Aspirtoriai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • BABY ONO aspiratorius nosytei (kriaušytė)
  Kriaušytė - aspiratorius nosiai, kurios pagalba lengvai ir saugiai pašalinsite iš kūdikėlio nosytės susidariusias gleives. Tinka vaikams nuo 0 mėn.     ..
  Mokestis: 2.31€ 2.80€
 • BABY ONO aspiratorius nosytei (kriaušytė)
  Kriaušytė - aspiratorius nosiai, kurios pagalba lengvai ir saugiai pašalinsite iš kūdikėlio nosytės susidariusias gleives. Tinka vaikams nuo 0 mėn.     ..
  Mokestis: 2.31€ 2.80€
 • BENNY nosies aspiratorius
  Nosies gleivių aspiratorius švelniai pašalina išskyras, kurios trukdo kūdikiui kvėpuoti. Aspiratorius sukurtas taip, kad gleivių išskyros būtų pašalintos saugiai ir veiksmingai – apvalios formos antgalis, įkištas į šnerves nesukelia jokios rizikos, kad kūdikis bus sužalotas. Fiziologinio tirpalo laš..
  Mokestis: 13.14€ 15.90€
 • CANPOL nosies aspiratorius
  Su šiuo aspiratoriaus rinkiniu bus lengva ir saugu išvalyti kūdikio nosytę. Jis skirtas vaikams iki 3 metų, kurie nemoka pūsti nosies. Nevalomos nosies išskyros gali sukelti komplikacijų, tokių kaip kosulys ir ausų infekcijas. Rinkinio privalumas palyginti su kitais tokiais rinkiniais yra tai, kad g..
  Mokestis: 8.18€ 9.90€
 • CLEANOZ elektrinis nosies aspiratorius
  CLEANOZ elektrinis nosies aspiratorius užsikimšusiai nosytei pravalyti. Šis elektrinis nosies gleivių aspiratorius yra inovatyvus gaminys, kurį sukūrė ir išvystė profesionalių gydytojų komanda. Jis skirtas kūdikiams ir mažiems vaikams pirmaisiais jų gyvenimo metais. Cleanoz nosies gleivių atsiurbėja..
  Mokestis: 26.09€ 31.57€
 • Elektrinis nosies aspiratorius
  HAXE nosies aspiratorius yra medicinos prietaisas, skirtas patiems mažiausiems. Jis gali būti naudojamas nuo pirmųjų kūdikio gyvenimo dienų. Prietaisas dėl saugaus siurbimo galios pašalina nosies kanaluose likusią slogą. Puikiai veikia esant bet kokio tipo slogai, tiek su storomis išskyrų, tiek su s..
  Mokestis: 26.03€ 31.50€
 • Kūdikio nosies gleivių aspiratorius
  Nosies gleivių aspiratorius "BabyOno" yra skirtas vaikams iki trijų metų, kurie esant slogai negali patys išsivalyti užsikimšusios nosies. Galima reguliuoti traukimo stiprumą. Nereikia keisti filtrų. Nosies aspiratorius "BabyOno" yra pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, kurios nėra pavojingo..
  Mokestis: 6.20€ 7.50€