Žaidimai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Atminties žaidimas
  Atminties žaidimas, kuris lavina atmintį. Tai yra apie sekų (spalvų ir garso) prisiminimą ir jų pakartojimą be klaidų. Seka po kiekvieno teisingo pakartojimo didėja ir sunkėja. labai įdomus ir įtraukiantis žaidimas. Galima žaisti ir dviese. Reikalingi 3 x AA tipo elementai (nepridedama). Rekomenduoj..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • FEBER strateginis žaidimas
  Strateginis žaidimas „Mega 4 In Line“ yra labai įdomus dviem ar daugiau žmonių. Komplektą sudaro dviejų spalvų ratai: 21 žalias apskritimas ir 21 rausvas apskritimas. Laimėtojas yra tas, kuris pirmą kartą įveda 4 apskritimus į vieną eilutę. Gaminys pagamintas iš atsparaus ir stabilaus plastiko, pade..
  Mokestis: 214.05€ 259.00€
 • Įgūdžių žaidimas Pagauk kirmelytę - pamaitink Geniuką
  WOOPIE arkadinis žaidimas Catch a Bug yra puikus būdas leisti laiką kartu su vaiku. Paprastos taisyklės ir intuityvus valdymas reiškia, kad beveik kiekvienas gali žaisti. Žaidimas susideda iš medžio skylutėse paslėptų kirminų gaudymo su magnetu užbaigtu snapeliu ir įkišus atgal į paukščio snapą. Rin..
  Mokestis: 18.18€ 22.00€
 • Kamuoliukų nusileidimo estakada 78 elementai
  Kamuoliukų nusileidimo estakada 78 elementai. Rinkinys, susidedantis iš spalvingų ir nedūžtančių dalių bei plastikinių kamuoliukų, kurių dėka galite sukurti puikius maršrutus. Be to, rinkinys aprūpintas permatomais elementais, kurių dėka vaikas gali matyti kamuoliukus, skrendančius per sukonstruo..
  Mokestis: 22.31€ 27.00€
 • Klasikinis žvejybos žaidimas vaikams "Pagauk žuvytę"
  Klasikinis žvejybos žaidimas vaikams "Pagauk žuvytę" Žvejybos žaidimas tikrai pradžiugins visus vaikus. Žaidimas skirtas spalvotų žuvų gaudymui meškere, kol lenta sukasi. Laimi tas vaikas, kuris jų pagauna daugiausiai! Rinkinio turinys ir funkcijos:      1 mechaninis sky..
  Mokestis: 12.81€ 15.50€
 • Kubikas rubikas Perplexus Rubiko
  Rubiko kubas yra unikalus dėlionės žaislas, kurį 1974 m. išrado Erno Rubikas, o 1976 m. Japonijoje jį sukonstravo ir užpatentavo inžinierius Terutoshi Ishige. Šiandien yra daugybė klojimo tipų ir būdų. Rubiko kubas yra visame pasaulyje žinomas žaislas, susidedantis iš kvadratų išdėstymo taip, kad..
  Mokestis: 19.83€ 24.00€
 • Laser X Gaming žaidimų bokštas
  Jį sukūrė TM Toys – labai populiari ir dėl kokybės vertinama įmonė. Rinkinį sudaro žaidimų bokštas, konsolė, siūlanti 10 skirtingų žaidimų vienam žaidėjui treniruotėms arba kelių žaidėjų varžyboms. Norint žaisti su bokštu, reikalingas Laser X serijos pistoletas (parduodamas atskirai). Lazerinis b..
  Mokestis: 29.75€ 36.00€
 • Linksmas ir smagus žaidimas krepšinis
  Apatinė platforma susideda iš storesnio pagrindo ir plonesnės viršutinės lentelės, kuri dėl įstrižo surinkimo leidžia ją šiek tiek sulenkti (ką paspaudus pirštu, o po to atleidus, sukels "metimą" į krepšį). Medinis rutulys ant virvelės, pritvirtintas prie krepšio, turi būti įdėtas į viršutinės plone..
  Mokestis: 10.74€ 13.00€
 • Medinė kamuoliukų linksmybių trasa
  Medinis kamuoliukų takelis su medžio formos čiuožykla ir veikiančiu ksilofonu leis vaikams įsijausti! Rinkinį sudaro 44 dalys ir linksmi elementai, kurių dėka vaikai kasdien kuria skirtingą takelį su kamuoliukais. Kamuolys rieda medžio formos trasa, groja ksilofonu, prasilenkia po skliautais, peršok..
  Mokestis: 51.59€ 62.42€
 • Medinės šaškės su žaidimo lenta
  Medinės šaškės su žaidimo lenta. Rinkinyje: 20 baltų ir 20 juodų šaškių. Viskas pagaminta iš medienos. Lentos matmenys: 30 x 30 x 1,6 (IxPxA) cm. Rekomenduojama vaikams nuo 6 metų. ..
