) cm. Rekomenduojama vaikams nuo 6 metų. ..
  Mokestis: 16.12€ 19.50€
 • SMALL FOOT žaidimas BINGO
  SMALL FOOT žaidimas BINGO.  Bingo tai jau klasika tapęs žaidimas, kurį labai mėgsta suaugusieji ir ne tik. Tai žaidimas kurį galima žaisti tiek su šeima, tiek su draugais, tiek su nepažįstamais žmonėmis. Tai be galo universalus žaidimas, jį galite žaisti virtuvėje ant stalo, žaidimų klubuose..
  Mokestis: 57.77€ 69.90€
 • SMALL FOOT žaidimas BINGO
  SMALL FOOT žaidimas BINGO.  Bingo tai jau klasika tapęs žaidimas, kurį labai mėgsta suaugusieji ir ne tik. Tai žaidimas kurį galima žaisti tiek su šeima, tiek su draugais, tiek su nepažįstamais žmonėmis. Tai be galo universalus žaidimas, jį galite žaisti virtuvėje ant stalo, žaidimų klubuose..
  Mokestis: 26.09€ 31.57€
 • Žaidimas BINGO
  Bingo Lotto yra žaidimas, kurį gali žaisti nuo 2 iki 12 žaidėjų. Bingo taisykles lengva išmokti greičiau nei per kelias minutes. Pradžioje atrenkamas žmogus, traukiantis kamuoliukus, tada kiekvienas žaidėjas gauna lentą su tinkleliu, kuriame yra skaičių ir tuščių laukų bei žetonų derinys. Kiekvieną ..
  Mokestis: 28.93€ 35.00€
 • Žaidimas domino Snake
  Smagiai žaiskite ir tobulėkite kartu su „Domino Snake“! Žingsniai po žingsnio „EduBaby“ žaislai padeda išsiugdyti naujus įgūdžius, skatina kūrybinę, pažintinę ir fizinę veiklą. Mažylis mielai sutiks naujus iššūkius saugaus ir įtraukiančio linksmybių metu, kuris puikiai palaikys jo vystymąsi ir leis ..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€
 • Žaidimas laivų karas
  Laivų žaidimas yra gerai žinomas žaidimas su tradicijomis. Tai reiškia strateginį savo vienetų (laivų) išdėstymą ant vandens ir visų priešo laivų sunaikinimą. Žaidimas yra lagamino formos, todėl jį labai patogu nešiotis ir keliauti. Dvi lagamino dalys yra atskirtos vertikalią sieną, primenančią rada..
  Mokestis: 16.73€ 20.24€
 • Žaidimas laivų mūšis su šviesos ir garso efektais
  Žaidimas laivų mūšis su šviesos ir garso efektais Noris elektroninis žaidimas su šviesos ir garso efektais yra laivo žaidimo versija, kuri buvo žinoma iš kartos į kartą! Šis žaidimas bus įdomus tiek vyresniems, tiek jaunesniems dalyviams. Žaidimo tikslas išlieka tas pats: nuskandinti visus priešo..
  Mokestis: 29.75€ 36.00€
 • Žaidimas žuvyčių gaudymas Big Fish
  Žaidimas su meškere, kuriame mažajam meškeriotojui teks gaudyti žuvis kaip tikram žvejui.      Rinkijyje:      Meškerė;      9 spalvotos žuvys;      Graibštas;      Rekomenduojama vaika..
  Mokestis: 14.79€ 17.90€
 • Žuvyčių gaudymo žaidimas
  Žuvyčių gaudymo žaidimas - tiesiog nepamirškite susikaupti, nes žuvys yra protingos ir ne visada užkibs ant kabliuko. Arkadinis šeimos žaidimas suteiks daug šypsenos ir džiaugsmo, o tuo pačiu pagerins visų žaidėjų refleksus ir koncentraciją. Esame tikri, kad šis klasikinis žaidimas sukels daug emoci..
  Mokestis: 20.66€ 25.00€