Baby Annabell

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Baby Annabell lėlė Berniukas
  Baby Annabell lėlė kurios ūgis 46 cm gali gurguliuoti, kikenti, šlapintis ir verkti kaip tikras kūdikis. Kaip kūdikis pavargsta ir pradeda verkti, pradeda bėgti tikros ašaros. Duodant atsigerti iš buteliuko Baby Annabell lėlytė geria skleisdama tikrus garsus ir judindama burnytę. Paspaudus pilvelį -..
  Mokestis: 61.99€ 75.01€
 • BABY ANNABELL lėlė su priedais 43cm.
  Miela minkšta lėlytė ANNABELL ir jos tikroviškos funkcijos leis pasijusti tikra mama ar tėčiu! Atsikėlusi ryte, lėlytė išgeria vandens iš savo buteliuko. Ji judina burnytę ir geriant girdisi tikroviški garsai! Atsigėrusi, lėlytė atsirūgsta ir yra pasiruošusi žaisti. ANNABELL patinka, kai šokdini ją ..
  Mokestis: 65.29€ 79.00€ 86.60€
 • Baby Annabell kūdikis Alexander 43 cm
  Mažosis interaktyvus Aleksandras yra beveik kaip tikras kūdikis – jis turi funkcijas, imituojančias tikro kūdikio elgesį. Savo švelniu kūnu ir tikroviškais bruožais Aleksandras yra puikus „mamytės“ palydovas. Žaidimas su Baby Annabell lėlėmis leidžia žaisti vaizduotę ir ugdo atsakomybę bei empati..
  Mokestis: 57.02€ 69.00€ 79.00€
 • BABY ANNABELL kūdikis Big 54 cm.
  Didelis kūdikis Big Annabell yra puikus draugas glausti, paguosti ir žaisti. Natūralaus dydžio lėlė turi minkštą užpildą ir yra labai lengva. Galite pasiimti su savimi visur! Galite pamaitinti Annabell buteliuku ir užmigdžiusi ji užsimerks! Mažylis aprengtas mielais šliaužtinukais ir kepurėle, ku..
  Mokestis: 43.80€ 53.00€ 65.00€
 • BABY ANNABELL lėlytė My First Baby Annabell
  Kiekvienam mažam padarui reikia šilumos ir meilės, kad numalšintų savo liūdesį. „Mamos mamytės“, stebėdamos suaugusiųjų elgesį, jų elgesio modelius perkelia į žaidimą, per kurį jos mokosi gyventi, parodyti empatiją, meilę... Baby Annabell Little Annabel yra miela, maža lėlė mažesnėms mergaitėms, ..
  Mokestis: 28.93€ 35.00€ 39.00€
 • BABY ANNABELL mano pirmoji interaktyvioji lėlė
  BABY ANNABELL mano pirmoji interaktyvioji lėlė „Baby Annabell“ serijos mėlynakė lėlė yra mažytė lėlytė, kuriai reikia šilumos ir meilės. Lėlė stebi mėgstamas avis, linksmai žaidžiančias apynius. Annabell dėvi švelniai rausvus drabužius ilgomis rankovėmis, rausvą kepurę ir čiulptuką. Kai paspausim..
  Mokestis: 30.58€ 37.00€ 39.00€
 • MY FIRST BABY ANNABELL lėlė minkštu kūneliu
  Kiekvienam mažam reikia šilumos ir meilės, kad numalšintų savo liūdesį. „Mamos mamytės“, stebėdamos suaugusiųjų elgesį, jų elgesio modelius perkelia į žaidimą, per kurį jos mokosi gyventi, parodyti empatiją, meilę... Mano pirmoji Annabell yra lėlė kūdikiams nuo 12 mėnesių amžiaus. Lėlė mėlynomis,..
  Mokestis: 29.75€ 36.00€ 39.00€