  Mokestis: 16.12€ 19.50€
 • Medinis arkadinis žaidimas "Metimas į taikinį"
  Laimi tas, kuris surinks daugiausiai taškų! Žaidimas ne tik suteiks daug malonumo. Dėl to, kad vienu metu gali žaisti keli vaikai, jie išmokys juos veikti grupėje. Charakteristika:      - Žaidime yra stovas su mediniu rėmu ir 3 maišeliai su sėklomis     ..
  Mokestis: 19.01€ 23.00€
 • Medinis balansinis žaidimas Drambliukas
  Medinė dėlionė Balancing Elephant iš Viga yra vienas iš pirmaujančių žaislų, kuris leis jūsų vaikui patekti į įdomių ir kūrybingų pramogų pasaulį. Medinė dėlionė su cilindriniais blokeliais, specialiai sukurta sukurti: Charakteristika:      - Rinkinį sudaro: Dramblys, 36 sk..
  Mokestis: 12.40€ 15.00€
 • Medinis kinų stalo žaidimas Ludo
  Kinų stalo žaidimas yra gerai žinomas vaikams ir suaugusiems visame pasaulyje. Viga PolarB kompanija paruošė visiškai naują versiją, kuri sužavės mažuosius. Rinkinį sudaro keturi kauliukai, lenta-dėžė ir šešiolika gražiai pagamintų, pastelinių figūrėlių. Charakteristika:    &nbs..
  Mokestis: 18.18€ 22.00€
 • SMALL FOOT žaidimas BINGO
  SMALL FOOT žaidimas BINGO.  Bingo tai jau klasika tapęs žaidimas, kurį labai mėgsta suaugusieji ir ne tik. Tai žaidimas kurį galima žaisti tiek su šeima, tiek su draugais, tiek su nepažįstamais žmonėmis. Tai be galo universalus žaidimas, jį galite žaisti virtuvėje ant stalo, žaidimų klubuose..
  Mokestis: 57.77€ 69.90€
 • SMALL FOOT žaidimas BINGO
  SMALL FOOT žaidimas BINGO.  Bingo tai jau klasika tapęs žaidimas, kurį labai mėgsta suaugusieji ir ne tik. Tai žaidimas kurį galima žaisti tiek su šeima, tiek su draugais, tiek su nepažįstamais žmonėmis. Tai be galo universalus žaidimas, jį galite žaisti virtuvėje ant stalo, žaidimų klubuose..
  Mokestis: 26.09€ 31.57€
 • Šokinėjimo lazda POGO
  T formos šokliuko viršus, kempinėle padengtos rankenos, sulankstomos kojelės ir patvari plieninė spyruoklė – visa tai reiškia, kad pogo galėsite pasiimti bet kur ir mėgautis patogiu naudojimu. Be to, apačioje yra keičiamas guminis padas, pagamintas iš labai kietos gumos. Vaikas šokinėdamas išjudi..
  Mokestis: 28.93€ 35.00€
 • Šokinėjimo lazda POGO
  T formos šokliuko viršus, kempinėle padengtos rankenos, sulankstomos kojelės ir patvari plieninė spyruoklė – visa tai reiškia, kad pogo galėsite pasiimti bet kur ir mėgautis patogiu naudojimu. Be to, apačioje yra keičiamas guminis padas, pagamintas iš labai kietos gumos. Vaikas šokinėdamas išjudi..
  Mokestis: 28.93€ 35.00€
 • WOOPIE arkadinis žaidimas CATCH BALL 2 raketės + 2 kamuoliai
  WOOPIE prekės ženklo žaidimas CATCH BALL yra geriausia pramoga visiems ir visur! Rinkinį sudaro 2 raketės, skirtos žaisti kartu, ir 2 kamuoliukai. Žaidimas skirtas kamuolio perdavimui ir gaudymui į leteną. Galite žaisti vienas arba su draugais. Galite žaisti bet kur – viduje ir lauke. Ryškios spalvo..
  Mokestis: 9.92€ 12.00€
 • Žaidimas "Pagauk vikšrą"
  Medinis žaidimas Morkos ir vikšrai yra žaislas, skirtas patiems mažiausiems vaikams. Žaidimas tikrai patiks kiekvienam mažyliui dėl linksmų spalvų ir gražios grafikos, kuri pritraukia dėmesį ir skatina linksmintis. Šio įdomaus žaidimo dėka vaikai turi galimybę vystytis ir žaisti įvairiais būdais. Va..
  Mokestis: 16.53€ 20.00€
 • Žaidimas "Užmesk žiedelius"
  Medinis Viga prekės ženklo Serso Ring Throw Game yra arkadinis žaidimas visai šeimai ir draugams, leidžiantis aktyviai leisti laiką lauke ir net namuose! Jos dėka jūsų vaikas lavins rankinius ir protinius įgūdžius, t.y. refleksus, tikslumą ir susikaupimą. Žaidimą lengva surinkti ir išardyti. Char..
  Mokestis: 18.18€ 22.00€
 • Žaidimas BINGO
  Bingo Lotto yra žaidimas, kurį gali žaisti nuo 2 iki 12 žaidėjų. Bingo taisykles lengva išmokti greičiau nei per kelias minutes. Pradžioje atrenkamas žmogus, traukiantis kamuoliukus, tada kiekvienas žaidėjas gauna lentą su tinkleliu, kuriame yra skaičių ir tuščių laukų bei žetonų derinys. Kiekvieną ..
  Mokestis: 28.93€ 35.00€
 • Žaidimas domino Snake
  Smagiai žaiskite ir tobulėkite kartu su „Domino Snake“! Žingsniai po žingsnio „EduBaby“ žaislai padeda išsiugdyti naujus įgūdžius, skatina kūrybinę, pažintinę ir fizinę veiklą. Mažylis mielai sutiks naujus iššūkius saugaus ir įtraukiančio linksmybių metu, kuris puikiai palaikys jo vystymąsi ir leis ..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€
 • Žaidimas JENGA
  Populiarus JENGA žaidimas – naujomis švelniomis VIGA prekės ženklo spalvomis – iš baltojo lokio serijos. Žaidimas, kuris tikrai pritrauks visą šeimą. Charakteristika:      - Žaidimą pradedame pastatydami stalą arba starto bokštą iš medinių kaladėlių viduryje grindų.  ..
  Mokestis: 11.57€ 14.00€
 • Žaidimas laivų karas
  Laivų žaidimas yra gerai žinomas žaidimas su tradicijomis. Tai reiškia strateginį savo vienetų (laivų) išdėstymą ant vandens ir visų priešo laivų sunaikinimą. Žaidimas yra lagamino formos, todėl jį labai patogu nešiotis ir keliauti. Dvi lagamino dalys yra atskirtos vertikalią sieną, primenančią rada..
  Mokestis: 19.83€ 24.00€
 • Žaidimas laivų mūšis su šviesos ir garso efektais
  Žaidimas laivų mūšis su šviesos ir garso efektais Noris elektroninis žaidimas su šviesos ir garso efektais yra laivo žaidimo versija, kuri buvo žinoma iš kartos į kartą! Šis žaidimas bus įdomus tiek vyresniems, tiek jaunesniems dalyviams. Žaidimo tikslas išlieka tas pats: nuskandinti visus priešo..
  Mokestis: 35.54€ 43.00€
 • Žaidimas Pinball
  Ar prisimeni Pinball žaidimus? Žaidimas susideda iš meistriško manevravimo svirtimis abiejose lentos pusėse, siekiant surinkti kuo daugiau taškų arba žaisti kuo ilgiau. Pramogos ne tik vaikams. Suaugusiesiems taip pat bus malonu prisiminti, kaip žaidė pinbolą. Tvirtai medinei lentai tereikia pris..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€
 • Žaidimas sviedinys ant virvių Zoom Ball
  WOOPIE prekės ženklo vandens žaidimas ZOOM BALL suteiks geriausias pramogas vaikams lauke! Žaidimas dviems žmonėms žaisti lauke. Žaidimo tikslas yra tempti kamuolį iš vienos pusės į kitą. Suimkite už rankenų ir greitai atplėškite rankas – nusiųskite sviedinį priešininkui. Dėmesio! Artėja! Greitai iš..
  Mokestis: 8.26€ 10.00€
 • Žaidimas žuvyčių gaudymas Big Fish
  Žaidimas su meškere, kuriame mažajam meškeriotojui teks gaudyti žuvis kaip tikram žvejui.      Rinkijyje:      Meškerė;      9 spalvotos žuvys;      Graibštas;      Rekomenduojama vaika..
  Mokestis: 14.79€ 17.90€
 • Žuvyčių gaudymo žaidimas
  Žuvyčių gaudymo žaidimas - tiesiog nepamirškite susikaupti, nes žuvys yra protingos ir ne visada užkibs ant kabliuko. Arkadinis šeimos žaidimas suteiks daug šypsenos ir džiaugsmo, o tuo pačiu pagerins visų žaidėjų refleksus ir koncentraciją. Esame tikri, kad šis klasikinis žaidimas sukels daug emoci..
  Mokestis: 20.66€ 25.00€